PDA

View Full Version : Има ли начин да си я върна?



JustLikeFire
04-28-2010, 07:03
Благодаря отново на всички за отговорите, вече знам какво трябва да направя.

valdesbg
04-28-2010, 07:20
Оценяваш нещо чак след като го загубиш.

Класическа мисъл проверена във времето. Хайде като си толкова мъдър - извади си поука от тая грешка и разбери какво да не правиш следващия път. По принцип съм против събиране между бивши, щото.. цялата работа прилича на карнавал с маски.

Ама ако толкова държиш - няма как да си я въреш без да си поне малко егоист, щото иначе заминаваш в категория приятели, от която общо взето... няма мърдане. Казваш и това, което написа на нас, и не я оставяш докато не ти даде отговор "Да, искам да се върна" или "Не не искам да се върна". Като имай предвид че поемайки по тоя път има вероятност да си развалиш всякакви отношения с нея. Ама то това е нормално де. В любовта средно положние обикновено няма. Всичко или нищо.

И така. Давай :)

SilverRain
04-28-2010, 07:53
:cry: ... за "Титаник" 8-)

Nakadah
04-28-2010, 08:29
Има ли начин да си я върна?
Има ли смисъл да си я върнеш?

Sham
04-28-2010, 08:34
let it be
било е хубаво и без край, какво повече можеш да искаш)

Amateurrr
04-28-2010, 08:42
Имал си незабравими мигове с нея. Не сте си развалили отношенията в последствие... Смяташ ли, че трябва да го правиш сега? Приеми го като една от много авантюри, които се случват по морето. Макар да е било красиво и истинско, това е било просто авантюра.
Не мисля, че е добре да предприемаш каквото и да било, защото ако евентуално се случи нещо кофти, ти самия ще се чувстваш адски виновен и прецакан.
Горе главата и напред към следващата авантюра ;)

pandelka
04-28-2010, 08:43
В момента момичето може да е много щастливо съв сегашния си приятел .. ако тръгваш да и казваш каквото и да било ,не мисля,че ще доведе до нещо кой знае колко приятно .. :)
Кофти ти е ,но нали искаш щастието и ,а за да е с него ,явно е щастлива .. :). Но в крайна сметка сам си решаваш .. опитай се поне да сте си приятели .. никой не знае какво може да се случи по нататък ;). Успех 8)

BlindedAngel
04-28-2010, 10:45
Каквото и да правиш НЕ го прави по скайп.Кажи й в очите какво чувстваш и ако стане нещо - стане.

adrenal1n
04-28-2010, 11:35
Каквото и да правиш НЕ го прави по скайп.Кажи й в очите какво чувстваш и ако стане нещо - стане.:smt023 Имаш само една възможност, така че стреляй, ако уцелиш - супер, ако ли не - здраве да е :) И не забравяй приказката "Клин клин избива" ;)

JustLikeFire
04-28-2010, 12:19
съобщение

MiChKoO
04-28-2010, 12:22
Ако наистина сте се влюбили, наистина сте се обичали няма как да те забрави така бързо ,тоест имаш шанс НО ако за нея ти си бил поредната лятна авантюра в която не е вложила много чувства , вече си я изгубил .. Все пак опитай да си я спечелиш отново !

tisho21
04-28-2010, 13:59
Абе вие какви хора сте, какви са тея потайности, какви са тея тъпотии? Ще и пише по скайп, между другото ще я подпитва, ама ще чака, ама не знам си кво. Обади се на момичето по телефона, кажи й, че искаш да се видите, излезте, обясни й директно как стоят нещата, дай й няколко дни за размисъл и след това да ти отговори...и така всичко ще се изясни.

Защо си усложнявате живота излишно бе хора?
Какви са тея тъпи игрички на котка и мишка дето си ги играете и какво печелите от тая потайност, някой може лид а ми обясни?

xXTOXiCXx
04-28-2010, 17:00
Абе в Пловдив филмите ни са най големи.. :D А в даскалото да не говорим... :D
Мен ако питаш иди и говори с нея,,, нищо не губиш.. казваш и всичко ,което ти дойде от вътре пък каквото стане..
Нали знаеш.. по-добре да опиташ и да се провалиш,отколкото да се чудиш цял живот какво БИ могло да бъде :)

3motion
04-28-2010, 17:47
Абе в Пловдив филмите ни са най големи.. :D А в даскалото да не говорим... :D
Мен ако питаш иди и говори с нея,,, нищо не губиш.. казваш и всичко ,което ти дойде от вътре пък каквото стане..
Нали знаеш.. по-добре да опиташ и да се провалиш,отколкото да се чудиш цял живот какво БИ могло да бъде :)

DqVoLsKoJeLaNiE
04-28-2010, 18:01
Първо, се изясни със себе си дали това любов или е просто вълната "Обичам я, немога без нея, голям съм глупак, като изпуснах любовта на живота си!!!", която идва след края на голяма част от връзките...Помисли дали просто не си привързан към нея, свикнал си да я приемаш по един начин, а сега трява коренно да промените отношенията си. Замисли се.

Ако толкова искаш да си я върнеш, недей по скайп, много съм изпатила от "туй чудо", кажи й каквото имаш да й казваш в очите...Обясни й, че си бил погълнат от учене и не си дооценявал любовта й, просто сте се изгубили в превода, несъзнателно, просто ей така и сега е времето да оправите нещата помежду си.

kypo
04-28-2010, 18:16
аз си връщам мацките със system restore, ама моите са все .png и .avi 8-)