PDA

View Full Version : скъсахме...помощ!!



DqVoLsKoJeLaNiE
04-27-2010, 18:28
Ходя с едно момче от доста време, но един досадник всеки божи ден пише по скайп и момчето, с което ходя започна да се съмнява, че имам СиМпАТиИ към досадника...И един слънчев ден (днеска) обща приятелка сяда на скайп и праща на гаджето ми "украсена" хронология с въпросния досадник, където му давам :-) и разни подобни. Понеже той е много наивен повярва и поиска да се види с досадното същество или поне да направя общ и с двамата, но като ги познавам (ке се развикаг, ще се сбият и накрая-гаджето ми ще излезе виновно), отказах..и така Той реши, че не иска нищо общо с мен. Не знам какво да правя, наистина го обичам... :(

DevilWish
04-27-2010, 18:33
В негово присъствие говори с "досадника" и му кажи, че ви е последният чат, че той сам знае, че не ти е симпатичен и че искаш да изчезне от живота ти, че му пожелаваш успех и ще го блокираш ,за да му помогнеш да не се изкушава да ти пише.Пък дано твоя ти прости.
Доста глупаво от твоя страна - щом ти досажда, просто го блокирай.
+ това явно имаш наистина "добра" приятелка. .

AutomatiC
04-27-2010, 18:35
В негово присъствие говори с "досадника" и му кажи, че ви е последният чат, че той сам знае, че не ти е симпатичен и че искаш да изчезне от живота ти, че му пожелаваш успех и ще го блокираш ,за да му помогнеш да не се изкушава да ти пише.Пък дано твоя ти прости.
Доста глупаво от твоя страна - щом ти досажда, просто го блокирай.
+ това явно имаш наистина "добра" приятелка. .

DisturbiaV
04-27-2010, 18:48
Тоя скайп ви погубва...Ако наистина ти вярва ще се върне и му обясни,че е украсена историята прати даже колкото и тъпо да е скреен шот от чата и чу кажи,че си малко разсърдена,заради това че не ти е повярвал :)

mrfahrenheit
04-27-2010, 19:01
Пада ти се!

Sissy90
04-27-2010, 19:02
Как може да я наречеш "приятелка" мърдата гадна :-x
Струва ми се, че би трябвало на гаджето си да обясниш как стоят нещата, а той би трябвало най-малкото да те изслуша. Връзките се градят на доверие. Нея няма как да я убедиш да направи каквото и да либо, защото очевидно е овца, е пък досадника има интерес да не си с приятеля си, така че ги зарязвай и двамата и насочи усилията към твоето момче.

ScionOfStorm
04-27-2010, 19:07
леле, наистина, понякога се чудя на какви хора викате 'приятели'

и с тея онлайн дневници и лайфстайл...ужас.

другите вече ти казаха какво да направиш, ама...баси тая онлайн комуникация уби всичко.

DarknessAngel
04-27-2010, 19:12
Приятно. Мисля,че мога да си легна вече спокойно. :)

sladur4etyYy
04-27-2010, 19:56
ми виж се с него на живо и му обясни ситуацията. а ако толкова държи- включи го в общ чат с оня, пък да се оправят после.

pussucetka
04-27-2010, 20:10
. . Вземи обясни на гаджето си какво е положението и му покажи истинската хронология, като я снимаш с принт скрийн на клавиатурата и ще видишш, че не го лъжеш . . Ако не ти повярва, значи ти няма доверие :?

ShtrudeL
04-27-2010, 20:14
Като е досадник защо не го блокнеш бе?! О.о

darkPaladin
04-27-2010, 20:23
А секс по скайп правихте ли?Виж да не си бременна!

Jessie
04-27-2010, 20:39
Хронология, скайп ... на колкоп години си? :? :? :?

valdesbg
04-27-2010, 20:45
Ахаахаххахахааха :razz: :razz: :razz:

*събира се от пода*

И кво викаш - скайп значи? :lol:

Баси.. то картинката е пълна, щом и тримата сте в такъв филм...

Кво да правиш - седни си на д-то и разкарай всички отрепки от обркъжеието ти. И да това включва "приятелката ти", гаджето ти(вече бивш), както и оня досадник, и още колкото имаш идиоти около себе си :)

Другото, което трябва да направиш предполагам се подразбира.

kypo
04-27-2010, 21:23
Пада ти се! 8-)

silky92
04-27-2010, 22:04
Тоя скайп ви погубва...Ако наистина ти вярва ще се върне и му обясни,че е украсена историята прати даже колкото и тъпо да е скреен шот от чата и чу кажи,че си малко разсърдена,заради това че не ти е повярвал :)

То да беше само скайпа ,но и с този фейсбук ,където всичко ти се показва :?
Поговори с него ,обясни му и както каза DevilWish му покажи пред него ,че не ти пука за този . :)

Nakadah
04-27-2010, 22:41
Ходя с едно момче от доста време, но един досадник всеки божи ден пише по скайп и момчето, с което ходя започна да се съмнява, че имам СиМпАТиИ към досадника...И един слънчев ден (днеска) обща приятелка сяда на скайп и праща на гаджето ми "украсена" хронология с въпросния досадник, където му давам :-) и разни подобни. Понеже той е много наивен повярва и поиска да се види с досадното същество или поне да направя общ и с двамата, но като ги познавам (ке се развикаг, ще се сбият и накрая-гаджето ми ще излезе виновно), отказах..и така Той реши, че не иска нищо общо с мен. Не знам какво да правя, наистина го обичам... :(

:razz: :razz: :razz: :razz:

Auby
04-27-2010, 23:02
Въпрос номер 1:
Ако е толкова досаден защо му обръщаш внимание, а просто не му кажеш да те остави намира и най-вече защо му пращаш целувчици?
Въпрос номер 2:
Какви приятели си подбираш, че да те порти на гаджето ти?
Въпрос номер 3:
Имаш ли си и най-малка идея що е любов?
...
FIN

:lol: :lol: :lol:

w0sh
04-27-2010, 23:07
Ето ви една хронология:

Аз: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=333793&postdays=0&postorder=asc&start=0

Човекът Х: хахаха


За това е чата.