PDA

View Full Version : Подходящ SMS



Amelly
04-26-2010, 18:43
Моя човек замина преди месец и ще се връща към лятото.
И по принцип всеки ден се засичаме из скайп и подобни ,все пак за да се поддържат някакви минимални отношения ха-ха
Та не сме си писали от 4-5 дни и си мислех да му изпратя някакъв смс,от който да му стане хем мило,хем да не изглежда ангажиращо и отчаяно от моя страна,сякаш не мога и седмица да издържа без да го чуя,защото все пак се познаваме от скоро и ще е налудничево.
Ще ви помоля за някакви предложения и без нападки ,защото ми се струва ,че първо с това ще се започне.

pentxayc
04-26-2010, 19:17
ама твоя човек ли

SilverRain
04-26-2010, 19:25
Ще ви помоля за някакви предложения и без нападки ,защото ми се струва ,че първо с това ще се започне.
ама и ясновидци ли станахте вече ...

terrrs
04-26-2010, 19:30
Хах ясновидци :lol: Еми то във всяка втора тема отговорите са заядливи .. близо е до главния :)

valdesbg
04-26-2010, 19:38
Ай.. май ще е добре да не се намесвам....

Че пак ще има сълзи и "поздрави" за майка ми :)

Иначе си личи че си отчаяна. Я вземи му кажи какво и как чувстваш. Стига се шревзема за дивотии и си намира извинения.

SilverRain
04-26-2010, 19:43
Хах ясновидци :lol: Еми то във всяка втора тема отговорите са заядливи .. близо е до главния :)
близо ли е ? :x не знаех ... явно иронията не е толкова близо обаче до твоя главен а ?

soul1199
04-26-2010, 19:52
еми можеш да му пишеш,4е нямаш търпение да се видите и 4е си поготвила някаква изненада или пък просто му кажи,4е ти липсва,кво толкова :)

SmileyFace
04-27-2010, 01:36
Ако и той се интересува от теб така силно,както и ти от него, мисля че независимо какво му напишеш би го зарадвало много :) просто бъди искренна ;-)

*хухх,ама че лигаво го карам тая нощ :D *

Nakadah
04-27-2010, 05:42
Моя човек замина преди месец и ще се връща към лятото.
И по принцип всеки ден се засичаме из скайп и подобни ,все пак за да се поддържат някакви минимални отношения ха-ха
Та не сме си писали от 4-5 дни и си мислех да му изпратя някакъв смс,от който да му стане хем мило,хем да не изглежда ангажиращо и отчаяно от моя страна,сякаш не мога и седмица да издържа без да го чуя,защото все пак се познаваме от скоро и ще е налудничево.
Ще ви помоля за някакви предложения и без нападки ,защото ми се струва ,че първо с това ще се започне.

Съжалявам дружке, ма ти си противоречиш...

Иначе нещо от сорта на "как е новото място" може и да мине...

terrrs
04-27-2010, 07:58
Хах ясновидци :lol: Еми то във всяка втора тема отговорите са заядливи .. близо е до главния :)
близо ли е ? :x не знаех ... явно иронията не е толкова близо обаче до твоя главен а ?

е, вече знаеш!

valdesbg
04-27-2010, 07:59
Стига сте се джафкали.

(като е тръгнало на спам - да спамим)

stupid0boy
04-27-2010, 08:59
Ами... Вие ходите ли?

InnoraX
04-27-2010, 10:11
Моя човек замина преди месец и ще се връща към лятото.
И по принцип всеки ден се засичаме из скайп и подобни ,все пак за да се поддържат някакви минимални отношения ха-ха
Та не сме си писали от 4-5 дни и си мислех да му изпратя някакъв смс,от който да му стане хем мило,хем да не изглежда ангажиращо и отчаяно от моя страна,сякаш не мога и седмица да издържа без да го чуя,защото все пак се познаваме от скоро и ще е налудничево.
Ще ви помоля за някакви предложения и без нападки ,защото ми се струва ,че първо с това ще се започне.
Кажи му да влезне в скайп, че много искаш да го чуеш или нещо от този сорт.

alex4et0y
04-27-2010, 11:20
Пиши му, че ти липсва, ако не ти отговори не му пиши повече есемеси 8-) . Ако закъснее с отговора си 1-2 дена ти също му отговори след толкова :D :D ...

britzy
04-27-2010, 11:44
стига сте спамили

амии пиши му,че ти липсва ама не прекалявай със самосъжалението ,защото аз бях прекалила ии стана леко тъпо

питай го как е,какво прави,имаш изненада за него ,абее такива хем неангажиращи работи хем сладки :D :)

SilverRain
04-27-2010, 16:32
Хах ясновидци :lol: Еми то във всяка втора тема отговорите са заядливи .. близо е до главния :)
близо ли е ? :x не знаех ... явно иронията не е толкова близо обаче до твоя главен а ?

е, вече знаеш!
.. ше кажа само "убий простака с усмивка" :) не си струва да се занимавам с тебе

SilverRain
04-27-2010, 16:34
Стига сте се джафкали.

(като е тръгнало на спам - да спамим)
не се "джафкаме" :) момичето се учи да се заяжда ..и аз и помагам :) .. :lol:

terrrs
04-27-2010, 16:39
мерси, умрях :-o

SilverRain
04-27-2010, 17:18
мерси, умрях :-o
много лесно .. :) ее .. не си интересна ай чао :) :)