PDA

View Full Version : Как да превклека едно момиче което харесвам много



ro6lio
04-28-2010, 21:06
Как да привлечем момиче към себе си така че да те харесва?Знам че всички момичета имат различни вкусове но все пак трябва да има нещо което всички харесват в едно момче(държание,вид)кое е то ?ДА съм сериозен ли (в отношение връзка,дуржание )или няква сачма готов винаги за партита ?как точно да подходя и да се държа с момичето :oops:
тоочно това момиче което ме кефи немога да го разбера...един път ме търси и по точно Дразни яката за да я забележа а когато го направя нарочно ме забравя и "реже" :o

w0sh
04-28-2010, 21:08
но все пак трябва да има нещо което всички харесват в едно момче(държание,вид)кое е то ?

Пенис?

Това е единственото, което съвпада като желание при всички хетеросексуални жени.

dunce
04-28-2010, 21:08
Еми явно си играе с тебе, просто я остави.

ForzaFelipe
04-28-2010, 21:15
Значи момиче се привлича с голям магнит...
:?

Nakadah
04-28-2010, 21:28
Как да привлечем момиче към себе си така че да те харесва?Знам че всички момичета имат различни вкусове но все пак трябва да има нещо което всички харесват в едно момче(държание,вид)кое е то ?ДА съм сериозен ли (в отношение връзка,дуржание )или няква сачма готов винаги за партита ?как точно да подходя и да се държа с момичето :oops:
тоочно това момиче което ме кефи немога да го разбера...един път ме търси и по точно Дразни яката за да я забележа а когато го направя нарочно ме забравя и "реже" :o

има важна такава тема малко над главата ти

Priceless
04-28-2010, 21:58
Оф ..

onestar
04-29-2010, 10:35
Иска внимание... много, много внимание. И й става криво, когато се отдръпнеш леко, защото го губи.

Направи го пак, но не се връщай отново, а я остави първо да си заслужи исканото. :wink:

fc
04-29-2010, 11:24
Оф ..
Какъв беше смисъла от това твое мнение?

Авторе, просто се забавлявай като си с нея и не се старай да постигнеш нещо сериозно, това плаши момичетата. Действай бавно, малко по малко увеличавай физическият контакт, ти командвай играта.

п.с. Строго ти препоръчвам да игнорираш мнението на Onestar, нищо лично.

BassFanatic
04-29-2010, 12:23
Я й гръмни 2 шамара и й кажи или да се осъзнае или да си гледа работата.

SmilezZz
04-29-2010, 14:39
Дразни яката за да я забележа а когато го направя нарочно ме забравя и "реже" :oМи явно се прави на недостъпна и по този начин иска да я желаеш още повече..Не знам..
Но когато си с нея просто бъди себе си..Забавлявай се и това е

midle
04-29-2010, 15:23
забавлявай я

justonegirlwithonehope
04-29-2010, 15:54
Бъди истински . :)

ro6lio
04-29-2010, 16:00
хах :) да обаче жестоко ми е привлича към нея .. не кой знай каква просто излъчването и ме кефи ,погледа и така ...ама ми остана впечатление че много иска да я забележа и успя аз сега се прави на недостъпна ..уЖАс немога ви рабера какво искате момичета :( :shock: :booooomb:
да се забавлявам с нея? :)



да и гръмна два шамара ? не е ли твърде жестоко :D земе ме помисли после за някав грубиян и хептем ше ме одреже пак да не говорим ако я ударя в заведението пред всички познати дето ходим :D

justonegirlwithonehope
04-29-2010, 16:13
А минавало ли ти е през ум, да спреш да се занимаваш с нея ? :)

ro6lio
04-29-2010, 16:17
незнам
казвам ти мн ме кефи :-D
опитвал съм се и вече като я забрвя все ми пише или търси по скайп с някви такива "мн си як " "сладур" :shock: нали ти казвам немога да ги разбера тия момичета :shock:

Amateurrr
04-29-2010, 16:22
Май сте м/у 13-15 години и това цветче не е за теб. Пробвай да опрашиш някое друго ;)

justonegirlwithonehope
04-29-2010, 16:51
Да не си момче на повикване, та като те потърси и лапваш.Я се стегни. :x

Ayhan94
04-29-2010, 17:25
ръгаш и един голям магнит и после я дарпаш със друг на ти привличане да ви *** простите въпроси

nAc3p3nqKaA
04-29-2010, 19:10
Ami az kato zarbqam nqkoq se sam grub i ivikam putkoo ela tuka ili ne6to i vikam mi lapa i tq dori mi se pravi tq nakraq po4va da mi se svalq ama trea i pokazva6 4e ta kefi ama samo za sex i si nekuv ku4ko are ela da te klatq v toaletnata i da mi lapa6 i tq v na4aloto 6te e nqkva hili se ili vika ne ama posle se navivat vinagi

kypo
04-29-2010, 19:13
че как? освен с това което е казал уош, може и с парЕ - други начини има също, ама требва да си много голям играч и лъжец ако не притежаваш едно от двете - здрав уй и дебела пачка 8-)

soul1199
04-29-2010, 19:59
забавлявай я

sadboy95
04-29-2010, 20:41
Понякога е много трудно да разбереш едно момиче .
От това което каза мисля, че тя си пада по теб, но май тя иска да направиш първите стъпки . Да знаеш, че може и да греша защото нямам никакъв опит с момичетата :D .


П.П. Ако найстина е харесваш и го кажи :) .

valdesbg
04-29-2010, 21:37
Ами.. единственото общо при хетеросексуалните жени, както отбеляза колегата w0sh е пениса. в повечето случаи върви в комплект с пари.

Ако можеш а предложиш и двете в достатъчно количество - никое твое личностно качество няма да има голямо значение.

Ако нямаш едното - компенсираш с нещо друго.

ro6lio
04-29-2010, 21:50
е едното го имам ;Д ама тва с парите малко трудно :D
а и мисля че момичето си пада по качествата на някой (така съм чувал) а не от парите
въпроса е с какво да я впечатля :-D

valdesbg
04-29-2010, 21:57
Е гледай сега - жените търсят стабилен мъжкар. В света на хората стабилен = пари=власт; мъжкар = голям пенис.

Ако едното ти липсва или е недостатъчно, качествата ти почват да имат значение. Щото трябва да компенсираш липсата му - някак. Иначе няма причина да те държат около себе си. Така че.. не се заблуждавай с приказките за лека нощ.

Не че мъжете сме по начетени при критериите за жените де.. ама айде да не развалям темата.

Sham
04-29-2010, 22:04
офф//в такива моменти се чудя дали някой мъж познава някоя жена, обратното, въобще - дали някои мъж и жена се познават.

всяка страна говори за другата, като за някоя енигма, нещо, за което пише в речниците и енциклопедиите, чиито парчета се разчитат из книгите, понякога в киното и "той каза, тя каза", малко като книгите с етикети "класика" в библиотеката на баба и дядо, които са решени в еднакви корици и, разбира се, на руски.

cr0s
04-30-2010, 18:14
Пишката си надърви.... и не му мисли :D :D

sadboy95
04-30-2010, 19:35
Има много момичета които не се влиаят нито от пениса, нито от парите . Тези които се влиаят само от това са ку**и :) .