PDA

View Full Version : Въпросче за момичета и момчета ;)



DeniSinKa
04-27-2010, 18:01
Как да привлека вниманието на едно момче, което ме познава вече, но само бегло??

Моляя плсс :)

ReachlessGirl
04-27-2010, 18:04
Започни с някой непринуден разговор ..

WaterLilly
04-27-2010, 18:06
Ще престанете ли да си пишете заглавия на темите като "Въпрос за момичетата", "Към момчетата", "САМО за момичета!" и подобни? Толкова ли е трудно да сложите заглавие, което отговаря на това, което е в темата, не пола на човека, който ще го чете?

DeniSinKa
04-27-2010, 18:08
Ще престанете ли да си пишете заглавия на темите като "Въпрос за момичетата", "Към момчетата", "САМО за момичета!" и подобни? Толкова ли е трудно да сложите заглавие, което отговаря на това, което е в темата, не пола на човека, който ще го чете?

има ли някакво значение в момента ... ок ще го имам в предвид за напред ;)

DqVoLsKoJeLaNiE
04-27-2010, 18:09
Покани го да излезете на кафенце, ала-бала, вземи му скайпа и от там прати някоя снимка,от която ще му потекат лигите и готово :D

DeniSinKa
04-27-2010, 18:14
Покани го да излезете на кафенце, ала-бала, вземи му скайпа и от там прати някоя снимка,от която ще му потекат лигите и готово :D

хех това беше доброо мерси ... ще се възползвам от съвета ти :)

antiWHAT
04-27-2010, 18:38
прати ми на мене, и аз съм хубав 8-)

anikim
04-27-2010, 18:41
прати ми на мене, и аз съм хубав 8-)
:razz: :razz: :razz:

mrfahrenheit
04-27-2010, 19:34
Покани го да излезете на кафенце, ала-бала, вземи му скайпа и от там прати някоя снимка,от която ще му потекат лигите и готово :D
Ако постъпиш така с едно нормално , мислещо момче , най-много да те изчука и да те зареже ,ако изобщо ти обърне внимание...

DeniSinKa
04-27-2010, 19:38
прати ми на мене, и аз съм хубав 8-)

хах айде де ;) :Х

DeniSinKa
04-27-2010, 19:39
Покани го да излезете на кафенце, ала-бала, вземи му скайпа и от там прати някоя снимка,от която ще му потекат лигите и готово :D
Ако постъпиш така с едно нормално , мислещо момче , най-много да те изчука и да те зареже ,ако изобщо ти обърне внимание...

ами кажи нещо друго ... щом смяташ така ;)

mrfahrenheit
04-27-2010, 19:48
Покани го да излезете на кафенце, ала-бала, вземи му скайпа и от там прати някоя снимка,от която ще му потекат лигите и готово :D
Ако постъпиш така с едно нормално , мислещо момче , най-много да те изчука и да те зареже ,ако изобщо ти обърне внимание...

ами кажи нещо друго ... щом смяташ така ;)
Ако искаш нещо по-нестандартно ,просто бъди по-креативна.Не знам нито интересите ви ,нито какви са обстоятелствата.

И все пак остават някои стандартни варианти.Просто намери допирни точки и се стреми да се сближаваш с него чрез тях.Старай се да привличеш вниманието му ,флиртувай , но не бъди прекалено открита - трябва да събудиш интерес и поне частично да му прехвърлиш инициативата.Прави му меки намеци ,но не прекалявай ,за да не излезнеш лека.

Така мога да пиша до утре общи работи ,които трябва да бъдат сведени до частност.На този етап ,в предвид сведенията ,които зададе, това ти стига.С времето вече ще се научиш първо да опознаваш момчето , да разбираш какво харесва ,и съответно да процедираш правилно.

Haker4ity
04-27-2010, 20:13
Ако искаш нещо по-нестандартно ,просто бъди по-креативна.Не знам нито интересите ви ,нито какви са обстоятелствата.

И все пак остават някои стандартни варианти.Просто намери допирни точки и се стреми да се сближаваш с него чрез тях.Старай се да привличеш вниманието му ,флиртувай , но не бъди прекалено открита - трябва да събудиш интерес и поне частично да му прехвърлиш инициативата.Прави му меки намеци ,но не прекалявай ,за да не излезнеш лека.

Така мога да пиша до утре общи работи ,които трябва да бъдат сведени до частност.На този етап ,в предвид сведенията ,които зададе, това ти стига.С времето вече ще се научиш първо да опознаваш момчето , да разбираш какво харесва ,и съответно да процедираш правилно.


+ :)

WILD__BOY
04-27-2010, 20:18
Опознайте се, но да знаеш - аз ако не харесам едно момиче от първия път не се занимавам с нея. Тъй че първото впечатление е много важно.
Това е моя опит де, не знам при момчето, което харесваш как е.
Намери му слабите места и го погъделичкай там.




Ще престанете ли да си пишете заглавия на темите като "Въпрос за момичетата", "Към момчетата", "САМО за момичета!" и подобни? Толкова ли е трудно да сложите заглавие, което отговаря на това, което е в темата, не пола на човека, който ще го чете?

има ли някакво значение в момента ... ок ще го имам в предвид за напред ;)

има не просто някакво, а огромно значение. ще е много по-прегледно и лесно да се борави с форума при добри заглавия на темите. така и ти лесно можеш да намериш в търсачката теми на други момичета, които са срещали проблем като твоя и можеше да се възползваш от техния опит.

t0d1t0
04-27-2010, 22:47
Ох... Кажи на някой твоя приятелка да те препоръча,а после питай приятелите му той какво мисли за теб и т.н.

SmilezZz
04-28-2010, 06:53
Просто започнете разговор..Другото ще си дойде от само по себе си..