PDA

View Full Version : Възможно ли е? (към момичетата)



gabi_94
04-27-2010, 17:50
Най-добрата ми приятелка в момента си мисли, че е бременна. Значи, тя е спала с някакво си момче на някакъв купон събота срещу неделя обаче незнайно как презерватива е останал в нея, но те са продължили и на сутринта пак....Тя усетила, че презерватива е в нея чак понеделник и е пила Ескапел, обаче тя се притеснява дали е възможно да не е подействало, нищо че пише до 72 часа след половия акт... Аз я успокоявам, че Ескапелето е подействало и няма за какво да се притеснява освен за гнева ми, когато я видя и се скарам какво е направила :D Та според вас има ли възможност да е бременна?

buuu
04-27-2010, 18:31
ми щом го е пила за ко се притеснява изобщо ?

gabi_94
04-27-2010, 19:23
Ми някво си момиче и било казало, че имало голяма вероятност да е бременна и я е наплашила, аз нали и викам, че шанса е мнооооооого минимален...но се замислих и аз има ли наистина такава вероятност?

zarety
04-27-2010, 20:33
1 ескапел е супер вредно за самата нея и 2 няма как да забременее ако не е била скоро до овулация

gia_sena_mono
04-28-2010, 09:56
А поне извадила ли го е този презерватив от себе си?

gabi_94
04-28-2010, 10:23
Дам, ивадила го е, но се притеснява, че е седял в нея два дни и че вероятно ескапелето може да не подейства...Пък тя има проблеми с имунната система и пие там някакви хапчета и евентуално ако примерно е забременяла, тя няма как да направи аборт, защото има вероятност да умре...просто много и е слаба имунната система и всяка една операция при нея е много рискована, както и болестите. Опитвам се да я успокоя, но не исках да я залъгвам ако не съм права и затова пуснах темата, да видя и вашето мнение...

rrrawrrr
04-28-2010, 13:16
по- скоро не е възможно да е бременна