PDA

View Full Version : Пак Любов



SiSi7yYy
04-27-2010, 07:56
Знам, че звучи тъпо,но съм влюбена в едно момче от интернет.Живеем в различни градове, но не мога да спра да мисля за него.За пръв път се чуствам така. Помогнете ми !! Направо съм луда по него !! Как да го забравя !?!

nIkEnCeTy_bE
04-27-2010, 11:09
Така става, защото бързо се привъзрваш към хората и се доверяваш. Ако не си седеше по цял ден на компа, а си излизаше надали ще си мислиш за него, и щеше да се влюбиш. Но все пак случва се, явно си на 12-13 години. Мисля, че знаеш, че няма смисъл. Така или иначе сте от различни градове, и надали ще се видите. Излизай по-добре, изтрий му скайп, просто няма смисъл. Любов от разстояние, рядко има. А и не вярвам да си толкова голяма, за да се жертваш по някакъв начин за тази "връзка". Само ще се нараняваш.

onestar
04-27-2010, 11:34
Не си влюбена. :) Изживей си... ммм, трепета, и той ще си мине от само себе си , след време.

spopi
04-27-2010, 11:53
Така става, защото бързо се привъзрваш към хората и се доверяваш. Ако не си седеше по цял ден на компа, а си излизаше надали ще си мислиш за него, и щеше да се влюбиш. Но все пак случва се, явно си на 12-13 години. Мисля, че знаеш, че няма смисъл. Така или иначе сте от различни градове, и надали ще се видите. Излизай по-добре, изтрий му скайп, просто няма смисъл. Любов от разстояние, рядко има. А и не вярвам да си толкова голяма, за да се жертваш по някакъв начин за тази "връзка". Само ще се нараняваш.
съгласна съм много е права знам го от личен опит :wink:
не ли от твоя град не става + ако пък се видите и нещо по серизно идва въпроса с парите пак ако и е скъпо тогава няма смисал :wink:

filmimilmi
04-27-2010, 14:33
Няма начин да го забравиш напълно, освен ако не си удариш главата достатъчно жестоко в някоя стена..., но можеш да го преодолееш. Ако имаш желание за нещо сериозно, а не просто чат за губене на време, пиши си с момчета от твоя град.

SmilezZz
04-27-2010, 14:56
Няма смисъл..Любовта от разстояние е доста трудна и само напразно ще се мъчиш да поддържаш тази връзка..
Най-добре е да се ориентираш към момче от твоя град..Да излизаш редовно с приятелите си,да се намериш някакво хоби и да се опиташ да си "разсееш" мислите си..

SiSi7yYy
04-28-2010, 07:05
Няма начин да го забравиш напълно, освен ако не си удариш главата достатъчно жестоко в някоя стена..., но можеш да го преодолееш. Ако имаш желание за нещо сериозно, а не просто чат за губене на време, пиши си с момчета от твоя град.

Твоята идея направо ме разби :D :D

Dekkuy
04-28-2010, 17:18
моя проблем е същия .. но наистина преодолей го .. иначе след време ще стане по - трудно .. при мен вече немога да му се разсърдя .. пробвала съм да не му пиша, но пак после му отговарям .. така че забрави го сега .. иначе както казах после ще ти е трудно !


Успех в забравянето ! :D

SiSi7yYy
07-08-2010, 09:23
mersii na wsi4kii ;]] poslashah s1wetiite wii ii uspqh ;]] sq se 4ustwam 4udesno ii ne mi puka ;]]

mincheto
07-09-2010, 12:02
Развличай се с неща ,които обичаш.И не прави повече тази грешка да се привързваш,като те отсвирят е много гадно после.