PDA

View Full Version : normal ?



gegata15
04-28-2010, 19:09
...

kalcun4i
04-28-2010, 19:19
Ох, ами да ти кажа не е нормално, ама така като гледам може би просто майка ти не е била в мн добро настроение... Спокойно, и на мен ми се карат страшно мн заради грима, но след известно време спря да ми пука. А случвало ли ти се е нещо подобно преди?

gegata15
04-29-2010, 18:41
...

filmimilmi
04-29-2010, 19:57
Не че е редно точно от майка си да чуеш тези думи, НО на 14-15 нямаш нужда от тежък грим. Облеклото и визията ти все пак говорят много за теб. :) Курва е не само поведение, но и манталитет (начин на мислене)... Както и да е, мнението на майка ти е оправдано, просто е тежко да го чуеш от родител. Вземи си поука и не се прави, че не си "полъскана", днешно време на тази възраст момичетата обичат да "изпъкват" умишлено с тези етикети защото го намират за готино благодарение на подменените ценности... Но както и да е, не е мястото тук да развивам подобни аргументи. :)

gegata15
04-29-2010, 20:36
...

SmilezZz
04-30-2010, 10:16
Не е нормално..Но може би се е изнервила на брат ти или на някой друг..Не знам..Доста тежка е да чуваш такива думи от някого,камо ли пък от майка ти..


айде моляти се , да ти приличам на к***а !? http://www.impulse.bg/albums/by/8155758/view/54357
Много си сладка :-)
Та въпроса - Не,не ми приличаш на курва..Но ми приличаш на emo :-o

gegata15
04-30-2010, 12:58
...

SmilezZz
04-30-2010, 13:03
ми не точно просто ме кефят емотата но не съм :-DНяма лошо..
Стига да не си склонна постоянно към самоубийство..+.."режене" на вени

gegata15
04-30-2010, 13:23
...

marcy
05-01-2010, 22:30
даа и мене ме кефиш..мн си сладко лице имаш.. а относно тези простотии от майка ти изобщо да не ти дреме ;) не и обръщаи внимание..аз например съм на 14 като теб и си слагам молив и сенки отгоре и в даскало ми прайха мн прооблеми ама аз изобщо не им обръщах внимание..хах ;д пука ми на.. ** :)

justunique
05-02-2010, 08:51
..

MaLkaTa_LaDy
05-02-2010, 08:52
Това поведение не е нормално за родител. Вашите разведени ли са? Дорбе ли се разбират? Баща ти как се сържи с теб? Майка ти пие ли? Определено не трябва да продължаваш да търпиш такова поведение, но сама не можеш да се изправиш пред майка си. Поговори с баща си, обясни му на него и го помоли двамата да говорите с майка ти.

zoreto
05-02-2010, 09:00
Ами не знам за майка ти ама мн ми харесваш,тоетс и прическата абе всичко .майкати да се разходи покрай училищата и да види за какво става дума за другите момичета на твоите години.. :)

gegata15
05-02-2010, 16:35
...

Paramour
05-02-2010, 17:24
Ами не знам за майка ти ама мн ми харесваш,тоетс и прическата абе всичко .майкати да се разходи покрай училищата и да види за какво става дума за другите момичета на твоите години.. :)

SmilezZz
05-02-2010, 17:33
Това поведение не е нормално за родител. Вашите разведени ли са? Дорбе ли се разбират? Баща ти как се сържи с теб? Майка ти пие ли? Определено не трябва да продължаваш да търпиш такова поведение, но сама не можеш да се изправиш пред майка си. Поговори с баща си, обясни му на него и го помоли двамата да говорите с майка ти.
не, нито са разведени нито пие , баща в момента работи в Англия онази вечер споделих с него по скайп тя пък взела че прочела хронологията и в момента ми се сърди снощи поговорих с бащата и той като всички вас мисли че трябва да поговоряс нея еми ето събрах коряж снощи и ко стана викам искам да поговорим тя ми вика аз не искам..... еми как да стане то не мога само да слушам как ми се крещи
то да бях наркоманка , да се ебах, да пушех , да имах лоши оценки в училище, да се напивах , даи крещяях и аз, пък то.... нито 1 от всички

инъче вярно че кфот не съм поискала това не съм получила и че не чистя мн мн в нас ама ... няма идеални хора
Тогава без да й казваш,че искаш да говориш..Директно казваш какво мислиш..Все пак тези думи не са нормални..

cr0s
05-02-2010, 17:43
Ако имах и аз такава майка.... ще почна и аз да я редя.. ко ми пука :D :D :D