PDA

View Full Version : Моля,за помощ от компетентен човек



FlipY
04-28-2010, 17:16
Та ето го и моят проблем-на 16 години съм 183см,58кг.Моля за съвет как ще е най-добре за мен да натрупав килограми ( не мускулна маса, просто килограми) . От тези геинъри има ли някаква файда и кой бихте ми препоръчали.Опитвам с тренировки от 6 месеца, но и всекидневните упражнения ( лицеви , коремни , флеис и т.н ) не дават резултат.На лостовете ходя веднъж седмично.Ям по 5-6 пъти на ден и гледам да хапвам добри храни - ориз,боб,пилешко,спагети, но без резултат.Вече не мога да се гледам в огледалото..отвсякъде стърчат ребра и хич не е приятна гледка. От 2 месеца взимам креатин монохидрат...пробвах и капсули по 1400мг ( на тях съм от 15 дни ) ,но никакъв ефект .Моля , ако някой компетентен изрази желание да помогне да ми препоръча какво да взимам и г/д ориентировачна цена.
Благодаря предварително

SemperFidelis
04-28-2010, 17:19
Щом искаш да натрупаш просто килограми просто увеличи храненето.

Myrth
04-28-2010, 18:19
100% хранененто куца. Познавам много момчета, които се оплакват, че ядат много, но не качват. Проблемът е, че си мислят, че ядат много :)

FlipY
04-28-2010, 19:08
Еми хапвам по 2 порции спагети и след 2-3 часа пак хапвам.Не знам , доверявам се на фитнес теорията , че за качване трябва да се яде докато не си вече гладен , а не да се наядеш и 4-5 часа да дремеш без храна.Не си броя калориите , но би трябвало поне едно 4000-4500 да приемам дневно.Пия си по 3 литра вода дневно , отделно другите течности.Избягвам безалкохолните напитки и кофеин

Myrth
04-29-2010, 06:55
4500 ме съмнява да са, но не е необходимо така или иначе да броиш калориите.
Напиши подробно примерен твой хранителен режим през деня, да добием представа все пак :)

dunce
04-29-2010, 08:59
А замисляли ли сте се, че такъв му е метаболизма и може да расте още? Казваш, че си на 16, 58 кг и си висок 183, ти просто продължаваш да растеш и всичко, което си консумирал се изразходва бързо.
Ако ходиш на фитнес, кажи на инструктора да ти направи хранителна програма и режим.

dangalakat23
04-29-2010, 10:04
Почваи да ядеш през ноща когато станеш да пеиш вода и т.н предимно сладки храни и ефекта ще се появи.

FlipY
04-29-2010, 13:38
Сутрин яйца на очи - 4 броя , към 11 съм на даскало и по 1-2 ябълки( по около 100-200 грама всяка), в 1 и 30 обядвам вкъщи каквото има - супа,ориз с пилешки гърди ( каквото е сготвила майка), към 4 хапвам 3 сандвича на тостер ( там с шунки , кашкавал) , вечер към 7 хапвам пак било то супа(2 порции ), пържола ( ако татко си е вкъщи) , спагети или пилешко.Към 10-11 като огладнея пак отивам до хладилника , но всеки път различно хапвам .

Myrth
04-29-2010, 14:21
Виж, не ти звучи стабилно храненето. В даскало ябълките просто са въздух. Ако искаш да качваш, 3 пъти на ден ориз с месо + 2 хранения високобелтъчна храна :) Вече зависи количеството, но ти си на малки килограми, така че няма да е необходимо да е безбожно много.

FlipY
04-29-2010, 14:37
Виж, не ти звучи стабилно храненето. В даскало ябълките просто са въздух. Ако искаш да качваш, 3 пъти на ден ориз с месо + 2 хранения високобелтъчна храна :) Вече зависи количеството, но ти си на малки килограми, така че няма да е необходимо да е безбожно много.
Благодаря ти много.От мненията ти съдя , че ги разбираш нещата и ще последвам съвета ти.
Модераторите могат вече да заключват темата .
И още веднъж , благодаря ти Myrth

aizek
05-01-2010, 18:25
Та ето го и моят проблем-на 16 години съм 183см,58кг.Моля за съвет как ще е най-добре за мен да натрупав килограми ( не мускулна маса, просто килограми) . От тези геинъри има ли някаква файда и кой бихте ми препоръчали.Опитвам с тренировки от 6 месеца, но и всекидневните упражнения ( лицеви , коремни , флеис и т.н ) не дават резултат.На лостовете ходя веднъж седмично.Ям по 5-6 пъти на ден и гледам да хапвам добри храни - ориз,боб,пилешко,спагети, но без резултат.Вече не мога да се гледам в огледалото..отвсякъде стърчат ребра и хич не е приятна гледка. От 2 месеца взимам креатин монохидрат...пробвах и капсули по 1400мг ( на тях съм от 15 дни ) ,но никакъв ефект .Моля , ако някой компетентен изрази желание да помогне да ми препоръча какво да взимам и г/д ориентировачна цена.
Благодаря предварително

Пич предлагам ти нещо яж си както знаеш тренираи си но вечер прави по 2 вечерии.
яж там с вашите и после преди легане пак хапни добре при мен работи аз съм
1.70 81кг