PDA

View Full Version : Какво да правя???



kalcun4i
04-28-2010, 15:33
Аз съм момиче на 15. Тази година влязох в ново училище. Още от началото харесах много класа си и много се сближихме. Това си го мислех до няколко дни... Вчера една моя приятелка (също от класа ми) поиска да говори с мен след часовете. Личеше си, че е изнервена и объркана, но все пак ми каза всичко. Разказа ми как един (пак от класа) веднъж й дал лист и й казал, че той и още няколко човека правели някаква "организация", където събирали пари за мен, защото съм била глупава или нещо от сорта. Питал я дали иска да се присъедини, а тя останала страшно шокирана и отказала. Била обещала да не ми казва, но не успяла да издържи... На мен ми стана изключително гадно, защото си мислех и това момче за приятел. А и не мога да разбера какво толкова съм направила, за да ми причинят това?!?!?!?! Сега не знам какво да правя и как изобщо да ходя на училище. :(:(:(

filmimilmi
04-28-2010, 15:49
Личи си колко си мислиш, че си опознала класа си. Поне в случая все още не са ти го казали в лицето. Имаш шанс да се промениш ако в момента караш по някакъв начин останалите да те мразят. Открий грешката в себе си, може да си прекалено самовлюбена и покрай този факт да ти е убягнало от погледа, че останалите не ти се кефят. Поговори с приятелката си по-подробно на 4 очи и научи повече. С друго на този етап не може да се спекулира докато не разшириш малко повече историята си...

kalcun4i
04-28-2010, 15:54
Не, не мисля, че е защото съм самовлюбена... Даже може да се каже, че съм комплексирана и не се харесвам... А за историята, знам, че това се е случило преди около 2-3 седмици и също въпросното момче й е казало, че съм била влюбена в един (от класа ми), което е донякъде вярно, но се ядосах на това, че е разбрал... Явно някоя от "приятелките ми" му е казала... :@:@:@

nIkEnCeTy_bE
04-28-2010, 16:55
Сега сте влезли, още се опознавате, неможе да имаш доверие на всички. Явно си нямат друга работа, или просто в техните очи си аутсайдера на класа. Не се променяй заради тях, не си струва. Просто направи така, че да те опознаят, да открият добрите ти страни, защото няма да ти е приятно 4 години подред да се гаврят с теб, нали?!

kalcun4i
04-28-2010, 17:13
Не мисля, че съм аутсайдера на класа... Има и по-затворени хора от мен... Проблема е там, че не са ми го казали направо, а правят някакви тъпи детински глупости зад гърба ми...

nIkEnCeTy_bE
04-28-2010, 17:15
Ти го каза - детински. Ще пораснат, не бой са. Просто им покажи, че не си такава, за каквато те смятат, а и докат свикнете, са нормални такива разделения.

kalcun4i
04-28-2010, 17:17
Благодаря ти :) :) Просто ще си продължавам без да ми пука... Важното е да разбера кои са ми истинските приятели. :)

nIkEnCeTy_bE
04-28-2010, 17:23
Еми да, но все пак не разчитай толкова много. Пък и приятелството се доказва. ;)

akrobatkata
05-05-2010, 15:26
Детска работа.....само деца ще вземат да събират пари за някой който бил глупав, в което всъщност няма никаква логика..Да не би парите да те направят по-умна.....Недей обръща внимание на такива хора.....А и все пак незнам предлагам ти да се замислиш кое по точно ги е накарало да стигнат до този извод че и организации да правят :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: голям смях

kalcun4i
05-12-2010, 21:29
Ами вече и на мен не ми пука... Нали си имам достатъчно приятели, някакви лапета не могат да ми развалят настроението :) :) А колкото и да търся причина, такава не откривам :-x

Saimana
05-13-2010, 09:00
Да не ти пука. Сигорно се базикат, а и да не е така не им обраштаи внимание. 8)