PDA

View Full Version : тяло,фитнес,добавки и прочие



fe6an_alex
04-26-2010, 22:23
Така ...На 16 съм ,189см,79 кг...минавам на сериозни фитнес тренировки и някой ,ако може да ме посъветва за някакви добавки или нещо ,което да взимам за по -бързо постигане на желания ефект.!

InDo
04-26-2010, 22:32
Първия и най-логичен въпрос са финансите ? с колко пари разполагаш? ако имаш пари вземаш суроватъчен протеин аминокиселини,креатин,вита мини и глутамин и прочие...

fe6an_alex
04-26-2010, 22:34
ами да забравих да кажа ,че макс до 100 лв някъде

Chacho
04-26-2010, 23:02
Какво значи сериозни фитнес тренировки? Ще се занимаваш професионално, искаш да дигаш 200+ лежанка или да качиш някое кило още отгоре?

Кажи ни какви резултати гониш, за да се опитаме да подберем определени хранителни добавки.

Пък и не знам дали си разгледал другите теми, но тук вече се събраха количество подобни, в някои от които надълго и нашироко (за подобен форум) се изписа кои добавки за какво са и разни препоръки за тях.

fe6an_alex
04-26-2010, 23:19
Какво значи сериозни фитнес тренировки? Ще се занимаваш професионално, искаш да дигаш 200+ лежанка или да качиш някое кило още отгоре?

Кажи ни какви резултати гониш, за да се опитаме да подберем определени хранителни добавки.

Пък и не знам дали си разгледал другите теми, но тук вече се събраха количество подобни, в някои от които надълго и нашироко (за подобен форум) се изписа кои добавки за какво са и разни препоръки за тях.
Ми не гоня да дигам 200 от лежанка :) просто искам да закърпя едно добро тяло...обем на мускулите и релеф http://today.bg/upload/galleries/346/21521.jpg , http://biskvitka.net/uploads/posts/1218920251_krasivo_tqlo.jpg нещо такова,че и с напредък във времето разбира се.А сериозни тренировки казвам ,защото аз попринцип ходя на фитнес ,ама не редовно просто пазя форма и също така играя футбол и волейбол..просто искам да мина на следващо ниво,не просто пазене на форма ..Надявам се ,че с тази информация ще съм по лесен :)

Chacho
04-26-2010, 23:28
Хранителен режим, сън, редовни фитнес тренировки, по-възможност малко ограничено кардио и може да си вземеш аминокиселини, креатин, гейнер, нещо лекичко. Ако съблюдаваш нещата, които съм написал горе, може да минеш и без добавки, а тези 100 лева да ги похарчиш за храна, фитнес карти или просто някви щуротии. Ако не взимаш нещо по-сериозно, резултатите които гониш няма да дойдат толкова бързо и със и без добавки. Само ще те е яд за парите, които ще хвърлиш.

fe6an_alex
04-26-2010, 23:34
мхм мерси много за информацията ,ще ми бъде полезна,а за нещо по сериозно мисля ,че съм все още малък на 16 г...Нямам спешна нужда от здраво тяло :D

Everytime
04-27-2010, 12:10
мхм мерси много за информацията ,ще ми бъде полезна,а за нещо по сериозно мисля ,че съм все още малък на 16 г...Нямам спешна нужда от здраво тяло :D

бе то си е малко и газарлък да си имаш примерно плочки или г/д добра ръка : )

fe6an_alex
04-27-2010, 21:51
мхм мерси много за информацията ,ще ми бъде полезна,а за нещо по сериозно мисля ,че съм все още малък на 16 г...Нямам спешна нужда от здраво тяло :D

бе то си е малко и газарлък да си имаш примерно плочки или г/д добра ръка : )
Защо мислиш,че искам да правя тяло 8-)

Myrth
04-28-2010, 12:21
Колкото по-рано, толкова по-добре. На 16 изобщо не си малък. Ако беше започнал на 12, още по-добре. Проблемът при малките не е процесът на развитие на организма и неговата незавършеност, а глупостта :) На ранна възраст децата рядко могат да взимат адекватни решения за това, как трябва да се отнасят към тялото си.

ImmortalTechnique
05-01-2010, 22:42
фешън алекс. Блъскай брат, тряаа си фешън :razz:

fe6an_alex
05-01-2010, 23:21
фешън алекс. Блъскай брат, тряаа си фешън :razz:
Да те запозная с английския малко..."fashion" означава мода ..неможе да разбереш за мен нищо по един ъсър нейм 8-) :P иначе си блъскам да :D 8)

asp1r1n94
05-03-2010, 17:22
L-carnitine ,за да свалиш излишните мазнини,а и 3-4 часа преди тренировка за повече енергия 8)

Myrth
05-03-2010, 19:05
Земи си метанец на таблетки брат, и яко ядене и за месец и нещо ставаш двоен 8)

Не му правиш услуга така, брат :)

D3NG3rZ0N3
05-04-2010, 21:32
Земи си метанец на таблетки брат, и яко ядене и за месец и нещо ставаш двоен 8)

Страхотен акъл му даде...

ImmortalTechnique
05-04-2010, 23:15
фешън алекс. Блъскай брат, тряаа си фешън :razz:
Да те запозная с английския малко..."fashion" означава мода ..неможе да разбереш за мен нищо по един ъсър нейм 8-) :P иначе си блъскам да :D 8)

Да ме запознаеш с английския :D Запознат съм доста отдавна в интерес на истината. Имах предвид, че фитнесът стана напоследък едва ли не фйешън.

malkobuilderche
05-05-2010, 21:27
фешън алекс. Блъскай брат, тряаа си фешън :razz:
Да те запозная с английския малко..."fashion" означава мода ..неможе да разбереш за мен нищо по един ъсър нейм 8-) :P иначе си блъскам да :D 8)

Да ме запознаеш с английския :D Запознат съм доста отдавна в интерес на истината. Имах предвид, че фитнесът стана напоследък едва ли не фйешън.

Стана фиешън.. ама се посехстава от тях за 2-3 месеца, невидят ли резултати, айде чао.
Или си остават тренират, но с техните манекенски диети нищо нестава.