PDA

View Full Version : Лентички за мустаци



vanesa0pld
04-27-2010, 19:14
Такаа.... знам че има МНОГО такива теми,но търсачката неразботи :?
Искам да Ви попитам дали случайно знаете дали се продават лентички за мустаци B Kaufland или Billa.Защото искам да си купя/появиха се 3-4 малки косъмчета,но ме е срам да си купя. :roll:

KeshaWoodx33
04-27-2010, 19:17
Аз знам за на Дева лентите за лице и съм ги виждала в Била,но не знам дали действат.

Biskfitka
04-27-2010, 20:00
Би трябвало да има :) Аз съм виждала в много супермаркети,пък какво остава за тия двата (то в тях кво ли няма ;д) Доволна съм от тия на Дева аз :)

Claudette
04-27-2010, 20:30
Много сте ми интересни като започнете с тия притеснения. Като си толкова притеснителна, си ходи с мустак, а ?! :)

А по темата: препоръчвам ти на Leocrema, много са качествени и аз съм си доволна от тях. Ако не успееш да намериш - Lycia. Преди използвах тях, но сега минах на Леокрема. И двата вида можеш да намериш във всеки козметичен магазин. И не забравяй да си поискаш кърпичка за след депилация.

Айде успех с купуването. ;)

foreverr
04-27-2010, 20:51
Аз знам за на Дева лентите за лице и съм ги виждала в Била,но не знам дали действат.
Действат, аз ги изолзвам.До скоро ползвах и на lycia и те бяха добри, но бяха по - скъпи.На Дева са по - евтини, но пак с добро качество :)

vanesa0pld
04-27-2010, 20:57
Аз знам за на Дева лентите за лице и съм ги виждала в Била,но не знам дали действат.
Действат, аз ги изолзвам.До скоро ползвах и на lycia и те бяха добри, но бяха по - скъпи.На Дева са по - евтини, но пак с добро качество :)
а доре-долу на каква цена са? 8-)

foreverr
04-27-2010, 21:00
Аз знам за на Дева лентите за лице и съм ги виждала в Била,но не знам дали действат.
Действат, аз ги изолзвам.До скоро ползвах и на lycia и те бяха добри, но бяха по - скъпи.На Дева са по - евтини, но пак с добро качество :)
а доре-долу на каква цена са? 8-)
3-4 лева а вътре са ти 10 двойни лентички :) Стигат ти за 10 пъти...

MissHouse
04-27-2010, 21:04
абе аз махам на една фр с ленти за тяло ( с тях даже веждите ги махам ) купувам една и режа колкото трябва и работат готова :-D :D 8-)

Lyubeto
04-27-2010, 21:36
Лентички на Вийт за интимни зони.

Karin_Vall_Gabbriel
04-28-2010, 15:28
Лентички на Вийт за интимни зони.

alex4et0y
04-28-2010, 15:35
Лентички на Вийт за интимни зони.

+1

Loshotia
04-28-2010, 15:55
Има едни Nair се казват- те са за лице. Но явно ми е нежна кожата и много ми се разранява- после поне седмица съм с пъпчици

r1a1d1o1s1t
04-28-2010, 16:06
Лентички на Вийт за интимни зони.

+1
но не за интимни зони,някакси са по..."силни" :)

charmy
04-28-2010, 19:47
Дева :grin:

sunshine955
04-29-2010, 18:33
аз всеки ден си скубя моите с пинсета по 10-15 косъмчета на ден ,, така ми е по-лесно .. като ми омръзне и ги зарежа 8-10 дена ходя на козметик .. зима ми 2 лв :)

brr
04-29-2010, 20:09
а през колко време си ги махате ???

lqlq89
04-30-2011, 14:33
Преди време бях ползвала на Lycia лентичките, обаче ми се появиха две големи рани, после хванаха коричка и беше много грозна гледка. Та от тогава не съм си ги махала с лентички, но вчера си взех на Strep. И сега да ви питам как ги използвате, слагате ли пудричка някаква преди това или нещо друго?

mimsssssss
04-30-2011, 17:02
Аз ако ще си ги махам го правя след баня, да ми е още топло лицето(порите са отворени). Правя по два пъти, тоест веднъж и после повтарям, не повече, че ставам на рани. След това чистя със зехтин лепкавото от кола маската, което е останало и нанасям 3 в 1 на гарниер. Стоя 5 мин и един вид тва ми гори и не ми се получават пъпчици. Мия го и се мажа с тоник за лице на Нивеа и след 10мин някъде мажа с крем Бочко. Пъпки и рани не ми се получават след тея грижи :)

kalpazanka
04-30-2011, 17:31
Инвестирай в по-скъпите- Leocrema и Strep. Продават се в Кауфланд.

foreverr
04-30-2011, 17:35
Инвестирай в по-скъпите- Leocrema и Strep. Продават се в Кауфланд.
А защо да инвестирва в по-скъпите, след като по-евтините(на дева) вършат същата работа?Казвам го от личен опит, защото преди година си купувах на леокрема точно и на стреп си бях купувала един път също, а след това видях на дева и ги взех да ги пробвам и вършиха същата работа, замо където наистина са много по-евтини.

SuNsEt
04-30-2011, 18:36
аз всеки ден си скубя моите с пинсета по 10-15 косъмчета на ден ,, така ми е по-лесно .. като ми омръзне и ги зарежа 8-10 дена ходя на козметик .. зима ми 2 лв :) И аз правя така.

Иначе от Личия аз специално не съм доволна.Все остават няколко,които после не мога да махна,защото след като съм ползвала лентичка и кожата ми е намазана с някъв лепкав крем и не мога да си ги махна с пинсетата.

nessparty
04-30-2011, 19:32
А много ми е чудно как никой от класа ми няма мустаци ;д/мъхче/, може би всички ги премахват, защото аз по принцип си нямам, за щастие, и от колко годишни сте почнали да си ги махате :? :-o

kalpazanka
04-30-2011, 19:36
Инвестирай в по-скъпите- Leocrema и Strep. Продават се в Кауфланд.
А защо да инвестирва в по-скъпите, след като по-евтините(на дева) вършат същата работа?Казвам го от личен опит, защото преди година си купувах на леокрема точно и на стреп си бях купувала един път също, а след това видях на дева и ги взех да ги пробвам и вършиха същата работа, замо където наистина са много по-евтини.
А аз сигурно не говоря от опит. Дева вече ги развалиха. Не се загряват добре, лепилото остава по кожата и т. н. Лентите за тяло не стават, не вярвам за лице да правят изключение.
(За протокола)
Наблюденията ми са от 4 седмици насам. Допреди месец купувах Дева или Елея и си мислех, че съм с две леви и не правя нещо като хората, докато не смених с Леокрема.

fiama
04-30-2011, 20:19
От Кауфланд съм си взимала Дева - около 5 лв са - 10 броя от най-големите лентички - т.е. такива за тяло и мисля 2 броя за мустачки. Но аз лично тези за тяло ги нарязвам на малки лентички и с тях действам мустачките. Ползвала съм поне 4-5 марки лентички - най-доволна съм от тези Дева. В комплекта има и 2 броя кърпички за почистване след епилация. Но аз за тази цел позлвам мокри кърпички и съм много доволна :)

foreverr
05-01-2011, 04:51
Инвестирай в по-скъпите- Leocrema и Strep. Продават се в Кауфланд.
А защо да инвестирва в по-скъпите, след като по-евтините(на дева) вършат същата работа?Казвам го от личен опит, защото преди година си купувах на леокрема точно и на стреп си бях купувала един път също, а след това видях на дева и ги взех да ги пробвам и вършиха същата работа, замо където наистина са много по-евтини.
А аз сигурно не говоря от опит. Дева вече ги развалиха. Не се загряват добре, лепилото остава по кожата и т. н. Лентите за тяло не стават, не вярвам за лице да правят изключение.
(За протокола)
Наблюденията ми са от 4 седмици насам. Допреди месец купувах Дева или Елея и си мислех, че съм с две леви и не правя нещо като хората, докато не смених с Леокрема.
Aми може и да си права, тъй като аз скоро не съм ползвала ленти, защото последно време действам с пинсета...

GleeMerry97
08-15-2011, 15:07
Момичета искам да ви попитам от колко годишни започнахте да си махате мустаците защото аз съм на 14 и се притеснявам че го правя :smt089

SmilezZz
08-15-2011, 15:46
За Билла не знам,но в Кауфланд имаше. Преди си бях купила от там. Провери все пак. Нищо няма да ти стане.

Cucko0
08-15-2011, 16:03
2010. :-o