PDA

View Full Version : СОЛАРИУММ !!! СПЕШНО !!!



andjiivanova
04-27-2010, 17:16
ИСКЪМ ДА ВИ ПОПИТАМ КОГАТО ХОДИТЕ НА СОЛАРИУМ ВАТРЕ В СОЛАРИУМА ЛИ СЕ МАЖЕТЕ С ЛОСИОНИ ИЛИ ПРЕДИ ТОВА У ВАС .. ?!! :D ЗАЩОТО НЕСКА СЕ МАЗАХ ВАТРЕ В СОЛАРИУМА И КАТО ИЗЛЯЗОХ ТОЗ МИ ВИКА ЧЕ МНОГО СЪМ СЕ БИЛА ЗАБАВИЛА .. :-x

Harum_Scarum
04-27-2010, 17:26
К'во му е спешното?!?Смени солариума. :lol:

psych0
04-27-2010, 17:46
вместо да ходиш на солариум вземи посети часовете по Български език :?

Sissy90
04-27-2010, 18:50
А кое точно му е спешното? Има буква Ъ, може би не е лошо да я ползваш от време на време :D

POLLINA
04-27-2010, 18:53
естествено , че там
и кво ти вика тая , че ми е инетресно :lol:
що не и зашлеви един :lol:

pamii
04-27-2010, 21:02
ИСКЪМ ДА ВИ ПОПИТАМ КОГАТО, ХОДИТЕ НА СОЛАРИУМ ВАТРЕ В СОЛАРИУМА ЛИ СЕ МАЖЕТЕ С ЛОСИОНИ ИЛИ ПРЕДИ ТОВА У ВАС .. ?!! :D ЗАЩОТО ДНЕСКА СЕ МАЗАХ ВАТРЕ В СОЛАРИУМА, И КАТО ИЗЛЯЗОХ ТОЗ МИ ВИКА, ЧЕ МНОГО СЪМ СЕ БИЛА ЗАБАВИЛА .. :-x




:?

DarknessAngel
04-28-2010, 07:44
Че ти си плащаш, какво ги бърка тях колко се бавиш ? :lol:

y0urhottie
04-28-2010, 10:37
Че ти си плащаш, какво ги бърка тях колко се бавиш ? :lol:

именно :?

footballgirl
04-28-2010, 11:55
а тъй като на мен ми предстои да ходя на солариум , но не съм много запозната може ли да ви попитам по бански ли трябва да съм , или ? един фр ми каза че трябва да си гол :D нз колко е вярно тва .. и трябва ли да ползвам няква слециална козметика и каква цена е тя ?

mirelka9449
04-28-2010, 13:05
а тъй като на мен ми предстои да ходя на солариум , но не съм много запозната може ли да ви попитам по бански ли трябва да съм , или ? един фр ми каза че трябва да си гол :D нз колко е вярно тва .. и трябва ли да ползвам няква слециална козметика и каква цена е тя ?
Еми ако искаш да нямаш абсолютно никаква разлика - гол/а, ако си момиче може и по прашки. Козметика е за предпочитане да се ползва. Цените им са различни. Зависи дали искаш само за лице или цялото тяло да си намажеш.

alex4et0y
04-28-2010, 14:22
а тъй като на мен ми предстои да ходя на солариум , но не съм много запозната може ли да ви попитам по бански ли трябва да съм , или ? един фр ми каза че трябва да си гол :D нз колко е вярно тва .. и трябва ли да ползвам няква слециална козметика и каква цена е тя ?
Еми ако искаш да нямаш абсолютно никаква разлика - гол/а, ако си момиче може и по прашки. Козметика е за предпочитане да се ползва. Цените им са различни. Зависи дали искаш само за лице или цялото тяло да си намажеш.

Че то има и мъжки прашки! :D