PDA

View Full Version : Искам мнение!



alex4et0y
04-26-2010, 12:46
mersi za vs

DqVoLsKoJeLaNiE
04-26-2010, 12:51
ами, говори с майка си ако почне да се притеснява, че ще прайте секс, ала-бала й кажи, че няма ии че си умно момиче...тамм успокой я по сички параграфи и после излез със момчето, оттам предцени сама дали ще продължиш с него... :)

mArMaLaDkA
04-26-2010, 13:05
Първо се влюби, после мисли какво и на кого ще обясняваш. :)
И да, излезте. Ако си допаднате - излезте пак.

YoUcANNOtiMaGiNe
04-26-2010, 13:11
Никой не може да ти каже дали да продължавате да излизате или не . По принцип разликата в годините ви никак не е голяма , но примерно ако ти си на 20 , а той на 24 . А така има голяма разлика и то доста . Едва ли родителите ти ще приемат да имаш връзка с вече завършващ и изграден мъж , а ти момиче , което тепърва навлиза в пубертета и започва да изгражда свои представи . Зарежи тва , няма да се получи както в приказките , а и не си струва , защото след тва ти ще страдаш . 8-)

L1n4e7o
04-26-2010, 13:12
излезте...дори и да не прерасне в връзка...ще си иаш още един добър приятел...а ако се влюбиш...изживей любовта си...кажи на майка си и я обеди че няма за какво да се притеснява....айде успех :)

burningtear
04-26-2010, 13:36
Няма лошо да излезете, дори и да се видиш. Разликата не е чак толкова малка обаче. Първо виж как ще минат нещата с него, дали ще се влюбвате и т.н. и после говори с майка си. :-)

GregoryHouse
04-26-2010, 13:51
Страх те е, че мама няма да позволи ли? И какво значи да се видите 1 път и да не се виждате повече? Ако питаш мен излезте вижте се пък после му мисли...

Sladurcho
04-26-2010, 14:09
хахах егати начина на мислене... "незнам как ще кажа на майка ми за него".. първо се вижте, излизайте насам натам и ако се влюбиш тогава ще му мислиш ... а и какво е това "ще се видим все пак съм му обещала и повече няма да се виждаме" ... ще излезеш с него само заради едното обещание или защото искаш да излезете и да прекарате малко време заедно ?!

aka6a_vamp
04-26-2010, 14:52
ами, говори с майка си ако почне да се притеснява, че ще прайте секс, ала-бала й кажи, че няма ии че си умно момиче...тамм успокой я по сички параграфи и после излез със момчето, оттам предцени сама дали ще продължиш с него... :)
Мисля,че на майка и ще и стане мн интересно,защо 14-годишната и дъщеря започва да я убеждава,как няма да прави секс с човек,с когото излзиа за пръв път :D :D WTF ?? А то тука дори не става въпрос за тва дали ще тръгнете,като гледам май е само приятелско.

stupid0boy
04-26-2010, 15:19
Излезте, позабавлявайте се... може и да не се влюбиш.... а зак'во тряя казваш на майка си за връзката ти?

lubomirky
04-26-2010, 16:38
Първо се влюби, после мисли какво и на кого ще обясняваш. :)
И да, излезте. Ако си допаднате - излезте пак.

мармаладке, много мила си станала напоследък

Re5peC7
04-26-2010, 20:04
моля!

w0sh
04-26-2010, 20:04
Айде на ключа.