PDA

View Full Version : zdravei



anitinha
04-26-2010, 10:06
zdravei dr tiin imam golqm problem,priqtelat mi e mn po golqm ot men na 43g e bil e jenen razveden e vav momenta ima deca na moqta vazrast sa,no taka stana 4e se zapoznah sas nego na rabota i zapo4nahme da izlizame kato priqteli blizo 2g,i minalata godina dekemvri mesec tragnah sas negooo,da obi4am go iskam da bada sas nego ,no sa6to taka imam mn razdvoenia ami semeistvoto mi roditelite mi.Molqvi pomognete mi dai te mi savet kakvo i kak trqbva da postapq mn sam obarkana a vse pak na 20 sam ve4e.mersi predvaritelno

justunique
04-26-2010, 12:13
ако си на 20 няма как да те привлича толкова човек който е на 40 .. или поне според мен .. това си е направо педофилия .. :D

mabimabi
04-26-2010, 13:07
здравей! имаш си сериозен проблем! не знам на теб какво ти е, но на мен 23 години разлика ми се виждат много! като казваш,че този мъж има деца на твоите години той също би трябвало да си даде сметка какво всъщност прави при теб, ако неговите деца са в подобно положение как би постъпил!? от това, което си написала ми стана ясно, че родителите ти не знаят и че едва ли ще те подкрепят! мисля си,че наистина трябва да си дадете сметка с този мъж какво правите заедно и да вземете правилно решене как ще продължите занапред и дали ти самата би искала още дълго да криеш това! зная също, че щом го обичаш ( така си написала ) , значи нещо много силно те привлича... посъветвай се с психолог и най-вече поговорете си двамата! аз съм била с човек 10 години разлика, само че нито е имал деца, нито е бил разведен! при теб е многоооооооооо сложно наистина!!! само ще ти кажа още нещо : понякога това , за което мечтаем, не е това, от което се нуждаем! помисли дали наистина искаш да бъдеш с този човек и какъв би бил животът ти с него след 10 години! едва ли ще ти е много приятно!той ще е на 53 , а ти ще искаш да се забавляваш с млади хора! помисли и вземи правилното решение! успех мацка :)

Sisi7u
05-02-2010, 18:47
кирилизирай си темата иначе сиг ще я заключат :-o
иначе по темата ..
по-добре го забрави ..
ако сега го обичаш след 5 години
ще съжеляваш за загубеното време .. !!
все пак на четиридесет и няколко години
и има деца на твоите години .. значи ако разсъждаваме като психолози значи ти можеш подсъзнателно да го възприемаш като баща ..
искаш той да те закриля и така нататък ..
тези връзки попринцип не са нормални .. :-o

kalpazanka
05-05-2010, 12:12
Ключ. Получила си адекватни отговори.