PDA

View Full Version : Помощ по английски език..на който му се занимава..



Sisito941
04-26-2010, 14:04
Здравейте ! :) Имам едно домашно по английски език за утре,което мисля,че няма да се справя,затова се обръщам с молба към вас,ако може все пак някой да ми помогне..Думите в скоби трябва да се напишат в правилната форма..Ето и условието на задачата: Fill in the blanks with the correct form of the verbs in brackets.

Engaged in Las Vegas,married in Windsor
For Prince Charles and Camilla Parer Bowles,who got married yesterday,there (1) ...........(be) a 34 year gap between their first meeting and their marriage.Ted Copper and his wife (2) ........(be) more decisive.Major Copper and his wife Dana, who were one of the three other couples to marry at Windsor yesterday, (3) ......(meet) in a bar in Bath last year and (4)........(get) engaged last August at a Rod Stewart concert in Las Vegas. Major Copper (5) ......... (fall) in love with his future bride as soon as he saw her. They (6) ....... (be) inseparable ever since. After the wedding, the pair, who are both 34 and (7) .......... (live) near Bath, travelled to Venice for their honeymoon. But before they (8) .......... (leave) for Venice, a uniformed member of the prince's office arrived on their doorstep with a bouquet of flowers, three bottles of champagne and a handwritten note from the royal couple. The note said,'We hope we (9) ....... (not get) in the way. This (10) ........... (bring) our best wishes and happiness for the future.'Mr and Mrs Copper were really touched.'What a nice thing to do.',they said.'We surely hope they (11) ........ (be) happy,too.'

Някой,ако му се занимава може и да се пробва да преведе.. :)

Благодаря предварително :-) :-)

kris4ety14
04-26-2010, 15:38
1.had been
2.were
3.met
4.got
5.fell
6.have been
7.lived
8.left
9.will not get
10.brings
11.will be

Ще опитам и да го преведа :wink: .

Корекция: 6.had been --> 7.have been

Sisito941
04-26-2010, 15:42
1.had been
2.were
3.met
4.got
5.fell
6.had been
7.lived
8.left
9.will not get
10.brings
11.will be

Ще опитам и да го преведа :wink: .

Ооо,благодаря ти,душко.. :grin: :-) :-)

elito0o0o0
04-26-2010, 15:48
Да! А на мен ако някой мое ми трансформира един текст и да напише лошите и добри черти на България и населението в нея ще е супер... ... :-D :-D

Sisito941
04-26-2010, 15:53
Да! А на мен ако някой мое ми трансформира един текст и да напише лошите и добри черти на България и населението в нея ще е супер... :D:D...

:shock: :shock: :shock: Ъъъ кой клас си,ако не е тайна.. :-o :shock:

elito0o0o0
04-26-2010, 16:00
омг 8 що?..преблем ли има,че иронизирам ? Домашното току що го завърших и беше супер лесно... написах го точно за 30 минути.. просто ми е смешно как някой не може да напише такова лесно домашно като това по-горе :) ;)

Sisito941
04-26-2010, 16:11
омг 8 що?..преблем ли има,че иронизирам ? Домашното току що го завърших и беше супер лесно... написах го точно за 30 минути.. просто ми е смешно как някой не може да напише такова лесно домашно като това по-горе :) ;)

Питах само..еми точно на такива задачки не съм много добре с определянето на времето,в което трябва да бъдат глаголите.. :) :-)

elito0o0o0
04-26-2010, 16:16
Сега трябва да мъдря за биографията си.. Трябва да изнасяме презентации върху нашия живот... Мисля как да си оформя параграфите.. кое след кое.. дрън дрън... :D За утре имаме 4 домашни + думи o.O.. wtf?! спи ми се за бога.. в 6 съм станала :x Днес имахме 4 часа Английски , Математика и 2 часа Български.. пълна скукаа.. :x ужасно е! :D

Sisito941
04-26-2010, 16:17
Сега трябва да мъдря за биографията си.. Трябва да изнасяме презентации върху нашия живот... Мисля как да си оформя параграфите.. кое след кое.. дрън дрън... :D За утре имаме 4 домашни + думи o.O.. wtf?! спи ми се за бога.. в 6 съм станала :x Днес имахме 4 часа Английски , Математика и 2 часа Български.. пълна скукаа.. :x ужасно е! :D

На мен в 8 клас не са ми давали такива домашни.. :-o Боже.. :booooomb:

kris4ety14
04-26-2010, 16:19
Сгодени в Лас Вегас, оженени в Уиндзор

За принц Чарлз и Камила Паркър Боулз, които се ожениха вчера, 34 години време делят тяхната първа среща и женитбата им. Тед Коп и неговата съпруга са по-решителни. Майор Коп и съпругата му Дана, които са eдна от трите двойки, които се ожениха в Уиндзор вчера, се срещнаха в бар в Бат миналата година и се сгодиха миналия август на концерт на Род Стюарт в Лас Вегас. Майор Коп се влюбил в бъдещата си жена веднага щом я видял. Те са неразделни оттогава насам. След сватбата, двойката, в която и двамата са на 34 и живеят близо до Бат, отпътуваха до Венеция за медения месец. Но преди да заминат за Венеция, униформен член от ведомството на принца пристигнал пред дома им с букет цветя, три бутилки шампанско и ръкописна бележка от кралската двойка. Бележката гласяла: „ Надявамe се няма да ви попречим. С това ви поднасяме най-добри пожелания за щастие в бъдещето ви.” Г-н и г-жа Коп бяха наистина трогнати. „ Колко мил жест.” казват те, „ Надяваме се и те също да бъдат щастливи.”

Моля :) .

Converse333
04-26-2010, 16:58
Сега трябва да мъдря за биографията си.. Трябва да изнасяме презентации върху нашия живот... Мисля как да си оформя параграфите.. кое след кое.. дрън дрън... :D За утре имаме 4 домашни + думи o.O.. wtf?! спи ми се за бога.. в 6 съм станала :x Днес имахме 4 часа Английски , Математика и 2 часа Български.. пълна скукаа.. :x ужасно е! :D

Хаха, ако си в езикова гимназия, няма как, така ще е. 9ти клас ще е по-зле. :) 8-)

elito0o0o0
04-26-2010, 17:17
Сега трябва да мъдря за биографията си.. Трябва да изнасяме презентации върху нашия живот... Мисля как да си оформя параграфите.. кое след кое.. дрън дрън... :D За утре имаме 4 домашни + думи o.O.. wtf?! спи ми се за бога.. в 6 съм станала :x Днес имахме 4 часа Английски , Математика и 2 часа Български.. пълна скукаа.. :x ужасно е! :D

Хаха, ако си в езикова гимназия, няма как, така ще е. 9ти клас ще е по-зле. :) 8-)Знаам!!! :D:D