PDA

View Full Version : Не знам какво иска..



b3b3t0y
04-27-2010, 20:02
Историята е следната.. С едно момче се познаваме от един лагер.От там се зарибявахме известно време,като си дойдохме продължихме за кратко и после сичко свърши... Сега година по-късно почнахме пак да си пишем е и през тая година сме си писали ама мн малко и несъществени неща .. Вчера го видях в залата в която тренира и аз също се прибирах от тренировки и бях в ужасен вид.Като се прбрах си писахме в скайпа и той се държеше мн яко,каза ми че съм станала мн яка.. и аз го казах на него.. и се закачахме нали ама неска се държи мн по-различно.. :( Не го разбирам..всеки път става така,всеки път се държи различно с мен ...btw той е от хората дето не си разкриват мн чувствата и е страшен магнит за момичета...с една фр го коментирахме неделя.. Та въпроса ми е как да постъпя с него за да се получат г/д нещата с него този път ( имало е и други такива същите истории,след закачки и т.н. накрая нищо не излиза) Не разбирам какво очаква и иска от мен :-o :?

filmimilmi
04-27-2010, 20:59
Нищо не очаква от теб! Просто го изненадай, вижте се и го налази. Щом ти е направил комплимент и сте си писали, значи не е било случайно и още поддържа интерес към теб. Но така както казваш, че едва ли не бил някакъв "магнит за момичетата", прецени дали ти се иска да залагаш на подобна връзка.

nIkEnCeTy_bE
04-28-2010, 15:53
В даскало закачайте се нещо ала бала, да видим как ще се държи сред другите и на живо, защото по скайп в повечето случаи всички са много големи, а и казваш че не е от хората, които си разкриват чуствата. Виж дали ще те отблъсне, как ще се държи в даскало. От това ще разбереш дали има смисъл да се занимаваш.

b3b3t0y
04-28-2010, 18:50
Не сме в едно даскало вече :( Но догодина с енадявам пак да сме..
Излизали сме ама не така само двамата .. Примерно предпоследния път като се видяхме се засекпхме на центъра разходихме се малко и той ме изпрати.. но не беше сам :( Досега не сме били сами двамата.. А пред другите се държи пак яко ама не толкова.. сякаш го е срам,щото се познавам мн добре с неговите приятели и сиг му е неудобно пред тях.. к'во ли ще кажат :D И аз искам да идем някъде двамата.. тогава най-добре ш се види...
Мерси за отговорите все пак :-)