PDA

View Full Version : Отслабване



imagination888
04-28-2010, 18:46
Здравейте, дали е възможно да отслабна с около 6 - 7 килограма за 14 дни, тичам всяка сутрин пълен половин час, не ям пържено, не ям тестени неща, не ям сладки неща само натурални сокове или плодове, на обяд ям каквото е готвено (примерно ориз или боб (без пържени и такива неща) ), а на вечеря ям към 9 шопска салата? :(

mitaka93
04-28-2010, 18:56
Възраст, Ръст, Килограми? :-x

imagination888
04-28-2010, 18:58
ръст 160 килограми 65 :-o на 16 съм

SemperFidelis
04-28-2010, 18:59
За какво ти е да отслабваш? Да не би и пола да си сменяш след това?

ImmortalSportFreak
04-28-2010, 19:05
храни се здравословно и спортувай интензивно - а когато постигнеш добрата желана от теб форма не спирай спорта ами просто тренирай умерено за поддържане на форма

Тяло не се прави за дни;седмици.. тяло се прави за месеци-а после трябва да го поддържаш цял живот !

imagination888
04-28-2010, 19:22
защото не се харесвам, за това искам да отслабна, пола няма да си го сменя :d все още си падам по мъже :D :D, но да ще продължа да спортувам определено, просто ми е много трудно да се лишавам от сладко примерно :D ама няма начин

mimsssssss
04-29-2010, 08:53
кви натурални сокове - фрешове ли? ако са такива в кутия просто целия ти смисъл се губи, виж съдържанието пише захар!!!
почни да ядеш само белтъчини и за 12 седмици около 5кф ще свалиш... пий много вода 4-5литра на ден

imagination888
04-29-2010, 19:34
ами да в кутии, аз за 12 седмици и така мога да отслабна, не мога абсолютно нищо сладко да не ям през цялата седмица, когато примерно адски мн ми се дояде пия сок

Bp1koLak
04-29-2010, 20:03
Зарази се със СПИН, почни химиотерапия и ще ги свалиш - гаранция! Успех!

darkPaladin
04-29-2010, 23:04
Един ден яж само месо(бялото месо на пилето е иделано)

Друг ден 500гр картофи(не е задължително на едно ядене можеш да си го разделиш на дажби за деня)

3 ден зеленчуци на корем

4 ден сутрин 3 яйца обед нищо вечер 1к кисело мляко

5 ден плодове на корем

и така повтаряш този цикъл

спорта е мн добър плюс

b3b3t0y
04-30-2010, 11:54
Може да ги свалиш.. ам не забравяй че в крайна сметка всичко е ген Понякога не зависи от теб.. И не забравяй когато ги свалиш да не спираш да тренираш,защото пак ще ги качиш :) И страшно много помага зеления чай.. по 2-3 чаши на ден ..

ludikalinki
04-30-2010, 14:44
просто ми е много трудно да се лишавам от сладко примерно
Що да е трудно :) Просто не ядеш сладко и толкова! Бананите също май са доста калорични и не може да се отслабне с тях.
Друго важно нещо е да се яде под режим, и да се избягва късната вечеря.
Малко извън темата - Да сте видели реклами на шоколади, сладоледи, вафли и други сладки работи, в които главните герои да са мъже? Аз лично НЕ!
Мисля, че такова ударно сваляне на килограми е вредно... най-добре е постепенно. Сега идва лятото, ще е по-лесно някак си, ако ядеш плодове, зеленчуци и т.н.

Greennight
04-30-2010, 20:12
оххх ми как си надебеляла :? яж повече готвеноо и спортувай :o най-вече второто :)

niii
04-30-2010, 20:24
Случайно гледах по Гала, че не е важно спирането на дадени храни, а ограничаването на белтъчините,мазнините и прочие до определени количества.Тъй че по-скоро си прави сметка по колко от кое точно ядеш :)

ImmortalSportFreak
04-30-2010, 20:33
Да сте видели реклами на шоколади, сладоледи, вафли и други сладки работи, в които главните герои да са мъже? Аз лично НЕ!

аз пък да ! :lol: :lol:
в едни реклами за вавли Морени бяха мъже.. ся на рекламата за Кит - кат са мъже(2те реклами същност.. единия дето прави лицеви опори цитат Работиш като машина вземи кит-кат! ; и друга - некъв от супермаркета дет затваря касата накрая и си яде кит-кат ) сигурно и за още такива реклами ще се сетя но не може да се каже изобщо че няма мъже в рекламите за такива сладки работи 8-)
а ква връзка има тва с темата незнам - много ще ми е интересно да разбера.. :lol: :lol: :lol:

Gr0zDan0v
05-01-2010, 11:30
кви натурални сокове - фрешове ли? ако са такива в кутия просто целия ти смисъл се губи, виж съдържанието пише захар!!!
почни да ядеш само белтъчини и за 12 седмици около 5кф ще свалиш... пий много вода 4-5литра на денпълни глупости белтачини и т.н. :? :? спортувай най-добре ходи на плуване и тичай ходи на диетолог...най добре според мене

П.П който мисли мнението за тъпо да си го...

sintol
05-01-2010, 17:43
като гледам тъка има доста глупави коментари. а и с тия дието който ти ги дават няма да стигнеш далеч, наи много да си влошиш здравето. треа ти подходяща диета и подходящо кардио натоварване- аеробни упражнения. доста дълго е да ти обяснявам сичко