PDA

View Full Version : напоследък съм много чувствителна..



danibebi
04-28-2010, 19:38
Нищо лично,просто исках да споделя. :) Напоследък съм страшноо много чувствителна,само го изкарвам на рев :D за най-малкото нещо.То и преди си бях чувствителна,ала бала,но напоследък съм повече от преди даже.Незнам какво ми става,честно 8-) пък и се засягам от най-малкото нещо :( преди много рядко да се засегна,а сега почти постоянно се засягам и то за глупави неща :? както и да е,изписах романа :D та според вас на какво може да се дължи това? :(

gree_girl
04-28-2010, 20:24
Ами ако напоследък ти са се насъбрали много неща, емоции, напрегна то ти е, изнервена си ... нормално. Когато плачеш поне ти олеква, погледни го от тази страна. Не го събираш в себе си, а го изкарваш. Кофти е, обаче после ти олеква. Мога само да те посъветвам да не се впрягаш на малките и незначителни неща, защото си решиш твоите нерви.

Айде поздрави и успехи! :-)

danibebi
04-28-2010, 20:38
Ами ако напоследък ти са се насъбрали много неща, емоции, напрегна то ти е, изнервена си ... нормално. Когато плачеш поне ти олеква, погледни го от тази страна. Не го събираш в себе си, а го изкарваш. Кофти е, обаче после ти олеква. Мога само да те посъветвам да не се впрягаш на малките и незначителни неща, защото си решиш твоите нерви.

Айде поздрави и успехи! :-)

мерси :-)

ecstazy
04-28-2010, 20:42
Еми и аз съм така. Достатъчно ми е като си легна да се загледам в тавана или през прозореца и да започна да мисля и ето че сълзите една по една се стичат по лицето ми. Адски гадно е ..напоследък мн неприятности ми се струпаха .. Но то си и зависи от какво се засягаш :-o

Tempest
04-28-2010, 20:54
бременна си, честито, кой е бащата? :D

това.. айде не нормално, но е доста често срещано..

danibebi
04-29-2010, 11:14
Еми и аз съм така. Достатъчно ми е като си легна да се загледам в тавана или през прозореца и да започна да мисля и ето че сълзите една по една се стичат по лицето ми. Адски гадно е ..напоследък мн неприятности ми се струпаха .. Но то си и зависи от какво се засягаш :-o

Еми за дребни неща.Например някой по-близък ме обиди.Абе тъпо е,ама.. :(

petiam
04-29-2010, 11:33
И аз съм доста чувствтелна, но не се впрягам в дребните неща .. Може би тези дни, както казаха, ти са се насъбрали много неща.Ако някой те дразни - игнорирай го и няма какво да се разправяш :)

danibebi
04-29-2010, 11:48
мерси.. :)

KpucmuHa
04-29-2010, 12:16
Не Знам

gree_girl
05-02-2010, 18:44
Радвам се, че съм ти помогнала :-)

danibebi
05-02-2010, 19:16
Радвам се, че съм ти помогнала :-)

:) :-)

L0ST
05-02-2010, 19:28
бременна си, честито, кой е бащата? :D


mazel tov! (поздравления)


Няма страшно, ще мине.

danibebi
05-06-2010, 10:03
:)

DevilWish
05-06-2010, 15:57
Да не ти идва менструацията? :)) Не не, шегата на страна и аз имам някой път такива периоди.Просто според мен като ти се насъберат много проблеми и след това за най-малкото можеш да са разплачеш , макар че всъщност плачеш, заради всичко останали проблеми ,които имаш.Или може да навлизаш в пубертата, хормони ала-бала. ;)

Djuff
05-06-2010, 16:27
Ще ти мине.Сега може би минаваш през тежък за теб момент и се разтройваш от нищото.Нормално е.На всеки се случва.