PDA

View Full Version : Балът



ultraman
04-26-2010, 17:59
Лошо ли е ако не отидеш на абитюрентски бал според вас?

marcy
04-27-2010, 21:25
тииии пак !!!! побърка ли се?!? защо да не отидеш..това ти се случва веднъж в живота...!!!

SmilezZz
04-28-2010, 07:57
Не е лоо,все пак всеки избира дали да отиде или не..Но е препоръчително да отидеш - това се случва само веднъж в живота ти..Това е последната нощ,в която ще бъдеш заедно с класа си..
На твое място бих отишла :)

kalcun4i
04-28-2010, 15:50
Ами според мен не е фатално... Но все пак наистина това е нещо, което е само веднъж в живота... Защо не искаш да ходиш? :o :o :)

nIkEnCeTy_bE
04-28-2010, 17:26
Пфу, то не е престъпление, ама как няма да отидеш... Това е последният ти ден от гимназиалните години. Ти пак можеш да се виждаш със съучениците си, но да не отидеш де да знам. Това е един път, един път завърваш. Как няма да отидеш да се събереш с класа, с учителите, да се напиете, да викате 8ми,9ти,10ти,11ти,12ти... стига бе, хора :? Ако нямаш възможност, добре разбирам те, но винаги има начин. Това ше ти остане спомен за цял живот.

Princessani
05-04-2010, 16:06
Пфу, то не е престъпление, ама как няма да отидеш... Това е последният ти ден от гимназиалните години. Ти пак можеш да се виждаш със съучениците си, но да не отидеш де да знам. Това е един път, един път завърваш. Как няма да отидеш да се събереш с класа, с учителите, да се напиете, да викате 8ми,9ти,10ти,11ти,12ти... стига бе, хора :? Ако нямаш възможност, добре разбирам те, но винаги има начин. Това ше ти остане спомен за цял живот. Ми лично аз не мисля .че ще е голяма загуба още повече ако класа ти не е от най-готините една вечер ще се напиеш както и много други ако си студент с разликата ,че ще праснеш много пари.До скоро и аз мислих да го пропусна ,но фр ме убеди ,че трябва :o :o :(

nIkEnCeTy_bE
05-04-2010, 20:23
И какво като не е от най готините? Не се знае след това кой на къде ще се попилее. Защо да не отидеш да се позабавляваш за последно със съучениците си, ако ще и най големите зубъри да са. Да си направите снимки и т.н. Това е един път.