PDA

View Full Version : Мога ли?



maksimal
04-27-2010, 19:18
Мога ли и как да си направя музиката да се увеличава и намалява от мои избрани копчета на клавиатурата? ( примерно от F6 - усилване и F7 - намаляване ) :)

Petrow
04-27-2010, 19:22
Ми не съм на 100 % сигурен но мисля че не може,но може да си купиш клавиатура която има копчета за какво ли не ( включително и усилване и намаляне)

Jus7DreamBoy
04-27-2010, 19:35
Вземи си такава (аз съм с такава) много е удобна има си всичко и е около 20 лв :)

http://www.download.bg/upl/attachments/1502069.5358.jpg

doomkillerr
04-27-2010, 19:35
Мога ли и как да си направя музиката да се увеличава и намалява от мои избрани копчета на клавиатурата? ( примерно от F6 - усилване и F7 - намаляване ) :)

Става, но примерно в Winamp-а... Избираш от опциите "Options" -> "Preferences" - избираш категория "Global Hotkeys" и там ни настройваш увеличението и намалението на звука с определен бутон, но както ваче казах, това ще се отнася само за самата програма "Winamp", а ако искаш цялосно да си контролираш увеличението и намалението на звука от клавиатурата си вземаш "мултимедиина" такава, с допълнителни бутони за управление! Ако въпроса ти се отнася за някой лаптоп, той има такива бутони, но те се използват в комбинация с бутона "Fn" :)

bonjovi
04-29-2010, 19:14
аз си го направих както казваш на Winamp и е много яко дори когато програмата ти е минимизирана пак се увеличава и намаля СУПЕР Е :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-P :-P