PDA

View Full Version : Целуфки!!!



alex4et0y
04-28-2010, 18:23
Наименованията на видовете целувки.

"Срамежлива" - тя го целува, като леко движи долната си устна, като че ли се стреми да се откъсне.

"Борба на устните" - и двамата са с полуотворена уста, смучат, леко захапват устните си със зъби.Трябва да се внимава в порив на страст да не си прехапете устната.

"Равна" - той взима устните и в своите, прави "тръбичка" и смуче, стремейки се да се докосне до езика и.

"Игрива" - тя леко захапва неговата устна и с движение на езика в устата му го възбужда към страст.

"Целувка на зъбите" - той в страстен порив смуче устните и, отмятайки главата и все по-назад.

"Страстна" - тя взема езика му в своята уста и едва го докосва със зъби, смуче го, стреми се да го прглътне колкото се може по-дълбоко.

"Нежност" - въртене на езика в устата на партньора.


"Царска" - езикът на партньора се взема зад бузата и леко се притиска със зъби и език.

"Изискана" - езикът леко се докосва до небцето на другия.

"Листче" - той придърпва с ръка долната и устна и си вкарва езика зад бузата и.

“Картезианска” - Изключително добре планирано и координирано движение: “Аз мисля, затова постигам”. Като цяло, целувката не се брои за картезианска докато не се изпълни с достатъчно сила, за да премахне всички съмнения, че някой е бил целунат. (Това всъщност е полярната целувка, т. е. по-заобиколно движение включващо страхотен контакт нос със нос, но студена като цяло)

“Хайзенбергска” - Трудна за определяне целувка – колкото повече те движи, по-несигурен ставаш къде е била целувката; колкото по-енергична е била, по-трудно става да определиш колко е продължила. Екстремните версии на този тип целувки са познати като “виртуални целувки”, защото нивото на несигурност е толкова високо, че човек не е сигурен бил ли е изобщо целунат. Виртуалните целувки обаче имат предимството, че не се нуждаеш от някой друг освен теб в стаята, за да им се насладиш.

"Nietzscheian" - Този/тази, който не иска да Ви целуне, прави страстта Ви по-силна. На български, колкото повече се дърпате, толкова по-сладка е целувката след това.

Epimendian - Целувка, дадена от някой, който не се целува. Може да се нарече също и "изпросена".

Grouchoic - Целувка,дадена от някой, който целува само този, който не би го целунал. Това пък е "открадната", в случая от Вас.

Harpoic - Млъкни и ме целуни! Запушете устата на Вашия партньор с... вашите уста.

“Зеноянска” - Устните ви се доближават все по-близо и по-близо, но никога не се докосват.

“Прокрустеанска” - Добре, достатъчно е да кажем, че това е техника, която веднъж изпитана никога няма да забравите, особено когато е направена на зони от анатомията.

KpacuMup
04-28-2010, 18:26
Добри са повечето, ама има и някви изватениии :lol: :lol:

alex4et0y
04-28-2010, 18:32
Добри са повечето, ама има и някви изватениии :lol: :lol:

:oops: Амии.. аз.. таковаа.. аз незнаех.. :oops: :oops: :oops: ^^^ :lol: :lol: :lol:

ludiq0maks
04-28-2010, 18:35
alex4et0y, ела да се целуваме :oops:

alex4et0y
04-28-2010, 19:06
С кой вид целуфка? :oops: :oops: :lol:

Bukmop
04-28-2010, 19:33
Добреее как се вкарва езика зад бузата :D :D ?

t0d1t0
04-28-2010, 20:19
отказах се да го чета,защото останах без очи.

djesi_9_4
04-28-2010, 20:55
Ммм...малко сложни наименования имат последните,ама описанията не са лоши :grin: :grin: :grin: