PDA

View Full Version : Как да постъпя, че после да не ми е гадно ?



waynne
04-28-2010, 15:57
Имам нещо което ми тежи и не знам какво да правя. Има едно момиче, с което може да се получи, но всички ми казват да не влагам нищо с нея. Тя е имала сериозен човек - около 1 година (въпреки, че тя е лъгала). Преди няколко дни, започна да има по-голям интерес към мен, което пък ме обърква да безкрайност.. От един клас смер започнахме да седим заедно с което дойдоха и прегръщанията, и оговорките за излизане. Излизаме от време на време на кафе, разказвахме си по кой си падаме, но нали ги знаете момичетата.. изброих поне 7. Проблема е, че виждам, че не съм и безразличен.. Получава така, че аз съм й в кърпа вързан, а тя забравя приятеля си. Много хора я харесват и да си нажа честно ревнувам адски много, но както казах не го показвам. Нейн приятел ми каза, че ако се получи, не трябва да влагам нищо, защото тя може да ме прецака. Това е така, но пък в момента тя не иска да тръгнеме, защото я е страх да не ме остави за друг. Много сме близки.. преди 2-3 дни нещо стана дума за услуга, аз се избъзиках, че искам целувка. И така на следващия ден ме селуна с думите "само щото си моята цуцка". Ние така си викаме.. Обажда ми се вечер да си говориме, е не всяка вечер...
Рано е за нова връзка виждам го, но пък тя се занимава с други..
Не е от тези 14-15 годишни ку*вета, който всички познаваме, но пък е адски странна. Говорихме си, и тя каза, че сега точно не иска сериозна връзка - но тогава защо прави всичко това ?! Да я чакам ли, въпреки, че ще съм и нещо като 100% сигурно момче,или как до постъпя ?

SemperFidelis
04-28-2010, 15:59
Не е от тези 14-15 годишни ку*вета
С това където си го написал преди цитата твърдиш точно това.

YouMakeMeSmile
04-28-2010, 16:01
прави така, щото не знае кво иска. ако поиска да е с тебе сигурно ще ти кажа, и щом е казала, че не иска сериозна връзка, значи не я закачай, само ще си развалите приятелството или там квото е.

onestar
04-28-2010, 17:09
Иска да те бройка, въпреки че го отрича.

mArMaLaDkA
04-28-2010, 17:35
И така на следващия ден ме селуна с думите "само щото си моята цуцка". Ние така си викаме..

това е толкова... гей, че чак думите не стигат. 8-) честно ли й позволяваш да ти вика така? ама наистина ли?

"страх я е да не ме остави, заради друг" - това е като изречението "искам да скъсаме. грешката не е в теб - в мен е!", дори мисля, че е по-добро. :razz:

SilverRain
04-28-2010, 17:45
само щи кажа че тъз мацка си играе с тебе и прай квот си иска ...

y0urhottie
04-28-2010, 17:55
само щи кажа че тъз мацка си играе с тебе и прай квот си иска ...

напълно съм съгласна ... от личен опит потвърждавам

kypo
04-28-2010, 18:19
so gay 8-)

DqVoLsKoJeLaNiE
04-28-2010, 18:40
Ти прецени дали това момиче може да те излъже, дали си заслужава да оставиш съдбата на вашата връзка във нейните ръце...Когато си променя мнението има два варианта
-объркана е-и тя самата не знае какво иска, обича ли те или не, иска ли връзка или не.... тогава ти трябва да й покажеш любовта си, за да й помогнеш с избора
-играе си с теб-изведнъж променя решението си дали иска връзка с теб, дали те обича, все пак знай, че чувства не охландяват и не се разпалват за 1 и 2 дена. Ако си играе с теб и после го разбереш, как ще се чувстваш?...Наранен, предаден..?

Като познаваш момичето, прецени кое от двете може да бъде...

justonegirlwithonehope
04-28-2010, 19:07
И тя не знае какво иска, а ти не бъди толкова лесен. :x

pussucetka
04-28-2010, 19:10
По-добре не се занимавай с нея . . :-o

Priceless
04-28-2010, 20:04
Цуцкеееееееееееееееееее :-) :lol:

sladur4etyYy
04-28-2010, 20:17
много ясно, че си играе с теб. в момента, в който покажеш явен интерес към нея, ще й станеш безинтересен, така че не е зле да се държиш към нея малко по- хладно на моменти, за да задържиш вниманието й.