PDA

View Full Version : Модеми БТК ;д



Biskfitka
04-27-2010, 19:14
Сигурно ви писна от теми за тоя интернет,но реших да си направя,че въпросите ми станаха доста 8-)
Става въпрос за това -> http://www.vivacom.bg/bg/residential/prices_and_services/internet_vivacom_net/dopylnitelni_uslugi_za_vivacom_net/wi_fi/
Найстина ли е напълно безплатно и само за новоподписани договори ли е,защото аз си поднових моя миналото лято.
Някой сменил ли си го е и доволен ли е от него?
А и лесно ли се инсталира?
Ъъ..и също трябва ли да им занеса стария модем... :)

KOSOVALI
04-27-2010, 19:17
Безплатен!
Лесно се инсталира.
Пълен боклук.

Petrow
04-27-2010, 19:20
При стана следното : бях си със старият докато един ден нещо му стана и нямах нет вихнах "техниците" от виваком те направо ми го смениха и сега съм с подобен на този на снимката ( има wi-fi 4 пц-та можеш да вържеш) всичко точно... безплатно е ... но само при думата че е безплатно трябва да се сетиш че е китайски боклук така че не се знае колко ще работи...а иначе те ми взеха старият модем писиха някви номера подписах се и това беше.. напълно безплатно 8-)

Biskfitka
04-27-2010, 19:34
При стана следното : бях си със старият докато един ден нещо му стана и нямах нет вихнах "техниците" от виваком те направо ми го смениха и сега съм с подобен на този на снимката ( има wi-fi 4 пц-та можеш да вържеш) всичко точно... безплатно е ... но само при думата че е безплатно трябва да се сетиш че е китайски боклук така че не се знае колко ще работи...а иначе те ми взеха старият модем писиха някви номера подписах се и това беше.. напълно безплатно 8-)Хм... 8-) Чудя се дали да го сменя..на моя си лампичката на Ethernet не свети постоянно,а ''премигва'' и ме дразни,май не трябва да е така,затова се чудя.. :D Май е по-добре да си стоя с тоя..

Lav40
04-27-2010, 19:41
Аз съм със стария "zte zxdsl 531b"-Hacked :D ...Модема като модем е добър,но фирмуера който са сложили от БТК е лайно!Малко ровене из нета как да се модне с друг фирмуер и сега не забива и нямам никакви проблеми с него :)

И да "безплатно е"...

Reaper93
05-01-2010, 10:21
Безплатен!
Лесно се инсталира.
Пълен боклук.
:razz: :razz: :razz:

Остави си стария :) ;д

Biskfitka
05-01-2010, 20:09
Мерси :-D И аз мисля,че е най-добре да си стоя с тоя.. :D