PDA

View Full Version : Какво разбрахте от последната си връзка ??



mart1na4k0
04-28-2010, 11:39
Какво разбрахте че трябва/не трябва да правите в следващите си връзки ???

L1n4e7o
04-28-2010, 11:40
много неща...
например как един човек може да се промени коренно за някъкви си 5седмици....
как боли когато си влюбен и разбереш че не си единствена в сърцето на любимия
ии какво е да те използват...да си играчка... :(

Jessie
04-28-2010, 12:01
.... че момчето беше супер-хипр-мега ТЪПО ! ;-) И ве такъв кретен не заслужава нищо ... :o :o Разбрах също и как мога да обичам, по принцип ... Но не си е заслужавало. :? И разбрах ... че не трябва толкова лесно да се доверявам на момчета. Не че имам такова намерение за вбъдеще. :?

LadyDi
04-28-2010, 12:03
Че не трябва да допускаш другият да те приеме за даденост.

MiChKoO
04-28-2010, 12:14
хх Ами момчетата се делят на две друпи кретени и по -големи кретени ,, че не трябва да се променяш за всеки ,, че трябва да обичаш само този който ти е показал че те обича май само това

cherinka
04-28-2010, 12:28
Разбрах, че съм ставала за обичане. :D

justonegirlwithonehope
04-28-2010, 12:52
Разбрах, че ако човек обича е способен да промени самия себе си. :)

DollDaggaBuzzBuzz
04-28-2010, 13:14
Разбрах,че Лъвовете са егоисти,и не смятам да повтарям..

Rounder
04-28-2010, 13:15
....че съм наивен :)

didi0804
04-28-2010, 13:17
Че трябва да вярвам само на себе си и че не ми трябва някой друг за да съм щастлива,въпреки че човека с когото съм в момента ме прави такава :)

stupid0boy
04-28-2010, 13:18
....че съм наивен :)
^Това... + Мъчевно е връзка без любов...

Rounder
04-28-2010, 13:21
....че съм наивен :)
^Това... + Мъчевно е връзка без любов...

Ми то моето даже и връзка не беше,радвам се че не се фанах...радвам се че го разбрах по-рано и няма да правя тая грешка повече :-x

noheartnopain
04-28-2010, 13:23
Че не си падам по мъже ... 8)

SemperFidelis
04-28-2010, 13:29
Че 99% от жените са надути кифли и ерген е най-добре. :grin:

Lyubeto
04-28-2010, 13:37
Че има много мамини синчета на този свят , обичащи само себе си .

DaemonBoy
04-28-2010, 13:40
Че връзка от разстояние не е добър избор.

w0sh
04-28-2010, 13:48
че съм супер готин.

и свръх интелигентен

Amateurrr
04-28-2010, 13:50
Разбрах, че вечна любов НЯМА!

cherinka
04-28-2010, 13:55
Че не си падам по мъже ... 8)
и аз вземам се замислям по тоя въпрос

cveteto64
04-28-2010, 13:58
Че има много мамини синчета на този свят , обичащи само себе си .

ShtrudeL
04-28-2010, 14:06
Че не трябва да допускаш другият да те приеме за даденост.

+

Вече няма да правя все аз първата крачка към каквото и да е. Няма да търся все първа и ще се държа както се държи той.

Glamour92
04-28-2010, 14:38
че в никакъв случай не трябва да започваш връзка,ако нямаш чувства :? :-o

midle
04-28-2010, 15:02
По скайп лично от бившия й приятел, който е от друг град че не е бивш :-D

silky92
04-28-2010, 15:08
Разбрах ,че несподелената любов боли ужасно много и трудно се превъзмогва . :)

LoveLetter
04-28-2010, 15:36
Разбрах, че трябва да мисля преди да говоря важни неща.

onestar
04-28-2010, 17:03
Разбрах, че съм двойно по-наивна отколкото предполагах. Че е глупаво да поставяш половинката си пред себе си, и че няма смисъл от удължаване на края, когато чувствата се изчерпат.

Converse333
04-28-2010, 17:09
Научих, че повечето момчета те желаят само за едното е*ане. След това те заебават... :?

xXTOXiCXx
04-28-2010, 17:15
че в никакъв случай не трябва да започваш връзка,ако нямаш чувства :? :-o

+

tisho21
04-28-2010, 17:17
Научих, че повечето момчета те желаят само за едното е*ане. След това те заебават... :?

Квото повикало, такова се обадило ;) Ти в една друга тема нали обясняваше как ги режеш 8)

quexxe
04-28-2010, 17:20
Много смислена тема,браво на автора.Това,което аз разбрах е,че нещата трябва да се движат непрекъснато и безусловно.Другото по-неприятно : Човекът е най-самотното същество на Земята,въпреки че има хора,които го обичат.Ако последното не сте го разбрали,ще го разберете по гадния начин.

SilverRain
04-28-2010, 17:37
разбрах че наистина има много прости хора ... :? че не си струва да си с някой когато нямаш никакви чувства ... че и аз съм голяма патка на моменти ... ей тва

ScarletBite
04-28-2010, 17:42
Че не трябва да се впускам във връзки без да съм готова психически за тази... отговорност.Не е лесно да държиш нечие сърце в дланта си :)

DqVoLsKoJeLaNiE
04-28-2010, 17:53
Разбрах, че не всички мъже са толкова глупави, за колкото ги мислех...,че не трябва да се вярва толкова на хорските лъжи, които могат да прекратят една връзка и че ако обича някой, трябва да го пуснеш на свобода, ако той/тя те обича, ще се върне при теб.

ForzaFelipe
04-28-2010, 17:55
....че съм наивен :)

sexa_na_kompleksa
04-28-2010, 18:05
По-добре да не започваш нова връзка, ако все още имаш чувства към бившия си...

kypo
04-28-2010, 18:09
разбрах, че заслужавам повече 8-)

dedodekster
04-28-2010, 18:10
Че съм наивен... и когато станеш даденост(поставиш другия пред себе си) нещата приключват за отрицателно време ... че е по-добре да съм егоист

Priceless
04-28-2010, 18:32
Че е глупаво, да даваш всичко за човек, на когото не му пука особено. Че не трябва да поставям неговите интереси пред моите. Общо взето.. в тоя дух.

Biskfitka
04-28-2010, 18:39
Че не трябва да се лигавя 8-) и не трябва да се влюбвам толкова лесно ;)

IndependentGirl
04-28-2010, 18:48
Разбрах, че грешката ми е била в прекалената ми доброта към него, и че много се съобразявах с неговите желания и мислех повече за неговото щастие.. В крайна сметка се опита да ми се качи на главата и много си повярва, че може да прави каквото си иска, но не му се получиха нещата.. ;]

kremen4eto
04-28-2010, 18:58
Че не трябва да се впускам във връзки без да съм готова психически за тази... отговорност.Не е лесно да държиш нечие сърце в дланта си :)

И аз нещо такова разбрах. Осъзнах и че прекаленото внимание само ще ме отегчи и ми трябва нещо по-трудно постигнато и по-интересно. 'Розовото' във всеки ден ми прави дните скучни и обикновени. И разбрах, че е голяма отговорност някой да се влюби в мен. :?

TheGirlNextDoor
04-28-2010, 19:26
че в никакъв случай не трябва да започваш връзка,ако нямаш чувства :? :-o

MilenMns
04-28-2010, 19:29
Че в никакъв случай не трябва да започваш връзка,ако нямаш чувства..

DevilWish
04-28-2010, 19:33
Баси смешното ... трябва спрем да обиждаме мъжете и те нас.Щото е смешно.В темата се чете как момичетата са прости и как момчетата са прости.

Иначе аз научих, че мога да обичам ,че съм обичана ужасно много и пак се събрахме ;) и скоро стават 2 години.

moon_flower
04-28-2010, 19:40
Аз научих,че ако правиш прекалено много компримиси след време ти се качват на главата.Също така никога не трябва да позволяваш на някого да ти тъпче самочувствието и да се държи с теб като с едно нищо и като с проста даденост,при положение,че правиш всичко за този човек.Научих и как да обичам-това беше първата ми любов.

sladur4etyYy
04-28-2010, 19:57
научих, че не трябва никога да оставям някой да се намесва и да променя решенията ми. знаех го и преди, но тва беше чудесно практическо доказателство. разбрах и че заслужавам някой с много по- високо ниво, от това на човека, с когото бях, въпреки че в началото хубава маска си беше сложил.

ScionOfStorm
04-28-2010, 20:07
достатъчно ценни и достатъчно ужасни неща.

и че човек може да държи на теб до някаква степен, но от упор да те лъже в очите.

Monstre
04-28-2010, 20:11
Връзките от разстояние не са за мен.
Също така и прекалено сериозните връзки ("Хайде догодина да се пренесеш при мен". Да бе, да).
Да не започвам връзка повторно с човек, с когото съм ходила и преди, и с който първия път сме се разделили заради бившата му, която уж пак го заобичала.
:?

rebeccaa
04-28-2010, 20:17
Че животът продължава и че понякога ни изправя испитания, през който трябва да минем, и да научим някой важни неща :)

mrazqkindergarten
04-28-2010, 21:27
...Че няма нищо вечно. :)

playhard1
04-28-2010, 21:38
Аз научих,че ако правиш прекалено много компримиси след време ти се качват на главата.Също така никога не трябва да позволяваш на някого да ти тъпче самочувствието и да се държи с теб като с едно нищо и като с проста даденост,при положение,че правиш всичко за този човек.Научих и как да обичам-това беше първата ми любов.

Да не вярвам на никакви обещания, защото човек се е променял с времето и е забравял обещанията си. И да, че повече не трябва да обичам.

mechtaq_za_teb
04-29-2010, 04:19
много неща...
например как един човек може да се промени коренно за някъкви си 5седмици....
как боли когато си влюбен и разбереш че не си единствена в сърцето на любимия
ии какво е да те използват...да си играчка... :( :shock: :shock: :shock: тиии... описа моята последна връзка или по-точно нещата след нея :(
Аз научих, че колкото и силни да са чувствата ти, когато човекът отсреща не ги оценява и ги тъпче, по-добре да сложа край, отколкото да тормозя единствено и само себе си. Когато една връзка е пълноценна, ти го усещаш във всичко около теб, а когато те кара да страдаш, от нея няма смисъл.

Pa3yMeH
04-29-2010, 04:57
хх Ами момчетата се делят на две друпи кретени и по -големи кретени ,, че не трябва да се променяш за всеки ,, че трябва да обичаш само този който ти е показал че те обича май само това

Или просто ти харесваш само кретени. Ако сме само идиотчета харесвай момичета, че те са по-умни.

ПТ: Не се опитвай да поправиш счупеното - боли :D

dimitar_ak
04-29-2010, 06:15
Никога да не се доверявам напълно на жена, която още не познавам добре.

MaLkaTa_LaDy
04-29-2010, 06:24
Разбрах, че той НЕ трябва да разбира наистина колко съм хлътнала. Разбрах, че при момчетата, чувствата могат да продължат и дълго след раздялата. Разбрах, че Не трябва да се връщам към миналото. Разбрах, че времето не променя нищо, ако няма воля и желание. И защото всички казаха колко големи идиоти били момчетата... Разбрах колко страхотен човек е той и би ми било много приятно да сме само приятели. Друг е въпроса, че това не е възможно.
П.п. Много хубава тема :]

x7aZzy
04-29-2010, 06:38
От всичките си досегашни връзки научих...

..., че и сама съм си достатъчна

..., че хората са егоисти (особено тези, които твърдят, че те обичат - те са най - големите)

..., че връзките са отговорност и в повечето случаи един от двамата партньори не е готов да я поеме

..., че когато мъжете са наранени, принизяват себе си в опит да унижат

..., че един истински мъж се влюбва рядко, но когато това стане, той обича завинаги

..., че изневярата не е най-голямата грешка в една връзка

... да ценя човека до себе си, само когато и той го прави; в противен случай все някой ще остане наранен

..., че усмивката е най - доброто отмъщение

..., че прегръдката издава неизказаните чувства

... да споделям, но и да премълчавам истини

..., че ревността ме ограничава, а ограниченията - задушават; научих, че когато се задушавам, всъщност правя компромис със себе си; осъзнах, че компромисите ме ограбват, а ограбена аз ставам различна и тази промяна никога не е за добро

..., че да държиш в ръцете си живота на друг е огромна отговорност, но ти доставя и огромно удоволствие

... да не се съобразявам с хората - ако на тях нещо не им изнася, или ще съберат смелост да ми кажат, или ще се примирят с това

..., че повечето връзки са изградени на основата на лъжа

... да не вярвам на думи, а на дела.

s1db1
04-29-2010, 06:38
много неща...
например как един човек може да се промени коренно за някъкви си 5седмици....
как боли когато си влюбен и разбереш че не си единствена в сърцето на любимия
ии какво е да те използват...да си играчка... :(

аз разбрах същото и,че не трябва да бъда толкова наивна

c0ci
04-29-2010, 06:53
Че всички са идеални до едно време :)

XTREMEFREERIDE
04-29-2010, 06:55
Че не трябва да допускаш другият да те приеме за даденост.

NeverTheSame
04-29-2010, 07:05
Че когато искам някой много силно и много дълго време,когато го получа вече не е интересно.

FiRe_LaDy
04-29-2010, 11:02
Че трябва да вярвам само на себе си и че не ми трябва някой друг за да съм щастлива,въпреки че човека с когото съм в момента ме прави такава :)

+1

Assshley
04-29-2010, 12:03
Разбрах,че понякога човек дава безкритично най-доброто от себе си за хора,които едва ли мисля за него в отплата.Също така и,че загуби ли се доверие после е почти невъзможно да се върне .. че хората никога не се променят,а просто стават повече от това,което са били преди .. амм също и ,че приятелството стои в основата на една връзка както и уважението и,че човек обича ли истински и силно е способен да преодолее всичко,което се изпречи на пътя му.Също и,че никога един човек не трябва да е приоритет в живота ти ако ти си само опция в неговия .. абе много,много неща и тепърва ще научавам още много.;))

dqvolcheto9
04-29-2010, 12:41
Че връзка от разстояние не е добър избор.

+1 :(

Tera
05-01-2010, 19:19
хМм...май доста неща разбрах...Разбрах,че съм сбъркала...че навреме не съм оценила човека до себе си..Банално,но факт...Разбрах,че не си струва заради единият страх да бягаш...че понякога се получава така,че когато мине време разбираш какво си имал...какво си изгубил...Разбрах,че макар и по странен начин съм била обичана...Че в живота си съм имала човек,на когото съм можела да се доверя......Разбрах,че когато обичаме някого и му го показваме...ставаме слаби...а той силен...Разбрах,че чувствата са нож с две остриета...Карат те да правиш нещо,което не си мислил че ще направиш...Разбрах,че когато обичам няма какво да ме спре да го докажа...Разбрах колко боли,когато видиш как този човек с лека ръка се отказва от теб..Разбрах,че той казва едно...а мисли друго...Разбрах,че иска едно а прави друго...Разбрах,че не знае какво иска...Разбрах,че това ме наранява...Разбрах,че обичам най-най-най-най-най-големият идиот...Разбрах,че с времето не спира да ме боли...просто свиквам с болката...

babity
05-01-2010, 19:40
РСъщо и,че никога един човек не трябва да е приоритет в живота ти ако ти си само опция в неговия ..

Прекаленият светец и Богу не е драг. Егоизъм му е мамата!

xoxi
05-01-2010, 19:49
Разбрах, че не трябва да почваш връзка с друг човек, докато не си наясно със самият себе си - плюсовете, минусите си и най-важното.. трябва да знаеш какво искаш.

alex4et0y
05-01-2010, 19:54
Изневери ли 1 път ще изневери и 2ри път. :-|

Len4etyYyy
05-01-2010, 21:04
Да се доверявам е да си мисля, че познавам човека изцяло.Както е че хората показват лошите си страни след време

PlayWithPassion
05-01-2010, 21:09
Dont have sex with a virgin ... просто може да има фатални последици, когато се разделите :)

Valio93Ruse
05-01-2010, 21:18
razbrah 4e selqnkite sa gadni kurvi det ti kradat parite
Sry na zala sam i nqma bg

onestar
05-01-2010, 21:40
razbrah 4e selqnkite sa gadni kurvi det ti kradat parite
:lol:

ReachlessGirl
05-02-2010, 06:21
Това, че когато виждам, че нещо не върви както трябва да не бягам от проблема, а да седна и да говоря с него!!! ..
+ това да му казвам с кой излизам! .. 8-)
+ да не позволя отново да бъда наранена ато го заобичам .. уви не се получи! .. 8-)

vikipf
05-02-2010, 06:58
Че човек не се учи от грешките си, а най-често ги повтаря.

bilqnavod
05-02-2010, 10:46
Първо много хубава тема! Разбрах много неща: Не трябва да даваш да ти се качват на главата; не трябва да се раздаваш прекалено много, а отсреща да не получаваш същото; трябва да имаш общи интереси и цели с човека; в никакъв случай не бива да стоиш с даден човек, само защото секса е хубав, а отношенията куцат; не бих изтърпяла да се държат грубо и вулгарно с мене вече; трябва да си подхождаш с човека, както външно, така и вътрешно;
Искам нещо да подчертая извън темата. Забелязвам че младите девойчета а и момчета много често обясняват твърде надълго и широко. Като прочетеш всичко накрая си правиш равносметка, че не си разбрал нищо. Опитвайте се да синтезирате информацията, която искате да поднесете, защото както аз и така и много хора не биха изчели целия ферман. Благодаря предварително!

3motion
05-02-2010, 12:14
Че не съм знаела какво искам, че да бъдеш заедно с някой, за да забравиш друг изобщо не е решение ..

s3nsual
05-02-2010, 12:24
Разбрах, че не трябва да обръщам толкова много внимание на приятелките си и че трябва да правя повече компромиси , а не да съм такъв инат :o
+ водолей и козирог са ужасна двойка :D

bilqnavod
05-02-2010, 13:44
Че 99% от жените са надути кифли и ерген е най-добре. :grin:

Хехехе пожелавам ти да останеш ерген тогава!!! :D :D :D
Нали знаеш внимавай какво си пожелаваш .....

sladur4e93
05-02-2010, 13:47
аамии разбрах, че не трябва повече да се връщам назад и да не правя повече компромиси... да не вярвам на всичко,което чувам ииииии даа не де опитвам да лепя вече счупеното,защото то никога няма да е същото както преди ... ;-)

ShtrudeL
05-02-2010, 13:58
Всички са разбрали само лоши работи ^^

Разбрах колко е хубаво да си обичан и да обичаш...да си част от живота на някой друг.Разбрах,че не трябва да се сърдя...(това съм си го знаела винаги де ^)...защото както се казва...ако съдим хората,няма да ни остане време да ги обичаме...жал ми е,че много човеци не го разбират и се карат за глупости...Разбрах,че за да има човечен и разбран разговор след "скандал",трябва да се говори човечно и разбрано,а не като на животно от джунглата...Жалко,че само аз мисля така и че май само аз като се ядосам не забравям,че обичам и мога да се контролирам и изслушвам и другата страна вместо да пищя и да си затворя очите за мнението на човека срещу мен...
Разбрах и че не трябва да показвам топлите си чувства си толкова много. И повече няма да го правя х)

Auby
05-02-2010, 18:42
Еми разбрах, че няма смисъл да има следващи :)

DarknessAngel
05-02-2010, 19:16
Разбрах, че не трябва да правя отново грешката да "имам човек до мен". :) Сама ми е добре.

SemperFidelis
05-02-2010, 20:19
Че 99% от жените са надути кифли и ерген е най-добре. :grin:

Хехехе пожелавам ти да останеш ерген тогава!!! :D :D :D
Нали знаеш внимавай какво си пожелаваш .....
На т'ва се надявам.

chill
05-04-2010, 20:15
Разбрах значението на "да не спиш, ядеш etc.. от вълнение". Разбрах колко много може да означава даден човек за теб и как можеш да разчиташ на него напълно. Колко е хубаво светът ти да се върти около него и неговият около теб.
Разбрах, че трябва да споделям повече, научих се да чакам и да не се доверявам сляпо.
Разбрах защо всички шедьоври в изкуството са плод на нещастна любов и какво значи да е на два метра от теб всеки ден и същевременно да не можеш да направиш нищо.
Разбрах, че моето време нещо не е от лекуващите.

MochaOnMyLips
05-05-2010, 07:40
От връзката, в която съм в момчента, разбрах, че най-важното нещо в човешките взаимоотношения е равенството. В една хубава връзка няма активен и пасивен, никой не се води по акъла на другия. Освен това научих и много за WoW :D.
От последната си завършила връзка научих, че човек не трябва да казва "обичам те", когато не го мисли. Също така станах една идея по-толерантна към момичетата, които са в една връзка, а желаят друга, а впоследствие станах една идея по-нетолерантна към мъжете като цяло.

nIkEnCeTy_bE
05-05-2010, 07:58
Разбрах, че когато искам нещо силно и чакам дълго, за да го получа - и когато това стане - вече тръпката е отминала.

bratignat
05-05-2010, 08:09
че няма да е последната :D
че трябва винаги да си силен и нащрек.
че трябва да си завършен човек с цели, за да ти върви.
Полвинката е като звездите - нощите с тях са красиви, но и без тях ще оцелееш.
и най-важното - винаги избирай, без да се хвърляш на най-лесното.

mateeva
05-05-2010, 08:28
...че нямам нужда от следваща :-D

LovEsIckk
05-05-2010, 09:20
Че трябва да спра да предавам хората , заради работи които не си струват.

Take_That
05-06-2010, 18:54
Разбрах, че не трябва да правя компромиси със себе си и да се променям заради някого, защото ако той ме обича ще ме обича такава, каквато съм. Разбрах и, че не трябва да съм с момче, което е егоист или е мамино синче .....

alkoxolizmo_0
05-06-2010, 20:15
Аз пък разбрах ,че връзките от разстояние хем не струват ,хем са определящи за изграждане на характера...поне до някъде.И разбрах ,че собствените ти нерви не бива да бъдат разпиляни напразно заради нещо / някой на майната си и ,че винаги трябва да гледаш себе си и да се поставяш на първо място... :?

vesSynkaa
05-06-2010, 21:03
Че мога да променя лесно хората около мен,само да поискам 8-)

YouDontKnowMe
05-06-2010, 21:09
Че щом на някой му става пишката от теб , значи не ти е бил никакъв приятел.

anity92
05-08-2010, 12:12
от последните ми връзки нищо..но от тази в момента разбрах много неща..живота ми даде много уроци..промених се коренно откъм добрата страна..осъзнах че живота е прекалено кратък за да го пропилявам..определено много неща научих..дано да продължи дълго..

spopi
05-08-2010, 15:05
ми че любовта боли и живея за моите мечти и се оцелвам не подходящти Голям късмет :lol:
:-# И бягам от човека който ме обича :wink:

DoYouLoveMe
05-08-2010, 16:15
разбрах, че нищо няма да е същото след него.. и че стрелците са пълни егоисти..повече тази грешка НЯМА да я правя.. !

VforVendeta
05-08-2010, 18:24
Да съм по-спокоен и умерен. Няма смисъл да се впрягам за елементарни неща и да си създавам сам проблеми.

Осъзнах как когато всичко свърши, отразяваш само хубавите моменти и това те наранява. Щом сте скъсали, има причина.

FromAutumToAshes
05-08-2010, 18:27
Че щом на някой му става пишката от теб , значи не ти е бил никакъв приятел.


Грубооооооооооооо :lol:



Ми какво разбрах, разбрах че понякога на хората просто не им е писано да бъдат заедно оО

fLame3e
05-08-2010, 18:34
че когато трябва да си с някого сърцето ти и мислите ти винаги те връщат към този човек..а дали е истинско ще разбереш по това дали и той изпитва същото желание..друго което научих е че не трябва да мълчим когато този който владее съзнанието ни си тръгва!! Не бягаи от тези които те обичат ии не желай тези които са напълно безразлични към теб.. :oops:

Borislawka
05-08-2010, 18:59
че .. Оценяваш какво си имал когато го загубиш :smt022

Lucyy
05-08-2010, 19:04
От последната си (и настояща) връзка разбрах, че на 13 може и да няма любов, но на 15 има поне зачатия на това чувство. И думи като "Обичам те" не можеш да ги кажеш на всеки.

pamii
05-08-2010, 19:27
мани, мани :? :x

b3b3t0y
05-08-2010, 19:44
За себе си разбрах,че не знам какво искам
А какво не трябва да правя в следващите си връзки : общо взето да не се впрягам толкова :)

pebals
05-08-2010, 20:20
Колко наивна съм била и се радвам страшно много,че приключи :)

Abigoria
05-08-2010, 21:50
Че да обичаш някого не е само пеперудки. Че не може само да даваш- егоизъм му е майката. Че приятелите му винаги излизат кретени- колкото и да са били мили с теб, приключат ли нещата (без значение дали мирно или със скандал) ЩЕ те плюят до края на света. И че депресиите и плача не променят нищо :)

reload88
05-09-2010, 09:34
разбрах че съм нещастник

DqVoLsKoJeLaNiE
05-09-2010, 10:35
Разбрах, че мъжете са идиотии!! :D ...така,де, някои от тях 8-)[/b]

peteto_love
05-09-2010, 11:24
Разбрах,че света е пълен с хора без морал,ценности,хора егоисти..Най-лошото е,че осъзнават грешките си,какво причиняват на човека до тях и това ги кара да се чувстват добре.Осъзнах, че повечето хора казват много неща като думаа "ОБИЧАМ ТЕ" без да я чувстват ,че лъжат за мн важни неща и т.н. Честно казано загубих вярата си в хората,в любовта..Сама ми е най-добре,по-добре от колкото влюбена и загубена.
Разбрах,че колкото повече даваш,колкото по-добър си,толкова по-зле за теб.Научих се д а обичам,да страдам наистина..Научих, че да обичаш значи да забравяш за себе си и че любовта те прави слаб и сляп .. както и силен и истински щастлив..

H473RBG
05-09-2010, 11:38
Разбрах,че когато правиш много компромиси със себе си , ти се качват на главата.

uBuTo
05-12-2010, 11:31
Да He говоря на висок глас за сексуалния си живот на обществени места! :lol:

SisinkaS
05-13-2010, 19:32
Разбрах че истинското щастие е безценно, а любовта е велика и може да бъде прекрасна.Разбрах също, че наистина съществува човек, с който ще си паснете идеално и може да има разбирателсвто във всяко едно отношение.Че е уникално да се кроят планове за бъдещето с човека, с когото искаш да го прекараш :-)

brutaLxxbunny
05-13-2010, 20:06
Разбрах,че трябва да опозная човека до себе си така добре и чак тогава да му дам част от сърцето си.

gLypChenCee
05-14-2010, 05:48
Разбрах, че не всичко което хвърчи се яде.. повече никога не бих повторила грешката с бившият ми. :)

moisture
05-14-2010, 07:09
няма такова животно ЛЮБОВ

bratignat
05-14-2010, 07:19
Че щом на някой му става пишката от теб , значи не ти е бил никакъв приятел.

Напротив - даже ако си грозна, като смъртта, ако момчето ти е приятел от много време, като нищо може да започне да те харесва и сексуално. Всички знаем, че има влечение без руги чувства. Това не значи, че когато има други чувства задължително липсва влечение. Затова съм избягвал да имам готини, приятни, най-добри приятелки - рано или късно, щом заобичав характера им, искаш не само него.

irr3plac3able
05-15-2010, 20:08
разбрах, че всички мъже са идиоти и не трябва да взимам толкова навътре една връзка защото рано или късно всичко свършва.

Rounder
05-15-2010, 20:18
Разбрах,че когато правиш много компромиси със себе си , ти се качват на главата.

+1

и че съм идиот

tfoitakuchka
05-15-2010, 20:19
Кво разбрах ли? Разбрах че и най - добрата ми приятелка би ме предала заради мъжка путка ..

Spoken
05-16-2010, 03:06
Разбрах,че света е пълен с хора без морал,ценности,хора егоисти..Най-лошото е,че осъзнават грешките си,какво причиняват на човека до тях и това ги кара да се чувстват добре.Осъзнах, че повечето хора казват много неща като думаа "ОБИЧАМ ТЕ" без да я чувстват ,че лъжат за мн важни неща и т.н. Честно казано загубих вярата си в хората,в любовта..Сама ми е най-добре,по-добре от колкото влюбена и загубена.
Разбрах,че колкото повече даваш,колкото по-добър си,толкова по-зле за теб.Научих се д а обичам,да страдам наистина..Научих, че да обичаш значи да забравяш за себе си и че любовта те прави слаб и сляп .. както и силен и истински щастлив..

Тук си напълно права!!!!! А за останлите постове-не ние мъжете сме идиоти или кретени ами вие жените(повечето) не знаете какво искате първо едно после друго,след тва опит за двете заедно е то не става така 8) :-x

nerazbranoZLO
05-16-2010, 03:56
Разбрах ,че несподелената любов боли ужасно много
Разбрах и ИСТИНАТА :grin:

tobii
05-16-2010, 08:35
НИКОГА НИКОГА НИКОГА не се доверявай изцяло.. и че съм идиотка.

gabsit000
05-16-2010, 13:29
ами че е много по-добре като не се привързваш прибързано към някой ... след това не е толкова гадна самата раздяла по-бързо го преживях да не кажа,че на следващия ден не ми и липсваше...а и връзката не беше кой знае колко дълга ... :) :) :)

britzy
05-16-2010, 15:27
Разбрах ,че всички вложени чувства от моя страна и всички изливания на сърцето са били за тоя,който го духа.Излях си душата за едно-ти сериозно ли.Разбрах,че колкото и дълго да си с някого ,той винаги ще те изненада повечето пъти лошо

BlackyBerry
05-16-2010, 16:17
Че трябва наистина да познавам човека,а не афера от вечерта
и
да го виждам повече като приятел от колкото като сексуален обект ...

Mariela1995
05-18-2010, 19:56
Последната ми връзка приключи ужасно сълзи .. работи глупости...
Разбрах, че трябва да даваш толкова колкото ти дават нито повече нито по-малко... Сегашната е горе долу добре... не казвам супер , защото ако го кажа всико ще рухне... Но едно да знаете 2+2=5 винаги трябва да имаме едно на ум ;)

TheBeliever
05-18-2010, 20:05
Последната ми връзка не е приключила още.
Това, което разбрах за себе си като човек е, че мога да бъда много търпелива, но и много лесно ранима. Разбрах, че трудно прощавам. Разбрах, колко съм силна и същевременно колко слаба. Разбрах какво е да чувстваш любовта у човека отсреща. Разбрах какво е да се раздаваш. Разбрах, че няма място за егоизъм в една връзка. Разбрах, че мечтите са по-сладки, когато са споделени.
Искрено се надявам след време да не разбера колко съм грешила.

BonbonaBaby
05-19-2010, 06:26
ами че е много по-добре като не се привързваш прибързано към някой ... след това не е толкова гадна самата раздяла по-бързо го преживях да не кажа,че на следващия ден не ми и липсваше...а и връзката не беше кой знае колко дълга ... :) :) :)

++ същото и при мен беше .. ама тя май още не ме е преодоляла нацяло, (не съм сигорен) въпреки че ходихме 3 месеца и нещо.. късахме веднъж после пак поиска да опитаме,дадох и шанс,ама след първото разделяне нищо не е същото .. всички знаем.. :)

bossychick
05-19-2010, 09:18
Общо взето разбрах доста неща,разбрах че съм адски наивна. Разбрах,че мога да направя адски много компромиси без да ми се връща нищо в замяна,разбрах мн неща,но най-важното е,че се научих да виждам нещата такива квито са,реалноста,щото като си влюбен,а пича до теб се окаже боклук (както при мен) вместо да му биеш шута почваш да търсиш някви хубави черти и тотално игнорираш всички шибании :-x офффф...

snufff
05-19-2010, 13:26
..че не си заслужава с него.. :?

raliichkaa
05-19-2010, 17:17
Еми ... най-вече,че беше грешка .. беше връзка с хубави моменти..да,но сега осъзнавам,че се съм се била привързала адски много към него и това ми се отрази много лошо.. но сега вече май не ми пука за него,има къде-къде повече нещо за които да мисля :wink:

TheOneAndOnly
05-19-2010, 20:01
Да не казваш "Обичам те" и да не звъниш, за да не го притискаш

MilenMns
05-19-2010, 21:44
^ Същата работа..

valdesbg
05-19-2010, 21:48
Последните двама сте в жесока грешка. Ама фундаментална :)

А аз.. научих се кога да се отказвам и да си тръгвам. Научих се да имам перфектен контрол над чувствата си и да се разбирам какво и защо правя. Научих се да не се филмирам и да решавам проблемите на момена и с обсъждане. Научих се да споделям открито и без страх че ще да бъда наранен или неразбран.

И още куп полезни неща :)

MilenMns
05-19-2010, 21:52
Зависи от гледната точка , обстоятелствата , и момичето :)

Научих също така да не изразявам толкова открито чувствата ми , както и да не му мисля толкова много...

valdesbg
05-19-2010, 21:54
Не зависи бе момче... не зависи.. зависи от акъла в главата ти.

Ама щом искаш да си поредния кифльо.. дерзай. Аз културно се опитах да ти покажа някои неща.

MilenMns
05-19-2010, 22:07
Ако имах повече акъл в главата тогава нямаше да позволя да се случат някой неща но както и да е...
Иначе разбрах какво имаш в предвид

..минало

shandio
05-20-2010, 05:26
ами че е много по-добре като не се привързваш прибързано към някой ... след това не е толкова гадна самата раздяла по-бързо го преживях да не кажа,че на следващия ден не ми и липсваше...а и връзката не беше кой знае колко дълга ... :) :) :)


+1

antifashionshit
05-20-2010, 08:09
че чувствата се градят, а каквото посееш - това жънеш. както лошо, така и хубаво. и че за мен успешна връзка в този период не е връзка без край, а връзка, която ми е дала нещо...

GD
05-20-2010, 08:40
Разбрах, че нетрябва да ревнуваш човека до теб и че нетрябва да взимаш подаръци. Също така разбрах , че нетрябва да се привързваш толкова много, защото боли след това, както и разбрах че като виждаш че нещата невървят се оттегли навреме и не падай толкова ниско да се молиш на някой да бъде с теб щом незаслужава :X

xdennyx
08-19-2010, 22:33
Че човекът,когото си обичал толкова много,се оказва,че не е това,за което си го мислил.

OneGuy
08-19-2010, 22:43
Че човек(жената) трябва да се къпи по често...

fenkaaa
08-19-2010, 23:19
Разбрах,че когато си с един човек,който държи на теб,трябва да оставиш всички предишни в миналото,защото понякога когато дори като приятели ги допускаш до себе си,те правят най - възможното да те разделят с любимия човек..

И разбрах също,че преди да тръгна с дадено момче трябва да се вслушам в нещата,които ми казва за себе си,в моя случей трябваше да се слушам в това,че момчето с което бях ми каза,че 1 път каже ли край или на него му кажат край независимо приятел,гадже,или пък нещо от живота той слага край завинаги и назад не гледа !

Явно аз съм остана с надеждата че няма да правя повече грешки и ще бъдем отново заедно .. но само с надеждата ;(

batistuta59
08-19-2010, 23:58
разбрах, че никога не трябва да се впускваш във връзка без да познаваш човека .. никога не трябва да прибързваш, защото току виж ти си се привързал а тя/той не е човекът за който я/го мислиш и те изоставя ...

TheOnee
08-20-2010, 07:07
Че някой хора не влагат нищо във връзката а искат само да взимат,даамм :(

pepsinka
08-20-2010, 07:16
Разбрах, че е безсмислено да бъдеш добър с всеки който те кара да се чувстваш виновен за неща, които си решил да направиш. И няма нищо по хубаво от да наложиш своето мнение и да получиш това което искаш. Просто трябва да се учим да преглеждаме внимателно човека до себе си и да преценяваме дали е това което искаме..

lubomirky
08-20-2010, 08:41
от предишната - че не искам да съм с бившата

от сегашната - че съм бил супер тъп да не обърна по-голямо внимание на сегашната ми приятелка по-рано..

loliii
08-20-2010, 09:03
Че ме привличат ши*ани кретени и селяндури, които ме правят нещастна, но продължавам да ги ценя и да ги уважавам. :-o

MartyParty
08-20-2010, 09:08
Че трябва по-малко да се замислям,а не да драматизирам за глупости.

Neutral
08-20-2010, 09:19
Че не трябва да допускаш другият да те приеме за даденост.

също

inatche
08-20-2010, 09:22
Разбрах,че в никакъв слуай вее не трябва да се влюбваш истински... ей тъй само да си харесаш някои да,но да обичаш и да даваш всичко от себе си в никакъв случай :grin:

BaffaLsc
08-20-2010, 09:58
Че връзка от разстояние не е добър избор.

xrusinka
08-20-2010, 10:04
Че сегашните 13 - 14 - 15 - 16 - 17 и така до 20 годишни момченца мислят само за секс и лъжат, че те обичат! Може не всички да са такива, но точно тези с които съм била са едни тъпаци! Не искам да обидя никой!

BaXyPu4ePBa
08-20-2010, 10:04
Че човекът,когото си обичал толкова много,се оказва,че не е това,за което си го мислил.

Sintya
08-20-2010, 15:11
Че съм прекалено добра. :?

soul1199
08-20-2010, 17:16
че не бива да ходя с брaдчеда на момчето,което харесвам
8-) 8-)

mustangg
08-20-2010, 17:46
нищо неразбрах

SunShinePearl
08-20-2010, 17:57
разбрах че ревността не се променя колко ли не се мъчех да го променя и разбрах че не си заслужава да си с човек който не те уважава

kaishence
08-20-2010, 18:22
..,че мимолетните връзки не са за мен!

FunkyBoy
08-20-2010, 18:31
че не тря се занимавам с пикли 8-)

7227
08-20-2010, 18:37
Няма сериозни,на изчезване са :lol: Разбрах,че ревността е болест от която няма излекуване..

kalpazanka
08-20-2010, 18:57
От последната, която е и настояща- не бива да премълчавам с надейдата, че той ще отгатне/ще се досети какво имам предвид. С риск да съм ядосана и заради това болезнено откровена- казвам си.

tonie__
08-20-2010, 19:51
че не искам дълга връзка.само болка ми донесе последната

Elenichkaa
08-20-2010, 20:16
..не трябва напълно да се разкривам и да споделям всяка мисъл....Трябва да му вярвам,а не сляпо да се впускам в слухове и тъпи клюки!
...трябва и смелост...поне мъничко.

Paramour
08-20-2010, 20:25
...че съм наивна, че давам твърде много от себе си иии че трябва да бъда по-смела... ааа да, и че въпросното момче е задник. :( :(

DaSparKonE
08-20-2010, 20:26
Разбрах , че колкото и да се опитваш нещата понякога не се получават и не винаги си струва чакането :(

ioiojufka
08-20-2010, 21:30
разбрах че трябва да внимавам как подбирам момчетата и че има една група от тях които са пълни идиоти!! ;хх :D :D

kremen4eto
08-21-2010, 09:05
Разбрах, че трябва да слушам само сърцето си (никой и нищо друго), щом търся щастието.
Разбрах, че не трябва да се отказвам, докато ситуацията не стане наистина безнадеждна.
Разбрах, че каквото и да ми говорят приятели и родители, все пак аз съм сама срещу целия свят и все пак това си е само моя живот и аз избирам как да го подреждам (особено в любовта).
Разбрах, че много често хората няма да ме разбират, няма да разбират моите желания и действия и аз не трябва да им се обиждам за това.
Разбрах, че някои хора са много различни от това, което показват... че някои се нуждаят само от любов, нежност и някого до тях, а показват, че нямат нужда от такива неща.
Разбрах, че колкото по-малко хора знаят за целите ми, толкова по-добре за мен.
Разбрах, че не мога да накарам някого да се влюби в мен, но мога да усетя от самото начало, когато това започва да се случва (и че трябва да запазя това усещане само за себе си).
Разбрах много неща за родителите ми (трябваше да си хвана малко по-сериозен приятел, че да ги разбера :-D ).
И .... разбрах, че НЕ трябва да се отказвам от мечтите си ... че колкото по - силно искам нещо и колкото по - безнадеждно изглежда, толкова по-скоро ще се случи. Или по-точно - разбрах, че мечти се сбъдват. :---)


... и такива неща :)

CupcakeMonster
08-21-2010, 10:37
Разбрах,че не трябва да се дава 2ри шанс.НИКОГА! :)

reni7o0o
08-21-2010, 12:38
разбрах, че не трябва да давам всичко от себе си защото накрая няма кой да го оцени :-o

chanelbarbie
08-21-2010, 13:48
че в никакъв случай не трябва да започваш връзка,ако нямаш чувства :? :-o

да.:/

fenasf
08-21-2010, 14:04
Че съм тъпо копеле.

glorka94
08-21-2010, 14:14
Разбрах, че съм прекалено наивна, че когато не се чувствам щастлива колкото и да обичам човека трябва да остана сама и да бъда щастлива, че точно когато си мислиш, че всичко е наред и си толкова влюбен те зарязват

mnmlstar
08-21-2010, 15:08
последната ми връзка беше с много болезнена раздяла той замина за Италия и ми го каза 20 минути преди да се качи на самолета, от тогава разбрах,че когато си привързан към някой най-добре е да се опитваш да прекарваш времето си с него, като че ще е последния ви ден заедно ...

cinderella_gugutka
08-21-2010, 18:30
разбрах какво е истинската,чистата,невинна любов,любовта,която ти дава сили да живееш и без която не можеш да дишаш :smt060 :smt054 :smt049 :smt055 :smt055 :smt049 :smt007 :smt008 :smt008 :smt008 :smt058 :smt056

shmurkam
08-21-2010, 18:32
Че хората се променят за отрицателно време, че не винаги сме тези, за които ни мислят, че не бива да ме имат за даденост, че е ужасно да си влюбен, но обожавам чувството, че мъжете са кретени, че никой не ме заслужава и ще си умра сама, че въпреки всички гадости, които ми причини, все още тайничко се надявам някой ден да се съберем

ShtrudeL
08-21-2010, 19:47
Кви сте жалки. х)
Разбирате елементарни работи от други хора. Защо им позволявате да нахлуват толкова в живота ви? Защо зависите толкова от тях? Защо искате това,което правите да бъде оценено? Добрият човек не изисква да оценят добротата му и именно това е доброто.

Backspace93
08-21-2010, 19:55
Ем че връзките по 50ст. едната не струват и се скъсаха на 2рия ден. Баси шита :-x

drreb0o
08-21-2010, 20:20
че не трябва да вярвам на други , а на него !

zlonamerena
08-21-2010, 20:31
разбрах че не трябва да се дава втори шанс,че нетрябва да се вярва толкова много на един човек, и че мога да бъда много наивна.. :?

Whoopdedoo
08-21-2010, 20:34
От тази, в която съм сега разбирам, че наистина може да съществува толкова прекрасно и разбиращо момиче, което да не е тъпа егоистка.

iiordanova
08-21-2010, 20:43
Разбрах много неща.
Разбрах , че най-прекрасните мигове са мигове за цял живот!

FlowerPower
08-22-2010, 17:08
Предишната - че не бива да се привързваш прекалено много към някого, особено в тийн възрастта

Сегашната- момчетата не са чак такива идиоти 8-)

amnessia
08-22-2010, 20:24
Тя не е свършвала - ха :D Разбрах че трябва да се боря както никога.

xterm
08-22-2010, 20:37
Че жените не са хора

nefchi_bs
08-22-2010, 21:48
Разбрах,че трябва да правя това,което искам да направя и да не мисля за последствията,защото никои няма да ме чака.Също така разбрах,че не трябва да чакам другия да направи първата крачка,защото нищо може да не излезе накрая,заради тъпите срам и гордост.И се научих да се съобрязавам повече с мнението и желанията на хората покрай мен.

FreakBitch
08-22-2010, 21:55
последната ми връзка още не е свършила, т.е. е настояща, но пак ще кажа какво съм осъзнала за някакви си почти 3 месеца:
1) Осъзнах, че човек може да се промени, стига да има защо.
2) Установих колко крехък, наивен и емоционално дисбалансиран човек съм.(А се имах за супер безчувствено говедо).
3) Разбрах, че можеш да продължиш да обичаш някого, колкото и болка да ти причинява.
4) Разбрах, че мога да плача. (Отдавна не го бях правила за нещо различно от физическа болка...или смях)
5) Разбрах, че мога да се боря с всички сили за щастието си.
6) До известна степен съм разочарована от себе си... 8-)

silvencety
08-22-2010, 22:11
Всяка връзка ме гради по някакъв начин..
От последната научих че ревността съсипва всичко хубаво,а от настоящата разбирам че без нея се съсипвам.. Изход май няма..

boniboon
08-22-2010, 22:38
Не беше връзка но разбрах ,че на момчетата една не им е достатъчна. .

BabyBluee
08-22-2010, 23:33
че дори и да сме приятели, идва момент в който просто трябва да сме далеч един от друг :( колкото и да не ми се иска

Auby
08-23-2010, 02:52
Не знам какво съм разбрала от последната, но от сегашната научих много повече :)

Колко тъпо изглежда отстрани някоя си връзчица между..да кажем кифла или..някое повърхностно момиче и там някое си друго заблудено момче от другата страна. Проблемите им са: Днес защо единия не вдигнал на другия телефона, кой на кого затворил, кой кого чакал на срещата половин час, за какво спорели на кафето..тъпо, тъпо ТЪПО.

Една нормална връзка си личи от разстояние. Има разбирателство, хората използват главите си и МИСЛЯТ.

Това, което разбрах (и предполагам имам още много да разбирам от сега нататък) е, че не си струва да се впрягаш и да насилваш нещо, с някой което няма как да потръгне. Ако има тъпи проблеми (като гореспоменатите) просто край :) Ако няма - КЕФ! :grin: :smt007

mono
08-23-2010, 07:00
последната ми връзка ме научи на мноого неща..първо,обещах си,че повече няма да излизам с човек,който е редовно на наркотици..няма да излизам с човек,който няма никакви амбиции в живото и освен да си живурка не прави нищо..научих,че връзката от разстояние не е за мен и че за секс трябва да се чака :)

LapencetoOo
03-11-2011, 20:17
Много смислена тема,браво на автора.Това,което аз разбрах е,че нещата трябва да се движат непрекъснато и безусловно.Другото по-неприятно : Човекът е най-самотното същество на Земята,въпреки че има хора,които го обичат.Ако последното не сте го разбрали,ще го разберете по гадния начин.


Въобще не съм съгласна с теб .

Greennight
03-11-2011, 20:17
Разбрах,че нещата не винаги са така,както изглеждат :)

jghgh
03-11-2011, 20:27
Нищо не разбрах, честно. 8-)
Все още се чудя кой беше с по-правилните преценки и дали да вярвам на усета си, и съм с много противоречиви чувства относно събитията и собствените ми постъпки.
В някои моменти обвинявам себе си, в други се оправдавам, както и него по същия начин го осъждам и/или оправдавам иии изобщо е батак, така че ще се гледам да забравя това.

Надявам се че той е продължил по същия път и всичко му е наред, щото не се разделихме по най-красивия начин :/ Доста тъпи неща се случиха.

BlueFace
03-11-2011, 20:32
Bitches lie!

babity
03-11-2011, 21:32
Научих, че хората не заслужават компромиси. Не заслужават да се стараеш да се напаснеш към тях. В крайна сметка те никога не го правят. Айляк е да има на кой да се качваш на главата, ама рано или късно ти писва.

fenkaaa
03-11-2011, 23:35
Ами разбрах,че не трябва да влагам толкова надежди в определен човек.. бившият ми в началото ми изглеждаше много "надежден и точен" човек,независимо и това че беше малко или много по голям от мен.. И в сегашната си връзка точно за това гледах да не влагам кой знае какви надежди,но с този човек съм вече почти половин година и за това време успях да го опозная,да разбера какво мога да очаквам от него и не съжелявам че влагам и продължавам да влагам надежди в нашата връзка за сега и за много по нататък надявам се :)

SomethingCorporate
03-12-2011, 06:30
че в никакъв случай не трябва да започваш връзка,ако нямаш чувства :? :-o

+ не тръгвай с най-добър приятел, обичах го, но не беше достатъчно.. :(

RoSKo0o0
03-12-2011, 09:48
"Да си добър човек не е достатъчно... Любовта не е достатъчна."

tanch3t093
03-12-2011, 10:49
Че ВИНАГИ човек трябва да си има едно на ум за всичко...

Cucko0
03-12-2011, 10:57
приятелите му бяха по важни от мен...

againstyou
03-12-2011, 11:00
От последната си връзка разбрах,че не трябва да се доверям толкова лесно.Че винаги има по няколко злобари,които искат другите да не са щастливи.И разбрах също,че един човек боклук ли е .. боклук си остава.

bbbbPleasure
03-12-2011, 11:26
Чееееее не ми е пукало за него ;) !

Greshka
03-12-2011, 11:46
че в никакъв случай не трябва да започваш връзка,ако нямаш чувства
:? :-o

PhoneiX666
03-12-2011, 17:56
Разбрах че в една връзка никога ама НИКОГА не трябва да се привързвам много към момичетата.Разбрах също,че колкото и компромиси да направя никога никой няма да ми бъде благодарен.
ИЗВОД: Живейте си живота както ви е КЕФ и не мислете за последиците ! :P

shugababe112
03-12-2011, 20:28
Разбрах,че колкото и готино и добро да е едно момче,липсва ли химията няма смисъл да се мъчим да постигнем нещо.

excuseme
03-13-2011, 11:34
нищо не разбрах защото връзката беше с някой който дори не ме интересуваше ( да ,беше много кратка и незнам дори защо реших да опитам) .Заради нея изгубих някой който наистина харесвах ..но нищо не мога да върна .. ;[

balu4ka
03-13-2011, 11:45
От последната си връзка научих,че хората могат да се променят,изменят и потъпкват .Че чувствата са изчерпаеми и ,че няма вечни неща..
Хората идват и си отиват...

Не можеш да задържиш човек,който иска да е далеч от теб.Не можеш да се бориш сам за нещо за което са нужни двама.Не трябва да слагаш него, като първото нещо за живота си.Научих ,че трябва да си малко егоист за да не забравиш и изгубиш себе си..
Трябва първо да обикнеш себе си и след това другия..
Хората имат много маски -.-"

laila_94
03-13-2011, 12:29
Лошото в последната ми връзка,може би беше ,че не научих абсолютно нищо ново ...той беше прекалено недорасъл за мен .. ,всъщност убедих се ,че мъжете са интриганти,по-бавно се развиват и те също като нас си споделят с приятели ,искат съвети и лесно се влюбват :)

lixofana
03-13-2011, 13:28
Че не трябва да започвам връзка с човек, когото не съм опознала преди това..

againstyou
03-13-2011, 13:50
той беше прекалено недорасъл за мен ..
+1

RoSKo0o0
03-13-2011, 15:13
той беше прекалено недорасъл за мен ..
+1

+1 недорасла :)

L1n4e7o
03-13-2011, 20:44
Обедих се отново , че трябва да спра да се привързвам така бързо...наистина да преценявам хората....и колкото и надуто да звучи...да съм с човек който ме заслужава...

djipsito
03-13-2011, 22:36
Ако нещо не ми харесва да не правя компромис със себе си... и да държа повече на моето (не става въпрос за разни тъпи прищявки)

SolemnityOfDeath
03-13-2011, 23:34
Достатъчно неща

Vilencety
03-14-2011, 11:02
Всичко отминава с времето си! Минало заминало няма връщане назад! :)

Nam3less3
03-14-2011, 15:16
Сигурно най-смислената тема, пускана някога в този раздел на форума.
Иначе нищо не научих, всичко се знае или е очевидно.
Просто отново оцених това, че съм напълно свободен(след като скъсахме) и се зарадвах колко е хубаво, сам да съм ми е много по-добре отколкото с някоя неправилна(а 90% поне са неправилни). Нито правя глупости, нито обичам да ги търпя от отсрещната страна. Само 1 грешна стъпка и съм скъсал(да не говорим, че никой не иска да се променя). При мене не минават такива, или има прогрес или слагам край 8)