PDA

View Full Version : ако може мнения по въпросът.МОЛЯ!



marcy
04-27-2010, 17:18
Здравейте! :oops: Знам,че не е за първи път това,което ще кажа..но исках да споделя тук и ако може да получа мнение по въпроса..Значи първоначално харесвах едно момче доста дълго около 5 месеца..исках много да го забравя,но така и така неможех.Но едно момче промени мисленето ми изцяло..Той е от класа на това момче,което харесвах доста дълго,но не ми пукаше..Почнахме случайно да си пишем така..мислех,че няма да е трайно,но той ми писа ден след ден,но си има приятелка..Но с мен се държи съвсем като с приятелка..В училище ми се усмихва закачаме се..гледаме се..ии така ме кара още повече да го захаресвам..незнам какво да си мисля..Моята приятелка му беше казала един ден,че едно момиче го харесва,но и казах да не казва,че съм аз..(всъщност бях против да му казва изобщо..) ноо той доста се заинтригува и искаше да разбере кой е..но според мен се е досетил,защото съм мн близка с това момиче и все двете се движим..Но въпроса е..Какво да правя как да постъпя..да продължа да си пиша с него..докато скъса с приятелката си..какво да мисля дали ме харесва според вас.. :( Ще съм ви доста благодарна ако ми отвърнете :)

marcy
04-27-2010, 17:20
а и случайно ако сте ме разбрали по погрешка..имах предвид,че се държи с мене като приятел..добър приятел..иначе другото си е достоверно..Благодаря

nIkEnCeTy_bE
04-27-2010, 18:07
Еми щом се държи приятелски с теб, мисля че не трябва да се надяваш на нещо повече. пък и да не излязат проблеми с приятелката му. Не прави същата грешка да страдаш 5 месеца. Просто поговори с него, признай му чуствата си, да знае, и ти да не се измъчваш. Виж дали ще си промени държанието, и така можеш да разбереш дали те харесва нещо.

b3b3t0y
04-27-2010, 21:07
Според мен тряа да продължите да си пишете,но не да му досаждаш прекалено. Щом се закачате и гледате значи не е просто приятелство.. според мен може да се продължи в нещо повече :) Може пък да те харесва.но не чак толкова че да скъса с неговата заради теб!Възможно е нали?

elizabethg
04-27-2010, 22:34
ЗАБРАВИ ГО!!!Той си има приятелка...сама можеш да се досетиш що за стока е;)Не забравяй,че връзка не може да се гради върху остатъци от друга връзка...


Ти си решаваш... :?

akrobatkata
05-05-2010, 15:31
Пробвайте някой път докато си пишете да му предложиш да играете на истина или предизвикателство и с леки въпросчета му намекни нещо. Щом толкова сте се сближили едвали ще те излъже ;)

Paramour
05-06-2010, 16:42
Той си има приятелка. Ти го харесваш и си мечтаеш да се получи нещо защото той се е закачал с теб, но в същото време се държи приятелски... Ами продължете да си пишете, да излизате и всичко останало. Ако евентуално скъса със сегашната си приятелка ти можеш да му признаеш какво чувставаш... а ако му кажеш сега можеш и да си навлечеш нещо от аверката му.
А това с "Истина или риск" също не е лоша идея. Пробвай :)

SmilezZz
05-06-2010, 16:52
Ми щом го харесваш толкова много - кажи му..Сподели му чувствата си,след това сама ще разбереш дали има чувства към теб..

Но щом се отнася приятелски към теб - не се надявай на нещо повече..

marcy
05-07-2010, 09:35
ами аз му казах преди 1 седмица някъде..така де..накарах една моя приятелка да му каже..не бяха положителни резултати..изсмял се е и е казал не..и че си има приятелка и,че не ме харесва..и спряхме да си пишем..а същевременно един от най-добрите му приятели ми беше казал,че когато сме си писали и закачали той ме е харесал на 100 %..но на..съвсем друго е казал на приятелката ми.. много гадно ми стана и неудобно когато се засичаме..ии не изтрах и след няколко ддена му писах и му обясних..и казах,че просто ми е бил симпатичен нищо повече..но вече не е така..и да не се тревожи,но да си останем приятели..и той се съгласи и си писахме преди 2 дена..и спря..нз съвсем други отношения има сега към мен..и не пише..просто коренно различно се държи..много съжелявам за всичко..но най-гадно ми стана,че не ми даде шанс..

SmilezZz
05-07-2010, 10:07
Много тъпо си постъпила..Как може да пратиш приятелка да сподели ТВОИТЕ чувства :? ..
Признавам си,че ако нещо такова се случи и с мене - на момента го бих отрязала..Много детинско е :?

marcy
05-07-2010, 10:15
SmilezZz
:( ами да но.. какво като му кажа аз..също може би така щеше да каже..така или иначе за жалост не може да се върне времето назад..и и нищо няма да се получи ...[/b]

SmilezZz
05-07-2010, 20:20
Права си..
Ама сега пък да не изпаднеш в някаква депресия..Да не ти пука..Излез с приятели,намери си някакво хоби..
Все пак той няма да е единствения,който ще срещнеш през живота си

marcy
05-07-2010, 20:38
права си..но там е гадното,че с него забравих момчето което харесвах половин година..а сега и при него не стана.. ;[

malkataa
05-08-2010, 05:29
При положение,че знаеш,че си има гадже и щом се държи с теб само като с приятелка не мисля,че трябва да се занимаваш с него.Остави го и това е.. после може да си имаш проблеми с приятелката му!!!

marcy
05-08-2010, 09:12
да..това и правя оставям го,защото ще стане лошо ако се сдърпам с приятелката му..ще чакам да скъсат.. хах

Paramour
05-08-2010, 10:53
да..това и правя оставям го,защото ще стане лошо ако се сдърпам с приятелката му..ще чакам да скъсат.. хах

Ако много се обичат има да чакаш... :lol: :lol: