PDA

View Full Version : Никга не съм се чувствала така.. Моля ви, погледнете!



jFoxx
04-29-2010, 06:20
Здравейте хора! Вероятно повечето от вас ще ме намразят за поредната тъпа тема, но..
Аз съм поредното момиче с мисъл за диета.Тежа 48 и съм висока 161 :( :( Всички ми казват, че съм слаба, но искам да отслабна, поне с 6,7 килограма.
Таа.. в нас имаме уред за трениране.. смисъл като колело е, обаче без седалката.. сещате ли се ;? Ако никой не се сети, ще пусна снимка.
Там ако тренирам дали ще сваля.. примерноо.. ако тренирам по около 30 минути всеки ден.. не знам, дали ще имам възможност за повече, защото съм първа смяна.. Споко, не мисля да гладувам, защото баща ми всяка вечер ме кара да вечерям / защото на закуска и обяд съм си сама/ , смисъл ако му кажа, че съм на диета и прочие, той ще каже на майка ми /която не е в България/ и тя ще получи удар, вероятно.
В училище спирам да ям! Никакви боклуци повече..
Та кажете някакъв съвет и мнение.. ?
Благодаря на тези, които прочетоха темата!

Loshotia
04-29-2010, 06:40
На тази височина килограмите са ти ок, даже малко

Lyubeto
04-29-2010, 07:17
Яж повече плодове и зеленчуци , това е моя съвет .

BlueMushroom
04-29-2010, 07:23
48 килограма и искаш да свалиш 6-7 килограма....Ти нормална ли си? :shock:
Момиче,не се забърквай в такива филми,ами се научи да се харесваш такава каквато си.
Да си толкова слаба е грозно.Да не говорим колко е зле за здравето.

Inn0cenCe
04-29-2010, 07:44
Здравейте хора! Вероятно повечето от вас ще ме намразят за поредната тъпа тема, но..
Аз съм поредното момиче с мисъл за диета.Тежа 48 и съм висока 161 :( :( Всички ми казват, че съм слаба, но искам да отслабна, поне с 6,7 килограма.
Таа.. в нас имаме уред за трениране.. смисъл като колело е, обаче без седалката.. сещате ли се ;? Ако никой не се сети, ще пусна снимка.
Там ако тренирам дали ще сваля.. примерноо.. ако тренирам по около 30 минути всеки ден.. не знам, дали ще имам възможност за повече, защото съм първа смяна.. Споко, не мисля да гладувам, защото баща ми всяка вечер ме кара да вечерям / защото на закуска и обяд съм си сама/ , смисъл ако му кажа, че съм на диета и прочие, той ще каже на майка ми /която не е в България/ и тя ще получи удар, вероятно.
В училище спирам да ям! Никакви боклуци повече..
Та кажете някакъв съвет и мнение.. ?
Благодаря на тези, които прочетоха темата!


Аз съм със същите килограми, но съм с 2 см. по-висока и искам същото (но примерно 4-5 килограма, не чак 7-8) . Всички ми казват ще съм прекрасна, слаба, секси и кво ли не, ама на мен просто ми е едноо такова......странно :? . Ако случайно, намериш решение, моля сподели го с мен. Ще ти бъда страшно благодарна :) .

ecstazy
04-29-2010, 07:48
На тази височина килограмите са ти ок, даже малко :? Не знам но в никакъв случай не гладувай. Нещата могат да станат сериозни . .. щом си 48 кг

anonimchetou
04-29-2010, 07:51
струваш ми се някак си.. вманиачена сякаш.. що не се отпуснеш малко.. нз аз ей така като видя някой дето няма нужда да отслабва а се е впрегнал и се чуди и незнам си кво.. и се изнервям. Незнам за вас хора аз от храна не мога да се лиша ... висока съм около 1,60 и тежа 47 кг.. Незнам с какво да ти помогна освен да спортуваш повече,.

alex4et0y
04-29-2010, 09:39
Здравейте хора! Вероятно повечето от вас ще ме намразят за поредната тъпа тема, но..
Аз съм поредното момиче с мисъл за диета.Тежа 48 и съм висока 161 :( :( Всички ми казват, че съм слаба, но искам да отслабна, поне с 6,7 килограма.
Таа.. в нас имаме уред за трениране.. смисъл като колело е, обаче без седалката.. сещате ли се ;? Ако никой не се сети, ще пусна снимка.
Там ако тренирам дали ще сваля.. примерноо.. ако тренирам по около 30 минути всеки ден.. не знам, дали ще имам възможност за повече, защото съм първа смяна.. Споко, не мисля да гладувам, защото баща ми всяка вечер ме кара да вечерям / защото на закуска и обяд съм си сама/ , смисъл ако му кажа, че съм на диета и прочие, той ще каже на майка ми /която не е в България/ и тя ще получи удар, вероятно.
В училище спирам да ям! Никакви боклуци повече..
Та кажете някакъв съвет и мнение.. ?
Благодаря на тези, които прочетоха темата!

Момиче, не се психясвай. Тренирай си на този уред, но без умисъл за отславбане!!! Малко са ти килограмите за тази височина! Аз съм 155см и тежа 50кг. Обаче си спортувам редовно. Фитнес, разхождам се и не се лишавам от никаква храна. Не се побъркавйте! С тези диети освен да си навредите, нищо няма да направите. Ако пък толкова много смяташ, че имаш нужда спортувай си на уреда и гладувай. 8) :wink:

djv
04-29-2010, 11:06
161-110=51 - трябва да си 51 килограма за да си нормална.Ти си под нормата..смятай..най-много от тия диети да хванеш булимия..

mArMaLaDkA
04-29-2010, 11:09
Inn0cenCe, ти пък на тая снимка поне тооолкова дебела изглеждааш.. ужас направо! смени си обкръжението

тея глупости с нормите са дразнещи, обаче това, което съм забелязала през годините е, че винаги, когато съм вадила 110 от 163, са ми се получавали килограмите, които съм тежала в момента. Никога не съм била по-слаба или по-тежка.

Converse333
04-29-2010, 11:09
Прави някакви упражнения вечер и стига с тези килограми... Не е важно колко килограма си, а как изглеждаш. ;)

vagarious
04-29-2010, 11:15
Прави някакви упражнения вечер и стига с тези килограми... Не е важно колко килограма си, а как изглеждаш. ;)



[b]Мноооого правилно !!! Започнеш ли от сега с диетите, да знаеш, че няма спиране.Смисъл такъв, винаги ще се чувстваш "по-дебела" и от преди.Недей.

britzy
04-29-2010, 11:50
почнеш ли с диети става обречен безкраен кръг :?
аз съм 168см и 42 кг,мноо малко обачеее вече не качвам :? :? :?

sladur4etyYy
04-29-2010, 12:10
не е нужно да отслабваш толкова много. прекалено е. но няма лошо да си позлваш уреда, който бтв се нарича кростренажор, за да се стегнеш. карай по 40 минути всеки ден. не яж пържено и панирано, намали сладкото и гледай вечерята ти да е някъде 4 часа преди да си легнеш, като тя трябва да е най- лекото ти ядене. + повече салати и плодове и по- малко вманиачаване. ;]

Infinity
04-29-2010, 12:13
^ Да ти е хрумвала , че за да качиш трябва да започнеш да се храниш нормално и редовно ??!! :-o :o
На авторката мога само да и дам един съвет от личен опит ДА НЕ СИ МИСЛИ ИЗОБЩО ЗА ДИЕТИ , СЛЕД КАТО НЯМА НУЖДА , защото веднъж започнеш ли наистина става страшно !
И аз съм била като тебе / малко по-слаба дори /
внуших си някакси , че не съм достатъчно слаба ии...АДД !!
Сега се чудя как да се спасявам и тъпча , за да заприличам на човек.
Просто ми повярвай , ако не на мен то погледни , че във форума има доста такива примери. Да не говорим , че аз именно от тук якооо
се вкарах във филма и си провалих поне едно 5-6 месеца !! :-x

bunnyy
04-29-2010, 12:22
не отслабвай толкова много .. :( просто ще заприличаш на няква хърба ..
знаеш ли, аз незнам каде искаш да отслабнеш, но ако имаш хубав бюст ще изчезне .. от там се почва отслабването и е много грозно

foreverr
04-29-2010, 13:07
Mи, чесно да ти кажа чрез тренировки килограми не се свалят, а по скоро се стяга тялото.Казвам го от опит, защото тренирам от много години и когато отслабвам, то става с диети.Разбира се , всеки организъм е индивидуален и ти например можеи да свалиш килограми от тренировките.Но дори и да свалиш от тренировките, то ще е млако.Повече се концентрирай върху здравословно хранене, с което можеш да свалиш килограми.Но разбира се и спортувай, за да имаш стегнато тяло :) И внимавай-не гладувай много, защото е опасно.От личен опит го казвам.И все пак забравих да кажа, че теглото ти е в норма и нямаш нужда от сваляне.Но ти си знаеш.

deni15
04-29-2010, 15:33
ти ебаваш ли се с нас анорексичке :shock:

sunshine955
04-29-2010, 15:45
скачането на въже помага много .. ползвай и този уред който имате у вас .. щом избягваш и вредните храни очаквай скоро резултати :) :P
пий повече вода и яж повече плодове и зеленчуци (: аз много обичам черен пълнозърнест хляб.. дават го диетичен но пак си е хляб .. но поне от него ми е по-леко .. (: аз в момемта правя по около 1000 скачания на въже 4-5 пъти в седмицата и се чувствам по-добре...раздвижвам се така пък и не пълнея ,, аз съм слабичка и понеже ми е ген не дебелея но все пак спорта е здраве пък и ограничавам вредните храни пак по тази причина ... искам да съм здрава .. това е :) аз започнах да ги правя скачанията на въже първо по 40 и почивка така 5 х 40 и после 8 х 50 и после така колкото си реша по 60 докато не ми писне 8-) но след като направя 40,50 или 60 винаги си почивам малко и после продължавам .. но вече свикнах инаправо по 100 ги правя не ми пречи и не се изморявам толкова както в началото :) надявам се да съм ти помогнала и успех :-)

Luscious_Heart
04-29-2010, 15:51
На тази височина килограмите са ти ок, даже малко
Оф, ай сиктир с тая формула ръста-110. Килограмите й са в перфектната норма. Стига обаче да й седят добре де. :lol:

Molzinka
04-29-2010, 16:05
В никакъв случаи не започвай диета. Просто се запиши на някакъв спорт или ходи на фитнес. Може би това ще те накара да се чувстваш по слаба, но според мен си много добре за височината си :) Успех и не се вманиачавай :-)

foreverr
04-29-2010, 16:09
На тази височина килограмите са ти ок, даже малко
Оф, ай сиктир с тая формула ръста-110. Килограмите й са в перфектната норма. Стига обаче да й седят добре де. :lol:
Тази формула си е точна, даже имам книга за отслабване и в нея формулата е същата...Но по тази формула се изчислява нормланото тегло

Luscious_Heart
04-29-2010, 16:11
На тази височина килограмите са ти ок, даже малко
Оф, ай сиктир с тая формула ръста-110. Килограмите й са в перфектната норма. Стига обаче да й седят добре де. :lol:
Тази формула си е точна, даже имам книга за отслабване и в нея формулата е същата...Но по тази формула се изчислява нормланото тегло
И аз имам книги у дома, и там я пише също.
Но тя иска перфектно тегло, а не просто нормално.
Има момичета, които са 51 при 169 и пак са окей. Кво остава тогава, ако е с 8 санта по-ниска.

CupcakeMonster
04-29-2010, 16:12
Ненормални хораа :(

Luscious_Heart
04-29-2010, 16:16
Аз предлагам авторката да пусне снимка по бански, защото само с цифри не можем да преценим максимално акуратно. :) Къв е смисъла да спори,м при положение че нямаме визуална представа? : )

teenems
04-29-2010, 17:26
Миличка ,ще заприличаш на анорексичка ,даже по.лошо ще станеш такава .

Това ще бъде твоят нов невероятен ,секси вид

http://www.pudriera.bg/s/anorexia1.jpg


Просто е възхитителен.
Всички момичета желаем да бъдем толкова красиви и прелестни като това момиче ..
Искам да ти кажа ,че си адски дебела !!
Трябва да свалиш не 6-7 кг ,а цели 15 ..
Та ти си направо свиня ...
Ебати кво толкова ядете ?!




ПС : реших да постна нещо по-различно ,защотото това момиче освен килограми май и мозък няма *facepalm*

rrrawrrr
04-29-2010, 17:31
6 са много .. няма нужда да сваляш, прави стягащи упражнения ако искаш

tamarichka
04-29-2010, 17:32
яж си нормално ,без мн боклуци .. тренирай си всеки ден,яж плодове и зеленчуци .. но по добре не отслабваи а само се стегни най мн -2 кг смъкни ,защото казвам ти ако отслабнеш с толкова мн ще заприличаш на скелет честно казано .. :?
ии още един съвет без никви диети ,защото наистина както казаха веднъж започнеш липосле щесе чудиш какво да правиш .. :?

Inn0cenCe
04-29-2010, 18:33
Inn0cenCe, ти пък на тая снимка поне тооолкова дебела изглеждааш.. ужас направо! смени си обкръжението

.

Хах не приемам обиди от непознати, и то някви дето даже и снимка не са си сложили :) .

NeverTheSame
04-29-2010, 18:56
Поссле да не пуснеш тема `анорексия` ;]

justwondering
04-29-2010, 19:12
161см и 48 килограма звучи добре. Все пак без снимки не можем да ти кажем със сигурност дали изглеждаш добре. :)

Тренирай, за да имаш здраво и тренирано тяло. Щото по-добре да си с хубаво тяло, отколкото някоя кльоща. От диета мисля, че нямаш нужда, но ако се откажеш от "боклуците в училище" само добро ще направиш. :)

SlaDk0b0nb0nChe
04-29-2010, 19:13
Скъпаа аз съм 1.53 и тежа 40-41 кила.. а една моя съученичка е висока 1.70 и нещо и тежи 55 ако не се лъжа.. хипер слаба е и си мисли че е дебела :-o :-o :-o не мога да ви разбера аз вас :-D

mArMaLaDkA
04-29-2010, 19:23
Inn0cenCe, ти пък на тая снимка поне тооолкова дебела изглеждааш.. ужас направо! смени си обкръжението

.

Хах не приемам обиди от непознати, и то някви дето даже и снимка не са си сложили :) .

аз снимка съм си слагала, когато и където трябва, въпросът е, че ти изобщо не схващаш иронията, все тая. нека продължават гинка, пенка и драганка да ви набиват филмите в реалността, за да може после да си избивате комплексите във форума(сега пак кажи, че не си схванала за какво ти говоря, прояви първизъм и отново скочи да се защитаваш при положение, че говоря общо). :-o

MissHouse
04-29-2010, 19:43
Яж повече плодове и зеленчуци , това е моя съвет .

Loshotia
04-30-2010, 05:43
На тази височина килограмите са ти ок, даже малко
Оф, ай сиктир с тая формула ръста-110. Килограмите й са в перфектната норма. Стига обаче да й седят добре де. :lol:
Тази формула си е точна, даже имам книга за отслабване и в нея формулата е същата...Но по тази формула се изчислява нормланото тегло

По тази формула съм си с "перфектните килограми" за моят ръст, ама ако знаеш кви паласки имааам. Та верно ай сиктир! :D

Inn0cenCe
04-30-2010, 08:26
Inn0cenCe, ти пък на тая снимка поне тооолкова дебела изглеждааш.. ужас направо! смени си обкръжението

.

Хах не приемам обиди от непознати, и то някви дето даже и снимка не са си сложили :) .

аз снимка съм си слагала, когато и където трябва, въпросът е, че ти изобщо не схващаш иронията, все тая. нека продължават гинка, пенка и драганка да ви набиват филмите в реалността, за да може после да си избивате комплексите във форума(сега пак кажи, че не си схванала за какво ти говоря, прояви първизъм и отново скочи да се защитаваш при положение, че говоря общо). :-o

Често ? Не изглеждаше иронично :-D .Няма значение :) .

Няма да започна да защитавам ничия страна, защото според мен авторката не трябва да сваля никакви килограми, ако толкова иска промяна - малко стягащи упражнени :) .

lifelesscorpse
04-30-2010, 13:35
Останалите ти казаха,каквото трябва.Сега си ти наред да прецениш дали ще ги послушаш или ще си провалиш живота.Много хора си мислеха: "е кво толкова.2-3 килограма не са нищо"В момента тези хора(между другото-мои приятелки и познати) са буквално призраци.Нито за хора стават,нито за нищо.С килограмите отиде и мозъка и душата.Просто недей да се съсипваш заради глупости.Определено килограмите не са фактор за това дали изглеждаш добре или не.Може да си и 45кг,но като имаш коремче (примерно) ,паласки или каквото и да е,то тогава па ли го броиш за хубаво?
Остави ги тия глупости с диетите.Все пак ти си преценяваш де,но аз решавам да кажа,защото не искам да виждам повече такива анорексични тела,на които като пипнеш корема и усещаш гръбнака...

jFoxx
04-30-2010, 19:07
Мерси много за съветите, наистина ми помогнахте ! Реших, че наистина няма смисъл от диети, просто ще спортувам и ще се храня по-здравословно, без цел за отслабване ( :

lovemylife
04-30-2010, 22:26
Най-вероятно си го чувала милион пъти,но трябва да се храниш редовно и здравословно.Тялото ти се нуждае от витамини, минерали и т.н., които не може да си набави само и ако ти не му ги доставиш чрез храната,то няма да функционира правилно и вместо жизнена и здрава ще изглеждаш сякаш си болна от смъртоносна болест.А и това което казваш ти,за колелото,няма да смъкне килограми,даже напротив,ще качи.Мускулите тежат повече от мазнините. :)

ImmortalSportFreak
04-30-2010, 22:31
масово хората се филмират в тия килограми .. о.О

спортувай редовно и активно(никакво застояване);яж здравословно и ще си с отлично здраве и форма
естествено трябва постоянство..

и моля ти се... 6-7 кг. ако свалиш ще станеш кокал ;Д
не се притеснявай от тва колко тежиш ами се наслаждавай на живота и гледай да се забавляваш ;)

KoRnFlAkE
04-30-2010, 22:34
ти добре ли си?

Steff9423
05-01-2010, 00:02
Абе дете вземи да се храниш добре.Кви са тия анорексични мании?Не ги гледай ти моделите,те са кожа и кокали..Хубаво е да имаш и дупе и гърди,стегнати и без целулит.Не СВАЛАЙ!СТЯГАЙ!

Sissy90
05-01-2010, 05:52
Много ме дразните :-x Момичето каза, че се е отказала от диетите, ама понеже никой не си прави труда да чете, продължавате да давате умни съвети и да си изказвате компетентното мнения със съвети или пък "ти луда ли си" :-x И 100% след моя пост ще има още мнение и изобщо никой няма да си даде труда да го прочете. Нали е "форуМ\м", да обменяма мнения, а не само да си казваме своето и да не поглеждаме чуждите. Ай сиктир...

ParisSlava
05-01-2010, 09:53
Момиче,аз съм 1,58 и съм 40 килограма.Ти си СЛАБА!Нямаш нужда още да слабееш.Можеш да ходиш на фитнес само за да си поддържаш фигурата.Яж повече плодове и зеленчуци и пий много течности за да си здрава.Туи е!

Loshotia
05-01-2010, 15:59
Много ме дразните :-x Момичето каза, че се е отказала от диетите, ама понеже никой не си прави труда да чете, продължавате да давате умни съвети и да си изказвате компетентното мнения със съвети или пък "ти луда ли си" :-x И 100% след моя пост ще има още мнение и изобщо никой няма да си даде труда да го прочете. Нали е "форуМ\м", да обменяма мнения, а не само да си казваме своето и да не поглеждаме чуждите. Ай сиктир...

Ахахахахахаха :razz:

foreverr
05-01-2010, 17:04
На тази височина килограмите са ти ок, даже малко
Оф, ай сиктир с тая формула ръста-110. Килограмите й са в перфектната норма. Стига обаче да й седят добре де. :lol:
Тази формула си е точна, даже имам книга за отслабване и в нея формулата е същата...Но по тази формула се изчислява нормланото тегло

По тази формула съм си с "перфектните килограми" за моят ръст, ама ако знаеш кви паласки имааам. Та верно ай сиктир! :D
Е то тази формула може да не съвпада с всички.Всеки е различен.Някои хора примерно им тежат много кокалите и тежат много килограми а са клечки, а при други е различно.А и някои хора имат проблемни места, както например ти - паласките...

WaterLilly
05-01-2010, 17:18
Браво, че се разубеди да сваляш килограми. Важното е да си здрава, не да си слаба. ;-)

pussucetka
05-03-2010, 11:12
ОМГ ! Ти луда ли си ? Къде повече да сваляш . . :shock: ти ако свалиш повече от 3-4 кг ще си като жив скелет .. :shock: По-добре си спортувай от колкото с тези тъпи диети :o . . Аз съм 165 и съм 53 . . и мога да кажа, че горе долу съм добре . . за това спортувам . . :)

BuBzzz
06-13-2010, 13:09
аз съм висока 178 и в момента съм на диета ии за 2 дена 4 кг свалих..бях 55 сега съм 51..ии продължавам да отслабвам..искам да стана 46 :P

britzy
06-13-2010, 13:14
аз съм висока 178 и в момента съм на диета ии за 2 дена 4 кг свалих..бях 55 сега съм 51..ии продължавам да отслабвам..искам да стана 46 :P
:shock: :shock: :shock:

Glamour92
06-13-2010, 13:28
някой да я ключне тая тема...
към BuBzzz-не,46 е много,що не пробваш с 36,а?
безумие... :shock:

MyAll
06-13-2010, 13:37
Ти луда ли си ? Даже си под нормата. Маниачка :lol: . Може би искаш да се стегнеш, а не да слабееш.. Има разлика.

MyAll
06-13-2010, 13:39
аз съм висока 178 и в момента съм на диета ии за 2 дена 4 кг свалих..бях 55 сега съм 51..ии продължавам да отслабвам..искам да стана 46 :P

Ква е тая диета ? Само на вода :D ?!

Vannesa
06-13-2010, 13:49
Мила, не започвай така, ще се забъркаш в едни анорексични глупости, въобще не ти е работа.
Аз съм 41 кг на 1,67 височина. И ям като полудяла за да не ме духа вятъра.
Това да си слаб е ужасно, ти и без това си леко под нормата, не ти трябват диети.
Друго е да се храниш здравословно и да тренираш, това е полезно.
Но диети? Независимо какви, на коя звезда и колко щадящи ги пишат - не!
Абсолютно приятелски съвет - не ти трябват диети, избийте си тия моделски мерки от главата!

XTREMEFREERIDE
06-13-2010, 13:50
Вие сте нек'ви луди, честно. :shock:

Я се стегнете и вместо да мислите за диети започнете да спортувате.

Glamour92
06-13-2010, 13:54
абе,хора-не отговаряйте,момичето отдавна се отказа от глуповатите си идеи.
Темата е за ключ...

Glamour92
06-13-2010, 13:55
Мерси много за съветите, наистина ми помогнахте ! Реших, че наистина няма смисъл от диети, просто ще спортувам и ще се храня по-здравословно, без цел за отслабване ( :
!

portokalka1994
06-13-2010, 14:02
Абе момиче, я се стегни! Какви отслабвания какви глупости :( незнам с каква цел искаш да отслабваш, но ти си си много слаба и така.. Не се вкарвай във филмите, ами си яж нормално и спортувай .. (не за сваляне на килограми, а за стягане)

dimeto007
06-13-2010, 18:44
:shock: най-много 1-2 кг тряя да свалиш не повече - вземи се в ръце!

ledenakrasota
06-14-2010, 17:24
Вие сте болни първо психически!Ето защо нацията ни е такава! 8-) 8-) 8-) 8-)

pandelka
06-14-2010, 17:31
Много си си добре , но няма смисъл да ти го казвам,защото мнението ти няма да се промени .. всички сме такива .. всички искаме да променим нещо и най-вече да свалим някое кило ..
Според мен 7 кила ще ти бъдат много .. няма смисъл ..
тренирай си .. спри да ядеш боклуците както сама каза и ще има ефект.. но не се лишавай от храната,която наистина е здравословна с цел да свалиш толкова мн кг. според мен 2,3 кила ще ти бъдат достатъчни,за да се чувстваш самата ти по-добре :).

cvetit0yyy
01-01-2011, 14:07
Офф направо ми писна от такива теми..момиче на 15-16г. висока 161-165 примерно и тежи към 47-50кг и мисли че е дебела и се оплаква.. а аз какво да кажа като сам на 16г. -163см и сам 85кг. и после вие се смятате за дебели :(

Joanita1973
01-01-2011, 14:10
Според мен си болна от анорексия. Кой ти втълпи глупавата идеята , че трябва да отслабваш?!?!!? Може някой да ти завижда и нарочно така да ти е казал не знам но първо обмисли това ,което искаш да направиш.

britzy
01-01-2011, 14:47
Тя че е болна е болна ама темичката и тя не изостава по застаряване :?

MeLikesPie
01-01-2011, 15:45
161-110=51 - трябва да си 51 килограма за да си нормална.Ти си под нормата..смятай..най-много от тия диети да хванеш булимия..

Почти си права, само дето булимията е психично, не физическо състояние...

Авторке, я най-добре почни да ядеш и излез от филма, щото след като всички ти казват, че си секси, то няма кво да се притесняваш... То си е грозно човек да е като сламка, сега явно си идеална на тегло...

ri41
01-01-2011, 15:52
бях със същите мерки като авторката даже 45 кила и аз исках да ставам 40 :lol: да ама дойде зима и от 45 станах 50, после почнах режим около месец и половина и след това тъпкане от глупост и сега съм около 48 пак с режим и аз искам още 3 кила, знам какво и е на авторката, знам че греша, но винаги ще си имам мисълта че съм леко закръглена, а винаги съм искала да съм кльоща

infected9
06-23-2011, 10:58
BuBzzz пази диета ,пази след няколко дена като я спреш и се наядеш като хората ще си върнеш килограмите .. двойно.Май наистина не знаеш как действа йо-йо ефекта.

Josefinne
06-23-2011, 11:22
Ами на килограми си си супер добре, не виждам на къде още искаш да отслабваш. Плюс това килограмите не винаги са показателни. По-добре тренирай, за да се стегнеш. Дори е възможно чрез тренировките да качиш килограми, защото мускулите тежат, но това не значи, че ще изглеждаш по-зле.

angel4e3
09-23-2011, 19:08
аз съм същия случай ;хх висока съм 1,61 и тежа 49 килограма.И на мен ми викат че съм слаба,но като си го наумя няма отърване,така че не те упреквам.Аз лично почнах една диета на Лили Иванова която и Мария Илиева била отслабнала супер много.Значи сутрин пиеш топла вода (не чай) със мед и лимон,след това на обед мисля че само зеленчуци ,но за по подробно и да не те излъжа виж в google там пишеше :)

Runaway11
09-23-2011, 19:25
2010! На момичето отдавна не й трябва съвет!