PDA

View Full Version : иван и андрей vs слави



stoteen4o
04-26-2010, 10:42
Кое от двете шоута предпочитате? 8)

alexandr0v
04-26-2010, 11:08
Слави се изтърка вече, освен това ми е много неприятен, ебаваше се много жестоко с доказан националист и патриот като Волен Сидеров и като цяло правеше много четки на предишната престъпна власт. Шоуто на Иван и Андрей е ново и свежо с подертан хумористичен и забавен характер затова ми харесва повече. :)

Tempest
04-26-2010, 11:34
на Слави му харесвам само понеделниците и то не заради него, а заради актьорите :)

относно И&А - браво, събраха си парички, направиха си шоу... но извинявай, чак такива олигофрении... тяхното не е забава!

KpucmuHa
04-26-2010, 11:44
никое...Слави беше интересен преди години, а Иван и Андрей никога не са ми били интересни

ecstazy
04-26-2010, 16:26
Слави. Гледам шоуто му с удоволствие, смея се от сърце, кани известни личности, интересно е, прави интересни конкурси тип танцувай с мен, кандидати за слава и т.н. Всичко в шоуто е много добре направено, добри актьори и сценаристи и мн яки вицове.

Иван и Андрей са пълни имитатори. Много са зле, адски много ме дразнят.. Така или иначе нова тв не гледам, само като дават Биг Брадър Ф. Шоуто на И&А е пълна имитация на шоуто на слави. От бюрото, креслата, отзад картинката на града, до самия бенд или оркестър или квото е там. Всичко е 1 към 1, обаче не струват. Къде е Слави, къде са тея опосуми :)

FuCkInBuBbLeGuM
04-26-2010, 16:51
Слави го гледах преди години, но сега ми е скучен. Иван и Андрей въобще не са ми интересни.

LoveLetter
04-26-2010, 17:17
Скучни са ми и двете шоута. Но все пак "Шоуто на Иван и Андрей", защото често дават неща за Брадъра. :)

raliichkaa
04-29-2010, 18:07
иван и андрей .. като ги гледах само се хиля с тех супер са си :D

BloomF
04-29-2010, 18:26
От двете, определено избирам Слави. Тея Иван и Андрей са ми тъпи. Да не говорим колко е копирано пък тяхното предаване, от това на Слави. Но по принцип не гледам нито едното/само Слави чат-пат/..

silvana95
04-29-2010, 18:51
яки с аи двете ама слави повече заради онва добре дошъл в българия 8-)

nIkEnCeTy_bE
04-29-2010, 19:29
Доживях да видя такава тема. Естествено, че ще е Шоуто на Слави. Иван и Андрей толкова искат да подражават на Слави, но никога няма да постигнат неговия успех. Правят същото предаване като него, но СЛави си е Слави. Колкото и да е груб и надменен в отношенията си с хората, той е професионалист, няма какво да се лъжем. Иван и Андрей тръгнаха от БТВ и сега където ти огрее там се месят. То не беше Сблъсък., не беше Мюзик Айдъл, сега някакво кирливо шоу. Нафрашкаха се с пари и направиха предаване, но няма да има успеха на Слави. Слави е продуцент на толкова предавания. И неговите, и Мюзик Айдъл, и Каналето навремето. Можеше и то да не се развали, но какво казах злобата му за слава надделя, и затова сега с много хора е само на "Здравей, Здрасти". Каквото и да си говорим Шоуто на Слави, винаги ще жъне повече успех. Неможе да го надминат. Взели бенд, като него, но Ку-Ку Бенд - извинявайте... представят новини, като Слави, ама пак не става. Сега остана и актьори да сложат.

stoteen4o
05-02-2010, 11:29
Хе, хе :D Като обобщение на анкетата мога да кажа 10:3 за Слави и 13:13 и за двете шоута срещу негледащите ги. :lol:

AlesandeR
05-02-2010, 16:55
и двете са еднакви простотии ама като те карат да се смее6 6то да неги гледа6

Mar7i
05-03-2010, 14:23
Слави =D>

Infinity
05-03-2010, 14:34
Иван и Андрей , определено.
Забавни са ми , коментират по-интересни теми , канят по-забавни гости.
Не ми е болка за умиране , ако ги изпусна , но
става за загуба на време + олигофренско хилене. 8-)

mcfly
05-05-2010, 17:34
Слави !

bathory
05-05-2010, 18:43
Слави :)
А колкото до онези, които копират абсолютно всичко и нямат мозък да измислят нещо различно - веднъж се излъгах и пуснах за малко да видя за к'во става въпрос.. на петата минута го спрях. Егати тъпнята! Само някакви чалгари канят.. аве няма да се задържат дълго. Пожелавам им го от сърце. :razz: :razz: :razz:

H2O
05-05-2010, 20:40
Слави =D>

Colouring
05-06-2010, 09:08
Ако трябва да се избира-Слави,но не защото го харесвам много,а просто защото сякаш ми е по-малко противен.Е,вярно,понякога излъчва интересни работи,но предаването се изтърка доооста.Гледам го понякога само заради Краси Радков,макар че и Виктор Калев и Мариян Бачев не са лоши..Но не и заради Слави.
Относно Иван и Андрей-Бяха ми много симпатични,когато бяха в БТВ.Предаването по НОВА сега не ми харесва,пък и Станция Нова също не е кой знае какво.Основни гости са винаги няк'ви чалгаджийки..

ProSlayer
05-06-2010, 20:58
Нито едно от двете . Слави се изтърка , Иван и Андрей са загубеняци . :x

SlaDk0b0nb0nChe
05-06-2010, 21:02
Шоуто на Слави

по-интересно ми е.. дори сега с чужденците ми е страшно интересно.. правят какви ли не измислици и е спр. забавно. кефя им се, а иван и андрей само канят гости и тва.. безинтересно е :)

dqvolcheto9
05-07-2010, 10:25
От двете, определено избирам Слави. Тея Иван и Андрей са ми тъпи. Да не говорим колко е копирано пък тяхното предаване, от това на Слави. Но по принцип не гледам нито едното/само Слави чат-пат/..

tweettyy
05-07-2010, 15:08
иван и андрей .. като ги гледах само се хиля с тех супер са си :D
+ 1 8-)

NamelessRomantic
05-07-2010, 16:09
Ivan i Andrei sa jalka imitaciq na Slavi.Neveroqtno glpavi sa,nikoga ne sa me razsmivali.
P.P. Nqmam kirilica,izvinqvam se.