PDA

View Full Version : Любов...



L1n4e7o
04-26-2010, 17:05
Влюбвали ли сте се някога истински...как стана всичко..(запознанство..и т.н.) обичате ли го/я още? .. останахте ли си приятели?

LoveLetter
04-26-2010, 17:32
Влюбих се, а най-тъпото е, че никога не ходих с нея, а 8 месеца си повтаряхме, че се харесваме. На края тя тръгна с някакъв лешпер и почнахме да си правим номера, докато не се намразихме. Преди няколко дни се извинихме един на друг и сега сме поне добри познати. Но тръпката си остава завинаги, като я видя и корема ми още се свива на топче.. :D

pentxayc
04-26-2010, 17:34
любовта на живота ми, ти готви манджа в момента

BoBa4eWeR
04-26-2010, 17:54
хубаво е да се влюбиш . жалко че незнам какво е чувството... :(

pentxayc
04-26-2010, 17:58
хубаво е да се влюбиш . жалко че незнам какво е чувството... :(
аз като гледам ти и други работи не ги знаеш

NoShTnO_iZkUsHeNiE
04-26-2010, 18:12
Да..определено

justonegirlwithonehope
04-26-2010, 18:27
Мисля, че любов е прекалено силна дума.Колкото и силни чувства да изпитвам към сегашния си приятел не се чувствам готова да кажа, че го обичам, макар че до някъде го чувствам, но все пак . .

kotetokateto
04-26-2010, 18:36
Влюбих се и все още съм влюбена в него, макар да не сме били заедно. Той живее един живот, интереснте ни са различни, но въпреки всичко аз го обичам, макар и той да не го разбира. Запознахме се много "смешно" така да се каже ;с и от там започна страданието ми, от мига в който осъзнах че съм ВЛЮБЕНА :-# :-# :-# :-# :-#

Moonstalker
04-26-2010, 18:36
Не. (отговаря на всичко)

SemperFidelis
04-26-2010, 18:52
Филмииии.

XTREMEFREERIDE
04-26-2010, 18:55
Много дълго ще стане, ако започна да давам подробни обяснения на всички въпроси, но да, влюбвала съм се истински. Един - единствен път. Още съм с него. В интерес на истината още не сме се "запознали" (иначе всичко тръгна от impulse,skype и едно елементарно "ела с нас еди-си-къде"). С течение на времето всичко се превърна в най - сладката тръпка - любов, а после любовта се превърна в обич. Винаги сме били приятели и се надявам да останем такива. За мен той е много повече от "гадже".

VeNiTo0
04-26-2010, 20:16
Хмм.. Много интересна тема. Да влюбвала съм се и в момента съм адски влюбена. Мога едно да кажа. Понякога от любов... боли ....

SilverRain
04-26-2010, 20:19
не съм се влюбвала в никой до сега ...

DaemonBoy
04-26-2010, 20:26
Влюбих се. За жалост всичко свърши. Любовта си има сладка и горчива страна според мен.

ivasla
04-26-2010, 20:35
Ами влюбвала съм се и все още съм влюбена ! Макар, че съм на 15 и повечето от вас ще кажат че любов на 15 няма... е напротив има :) Всичко започна отдаван 2008 година. Запознахме се на морето :D Несебър. Веднага щом го видях го харесах после няколко пъти се разходихме из града ... и така се влюбих (бях на 13 ). Следващата година пак се видяхме, пак на морето, пак на несебър. За щастие той ми каза че ме обича и аз му го казах също ни живеем в различни градове и за мое съжаление загубихме връзка. Аз все още го обичам..... но съдбата ни раздели!

playhard1
04-26-2010, 20:51
Влюбвал съм се. Запознахме се чрез Mirc. Не мисля, че се обичаме вече. И не, за съжаление не останахме приятели.

miss_kiss181
04-26-2010, 20:56
Ами влюбвала съм се и все още съм влюбена.
С него се запознахме в интернет, разменихме си скайповете и последва един чат от 9-10 часа нон стоп. Говорихме си за всичко и стигнахме до извода, че трябва да се видиме. На по - следващия ден излязохме на кафе и аз не знам защо, но бях много разочарована в края когато той не ме целуна. :D На следващия ден се видяхме пак и всичко беше много розово, този път вече целувката се състоя и беше уникално, реживях го точно като по филмите хахаха. На третата ни среща той имаше РД, ставаше на 18 и аз отидох разбира се. Тогава спах във тях и на сутринта си се прибрах съвсем нормално.
Така продължиха нещатата около 2 месеца, ходехме на кафенца, виждахме се и така. Точно след 2 месеца отидохме с едни приятели във Видин на гости на един от компанията ни. Беше най-хубавото лято в живота ми и от тогава сме неразделни.
Вече сме заедно от 3 год. и 10 мес. , от 7 мес. живеем заедно и ни е супер яко. Обичам го даже повече от преди и мисля, че това чувство става все по-силно.
Имаме си своите проблеми, но ги разрешаваме заедно и винаги с много диалози. Много сме щастливи и всичко ще ни е наред, докато сме заедно. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Nakadah
04-27-2010, 05:49
се тая

kremen4eto
04-27-2010, 07:42
Абе в последствие ще разбера дали е било любов. Беше ми първия (сексуално), може би затова хлътнах адски много. Бях готова да оставя всичко заради него, но той беше глупак, бях му само бройка. По-късно като че ли разбра, че смяната на женски всеки ден не го устройва, наистина изглеждаше променен, но пък не се влюби в мен, поне не колкото аз бях хлътнала и решихме, че щастие ще търсим другаде. Доста добре се разбираме когато сме приятели (в сравнение с когато ходим). Но сега не искам да го срещам, имам сериозна връзка и едва убедих приятеля си, че нямам вече чувства към първия, само се усложняват нещата. Пък и като решихме, че няма да си говорим, го забравих напълно.

P.S.: Мисля, че сега съм влюбена :grin:

silky92
04-27-2010, 08:04
Влюбвала съм се истински ,но така и не се получи нищо с момчето . Момчето с ,което съм в момента е истинската ми,дълготрайна и взаимна любов . Запознахме се на "Свети Валентин" в един клуб ,празнувах си рожденият ден там и с течение на времето се оказа ,че изпитваме повече от приятелски чувства един към друг и така се получи всичко.Той е всичко за мен ...

InnoraX
04-27-2010, 10:15
Първото ми истинско влюбване беше преди 5-6 години, а с любимата ми и до ден днешен сме много добри приятели. :)

chip0lina
04-27-2010, 17:22
хубаво е да се влюбиш . жалко че незнам какво е чувството... :(
ще го усетиш, спокойно.
А относно темата... влюбих се и направих голяма грешка. Обичах го страшно много,а накрая той ме остави без да му мигне окото. Сега се сеща на 2-3 месеца пита какво правя и толкова... :?

Glamour92
04-27-2010, 17:28
доскоро бях влюбена,но всичко свърши за 6 месеца,просто се събудих една сутрин и осъзнах,че с този човек можем да бъдем само приятели,каквито сме си и до днес...

DevilWish
04-27-2010, 17:32
Дам, влюбвала съм се и все още сме заедно.
Иначе и преди съм се влюбвала 3 пъти . . единия смъртта ми го отне :( :( Другия просто ми омръзна, тогава бях малко, а с третият нещата не се получиха, но то не беше истинско влюбване мисля.

pussucetka
04-27-2010, 20:14
Да, в момента съм адски влюбена . . и по някой път адски много боли . . ! :cry:

ShtrudeL
04-27-2010, 20:48
Влюбвали ли сте се някога истински...

Не съм сигурна...Харесвала съм много някого...за когото съм мислила постоянно...но не знам дали е било точно влюбване...казват,че като си влюбен си безразсъден...аз не помня да съм мислила само със сърцето си,без да се е намесвал разума...т.е...той винаги е по-важен.



обичате ли го/я още? .. останахте ли си приятели?

Обичам го сега...

kypo
04-27-2010, 21:18
да. да. не.

бати якото - кратко, точно и ясно отговарям! 8-)

t0d1t0
04-27-2010, 22:50
ако скъсаш с янев и ми станеш форумна любовница може да ти кажа

Auby
04-27-2010, 23:04
Ми влюбих се веднъж ама ако тръгна да разказвам едва ли ще ми стигне цяла вечер :D За радост всичко мина :-D

yanev4
04-27-2010, 23:04
ако скъсаш с янев и ми станеш форумна любовница може да ти кажа

тая Линчето ми е най - гнусна от всчики =;

sladka_celuvka
04-28-2010, 06:07
Влюбвали ли сте се някога истински...как стана всичко..(запознанство..и т.н.) обичате ли го/я още? .. останахте ли си приятели?Аз съм се влюбвала истински и все още съм влюбена и още си го обичам и сме си заедно :P А историята на нашето запознанство е дълга,но накратко ще я напиша...Значи беше 13 Април и аз бях влезнала в ЦС да убия времето :D По някакъв ужасен късмет бях избила целия друг отбор.И моят любим(тогава все още непознат) решил да ме банне...Но за мой късмет едно момче ме попита дали съм момиче или момче :-D Отвърнах че съм момиче и щом моят любим е видял моят отговор се отказал да ме банне.След което ме пита за скайп.Дадох му го и започнахме да си пишем много приятелски.Каза ми че с радост би искал да сме приятели,защото от много време не е имал приятелка.След известно време му дадох моят импулс и той много ме хареса и така започнахме да се сваляме...След известно време разбрах че живее в друга държава,но по някаква случайност е от моят град и ще се връща за лятото :P И така на 5 Юни ние се видяхме и разбрахме,че сме един за друг :) И така до сега почти 2 години по късно :oops:

mechtaq_za_teb
04-28-2010, 06:22
Да... Бяхме заедно дълго време и той беше перфектният! До един ден, в който започна малко по малко да се държи гадно с мен. Започнаха едни непрекъснати скандали, раздели и събирания. Та.. обичах го прекалено много, за да се откажа в началото. Мислех, че не е такъв. Не вярвах, че е възможно. Вече се отказах и започвам начисто, колкото и да ми е трудно. Дали го обичам още? Не мисля...

Amateurrr
04-28-2010, 09:47
Да, влюбвал съм се веднъж и мисля, че това ще си остане, защото беше истинско и много, много красиво. За съжаление някои хора решиха, че просто им се живее... и то не с мен :(

L1n4e7o
04-28-2010, 11:18
ако скъсаш с янев и ми станеш форумна любовница може да ти кажа

Янев...аз не ходя с Янев :D

L1n4e7o
04-28-2010, 11:22
ако скъсаш с янев и ми станеш форумна любовница може да ти кажа

тая Линчето ми е най - гнусна от всчики =;

ама аз не ходя с Яневвв!!!!
ии qnev4 ли както си там...дори не ме познаваш ;)

Re5peC7
04-28-2010, 11:24
Има ли значение?

L1n4e7o
04-28-2010, 11:50
дамм..

razores
04-28-2010, 11:52
хубаво е да се влюбиш . жалко че незнам какво е чувството... :(
аз като гледам ти и други работи не ги знаеш


:D :D :D

karmelinna
04-28-2010, 12:28
в момента съм влюбена :-D

didi0804
04-28-2010, 13:21
Да,влюбих се..

3motion
04-28-2010, 18:44
Наистина влюбена? Точно 2 пъти .. С нито единия не се хванах :( Иначе с втория сме си в приятелски отношения.. :booooomb:

IndependentGirl
04-28-2010, 19:16
Мисля, че любов е прекалено силна дума.

Не съм била истински влюбена, а само съм си мислила, че е така. Много съм харесвала някой, силни симпатии и привързаност, но определено не смятам, че е било истинска любов. Въпреки, че до преди няколко години гледах над нещата по друг начин и се вкарвах във филмите, а сега като се замисля ми става смешно, защото вече съм наясно със себе си и с реалността.. :}