PDA

View Full Version : Писна ми от мутри!



Mitkoni
04-28-2010, 17:47
Днеска прибираме се с един приятел от фитнеса и по пътя минахме зад един луксозен мерцедес.Стоеше на едно място и точно когато бяхме зад него той нарочно даде на задна и щеше да ме бутне :-o А пък веднъж като се прибирах от даскало,стигнах до улицата,огледах се и видях един черен мерцедес последен модел в другия край на улицата...та реших че ще имам достатъчно време да пресека.Така и направих но докато пресичах тоя т*панар с мерцедеса се засили нарочо към мене и щеше да ме блъсне :-x на косъм бях!Тея к**елета с луксозните коли ме дразнят!В България няма закони!Някой ден ще сгази човек и ще се измъкне с подкуп :-x Мислят си,че като имат пари имат всичко...

antiWHAT
04-28-2010, 17:53
и ние кво?

надраскай му мерцедеса ;)

Mitkoni
04-28-2010, 17:55
и ние кво?

надраскай му мерцедеса ;)
Нищо просто споделям :)

alexandr0v
04-28-2010, 18:00
Бий ги бе! :smt075

SunSmile
04-28-2010, 18:16
Аз бих го надраскала!
Я някоя нощ със спрей, я с ключовете от къщи... 8) 8) 8)

cherinka
04-28-2010, 18:47
А мислиш ли, че ти ако си на тяхното място няма да се държиш по същия начин?

(риторичен въпрос....деба,доживях да си дописвам под поста, че въпроса ми е риторичен, че ще се скъса да се надпревари да ми отговори иначе)

filmimilmi
04-28-2010, 19:01
По-лошото е, че не са само мутрите. Има и простаци с обикновени трошки, които пак се държат по същия начин.

antiWHAT
04-28-2010, 19:01
Точно с кола да налитам на човек не бих.

само като драскате се оглеждайте много... :D

kypo
04-28-2010, 19:02
тва да е проблема че има мутри с луксозни коли.

Mitkoni
04-28-2010, 20:18
тва да е проблема че има мутри с луксозни коли.
Проблема е,че са се качили в някакви скъпи коли и се мислят за безсмъртни и че са над закона!!

cherinka
04-28-2010, 20:42
Че кой с пари се чувства смъртен и досегаем? И под закона?

(пак е риторичен)

Seducti0n
04-28-2010, 22:31
Парите променят супер много.Недостигът им те озлобява.Излишъкът им те прави надут.

Колкото до темата-ежедневно се случва.Welcome to the reality...

ArrowsOfDeath
04-28-2010, 22:50
Парите променят супер много.Недостигът им те озлобява.Излишъкът им те прави надут.

Колкото до темата-ежедневно се случва.Welcome to the reality...

"Reality bites but that's what life is"

Nakadah
04-28-2010, 22:57
Понеже само в България има лъскави коли, и понеже само в България има мутри... + кой знае какво си забравил да ни кажеш...

А за хората дето искат да драскат и да чупат на хората колите, на вас приятно ли ще ви бъде ако аз дойд във ваща къща и почна да чупа на ред?

ПС: Неговата кола струва повече от живота на някъв си там, че да те блъска...

ScionOfStorm
04-29-2010, 00:01
а мен ми писна от хора, които си мислят, че ако имаха власт, нямаше да злоупотребят в нея.

прогледни и ще видиш, че в живота не само мутрите с колите са звеното, което нещо не е както би трябвало да бъде.

RatkoMladic88
04-29-2010, 00:03
Следващия път отиди до стъклото и му почукай, питай го дали ше те бие, работи ахахаха тия селяни стават нагли като видят че хората им се плашат, надали ще ти направи нещо ;)

FockidyFockFock
04-29-2010, 00:07
шубето е голем страх, както казват гоуемите хора

realantisocial
04-29-2010, 06:56
Един подобен изяде тухла след като нарочно мина през огромна локва, за да изпръска мен и един приятел. На всичкото отгоре това беше на ъгъла на Гурко и Раковска. Та след това нямаше заден джам.

realantisocial
04-29-2010, 07:59
Аз съм бил деен участник в случка, която завърши с това как на една "мутра" му блъскаха главата в собствения Мерцедес...

Докато всички навеждат глави, тези ще се правят на велики... когато се задави със собствените си зъби, тогава и той ще наведе глава.
Абсолютно. Разбира се има различни ситуации..

alexandr0v
04-29-2010, 08:16
Един подобен изяде тухла след като нарочно мина през огромна локва, за да изпръска мен и един приятел. На всичкото отгоре това беше на ъгъла на Гурко и Раковска. Та след това нямаше заден джам.

И като се събуди какво стана? :razz:

plmn
04-29-2010, 09:54
И като се събуди какво стана? :razz:

Ти ако търпиш да те мачкат, някой хора не го правят. Понякога просто трябва да направиш нещо, без да мислиш за последствията.

alexandr0v
04-29-2010, 10:02
И като се събуди какво стана? :razz:

Ти ако търпиш да те мачкат, някой хора не го правят. Понякога просто трябва да направиш нещо, без да мислиш за последствията.

Ама ти сериозно ли вярваш на г-н gangland че е вдигнал една тухла от земята и му е счупел задното стъкло?!? :lol:

cherinka
04-29-2010, 10:10
То е много трудно да счупиш джама на някой... мда...

alexandr0v
04-29-2010, 10:18
То е много трудно да счупиш джама на някой... мда...

Значи скоро да очакваме всички мутри да карат колите си със счупени задни джамове? БрЕх колко било лесно как не съм се сетил... 8-)

alexandr0v
04-29-2010, 10:31
Не бе, по-важно е да философстваш по форумите... :lol:

Никой не философства, просто се дразня на неадекватния и инфантилен пост на това детенце-ганКстер. Дано само задния джам на колата ми да остане цял след тези откровения от моя страна и невъздържаната ми реакция... :(

alexandr0v
04-29-2010, 10:44
Теб може много неща да те дразнят, но същото това "дете" съм го виждал как замерва с бутилка и друг луксозен автомобил, който бе управляван от някакъв повярвал си г'ъз и се опита да ни премаже на пешеходна пътека. :)

Ясно, щом казваш. Значи да знам да не се ебавам с него. Айде стига сме разводнявали темата с глупости...

tuzaro
04-29-2010, 11:24
усещам че александров е мутра и ще ни гази със супер луксозното му возило

alexandr0v
04-29-2010, 12:03
усещам че александров е мутра и ще ни гази със супер луксозното му возило

Ако наричаш супер луксозно возило съвсем обикновен Rover 400...
И никъде не съм казал че съм мутра или пък че защитавам мутрите. Просто е нелепо някой така да се изхвърли че ей така вдигнал тухла и разцепил задния джам на колата на някаква мутра, защото оня ги изпръскал /нарочно/. Ти няма ли да замажеш нещо и ти? Разбирам, че си защитавате приятелчето, ама айде моля без да си говорим празни приказки... 8-)

realantisocial
04-29-2010, 12:07
Пич,
Първо хлапето направило темата, дори не го познавам.
Второ - когато селско бмв с уонаби-мутра инсайд минава през огромна локва НАРОЧНО, за да стана вир вода реакцията ми няма да бъде положителна никога.
Трето истинска "мутра" или иначе казано добре облечен бизнесмен никога няма да се занимава с подобен род дейности - да блъска и тероризира хората по улицата.. Тия дето го правят са подобни на теб пикльовци които в 1 от 10 случая попадат на грешния човек/хора (какъвто беше случая с посеркото с бмв-то пред БИАД).

alexandr0v
04-29-2010, 12:18
Пич,
Първо хлапето направило темата, дори не го познавам.
Второ - когато селско бмв с уонаби-мутра инсайд минава през огромна локва НАРОЧНО, за да стана вир вода реакцията ми няма да бъде положителна никога.
Трето истинска "мутра" или иначе казано добре облечен бизнесмен никога няма да се занимава с подобен род дейности - да блъска и тероризира хората по улицата.. Тия дето го правят са подобни на теб пикльовци които в 1 от 10 случая попадат на грешния човек/хора (какъвто беше случая с посеркото с бмв-то пред БИАД).

1.Никой, никъде не е казал че го познаваш или пък че историйте ви имат нещо общо. Някакъв шизофреник ли си ПИЧ?
2.Добре е да се уточняваш като кажеш нещо. Под "мутра" аз разбирам човек свързан със силови групировки, примерно такъв като Митьо Очите, който дано да нямаш късмета някога да му замериш задния джам. Или в gangland сте над силовите групировки?
3.Добре облечени бизнесмени има бол и всички ли трябва да ги слагаш под общ знаменател - "мутри" ? Както казах понятието мутра за мене е малко по-различно. Подобни на мен "пикльовци" биха те завряли без проблем в някой казан ако им замериш задния джам с тухла /разбира се ако неволно съм те изпръскал/. Аз не си позволявам да те обиждам затова моля не ме обиждай и ти! Явно е на мода да се правиш на ганКстер по форумите, но моля не ми отговаряй защото такива изхвърлячи като тебе са ми крайно неприятни. Призива ми беше да не разводняваме темата, ако обичате...

realantisocial
04-29-2010, 12:43
Пич,
Първо хлапето направило темата, дори не го познавам.
Второ - когато селско бмв с уонаби-мутра инсайд минава през огромна локва НАРОЧНО, за да стана вир вода реакцията ми няма да бъде положителна никога.
Трето истинска "мутра" или иначе казано добре облечен бизнесмен никога няма да се занимава с подобен род дейности - да блъска и тероризира хората по улицата.. Тия дето го правят са подобни на теб пикльовци които в 1 от 10 случая попадат на грешния човек/хора (какъвто беше случая с посеркото с бмв-то пред БИАД).

1.Никой, никъде не е казал че го познаваш или пък че историйте ви имат нещо общо. Някакъв шизофреник ли си ПИЧ?
2.Добре е да се уточняваш като кажеш нещо. Под "мутра" аз разбирам човек свързан със силови групировки, примерно такъв като Митьо Очите, който дано да нямаш късмета някога да му замериш задния джам. Или в gangland сте над силовите групировки?
3.Добре облечени бизнесмени има бол и всички ли трябва да ги слагаш под общ знаменател - "мутри" ? Както казах понятието мутра за мене е малко по-различно. Подобни на мен "пикльовци" биха те завряли без проблем в някой казан ако им замериш задния джам с тухла /разбира се ако неволно съм те изпръскал/. Аз не си позволявам да те обиждам затова моля не ме обиждай и ти! Явно е на мода да се правиш на ганКстер по форумите, но моля не ми отговаряй защото такива изхвърлячи като тебе са ми крайно неприятни. Призива ми беше да не разводняваме темата, ако обичате...

Добре, ще се пазя да не ме навреш в някой казан... имай милост към мен, ако някой ден те застигна с някоя манивела. :lol:

alexandr0v
04-29-2010, 12:50
Пич,
Първо хлапето направило темата, дори не го познавам.
Второ - когато селско бмв с уонаби-мутра инсайд минава през огромна локва НАРОЧНО, за да стана вир вода реакцията ми няма да бъде положителна никога.
Трето истинска "мутра" или иначе казано добре облечен бизнесмен никога няма да се занимава с подобен род дейности - да блъска и тероризира хората по улицата.. Тия дето го правят са подобни на теб пикльовци които в 1 от 10 случая попадат на грешния човек/хора (какъвто беше случая с посеркото с бмв-то пред БИАД).

1.Никой, никъде не е казал че го познаваш или пък че историйте ви имат нещо общо. Някакъв шизофреник ли си ПИЧ?
2.Добре е да се уточняваш като кажеш нещо. Под "мутра" аз разбирам човек свързан със силови групировки, примерно такъв като Митьо Очите, който дано да нямаш късмета някога да му замериш задния джам. Или в gangland сте над силовите групировки?
3.Добре облечени бизнесмени има бол и всички ли трябва да ги слагаш под общ знаменател - "мутри" ? Както казах понятието мутра за мене е малко по-различно. Подобни на мен "пикльовци" биха те завряли без проблем в някой казан ако им замериш задния джам с тухла /разбира се ако неволно съм те изпръскал/. Аз не си позволявам да те обиждам затова моля не ме обиждай и ти! Явно е на мода да се правиш на ганКстер по форумите, но моля не ми отговаряй защото такива изхвърлячи като тебе са ми крайно неприятни. Призива ми беше да не разводняваме темата, ако обичате...

Добре, ще се пазя да не ме навреш в някой казан... имай милост към мен, ако някой ден те застигна с някоя манивела. :lol:

Говорех примерно понеже ме нарече "пикльо". Аз длъжен не оставам никому. Никога не подценявай интелекта и възможностите на другите, защото това някога може да ти изиграе лоша шега. Особено в интернет пространството. ;)

tuzaro
04-29-2010, 12:53
пазете се от тоя, че в интернет пространството има хиляди битки и милиони победи.

alexandr0v
04-29-2010, 12:56
пазете се от тоя, че в интернет пространството има хиляди битки и милиони победи.

Не разговарях с тебе по-принцип, пък и не са ми интересни форумни ексхибиционисти. Нещо по-темата имаш ли да кажеш?

tuzaro
04-29-2010, 13:01
^че си се вкарал в як филм

alexandr0v
04-29-2010, 13:06
^че си се вкарал в як филм

Аз или оня дето вика че е замерил колата на мутра с тухла? 8-)

tuzaro
04-29-2010, 13:11
майна, за тебе "мутра" е някъв безсмъртен човек... и те са хора, кво му пречи да го нацели с паве??? аз като карам бмв последен модел на 96 година 8-), и аз ли трябва да съм обвързан с някоя групировка или да съм мутра? И никой да не може да ми надере колата или счупи джама

skuck
04-29-2010, 13:19
Хахах, тва ми навява спомени как един голфаджия много му знаеше устата на една бензиностанция...
След некой-друг ден, познатите с които бях тогава случайно видели същия автомобил.
Участниците в случката все още ходят по съдилищата. Ако беше мълчал ... сигурно още щеше да има голф :D

alexandr0v
04-29-2010, 13:22
майна, за тебе "мутра" е някъв безсмъртен човек... и те са хора, кво му пречи да го нацели с паве??? аз като карам бмв последен модел на 96 година 8-), и аз ли трябва да съм обвързан с някоя групировка или да съм мутра? И никой да не може да ми надере колата или счупи джама

Първо ми кажи какво имаш предвид ТИ под думата мутра? Аз ти казах - за мене това е човек свързан със силова групировка, бивши барети, борци и т.н. Разни позьори и отворковци които се правят на такива за мене нямат нищо общо с това понятие. Та в тоя ред на мисли според тебе какви биха били евентуалните последици ако счупиш стъклото на Митьо Очите? Нищо не му пречи на човек, но едва ли му стиска! Ставал съм свидетел по Черноморието как хора, за които твърдят че са свързани с подобни силови групировки, вадят оръжия и стрелят на месо заради доста по-дребни работи от чупене на стъкло на кола. Тези хора са опасни, нещо чудно ли виждаш в това? И не съм филмар, аз съм реалист.

skuck
04-29-2010, 13:24
Ставал съм свидетел по Черноморието как хора, за които твърдят че са свързани с подобни силови групировки, вадят оръжия и стрелят на месо заради доста по-дребни работи от чупене на стъкло на кола. Тези хора са опасни, нещо чудно ли виждаш в това? И не съм филмар, аз съм реалист.

И аз съм ставал свидетел на подобно нещо... само дето нямаше престрелка. Тва нашето черномерие е голям картел.

antiWHAT
04-29-2010, 14:39
искам убиецО да се появи и да ви изясни някои неща.

antiWHAT
04-29-2010, 15:09
:shock: :shock:

щото имаш ауди, пушка, бицепси, дебел златен ланец и розова риза на версаче, дебел врат и бръсната глава... пичага си както и да го погледнеш. Всички тук са комплексари, повярвай ми ;)

ram1
04-29-2010, 15:32
:| проблема иде от родителите,тряа поече бой на някои :smt021 :smt075 :|

PinkFloydSound
04-29-2010, 15:35
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

realantisocial
04-29-2010, 19:54
Raybeez къв комплимент му теглиха. Иначе убиецО сигурно е голем на село, къде върти с кенефа.. аа прощавай аудито по 3-те улици :Д

nAc3p3nqKaA
04-29-2010, 20:30
тъй е 6ото не си от хайлайжа брат Ако бе6е от мътрите нема6е да ги мрази6 толкожа

mArMaLaDkA
04-29-2010, 20:43
http://vbox7.com/play:63f71191 8-)

WILD__BOY
04-29-2010, 20:59
и кво ти пука.. да те блъска

WILD__BOY
04-29-2010, 21:02
абе тука много мутри се извъдиха в тоя форум
то не са убийци, то не са аудита... леле мале :D

jghgh
04-29-2010, 22:37
Мен ми стана интересно кво го подянахте realantisocial. Тухла, та тухла.

Почва да ми мирише на малки топки и завист, че вие никога не бихте хвърлили нещо по скъпа кола. Примерно.

То и аз не бих, поради други причини.

Но защо всички се хвърляте да отричате? Било невъзможно, не знам си кво. Епа не съдете само от себе си - има хора, които просто не ги е страх толкова и предизвикват. Лошо ли е? Българите сме загубили всяква гордост. Забелязали ли сте как пред "по-важни", пред цигани, пред чужденци и всякви други заравяме поглед в земята? Тъпо е.
Но тва че вие нямате гордост си е ваш проблем. В реда на нещата си ако някой с нещо ви навреди да отвърнете. Защо да търпите унижения, да ви пръскат, да ви блъскат, бутат и т.н. без реакция?
Пък и си е адреналин да се опълчиш.

Не е много по темата, ама моята велика постъпка беше свързана с това, че не се дадох на поредната тъпа намусена пачичка на гишетата да ми се дзвери и й се навиках да е по-спокойна + "Да не сте случайно в мензис?" 8-)

Търсете си правата!

Bimmer
04-30-2010, 15:22
То всички с черни мерцедеси са мутри, всичките мутри само се чудят как точно някой да преебат и най-големия проблем на мутрите пък е, че минават на червено... :-o

antiWHAT
04-30-2010, 15:39
искам да съм мутра! :x

cherinka
04-30-2010, 15:56
Абе, не знам, ама тия с аудитата много надъхани, бе.
Нещо за момент се поставиха на мястото на "мутрата" със счупен джам.
Това ме навя на мисълта, че явно и вие правите същите глупости като тях. Визираме и частта с опръскването с гьола. :lol: което ми е доста смешно...представих си гледката, не за друго.
А оня, дето се надигна "Как така ще ми счупиш джама ако неволно съм те опръскал". Малко ми прозвуча като извинение. Ами ще гледаш да не пръскаш хората по улиците, за да не се набутваш 200леа за джам после, щом толко ти се свидят....

dead_princess
04-30-2010, 16:10
убиецО опасен ! :lol:

RatkoMladic88
04-30-2010, 23:26
Един подобен изяде тухла след като нарочно мина през огромна локва, за да изпръска мен и един приятел. На всичкото отгоре това беше на ъгъла на Гурко и Раковска. Та след това нямаше заден джам.аз па с паве съм целил нек'ъв военен камион, беше неква промоция на тоя филм "гадни копилета", сеш се, просто минаваха през "сердика" около 6 така, на хората не им се верваше и статисчета във военни униформи :D

Vanish
05-01-2010, 03:39
:lol: Тая тема ми навява спомени още като баща ми си беше купил БМВ от един дебеловрат... после като почнахме да го боядисваме и стягаме, трябваше да мием кръв от багажника, сам си направи изводите къв е бил оня... :д ама тва е друг въпрос, де.
Та искам да кажа, хич не се занимавай с такива, щото не знаеш кви изроди има и не знаеш как може да ти скъса главата, без да му мигне окото ако е някой дето не си поплюва, за тва че се пази..

И между другото тука много филмирани персонажи, бря.
Оня минал, ти от къде я изкара тая тухла, бе маа му стара, че и време да го замериш, та да му уцелиш прозореца, та-та-та...

cherinka
05-01-2010, 08:34
Може да е държал пържоли в багажника. 8-)

tqnko
05-01-2010, 09:40
Аз бих го надраскала!
Я някоя нощ със спрей, я с ключовете от къщи... 8) 8) 8) wilica power bro

realantisocial
05-01-2010, 12:12
Тухли, павета баце, те мутрите не смеят да минат по улицата вече :D :D :D :lol: Само не ми е ясно, като някой си е купил готина кола и некав пикльо му счупи джама, дали нема да излезе и да му навре главата в гъзъ???
Дали ?
Ти специално в София най-многото да изядеш некой к.р в свинската селска мутра, друго не се сещам баце :lol:

NamelessRomantic
05-01-2010, 13:53
Простотия до шия,дами и господа.
По-темата се изказа всичко,което може да се каже - докато има овце,ще има и вълци да ги ядат.Т'ва е.Всички други хлапетии с чужди снимки на импулса,със бг рап "музика" в ушите и истории стил "просранствена трансформация на захаро целулозен гел" са под коментар.В тази тема има макс 3 смислени коментара.

Този не е задължително един от тях.

alexandr0v
05-01-2010, 20:44
тоя alexandr0v май е онова ямболско селянче,дето го съсипахме от гаври и унижения наскоро:))

Верно ли бе? Аз що не се сещам? :-o

danibebi
05-01-2010, 21:18
По-лошото е, че не са само мутрите. Има и простаци с обикновени трошки, които пак се държат по същия начин.

точно ;)

Canis_Dirus
05-02-2010, 11:39
Баси гадните мутри. :(

Направих петиция срещу тях във фейсбук, обаче Убиецо нахлу у фермата ми със своето мутренско ауди и ми сгази всички кокошки и изпочупу колците с доматите :(