PDA

View Full Version : Училищенца след 8ми клас



PiOnEeRa
04-27-2010, 13:45
Здравейте приятели. Мисля да бягам от моето градче към някое по-голямо най-вероятно Пловдив (по-вероятно) или София и искам да ви попитам за някое училище с по-голямо изучаване на Информационни технологий или автомобили. Гледал съм доста и из интернет, но исках да се допитам и до вас. Благодаря предварително :)

dimi93
04-27-2010, 14:32
Ами препоръчвам ти Варна и София... Във Варна има много добри училища със усилено изучаване на информатика, информационни, математика и т.н. Варненската математическа е супер! Иначе Морското също там учиш машини и такива работи, а иначе Автото... абе не знам ти тряа сам да си решИш!

ameli
04-27-2010, 14:37
Ами препоръчвам ти Варна и София... Във Варна има много добри училища със усилено изучаване на информатика, информационни, математика и т.н. Варненската математическа е супер! Иначе Морското също там учиш машини и такива работи, а иначе Автото... абе не знам ти тряа сам да си решИш!

Апф.. ти пък човека в Автото го прати 8-) С информатика - в МГ може, ама не знам как се влиза (изпит, без изпит..) :D ТКК-не е зле, но в Автото.. недей :D

PiOnEeRa
04-27-2010, 15:30
Хора с тая математика ме убихте :D
ameli може ли да разясниш ТКК ? :D

sasheto0o
04-27-2010, 17:16
Амии относно коли или по-точно автомонтьорство - Хенри Форд .. аа информационни технологии - Джон Атанасов .. За София имам впредвид :) .. аа ии съжалявам ,че не ти давам пълните имена на училищата,но не ги помня :) . Потърси в сайта на РИО София-град . Излезе план-приема за кандидатстване след 8 клас :) .. там ще намериш доста повече информация. Успех !! :-) :-) :-)