PDA

View Full Version : Приятелка или...



whitediamond
04-25-2010, 20:17
Значи,това е историята. Миналата година имах една приятелка- в 9 клас ,сега съм 10 клас.Всичко си вървеше дорбе,излизахме заедно,често се разкарвахме заедно в даскалото(не споменах,че тя е от друга паралелка),беше ни кеф заедно.Даже се сближих с нея,повече от останалите,макар,че много хора уж ми се падаха приятели ,но не ги усещах като такива.Мисля,че и тя се сближи с мен,държеше на мен и бях специална за нея,поне така ми се струва. НО като почнахме 10 клас тя се запозна с по-големите класове-специално момчетата,почна да върти гаджетата,нямах нищо против,даже обратното радвах се за нея.Писахме си по skype как тя
заби поредното момче и такива неща. И после всичко стана различно,тя почна да ме заебава с тях,почти не се виждахме,не си говорихме и накрая нищо не остана от нашето приятелство. Откакто това се случи почнах да прекарвам повече време с хората от моя клас, събираме се други компании. Сега като,че ли живота се опитва да ни събере,тъй като се движа с нейната банда.Нз какво да правя да се опитвам пак да я спечеля,нашето отдавна забравено приятелство.Струва ли си,толкова се уморих от хора които те използват,онези двуличниците,дет чакат удобния момент да те за***т.Какво мислите по въпроса ?

kordinaciq
04-26-2010, 12:43
Ами може би не се събирайте пак.Защото и на мен м се случи нещо подобно.И накрая к'во заряза ма и каза че харесвам момче и то на него, мн неловко :oops: Изчакай още малко.Виж дали тя иска и с какво ще ти го покаже с какво отново ще спечели приятелството ти.Хората се променят с всяка година.И много зависи от обкръжението.Изчакай и сама ще разбереш кога е дошъл момента.Или просто пробвай пак да станете фр ако ти забие нож в гърба ще се поучиш от грешката си ако ли не значи бр на теб!Късмет! :)

sladurka122
04-26-2010, 14:39
Е мен ме заряза защото на нея така и било кеф. Толкова държах на нея ноо щом на нея и е кефф така да е. Бих ти казала от личен опит да я оставиш тя да ти се моли! Аз си унижавах пред нея (така да се каже) много пъти сега нека тя да ме моли !! Писна ми само аз да се сдобрявам с нея.

anna93
04-26-2010, 14:45
Явно не ти е била толкова голяма приятелка. Ако е искала, щяла да намери поне малко време да излиза с теб и да ти отделя внимание. Така че по-добре не се занимавай повече с нея.

elito0o0o0
04-26-2010, 14:51
Е мен ме заряза защото на нея така и било кеф. Толкова държах на нея ноо щом на нея и е кефф така да е. Бих ти казала от личен опит да я оставиш тя да ти се моли! Аз си унижавах пред нея (така да се каже) много пъти сега нека тя да ме моли !! Писна ми само аз да се сдобрявам с нея. И аз мисля така!
8 клас съм и в началото на годината нови приятели това онова.. минаха 2 3 месеца и се сприятелих с хората ,от които най-малко съм очаквала да ме приемат. Добре ама напоследък с едното момиче ,което ми се води за добра приятелка си говори само с една пачавра грозна ,тъпа ,пъпчива .. майка й! Та тя се опитва по някакъв начин да я присламчи и да я отдалечи от мен и една др. приятелка (също от класа) ... Преди дори излизахме заедно с тая овца,а сега излизат само двете. Много ми беше замъглено това положение отначало,но сега разбрах що за овца се пада тая малоумница. Много ми става гадно като се скараме с приятелката ми.. Сега нито и пиша в скайп ,нито се занимавам да си говоря с нея и да си давам напразни надежди ,че ще е същото приятелство,което беше в началото... Не знам какво стана.. може би сме прекалено различни.. В момента ми е супер тъпо ... обаче... писна ми все аз да оправям нещата. Мисля да я оставя 2 3 седмици без да й говоря.. без нищо.. да си излиза с оная олигофренка и искрено й пожелавам да разбере що за коза е!

Strawberryy
04-26-2010, 18:02
Това момиче в никакъв случай не можеш да я наречеш приятелка . Ако ти беше истинска приятелка щеше да намери време да излизате и да се забавлявате и всичко да бъде както преди. НО тя е избрала да се прави на голяма и те е зарязала. Винаги ще срещаш такива хора. За съжаление ги има. И винаги провалят много неща. Жалко наистина,, за тебе защото си вярвала в това приятелство... ама щом вече си имаш приятели .. не ги загърбвай заради нея - не си струва. Дреж се като нейна позната Здравей - Здрасти и това. Пък ако искаш станете си пак приятелки...ама не очаквай едно добро приятелство щом така е постъпила преди.

Айде УСПЕХ!!

nIkEnCeTy_bE
04-26-2010, 18:09
Честно виждано нещо. Когато се запознаеш с нови хора, забравиш за старите. Това не е приятелство, не се унижавай, не я моли. :)

danibebi
04-26-2010, 19:16
Това,че обстоятелствата са ви разделили,не я прави виновна.Ако пак искаш да сте приятелки,направи нещо по въпроса. :)

Everytime
04-26-2010, 19:26
Това,че обстоятелствата са ви разделили,не я прави виновна.Ако пак искаш да сте приятелки,направи нещо по въпроса. :)
:smt023

ае искала е малко мъжко присъствие, пиши и пак по скайп ако го имаш все още ходете на кафе и си поговорете :)

WaterLilly
04-26-2010, 19:37
Струва ли си
Не. Зареже ли те веднъж, пак ще го направи. Не си губи времето.

whitediamond
04-26-2010, 20:33
Като чета отговорите,май наистина е по-добре да оставя нещата каквито са.Са си спомних случката от декември. В понеделник имахме от трети час,но дойдох за първия,щот се уговорихме да ходим некаде,отдавна не сме се виждали за по-дълго .Еми като се видяхме си лафихме и се оказа,че съм се домъкнала толкоз рано,за да си изкарам времето с нея,докато тя чака въпросното момче . Мда кофти,вика,че ще ни запознае,ала бала ,нема страшно.И кат дойде момчето тя най-удобно отиде при него и още няколко момчета да си лафят ,а аз си останах отстрани-САМА. И както си стоях,обърнах и си тръгнах,без да кажа нищо. Беше ми некфо тъпо да отида при тях,нали се пак не се познаваме.Ама най-кофти ми беше,че тя ме заеба,без да и пука за мен.После исках и обяснение по skype, в смисъл беше ми адски тъпо,че тка постъпи с мен.И кат дойде в дск почна да ми се моли,да ме гушка да и простя.Е,цупих се известно време,ам после се сдобрихме. Тва май беше последният ни път,оттогава се разминавахме със едно "здрасти", а след това като непознати ...

nIkEnCeTy_bE
04-27-2010, 11:12
Абе я стига. Тя ще си прави каквото иска, а ти ще и ходиш след гъза. Как може да се уговаряте да се видите, да дойде приятеля и, да те заебе и да говори с тях, и ти да стоиш отсрани САМА - как го допускаш бе, момиче?! И това било приятелство... абе я, ще намериш много по стойностни хора.

alex4et0y
04-27-2010, 13:13
Попитай я защо се е получило така и по нейните думи ще разбереш какво да правиш, дали да и предложиш да оправите нещата и да си върнете приятелството или не се разправяй повече с нея. 8) 8) 8)

sladurka122
04-27-2010, 14:07
Аз бих казала така : Ако си приятел, бъди приятел до край! Ти си и била истинска приятелка whitediamond нали. Ако мислиш,че не си и не търси причина в теб, а в нея.

sladurka122
04-27-2010, 14:12
Относно теб elito0o0o0 радвам се, че си съгласна с мен,но все пак има такива хора, които не виждат що за стока стават. Ако дружис с олигофрени (така да се каже) и ти ще станеш. После когато осъзнаеш ще е прекалино късно. Ще си загубила приятелите си и ще те избягват.

elito0o0o0
04-27-2010, 14:33
Относно теб elito0o0o0 радвам се, че си съгласна с мен,но все пак има такива хора, които не виждат що за стока стават. Ако дружис с олигофрени (така да се каже) и ти ще станеш. После когато осъзнаеш ще е прекалино късно. Ще си загубила приятелите си и ще те избягват.Еми точно! За това съм оставила приятелката си да прави каквото си ще. Днес я попитах дали иска да излезе с мен и с другата ми приятелка , а тя каза ,че я болял корема и трябвало да се прибире... :) Ако я бях видяла по центъра с оная крава повече никога нямаше да й проговоря... Да прави каквото иска. На мен вече ми писна всеки да ме прави на маймуна!.. :)

whitediamond
04-27-2010, 16:49
Като я питах по skype що тка стана,смисъл яко ме е заебала. И тя вика,че съм била много срамежлива,не съм искала да се запозная с тях да си лафиме,просто си стоях настрани и АЗ СЪМ БИЛА ВИНОВНА.Е стига де,трябваше да ни запознае,се пак не мога да отида при непознати хора и да им се натрапя.В крайна сметка аз ли съм виновна или и двете се прецакахме взаимно-за дет тя не ме запозна с тях и аз за тва се дръпнах. :?

elito0o0o0
04-27-2010, 16:53
Проблем с очите ли имаш,че пишеш така?! :-D :-D :-D

Сега сериозно.. Не мисля,че като си стояла настрана и си чакала да те запознае си виновна. Щом ти е казала,че ще те запознае с тях би трябвало да го направи... Боже.. и това ако е приятелка.. :)

nIkEnCeTy_bE
04-27-2010, 17:12
За какво пък ти да си виновна? Срамежлива, срамежлива, ама колко срамежлива... Ако искаше, щеше да намери начин да те запознае. Това не е приятелство.