PDA

View Full Version : Kъм нежната половина!



Mazacha
04-26-2010, 04:08
Здравейт! Аз съм момче на 16 години и искам да попитам вас (момичетата) какво искате защото май и вие незнаете какво е то. Аз съм мн романтичен, нежен, любящ, винаги правя всичко за моята половинка (каквато в момента нямам) и незная мисля си че това иска всяко 1 нормално момиче, а именно любов, внимание, грижи и нежност, обаче никоя не иска да разбере какъв съм от вътре, повечето си мислят че съм зле понеже съм леко пълен( а иначе съм супер симпатяга). Ами айде кажете ми щом ми говорите, че не ви интересува толкова мн външния вид на момчето с което искате да бъдете, а да притежава качествата по-горе защо става така, че маи само външния вид ви интересува :-o . Ако някой ми иска скайп да каже ;)

GregoryHouse
04-26-2010, 04:25
Защото може би не знаят какво има отвътре? Вземи да го покажеш. Но не на всяка, а на тази която би искала да го види. А това, че си пълен мисля, че има решение и го знаеш.

П.П. Не генерализирай така, че ей сега ще те емнат...

Nakadah
04-26-2010, 04:54
искам да попитам вас (момичетата) какво искате

на този въпрос никога няма да има отговор

XTREMEFREERIDE
04-26-2010, 05:24
искам да попитам вас (момичетата) какво искате

на този въпрос никога няма да има отговор
да,понеже е строго индивидуален.

иначе,
външния вид е много важен, колкото и да си нежен,любящ,романтичен, ако не си "симпатяга" много трудно ще събереш очите на момичетата, пък за твоя проблем има решение, както казаха преди мен и не е толкова трудно. за мен едно дори "леко" пълничко момче не е поддържано.
нали се сещаш, "по дрехите посрещат..."
пък и за да задържиш вниманието на момичето не трябва да тичаш след нея.
накарай я тя да поиска да потича след теб. (:

LadyDi
04-26-2010, 05:39
Явно си падаш по грешния тип момичета.
Ако си хванеш някоя леко пълна (но иначе супер симпатяга) съм сигурна, че ще те обгражда със същата любов, на която си способен ти.

buuu
04-26-2010, 05:45
въййй аз си падам по такива леко пулнички , пухчовци :---) :-)
ии ако е вярно тва което описваш за характера си , повярвай ми щях те зема за мъж 8-)
а ПО ТЕМТА : ами да , сигурно попадаш на грешното момиче :) но не се отчайвай , се някога ще дойде подходящата , а и някои наистина не знаят какво искат :-P хаха я постни снимка ,че ми стана интересно 8-) :oops:

MaLkaTa_LaDy
04-26-2010, 06:17
Външния вид има огромно значение! Особено, когато не познаваш човека. Иначе прекалено мил, любощ и обгриждащ омръзва. На мен такива момчета не ми харесват.

DaemonBoy
04-26-2010, 06:20
Братле всяко момиче си има собствен вкус. Също така първото впечатление е според мен от голямо значение, въпреки че ако те опознае нататък то няма да е било вярно.

kremen4eto
04-26-2010, 06:29
На мен също не ми харесват момчета, които да ме задушават от внимание, ще ми омръзне. И какво означава 'нали момичетата искат точно любов'? То нали е чувство, което или се появява или не. Нима ако я няма любовта, ще се правиш, че я има, само за да имаш момичето?

Познавам много момичета, които изключително държат на външния вид и също толкова много, които искат главно да опознаят характера на момчето. Аз съм по-скоро от вторите. А и като се досетиш, че има милиони хора, с милиони различни вкусове, сам ще си направиш извода, че външността ти никога няма да се хареса на всички и винаги може да се хареса на някой, който не предполагаш (или пък искаш). А ако наистина си 'леко' пълен и смяташ, че е проблем, килограми не се свалят толкова трудно. :)

Допреди 2 години мислех, че никога никое момче няма да ме забележи, аз също съм леко пълна. Днес получавам доста внимание, защото умея да се забавлявам и да печеля вниманието на обкръжението и имам сериозната връзка, която желаех.

Не се отказвай ;) ... А какво искат жените? Ооо досега още няма отговор на този въпрос, просто защото жените не сме еднакви, а всяка е уникална по свой си начин ;)

GregoryHouse
04-26-2010, 06:35
Външния вид има огромно значение! Особено, когато не познаваш човека. Иначе прекалено мил, любощ и обгриждащ омръзва. На мен такива момчета не ми харесват.

Даам искам да кажеш същото след като се ожениш за другия тип, и след 10 години той се прибере пиян като свиня и ти набие тупалките и не смееш да кажеш гък...

zapalenata
04-26-2010, 06:46
Външвия вид има голямо значение особено ако не се познаваш с даденото момиче.А вече после като се поопознаете тя самата ще реши дали си този за нея или не...

dimitar_ak
04-26-2010, 06:57
Виж и тази тема и ще се светнеш http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=332904

Богат грозен мъж няма

sladur4etyYy
04-26-2010, 07:50
Външния вид има огромно значение! Особено, когато не познаваш човека. Иначе прекалено мил, любощ и обгриждащ омръзва. На мен такива момчета не ми харесват.

Даам искам да кажеш същото след като се ожениш за другия тип, и след 10 години той се прибере пиян като свиня и ти набие тупалките и не смееш да кажеш гък...

айде сега, тва, че 1 момче не тича нон- стоп след момичето, не значи, че е бъдещ пропадняк.

авторе, много са те излъгали. външният вид има значение. ходи да тренираш, недей само да мрънкаш.
а за поведението ти- с такива мили и добри момченца почти никога няма тръпка. ако от самото начало тръгнеш да й угаждаш за всичко, много ясно, че ще й стане скучно. много по- добре е с времето да й разкриваш тези си качества, ако, разбира се, прецениш, че момичето го заслужава.

GregoryHouse
04-26-2010, 08:07
Въобще не знам как си го измисли това...или къде го написах...

Иначе по темата, Мазачо, вкарай се в ред. Казваш малко, значи не е нещо кой знае колко. Ако се чувстваш неудобно във фитнес, както и подозирам, може спокойно да си тичаш в някой парк примерно... Тичане, лицеви опори набиране, коремни преси. Дори е по ефективно много често от фитнеса, защото поне може да добиеш и някаква физическа издържливост и сила, а не просто маса. Имах един такъв съученик който, блъска блъска една година във фитнеса удвои си размера идва и вика нагло "Аре една канадска...", много тъжно си врътна гъза и изчезна, ама май се отплеснах. Да външния вид има значение, ной той е повече да привлечеш, вниманието. Но да го задържиш не става просто да стоиш изваян да гледаш лошо :) Трябва като я отвориш тая уста да не ти се смеят...

sasitata
04-26-2010, 08:22
Според мен няма значение че си малко пълен това не е проблем просто има момичета които са много повърхностни и гледат най-вече външния вид. Естествено не мога да кажа че външния вид не е от значение, но всеки човек е уникален сам по себе си. Аз като всеки нормален човек също гледам външния вид и след това упознавам човека. Аз да речем търся някакъв чар дали усмивка или нещо друго. А до това че момичетата не знаят какво искат не е много вярно, защото в живота има периоди в които наистина се чувстваш много объркан и не знаш какво искаш.

GregoryHouse
04-26-2010, 08:29
Мнението ми елементарно или не, е факт...при това тенденциозен, за нещастие. Имаш ли представа колко жени страдат точно от това към днешна дата? И мъжете им преди 5,10,15 години са били точно такива. Купонджий обичащи глуяите,купоните и всичко прилежащо към този начин на живот. Не казвам, че всички са станали такива. Но никак не са малко.

Второ, като си дебела лой, която я мързи да се мръдне най-малкото за собественото си здраве (не визирам автора, просто давам пример), как мислиш, че някой ще те приеме насериозно? Колкото и сладки приказки да изприказваш, остават приказки.

Трето пича ОЩЕ НЯМА ВРЪЗКА. къде замина да му говориш какво трябвало да дава. Дай му съвет, как да си подобри живота и съответно шанса да има връзка. Че трябва да имаш нещо на 2рия етаж, мисля, съм го отбелязал вече.


П.с. Как изобщо си станал модератор с това отношение не ми е ясно...

soul1199
04-26-2010, 08:45
да,вън6ния вид наистина влия в/у представите ни,но съм сиг 4е не си сре6нал моми4ето,тъй 4е споко

babity
04-26-2010, 08:52
Явно си падаш по грешния тип момичета.
Ако си хванеш някоя леко пълна (но иначе супер симпатяга) съм сигурна, че ще те обгражда със същата любов, на която си способен ти.

Именно! Нашите собствени недостатъци винаги биват омаловажавани, особено в собствените ни представи, особено като прибавим и обграждащата среда от хора, които са приели нашите слабости и не им прави впечатление това или онова. Но за сметка на това пък винаги си търсим по - по - най. Нормално, напълно човешко, но ако направим една препратка към темата за златотърсачките и приемем всяка една връзка като вид сделка, то очакванията, желанията и надеждите ни биват попарени. 'Щото аз съм много сладка и любяща, и т.н., ама имам само еди-какъв-си дефект. Докато виждайки същото нещо у представител на противоположния пол, то вече ни се вижда непростимо. Човек много добре трябва да си пресметне възможностите преди да се захване с каквото и да е.

LadyDi
04-26-2010, 09:01
По-притеснителното е, че за теб явно външния вид е решаващото в една връзка и затова даваш подобни крайни оценки. Особено е забавно твърдението, че приказките си остават приказки - така е, но най-забавна е гледката на двама човека, които нямат какво да си кажат и затова си мълчат и се гледат умно. Сигурно могат да си говорят за отслабване и упражнения... :lol: но и това се изчерпва.
;)
Всъщност, външният вид има много решаващо значение, за да се стигне изобщо до връзка. Нали един индивид (мъж или жена, все тая) трябва да бъде привлечен от другия, за да го допусне до себе си и изобщо да се заговори за нещо между тях.

GregoryHouse
04-26-2010, 09:10
Първо - Отношението ти е заядливо. Очаква се от модераторите да не са такива.
Второ - имам си и други занимания, изпуснал съм думата, чудо голямо, нека има за какво да се заяждаш.
Трето - статистика може и да няма, но факта си е факт. Ако не ти се вярва поинтересувай се малко. Аз съм се интересувал за разлика от теб и не си давам мнението във въздуха, просто за да ме видят колко съм умен. Примери на които съм жив свидетел, мога да ти кажа поне 5 на момента. Да речем 3 са където са били женени, другите 2 на семейни начала. И като приемем, че аз съм никой,нито правя статистики нито учен който изследва това, а обикновен човек стана свидетел на такива неща.
Четвърто - Май си редовен във фитнеса...Не виждам нищо смешно в начините които съм описал. Не са ефективни ли?
Пето - чети, написах вече, че е важно да имаш мозък, да можеш да водиш разговор и т.н. (май само тук съвпадат мненията ни, ама явно не го забеляза и си спориш там)
Шесто - ти научен ли се роди? Ако си евала! Ти си прецедента, който всички чакаме!

Не се заяждам (не, че не мога), ама стига си професорствал. Като ти се заяжда има ЛС.

LadyDi
04-26-2010, 09:35
Външния вид има значение само при началното запознанство, когато човек събира информация главно чрез очите си и си вади изводи, но "по дрехите посрещат, по ума изпращат".

Много по-важно за пича е да подобри начина на комуникация и взаимодействие с момичетата, отколкото да прави добро първо впечатление и след това да се дъни.
По-важно е, разбира се, но ако изглежда зле, никога няма да се стигне до комуникация между него и момиче.

LadyDi
04-26-2010, 10:03
Описанието на автора е "леко пухкав", доколкото помня... Нека си имаме уважението и не си защитаваме тезите, като изпадаме в някакви крайности. :)
Така е, но самоопределенията обикновено са доста далеч от истината. Не искам да изпадам в крайности, както казваш, но може би е по-добре да разбере дали проблемите му с нежния пол не се дължат именно на непривлекателен външен вид.

valdesbg
04-26-2010, 10:09
Абе проблемите се коренят във външния вид. И в това че момчето си ърси половинка в неподходящата за него среда.

Или просто не знае какво и как да прави + горните две.

А решенията са прости - да си направи списък на качествата които иска да има бъдещата му половинка, и да се насучи към средата която предполага тези качества.

Да си оправи външния вид(щом за него е проблем. А щом е проблем за аявтора, то това се превръща и в проблем за околните)

И да почва метода на пробите и грешките :)

GregoryHouse
04-26-2010, 10:14
Raybeez ти си прав аз съм грешен, явно ти е фикс идея да го докажеш, затова го признавам и стига толкова. Учтиво ще те помоля от сега нататък просто да си прескачаме мненията и толкова. Спорил съм достатъчно с хора като теб и знам какъв е резултата.

Хайде със здраве.

LadyDi
04-26-2010, 10:25
Дори и на тези години хората не са чак толкова повърхностни. За мен е по-притеснителен образа на Душко-добродушко или вечно готовият на всичко дебелак (дори и да е съъъъвсееем малко), който е и вечният резервен вариант. ;)

Спомняш си и онази тема със стълбите предполагам... неговото отношение и излъчване на "чехъл" е причината да бъде отхвърлян и използван, но не и разглеждан като сексуален обект.
Напротив, ужасно са повърхностни, въпреки всичко, което пишат в тоя форум. Всеки гледа външния вид.
Другото не искам да го коментирам, за резервния вариант всеки знае. Но докато се определяш сам като "леко пълен" и "голям симпатяга", аз съм склонна да си мисля, че не приличаш на нищо...

GregoryHouse
04-26-2010, 10:34
Дори и на тези години хората не са чак толкова повърхностни. За мен е по-притеснителен образа на Душко-добродушко или вечно готовият на всичко дебелак (дори и да е съъъъвсееем малко), който е и вечният резервен вариант. ;)

Спомняш си и онази тема със стълбите предполагам... неговото отношение и излъчване на "чехъл" е причината да бъде отхвърлян и използван, но не и разглеждан като сексуален обект.
Напротив, ужасно са повърхностни, въпреки всичко, което пишат в тоя форум. Всеки гледа външния вид.
Другото не искам да го коментирам, за резервния вариант всеки знае. Но докато се определяш сам като "леко пълен" и "голям симпатяга", аз съм склонна да си мисля, че не приличаш на нищо...

Понякога си просто груба :) Можеше да кажеш просто, че не е съвсем искрен.

LadyDi
04-26-2010, 10:47
Raybeez, хубаво, ама фактът е, че ти си имаш приятелка и не питаш по форумите защо, въпреки симпатичната ти външност, си сам.
Проблемът е прекалено комплексен, но от описанието на автора, аз си мисля, че се корени именно във външния вид.

GregoryHouse, изненадва ли те това, че съм груба? :) Характерна черта ми е. За сметка на това съм голяма симпатяга :D

LadyDi
04-26-2010, 11:01
Ама този факт не означава ли, че явно външността не е толкова решаващ фактор... Все пак явно аз съм успял да си хвана приятелка, а и преди това съм имал => май проблема в отношението
Не можеш да ме убедиш, че външността не е решаващ фактор. Ако не си привлекателен по някакъв начин, няма да си хванеш приятелка.
Забележи, че авторът не твърди: "казвали са ми, че съм симпатичен". А казва "аз съм голям симпатяга" или нещо подобно.

На теория си прав, но дали в този случай наистина му липсва общуване или просто е непривлекателен?

Автора, вземи пусни една снимка, преди да сме се избили заради теб :)

LadyDi
04-26-2010, 11:14
Да, ама той ни пита какво искаме. А ние искаме прилично-изглеждащ мъж. И това е на първо място. Едва когато ни привлече с външност, можем да си говорим за останалите му качества.

И тук си прав, че прекалената добродушност ще го прати на неправилната стълбичка.

DqVoLsKoJeLaNiE
04-26-2010, 12:13
Знам, че спокойна връзка без никакви интрижки ти звучи много добре, но това не задържа вниманието на едно момиче...Нека има игра, забавлявайте се, накарай я да ревнува, но мъничко, съвсем мъничко, бийте се на майтап, направи срещите ви срахотни, забавни и запомнящи се.
Като харесваш едно момиче й го показвай, външният вид няма да е толкова важен, ако тя те харесва, но все пак се постарай да имаш хубаво тяло.
Като си с гадже не се залепвай за нея-дай й малко въздух,не я притискай и това е ако момичето не харесва дори това твое отношение може би трябва да преразгледаш типа момичета, които харесваш

YoUcANNOtiMaGiNe
04-26-2010, 12:14
Абе ще ти кажа , че не е точно тъй както си го мислиш ти . Повечето момичета в днешно време гледат тъкмо външния вид и парите преди всичко останало . Което е грешно , обаче те си мислят сигурно , че нали няма да се женят за тоя човек , и гледат да ги глези и да е някой нахакан ( смотан гъзар с грозна мутра ) . Но въпреки тва нямаш право да слагаш всички под един знаменател . Вярно , че напоследък почти всички изглеждат еднакви , като едно стадо овце , чудещи се коя сред коя по - напред да подражава на другите ( става въпрос и за момичета и за момчета ) Ама и при вас , момчетата няма угодия . Вие налитате на отворените и нахалните момичета , които ви сменят като носни кърпи и после се оплаквате , че нямали чувства към вас , че то тва ви е напълно изяснено още от началото , ама защо се самозалъгвате . И вие и те много добре знаете , че са такива . Не е луд , който яде зелника . Вие сте си виновни в случая :smt011

aka6a_vamp
04-26-2010, 12:24
ААаа ...така от това,което прочетох имам чувството,че си от тея дето чак задушават с чувствата си ...пък и всяко момиче иска момчето да е малко..лошо,а не някъв лигльо :D

babity
04-26-2010, 16:52
Да, ама той ни пита какво искаме. А ние искаме прилично-изглеждащ мъж. И това е на първо място. Едва когато ни привлече с външност, можем да си говорим за останалите му качества.

И тук си прав, че прекалената добродушност ще го прати на неправилната стълбичка.

Е, то вярно, че нещата опират до вкус, де, ама аз имам познат, който отдавна не е в категория "леко пълен", пък бая народ точим лиги по него. Поне по моему външният вид не се определея само от телосложението. На мен ми се е случвало мъж да ми се стори привлекателен заради комбинацията в облеклото му. Хич да не отслабне, просто да изглежда спретнат (имам предвид чистичък и с подходящи дрехи) и малко увереност и цена няма да има.

п.п. много харесвам закръглени мъже

LadyDi
04-26-2010, 17:28
Да, ама той ни пита какво искаме. А ние искаме прилично-изглеждащ мъж. И това е на първо място. Едва когато ни привлече с външност, можем да си говорим за останалите му качества.

И тук си прав, че прекалената добродушност ще го прати на неправилната стълбичка.

Е, то вярно, че нещата опират до вкус, де, ама аз имам познат, който отдавна не е в категория "леко пълен", пък бая народ точим лиги по него. Поне по моему външният вид не се определея само от телосложението. На мен ми се е случвало мъж да ми се стори привлекателен заради комбинацията в облеклото му. Хич да не отслабне, просто да изглежда спретнат (имам предвид чистичък и с подходящи дрехи) и малко увереност и цена няма да има.

п.п. много харесвам закръглени мъже
И моя мъж тежи 110 килограма и вместо плочки поддържа торба цимент за по-лесно, ама нейсе. По-пълен е, но аз си го харесвам. Въпросът е съвсем другаде.

pentxayc
04-26-2010, 17:32
Здравейт! Аз съм момче на 16 години и искам да попитам вас (момичетата) какво искате защото май и вие незнаете какво е то. Аз съм мн романтичен, нежен, любящ, винаги правя всичко за моята половинка (каквато в момента нямам) и незная мисля си че това иска всяко 1 нормално момиче, а именно любов, внимание, грижи и нежност, обаче никоя не иска да разбере какъв съм от вътре, повечето си мислят че съм зле понеже съм леко пълен( а иначе съм супер симпатяга). Ами айде кажете ми щом ми говорите, че не ви интересува толкова мн външния вид на момчето с което искате да бъдете, а да притежава качествата по-горе защо става така, че маи само външния вид ви интересува :-o . Ако някой ми иска скайп да каже ;)

asp1r1n94
04-26-2010, 17:47
Добре...човек в моето положение...е аз всъщност съм доста слаб,но по темата.Когато едно момиче те види за пръв път тя ще си създаде някакво впечатление за теб и това ще бъде нейното първо впечатление и ще си изгради някакво мнение...
С качествата ,които притежаваш бих те посъветвал да не се спичаш пред момичета и да се опитваш да ги разсмиваш,след няколко опита ще свикнеш 8)

umri
04-26-2010, 20:15
Здравейт! Аз съм момче на 16 години и искам да попитам вас (момичетата) какво искате защото май и вие незнаете какво е то. Аз съм мн романтичен, нежен, любящ, винаги правя всичко за моята половинка (каквато в момента нямам) и незная мисля си че това иска всяко 1 нормално момиче, а именно любов, внимание, грижи и нежност, обаче никоя не иска да разбере какъв съм от вътре, повечето си мислят че съм зле понеже съм леко пълен( а иначе съм супер симпатяга). Ами айде кажете ми щом ми говорите, че не ви интересува толкова мн външния вид на момчето с което искате да бъдете, а да притежава качествата по-горе защо става така, че маи само външния вид ви интересува :-o . Ако някой ми иска скайп да каже ;)
Това, което жените мислят, казват и искат са все различни неща. Това, че само външния вид ги интересува не е толкова вярно. Важен е, но не чак дотам. Когато разбереш горе-долу не какво искат, а от какво се нуждаят ще имаш по-голям успех.

lipsvashh_mi
04-27-2010, 11:39
ако се водех главно от външния вид досега ,нямаше да съм харесвала нито едно от момчетата,които съм харесвала всъщност.....гледам ума и начина на държание

britzy
04-27-2010, 11:46
харесвай се,за да те харесват другите

значиии не може ти да се закопаваш психически сам и да очакваш нещо различно от околните.Пкажи,че си момче на място,дръж се непукиски иии не се лигави-да не станеш некой чехльо 8-) 8-) 8-)

mechtaq_za_teb
04-27-2010, 11:49
Здравейт! Аз съм момче на 16 години и искам да попитам вас (момичетата) какво искате защото май и вие незнаете какво е то. Аз съм мн романтичен, нежен, любящ, винаги правя всичко за моята половинка (каквато в момента нямам) и незная мисля си че това иска всяко 1 нормално момиче, а именно любов, внимание, грижи и нежност, обаче никоя не иска да разбере какъв съм от вътре, повечето си мислят че съм зле понеже съм леко пълен( а иначе съм супер симпатяга). Ами айде кажете ми щом ми говорите, че не ви интересува толкова мн външния вид на момчето с което искате да бъдете, а да притежава качествата по-горе защо става така, че маи само външния вид ви интересува :-o . Ако някой ми иска скайп да каже ;)Не си попаднал на човека просто, така че не слагай всички под общ знаменател.

InnoraX
04-27-2010, 12:32
Здравейт! Аз съм момче на 16 години и искам да попитам вас (момичетата) какво искате защото май и вие незнаете какво е то. Аз съм мн романтичен, нежен, любящ, винаги правя всичко за моята половинка (каквато в момента нямам) и незная мисля си че това иска всяко 1 нормално момиче, а именно любов, внимание, грижи и нежност, обаче никоя не иска да разбере какъв съм от вътре, повечето си мислят че съм зле понеже съм леко пълен( а иначе съм супер симпатяга). Ами айде кажете ми щом ми говорите, че не ви интересува толкова мн външния вид на момчето с което искате да бъдете, а да притежава качествата по-горе защо става така, че маи само външния вид ви интересува :-o . Ако някой ми иска скайп да каже ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Направо ме разби да знаеш :razz: :razz:

kypo
04-27-2010, 21:30
нема романтика баце. плющи я едно здраво да не мисли за други тва е
романтика, само като се намери някоя невероятно подходяща сродна душа. ама нема такива, затва само здрав уй всеки ден и подаваш и тва е 8-)

Auby
04-27-2010, 23:10
а иначе съм супер симпатяга
:lol:
-Всяко момиче иска различен вид момче. Тея дето гледат само външния вид са кифли, но това не значи също че не е важен. Едва ли имаш голям шанс ако изглеждаш като изрод.
Много момичета оценяват момчето да има романтична страна, но ако се прекали с нея става досадно и малко прекалено лигаво за едно момче, което се предполага да е истински мъж, за да можем да се чувстваме сигурни в ръцете му :)
Също така много момичета харесват момчето да има чувство за хумор
...
Тук блокирах и си забравих мисълта :D По-добре да не описвам моето мечтано момче защото едва ли всички биха ме разбрали :oops:

sladka_celuvka
04-28-2010, 05:39
не съм прочела всички отговори,защото ме мързи... но все пак ще дам моя.Например моят приятел не е някъв слаб/кльощав... пълничък е,но това не ми пречи да си го обичам безкрайно много..Зависи от момичето,повечето са някакви "кукли" или поне те се мислят за такива,които единствено гледат външността..Това за мен е най-гадното нещо..все пак един ден всички като остареем ще станем грозни.. и тогава какъв ще е смисъла да си бил с някой красив,когато тогава когато сте стари вече, не можете да си кажете 2 приказки по простата пречина,че този човек никога не е имал характера който на теб ти харесва,защото си го избрал по външния вид :)