PDA

View Full Version : пиърсинг на долната устна...



DeeDee123
04-28-2010, 18:05
Здравейте :P ам..понеже искам да си пробивам устната и реших да направя тази темичка за да ми обясните това онова по тая тема...например колко струва,къде в София мога да си направя (м/у другото това е малко безсмислено,защото вече знам ...но все пак може да споделите :) ) ,дали мн боли,разранява ли венеца закопчалката отзад на обицата,има ли голяма вероятност да се възпали и така нататък...:-o :P ...мерси на всички за отговорите :-) :) ;-) Може и да споделите дали и вие имате.... :] :P ...а ако вече има такава тема се извинявам :oops: :-D :)

antiWHAT
04-28-2010, 18:06
1 приятел се напи и си направи сам. Жив е 8-)

SunSmile
04-28-2010, 18:15
В Козметика и диети ще ти помогнат повече!

DeeDee123
04-28-2010, 18:28
1 приятел се напи и си направи сам. Жив е 8-)
ми..и аз мислех сама :-D 8-) но...ме хвана страх и спрях 8-) ...но съм твърдо решена да си направя,но предпочитам да ми я направи някой,който си разбира от тия работи все пак... :D

SmileyFace
04-28-2010, 19:10
мене една фр ме проби и въпреки че е накриво пак не ми разранява венеца..така че споко :)
относно болката.. има я,ама само в началото-първите 3-4дни г/д
вероятност от възпаление винаги има!но ако си я промиваш редовно в началото не мисля,че ще имаш проблеми :)

ThroughStruggle
04-29-2010, 07:55
Ще се осакатите някой ден.. :) Почнете и езиците сами да си пробивате, и ще стане суперкупон а.к.а. кървава баня. :-)

SmileyFace
04-29-2010, 14:06
Ще се осакатите някой ден.. :) Почнете и езиците сами да си пробивате, и ще стане суперкупон а.к.а. кървава баня. :-)
не се притеснявай :D иначе и на езика и на веждата съм пробита и никога не е имало 'кървава баня' :booooomb:
специално за авторката на темата нз,но .. на мене т'ва си ми е страста,т'ва е нещото дето ме влече и знам достатачно за да се самопробивам,пробивам и т.н. :D :D

ThroughStruggle
04-30-2010, 06:03
Така като ме гледаш, запритеснила ли съм се?
Иначе така една позната с "не се притеснявайте", си проби веждата, засягайки някакъв нерв (не съм запозната) и сега изпитва известни затруднения в придвижването на ръката си. ;)

WILD__BOY
04-30-2010, 06:06
редовно ми се случва да видя красиво момиче с отвратителна обица около устата... много ми е гадно като ги видя окепазени така

Pliok0019
04-30-2010, 11:42
За каква болка, какво чудо говорите?!

r0r0
07-23-2010, 06:49
пичаги стара е теата но дано ми помогнете и аз така сама сама в нетрезво састояние иии неч пробих 6ото мн не заболя и по4ти я пробих де но само по4ти хахаха... обаче нещо съм засегнала май защотто отватре6ната страна стра6но се е подла устната и е за4ервена страх ме е да не е нещо сериозно... дайте някакви съвети ако имате.. :? :?

dead_princess
07-23-2010, 14:38
В момента, в който си писала това също си била в нетрезво състояние :D