PDA

View Full Version : Всеки изминал ден аз съм все повече нерва и наранена



pussucetka
04-28-2010, 17:56
Мисля, че полудявам. Постоянно плача :cry: имам нужда от психолог! В момента пиша със сълзи на очи и не мога да спра.Моят приятел със всеки ден все повече и повече ме изнервя и ме наранява . . например днес бяхме на разходка аз,той и моите приятелки, разхождахме се из покрайнините на планините и понеже аз имам страх към насекоми и към всеки вид гнусни животинки и той постоянно " престани се пренасала " . . " ебати детето" и постоянно ме дразнеше, а аз отидох там заради него въпреки, че имам адкият страх . . :? Той е адски ревнивец! Понеже една моя фр имаше кърлеж и и ме беше страх и аз да нямам и си дигнах анцунга от долу на горе до коляното за да видя дали и аз нямам . . и той се нацупи и почна да се сърди . . почнахме да се караме :-x . . тойй повишаваше тон и ми задаваше много тъпи въпроси от сорта " някой видя ли те " и аз отговорих, че ми задава адски малуоумен въпрос и че от къде да знам, да не гледам през очите на другите . . и той сигурно 100 пъти ме попита същотото нещо и аз вече се одръпнах и той ме бутна и почна АДСКИ да вика пред приятелките ми заради тази глупост . . :shock: аз се стреснахх и започна да ме нагрубява и да ми вика все повече и повече и аз започнах да треперя и да плача, защото много пъти го е правил и дори пред госпажота ми по биология . . и като започнах да плача и той започна " пак ли ще ревеш бе ? " . . много е груб с мене, не знам защо . . всеки ден се караме заради негови прищяваки и когато започнаа да му казвам истината той започва да ме нагрубява много ! . . изпадам в истерия . . вчера пак се скарахме и за малко да припадна от нерви . . ходим от година и половина и се обичаме, знам че ме обича, но просто когато се ядоса става неописуем.Когато почна да казвам, че ме наранява, той казва, че се пренасям,изобщо не ме разбира нищо . . И преди малко като говорехме и той започна да м се подиграва, че ме е страх от тези гнусни животинки . . Знам, че повечето от вас ще ми кажат да го зарежа, но аз не се отказвам от него.Дайте ваши мнения . . :(

SemperFidelis
04-28-2010, 17:58
Няма такъв филм "постоянно ме нагрубява, но знам, че ме обича".
Като знаеш какво ще ти кажат, за какво питаш?
Стой с него да те нагрубява, да ти е гадно и да изпадаш в нервна криза или го остави, намери си по-добър и няма да ти е гадно и прочие.

xXTOXiCXx
04-28-2010, 18:02
Ох кофти е... моя приятел пък се оплакваше,че съм целунала една приятелка по устата за здрасти... всички имаме кофти проблеми ..

обаче твойто малко минава границите.. не може да му се оставяш така.. трябва да му се сопнеш 1-2 пъти.. няма никакво право да ти повишава тон,да не нагрубява и да ти казва какво да правиш... то това любов ли е или затвор.. малко ми бие на някакво психическо отклонение .. де да знам,, ;дд пробвай да говориш с него кажи му че това те наранява и не искаш да се държи по този начин.. кажи му че ако продължава да го прави ще си принудена да прекратиш всичко между вас... не знам.. аз на твое място .. не бих стояла с него...

mArMaLaDkA
04-28-2010, 18:07
ти пък си ебати чувствителната. голЕм праз, че те е полазило паяче. лабилна си и понеже тоя тиквеник вижда това и знае, че нищо няма да му кажеш, затова продължава да те трови.

да ви имам и гаЖетата майна, да ви имам и болната любов.
като не се отказваш от него, си чупи главата и не мрънкай наляво и надясно, че те нагрубява, защото няма нормален човек, който да те подкрепи в начинанието ти.
пък ако си решила да оставаш с него, 'щото вярваш, че ще го промениш, както правят повечето момиченца по филмите... 8-)

pussucetka
04-28-2010, 18:08
Всичко това което изреди съм му го казвала 1000 пъти и той уж ме разбираше , но като се ядоса, дори един път ми и посегна и после нашите ме попитаха какво е това . . ? Но аз ги излъгах естествено . . :( Много пъти съм късала с него и той все ме заплашваше, че ще ми направи черен живота и по някакъв начин го показвашшее . . :cry:

DqVoLsKoJeLaNiE
04-28-2010, 18:09
Говори с него затова как се чувстваш, когато те нагрубява и му кажи, че връзката се гради на основата на доверие, и че ако във вашата връзка няма такова, или ще трябва да промени някои неща или да приключите.

Кажи му също, че го обичаш и няма смисъл от ревност, че ти го обичаш и си сигурна, че той изпитва същото.

xXTOXiCXx
04-28-2010, 18:11
Момиче.. той определено има психични отклонения.. да не ти пука колко го обичаш и дръндръндръндрън.. стой възможно най-далече от него и това е...

pussucetka
04-28-2010, 18:13
ще се опитам :(

DqVoLsKoJeLaNiE
04-28-2010, 18:14
Всичко това което изреди съм му го казвала 1000 пъти и той уж ме разбираше , но като се ядоса, дори един път ми и посегна и после нашите ме попитаха какво е това . . ? Но аз ги излъгах естествено . . :( Много пъти съм късала с него и той все ме заплашваше, че ще ми направи черен живота и по някакъв начин го показвашшее . . :cry:

Няма как да ти направи черен живота, освен ако ти не го позволиш. Ако ти посяга, няма какво да търсиш с него, всеки има изблик на емоции, но ние-жените сме нежни, не сме създадени да бъдем нагрубявани и удряни, а обичани и при такава ситуация връщаме любов, грижи и всеотдайност...Но в случай, че ти посяга, просто скъсай с него, кажи му какво ти е, и че не те е страх, когато види, че няма страх в теб, просто ще отстъпи, а сега-когато му показваш колко си ранима, той се възползва, знае, че си негова запазена територия...Затова или говори с него, или сложи край на връзката ви.

pussucetka
04-28-2010, 18:16
Всичко това което изреди съм му го казвала 1000 пъти и той уж ме разбираше , но като се ядоса, дори един път ми и посегна и после нашите ме попитаха какво е това . . ? Но аз ги излъгах естествено . . :( Много пъти съм късала с него и той все ме заплашваше, че ще ми направи черен живота и по някакъв начин го показвашшее . . :cry:

Няма как да ти направи черен живота, освен ако ти не го позволиш. Ако ти посяга, няма какво да търсиш с него, всеки има изблик на емоции, но ние-жените сме нежни, не сме създадени да бъдем нагрубявани и удряни, а обичани и при такава ситуация връщаме любов, грижи и всеотдайност...Но в случай, че ти посяга, просто скъсай с него, кажи му какво ти е, и че не те е страх, когато види, че няма страх в теб, просто ще отстъпи, а сега-когато му показваш колко си ранима, той се възползва, знае, че си негова запазена територия...Затова или говори с него, или сложи край на връзката ви.

товаа и ще направя . . :( Все пак ти благодаря . . :-)

djv
04-28-2010, 18:17
Раздяла настъпи след бурното щастие....
...След нежната пролет - жестокия мраз.

DqVoLsKoJeLaNiE
04-28-2010, 18:17
Успех! :-) ...и не се давай на един мъж като всички останали :)

tisho21
04-28-2010, 18:25
Ти с Дарт Вейдър ли ходиш?

fenastz
04-28-2010, 18:28
Решението е някой да го набие тоя педал.

pussucetka
04-28-2010, 18:29
Ти с Дарт Вейдър ли ходиш?

Не, разбира се . . :?

IndependentGirl
04-28-2010, 18:33
Вие и двамата не знаете защо сте заедно.. Няма смисъл от такава връзка.. :]

YouMakeMeSmile
04-28-2010, 18:36
обича те време оно
с връзката ви е свършено
няма смисъл
край
финито
финал
кажи му чупката да се оправя и тва е

justonegirlwithonehope
04-28-2010, 18:40
Уж те обича, а ти вика постоянно, предизвиква скандали, нагрубява те и прочие.Има малко странно разбиране за любовта и това как да я израява.И все пак ти не се дръж така.Смисъл . . разбирам, че те е гнус, гадно ти е, страх те е, но се опитай да се сдържаш.Не прави неща, с които можеш да го подразниш и да започне да ти вика и проследи дали той ще започне да се заяжда от нищото.И аз не знам какво да те поосъветвам, връзката с такъв човек ще те направи емоционално нестабилна, което не е никак добре.

pussucetka
04-28-2010, 19:05
Уж те обича, а ти вика постоянно, предизвиква скандали, нагрубява те и прочие.Има малко странно разбиране за любовта и това как да я израява.И все пак ти не се дръж така.Смисъл . . разбирам, че те е гнус, гадно ти е, страх те е, но се опитай да се сдържаш.Не прави неща, с които можеш да го подразниш и да започне да ти вика и проследи дали той ще започне да се заяжда от нищото.И аз не знам какво да те поосъветвам, връзката с такъв човек ще те направи емоционално нестабилна, което не е никак добре.

Да и аз това съм забелязала, че не може да изразява любовта си . :? Гледам да се сдържам, но той минава всички граници :x

vagarious
04-28-2010, 19:09
Сдържането е до време.А после какво !? :?

moon_flower
04-28-2010, 19:21
Що годе в същото положение бях и аз,макар че на мен ми се случи веднъж да ме бутне и да ми се навика пред приятел и това му беше края.Дълга връзка имахме,обичах го,но не можех да позволя да се държи по този начин с мен.Съветвам те да направиш същото.Мислех,че ще ми е зле без него,но сега съм много по-спокойна.Ако имаш себеуважение не трябва да позволяваш да се държи така с теб.Никое момиче не бива да бъде третирано по този начин.

Lyubeto
04-28-2010, 19:48
И двамата сте зле. Ти ,че го търпиш и той ,че се отнася така с едно момиче. Щом не искаш да го зарязваш както си написала в началото на темата , не виждам какви съвети могат да ти се дадът. Търпи го , докато накрая съвсвем превърти , побеснее за нещо мининално и те начупи от бой ( което не е изключено щом ти посяга) , а после направи нова тема тук заради това. Зарежи го , това е най - правилното .Не прави жертви с достойнството си, момиче и не го оставяй да те тъпче. Обичай и уважавай на първо място себе си!

YoUcANNOtiMaGiNe
04-28-2010, 20:18
Абе тия дето казвате да говори с тоя идиот , стига сте писали глупости . Няма какво да му се обеснява на такъв . Обаче нали знаете , че не е луд тоя , който яде зелника . А ти си продължавай да му позволяваш да ти се качва на главата и далече няма да стигнеш :-o

ForzaFelipe
04-28-2010, 20:32
Момиче не си предизвиквай късмета,един ден ще му хрумне нещо и ще те пребие ей така и после кво!?!Като чета тоя има психични отклонения 90 % съм сигурен...Много внимавай как ще се разделите щото ей такива като твоя случай ги дават по телевизията с киселини и тем подобни...не искам да те плаша,а да ти кажа да внимаваш.Гледай максимално тихо да се разделите и гледай покрай теб да има някой...Опасни са такива типове като тоя.

justwondering
04-29-2010, 07:57
ти си за психолог. Не можеш да позволяваш да се държи така с теб, къде ти е самочувствието? Любов, любов, ама вие прекалявате с филмите наистина! Няма кво да му говориш повече, достатъчно си му говорила, отиди и му кажи, че всичко свърши и това е! Действай, стига приказки! Ще ти направи живота черен, ама знаеш ли кога? И кво ще направи? Ще се целува с друга? Ми прави се, че не ти пука и в един момент от преструвка ще стане истина- ще спре да ти пука за него. Остави го, не го гледай, не му говори, игнорирай го. Преживяла си много, той не заслужава такова отношение и любов от твоя страна! Да си троши главата!

п.с А това за буболечките наистина е кифленско. (но пак не е причина да ти се подиграва.)

п.с.2- може да съм била малко остра, но се ядосах как ти го търпиш, при положение, че той не заслужава повече от един хубав бой. :) Ако момче се държи така с мен, няма да го търпя.

п.с.3- ако искаш ни слушай, троши си главата, като се залъгваш, че те "обича", само на себе си вредиш.

Pa3yMeH
04-29-2010, 07:59
Няма такъв филм "постоянно ме нагрубява, но знам, че ме обича".
Като знаеш какво ще ти кажат, за какво питаш?
Стой с него да те нагрубява, да ти е гадно и да изпадаш в нервна криза или го остави, намери си по-добър и няма да ти е гадно и прочие.
+1 Аз така бих направил

XTREMEFREERIDE
04-29-2010, 08:10
Чак те е ударил? Ударил те е така, че да остави следа?
БИЙ МУ ШУТА!

sunshinepp
04-29-2010, 13:04
Първо, щом този твой "приятел" те нагрубява и се държи лошо с теб, защо си мислиш, че те обича, а не е с теб само за да отбива номера?
Ако питаш мен е пълен идиот и голям ревнивец. Не разбирам защо си все още гадже с него?! Дори и да го обичаш, начина по който се държи с теб не подобава на един мъж, затова просто му бий шута първа. Повярвай ми после ще съжалява за стореното и винаги ще си спомня за теб. Няма нищо лошо в това да имаш страх от буболечки и дребни животинки, всеки с фобията си. Това, че ти се подиграва доказва колко е слаб, и така прикрива себе си в тъмното, но мисля, че е време да му докажеш кой е детето. :) :) :-)

Обичам си те!
И се вземай в ръце, защото ще има шамари! :-D :-) :oops:

iiordanova
04-29-2010, 16:03
Твоят основен проблем е , че не вярваш в себе си.
Позволяваш да те нагрубяват , позволяваш да те тъпчат.
И докато не промениш това .. няма да успееш да се справиш с проблема с приятеля ти.
Аз бих го зарязала , естествено.
Ударил те е ! А с какво право ? Помисли си .. заслужаваш ли това? Зарежи го и давай смело напред.
Но не позволявай да те нараняват , защото докато го позволяваш .. ще си така. Всичко е в съзнанието ти.
В момента се нуждаеш от 'рестарт' , от ново начало. Но го започни с ясната мисъл , че трябва да се промениш , да вярваш в себе си!
Има много двойки , които се разделят точно зареди това. Насилие. И да , и те са били зле , били са в депресии и т.н. Но идва едно такова време , в което си казват 'стига!' И ти можеш да си кажеш 'стига' , само трябва да вярваш в себе си.
Успех ! : )

nicolepcd
04-29-2010, 19:03
:shock: :shock: :shock: Как ще ти посяга :shock: Смисъл... представи си, че щом сега сте още гаджета и той си е позволил да те удари, кво ще стане, ако евентуално заживеете заедно в бъдеще :shock: Той се дразни от теб, като сте заедно за няколко часа, а ако живеете на едно кой знае какво ще е.. :-o Не може да се държи така, нито ти е съпруг, нито някакъв родител!!! Прежали тая година и половина, за сметка на предстоящите! :)

pussucetka
04-29-2010, 19:55
това, което казах вчера за белезите не е от " бой " ами той просто ме стиска прекалено и незнам как да го обесня, но не ми е посягал в смисъл такъв да ме пребие, ако се стигнеше до такава степен няма и да се поколебая да го зарежа ! Съжалявам, че не се изразих както трябва . . ! :)

pussucetka
04-29-2010, 19:58
Момиче не си предизвиквай късмета,един ден ще му хрумне нещо и ще те пребие ей така и после кво!?!Като чета тоя има психични отклонения 90 % съм сигурен...Много внимавай как ще се разделите щото ей такива като твоя случай ги дават по телевизията с киселини и тем подобни...не искам да те плаша,а да ти кажа да внимаваш.Гледай максимално тихо да се разделите и гледай покрай теб да има някой...Опасни са такива типове като тоя.

не мислям, че е способен чак на такова нещо, но знае ли човек . . познавам всичките му близки и всички са много добри хора, винаги ни помогат в трудности, колкото и смешно да ви звучи. :-o . . в момента не сме в много добри отношения, страня от него, но в събота сме на рожден ден и сме се разбрали, че ще поговорим много добре този ПЪТ ! . . И се надявам да оправим всичко, дори да е с раздяла, защото не мога да живея в кошмар . . :?

ledenakrasota
04-29-2010, 20:42
За мен нямате бъдеще,ако не предприемете крайни мерки. :)

Abigoria
04-29-2010, 22:06
Хора, относно буболечките- наистина е ужасно... Аз изпитвам панически страх от буболечки- не е кифленско, не е и щото съм лигла или нещо такова, просто ме отвращават... Защо- не знам. Инсектофобията е вид труднопреодолим страх, както примерно страхът от мишки или от змии... Тъй че, тя не е виновна, че има фобия, моля за малко повече толерантност и разбиране, особено при условие, че не знаете как стоят нещата...

Към авторката: Разкарай го, няма смисъл, има по- добри от него...