PDA

View Full Version : Най-добрия пищов?



mitaka93
04-29-2010, 06:24
Предлагайте начини за правене на пищови?
Нашия клас имаме един начин:
Преди часа (в междучасието) по който ще ни изпитват, чистим хубаво дъската (от белите дъски с маркери. Надали има вече черни с тебешир) със спирт. След което пишем с маркер важни работи за урока и т.н. на дъската. Изчакваме 2 мин след което с кърпичка за нос търкаме написаното. Остават сиви следи които даскалките не виждат а ние да... дори от последния чин! :) :grin:

Nakadah
04-29-2010, 07:25
Глог

ShtrudeL
04-29-2010, 09:16
За най-добрия пищов ти трябва единствено да внимаваш да не те хванат. Дори и невидим да си направиш ако те видят,че преписваш гориш. В това съм се убедила през всичките тея години и никога не са ме хващали ^^

UnForgettableDream
04-29-2010, 09:20
Никога не съм си правила, не мисля и да си правя. Дори да не ме хванат, пак ще ме гризе съвестта. Разчитам единствено на това, което знам, колкото и да не съм се подготвила по-малко от 4 нямам! 8-)

dark40
04-29-2010, 09:22
deagle

SmilezZz
04-29-2010, 09:49
Никога не съм си правила, не мисля и да си правя. Дори да не ме хванат, пак ще ме гризе съвестта. Разчитам единствено на това, което знам, колкото и да не съм се подготвила по-малко от 4 нямам! 8-)

ecstazy
04-29-2010, 09:56
Никога не съм си правила, не мисля и да си правя. Дори да не ме хванат, пак ще ме гризе съвестта. Разчитам единствено на това, което знам, колкото и да не съм се подготвила по-малко от 4 нямам! 8-)

anonymous546178
04-29-2010, 09:59
Най-добрия е да си научиш :D
Инак аз съм от старото поколение, листчета с формубите и в джоба, държиш заедно с него и една празно листче, като те питат кво е това вадиш празното

Faltera
04-29-2010, 11:16
Ами аз попринцип на блезата с дългия ракав пиша квот трябва поглеждам и така,ама отвътре.

KpucmuHa
04-29-2010, 12:18
Най-добрия е да си научиш :D
Инак аз съм от старото поколение, листчета с формубите и в джоба, държиш заедно с него и една празно листче, като те питат кво е това вадиш празното
+1 8-)

britzy
04-29-2010, 13:02
който казва,че никога не е ползвал пищов или лъже или е хипер умен.
Аз пиша по ръцете си или отвътре на листа :razz:

в моливника си имам пищови,по чина. :lol:

raliichkaa
04-29-2010, 13:24
ако ме изпитват устно сядам там разменяме си чиновете и сад една колона има чин (2рия подред) и там си слагаш учебника и ларш :D а иначе писмено на телефона

SmileyFace
04-29-2010, 15:28
аз винаги си пиша на телефона колкото да вържа 3-ката и..до сега не са ме хващали 8-)

elito0o0o0
04-29-2010, 15:55
който казва,че никога не е ползвал пищов или лъже или е хипер умен.
Мда! :-D ..

Моят начин на преписване ее.. суперски просто,но не мога да го обясня с думи.. трябва да покажа,че да разберете. До сега не съм имала проблеми с този вид преписване ,но в 80% от тестове и контролни не преписвам... :)

britzy
04-29-2010, 16:01
ако ме изпитват устно сядам там разменяме си чиновете и сад една колона има чин (2рия подред) и там си слагаш учебника и ларш :D а иначе писмено на телефона
на нас не ни дават да се местим :-o :booooomb:

Luscious_Heart
04-29-2010, 16:06
Аз имам голям несесер и вътре си слагам някакво малко листче. :)
Друг път пък имах варианта на теста по литература под чина, взет от съседния клас с верните отговори от помагалото.
А днес си направих контролното по история с учебника под чина. :) Този е много дървясал. :razz: Ама е як де :D

ivcheto0o
04-29-2010, 16:08
По различните предмети различни методи.Понякога на ръката,телефона,моливника, арски.А по физика направо си изваждам един лист върху чина и там е написано всичко а тя мисли че е чернова :D

liim0nka
04-29-2010, 18:13
Пиша си пищова пъхам го в несесера..по-хубав пищов не съм имала..и като искам да обърна листа(ако има на др страница писано) бъркам в несесера уж за гума..и цяло контролно мога да напрая 8)

sasheto0o
04-29-2010, 18:59
Ами по всеки предмет различно- телефон,на чина,в несесера .. по стената .. по радиаторитее :D . Веднъж в 7ми клас правим контролно по физика . И аз понеже не бях научила едни зависимости и си ги бях написала на гърба на листа.. Смешното беше,че госпожата ми беше дала 4 точки за тях 8-) 8-) 8-) .. Ето така се изкарват шестици :lol: :razz:

alex4et0y
04-29-2010, 19:14
Пиша си на телефона под формата на смс и си преписваам. :grin:
Когато е устно изпитване нямам пищови. Тогава съм си научила, ако някои има идеа за "помагало" за устоно изпитване да каже! :cry:

SemperFidelis
04-29-2010, 21:08
Ако ми се наложи да ме изпитват устно, ще си прочета каквото ми трябва на телефона, слагам hand-free -то и готово... и без това по цял ден в даскало слушам музика.

casey
04-30-2010, 14:02
Пиша един малък лист, като ми дадат контронлното го вадя слагам го отгоре и слагам ръката в/у него. Като ми трябва дръпкав ръката и гледам. Не е никъв могод, но досега никога не са ме хващали, за разлика от дръгите където се чепят и си слагат листовето м/у крата, пишат се по подметките и други такива. Изглежда точно все едно си гледаш в конторлното... Не е подходящо за първи чин...

r1a1d1o1s1t
04-30-2010, 16:04
който казва,че никога не е ползвал пищов или лъже или е хипер умен.
Аз пиша по ръцете си или отвътре на листа :razz:

в моливника си имам пищови,по чина. :lol:
леле значи съм хипер умна,гордея се със себе си 8)
п.с.може със смс-и или пък(най-добрия варянт) bluetooth да си помагате целия клас,все някой трябва да е учил...

YoUcANNOtiMaGiNe
04-30-2010, 16:07
Най-добрия е да си научиш :D
Инак аз съм от старото поколение, листчета с формубите и в джоба, държиш заедно с него и една празно листче, като те питат кво е това вадиш празното
:D

XxStupidMuffinxX
04-30-2010, 16:12
Никога не съм си правила, не мисля и да си правя. Дори да не ме хванат, пак ще ме гризе съвестта. Разчитам единствено на това, което знам, колкото и да не съм се подготвила по-малко от 4 нямам! 8-)

nadetyYy
04-30-2010, 17:17
не винаги използвам,но когато имам не ме хващат-или пиша на листче и си го слагам под дупето и само го плъзгам или пак с листче в чантата ми,а тя върху краката и само отварям и гледам 8-)

awerw
04-30-2010, 19:33
аз по руски си бях видял контролното от учебника и за всяка задача пищов направо се побърках да вадя листчета слагах ги под дупето в джобовете :D но резултата беше отличен :P

madeliinee
04-30-2010, 19:49
Всеки път е различен :) не са ме хващали все още и се моля да нер става :) еми спомням си в 5-ти клас някво контролно по История и първия пъ повечето от класа 2-ки и тая вика ше правите на ново и аз събота и неделя зубря целия учебник по ИСтория ама не ми са получават нещата и репих на едни носни кърпички пишеш ама оставяш 1-вата празна и се едно ще ти тече носа и си земаш кършичка и тка последния път по математика имам накитник и на малко лисче с дребни букви Формулите ии вадиш от накитника гледаш и прибираш на торба съм си писала годините по история на подметката на крака на ръката на капака на тела едно лисче залепяш и уж вадиш тела да видиш колко е чааса мн са начините но при мен всеки път са различни :)

roten
04-30-2010, 20:01
Правя си един .txt файл на компа където си пиша препишонките и го качвам на телефона и по време на контролното го отварям и чета. До сега не са ме хващали и е удобно, защото можете няколко ученика да се уговорите да си разделите препишонките на части и преди контролното да си ги разпратите :)

silvana95
05-01-2010, 14:05
аз през часа се обаждам на някой по тела да се ровне в нета да ми каже :D :D :D :smt117

mitaka93
05-01-2010, 18:52
аз през часа се обаждам на някой по тела да се ровне в нета да ми каже :D :D :D :smt117

А тея ваще учителки глухи и сляпи ли са?... :shock:

SemperFidelis
05-01-2010, 19:33
Че какво странно има в това?

ImmortalSportFreak
05-01-2010, 20:53
..малки листчета по джобовете или под листа с нужното написано или ако те изпитват-драскаш това което ти трябва с молив на чина... така най-често се прави при нас ;Д
най-важното - много внимавай да не те хванат http://smileys.svatbata.org/set-01/288.gif

Sunny1Moon
05-02-2010, 05:10
идеики за пищови
1.на химикала залепвош листче с нужното и трябва за всеки случай да имаш и друг такъв същия без листче
2.на чина де намериш за удобно
3.на подметката на обувката
4.абе най-добре е да си научиш

jFoxx
05-02-2010, 06:45
Аз пък на телефона си го правя :D в бележки или в смс правя пищова и си гледам под чина, като ест., внимавам за г-жата/г-дина и никога не са ме хващали.. 8-) :D

Elenichkaa
05-02-2010, 06:46
мн са начините но при мен всеки път са различни :)
+;)

g0ssip
05-02-2010, 14:16
(от белите дъски с маркери. Надали има вече черни с тебешир) :) :grin:

Само да отбележа, че в нашето даскало дъските са черни с тебешир :-D

Веднъж в час по география правихме някакво контролно и аз реших да пиша другата група, за да си помагам с момчето до мен. Учителят събра сички пищови, които видя (не писа двойки, просто ги прибра), та така и на момчето до мен взе пищовите и аз преминах на втора фаза - преписване директно от учебника, а даскала беше виснал баш на нашия чин, видя, че преписваме, овика само момчето до мен и прибра учебника му. Аз така на инат си извадих учебника от чантата и му го подадох най-безцеремонно с думите "Ох господине, ето ви го, не ми се занимава..", а той не го взе и ми вика "Не, не, нека при теб си стои.." Оставих си учебника по средата на чина и почнах да си преписвам, той видя перфектно и дума не ми каза, обаче изкарах 5, защото не можах да си намеря текста, който да препиша :D :D

П.П: Иначе при мен пищови могат да се намерят навсякъде (на подметките, в сутиена, в обувките, залепени от вътрешната страна на блузата, в ластика за коса, в пръстени и гривни, царски пищов на втори лист, който си държа под този, на който пиша, в химикалката, издълбавала съм текстове върху молив, от вътрешнната страна на полата, по земята, с измислена азбука върху лист който се вижда и се набива яко на очи но изглежда безобиден, направо от учебника и къде ли не.. Само да кажа, че пищовите ми винаги са много големи и са ме хващали само веднъж да подсказвам по математика и до там

justunique
05-02-2010, 14:32
..

impassive7
05-02-2010, 15:51
зависи от учителя-ако е някой смотан, директно учебника отдолу, ако не пищов в джоба и много внимаваш като гледаш надолу да си криеш очите, слагайки ръка на челото :D не се бях сещал за празно листче, заедно с пищова, ще ми помогне ...

DanChoO
05-02-2010, 16:23
Има един много ефектен пищов !!Значи 1во ти трабва GSM или MP3 и слушалки!Записваш всичко което ти трябва за теста и по време на контролно пускаш записа и готово :D :D :D :D .Ама тва става ако имаш многооооо дълга коса(каквато аз нямам) :( .

SemperFidelis
05-02-2010, 17:02
Има един много ефектен пищов !!Значи 1во ти трабва GSM или MP3 и слушалки!Записваш всичко което ти трябва за теста и по време на контролно пускаш записа и готово :D :D :D :D .Ама тва става ако имаш многооооо дълга коса(каквато аз нямам) :( .
Качулка нямаш ли, нещо шапка, блуза/суичер с голяма яка?

Greennight
05-02-2010, 18:06
Повечето учители си вадят вестничето пииват си чайчето,така че направо си вадя учебника :-D или притичвам скришом до някой,който знае.Иначе по някои предмети си взимам някви по-големи обувки например кецове,изрязвам по подметката листа и пиша...после преди часа си лепиш 1 дъвка под обувката и ако даскала те види натискаш с крак ставаш и казваш никакъв лист сторило ви се е :grin: Ама си иска практика и упражнения в къщи :lol:

Greennight
05-02-2010, 18:10
Има един много ефектен пищов !!Значи 1во ти трабва GSM или MP3 и слушалки!Записваш всичко което ти трябва за теста и по време на контролно пускаш записа и готово :D :D :D :D .Ама тва става ако имаш многооооо дълга коса(каквато аз нямам) :( .
Качулка нямаш ли, нещо шапка, блуза/суичер с голяма яка? Тва не е лошо,но трябва да си наистина с мн дълга коса,1 момиче я изхвърлиха само заради 1 слушалка в ухото ,през която не слушаше нищо :?

SemperFidelis
05-02-2010, 18:31
Има един много ефектен пищов !!Значи 1во ти трабва GSM или MP3 и слушалки!Записваш всичко което ти трябва за теста и по време на контролно пускаш записа и готово :D :D :D :D .Ама тва става ако имаш многооооо дълга коса(каквато аз нямам) :( .
Качулка нямаш ли, нещо шапка, блуза/суичер с голяма яка? Тва не е лошо,но трябва да си наистина с мн дълга коса,1 момиче я изхвърлиха само заради 1 слушалка в ухото ,през която не слушаше нищо :?
В няк'во болно даскало си.

in4et0yy
05-02-2010, 18:42
В повечето случаи или на ръката, или на чина, или отзад на несесера. Веднъж имахме към 50 думи по английски и си бях надписала целия моливник и вътре на гумата, на острилката и дори бях залепила обвити листи на по-дебелите химикали и коректора и писах вурху тях :-D

vesSynkaa
05-04-2010, 17:07
ми снимам с телефона от учебника или от където сме писали и така .. последния път по право не бях учила, че не ми остана време и ние уроците ги пишем в тетрадката и един урок ми е 5листа .. и най-важното писах с мн малки букви в една друга тетрадка и снимах всички уроци,преименувах си ги всички и така на контролната преписвах .. малко се прецаках,защото за 2рия урок не ми остана време да го препиша,но .. шанс 8-) най-добре е,когато си научиш ..

blo0dangel
07-11-2010, 07:30
хах... хендсфрее е истината... особено като имаш да научиш 100 теми по 20-30 листа сяка :) :)

kam22
07-11-2010, 13:40
Всеки път различно, но си имам един постоянен пищов по математика...Написала съм си всички формули с пергел върху триъгълника...никога не са ме хващали :D :lol: :D :grin:

0u7l1n3
07-11-2010, 14:04
Да го научиш и разбереш, това е най-добрият пищов! :-D

ilko0214
07-11-2010, 15:27
Ами имам няколко метода..
Първи и един от най - успешните ми.. - На лаптопа си, в .txt файл си пиша всичко нужно, и си го качвам на телефона ( nokia ) и то ми се конвертира в бележка, след това си променям езика на китайски и на изус си влизам в бележката и чета, като ме хванат, бързо натискам червената слушалка и госпожата нищо не може да ми направи, а и така хем малко научавам от преписването на текста в .txt файл.. :D :-D

Вторият ми метод не е много добър, но бързо се прави.., в нас на пълна тишина си пускам гласовия рекордър на телефона и си преговарям най - важните неща, които разбирасе ми трябват за да изкарам хубава оценка, след това с безжични слушалки ( хендсфри ) или с обикновенни.. си пускам записа и така, но преди това отново съм променил езика на китайски.. :D

Другите ми методи са класическите.. кралски, учебника и тн. :-P

Ape
07-11-2010, 15:31
Да седнеж до някой умен :D

qsiii
07-12-2010, 11:37
ние пишем по пода най-важното върху ,което ще ни изпитват или лепим листи по-тавана ако госпожата намери лист , не се надява на друг 8-)

HoBoJIyHuE
08-23-2010, 08:04
Ами зависи от учителя :D Аз имах една луда по физика....И тя докато се наливаше 100 часа с вода от огромна туба аз най-спокойно си преписах от учебника....Определено не беше в ред..Хем вижда ,че преписвам хем продължава да зяпа мухите и тавана :lol:

LuxurySk0B
08-23-2010, 08:16
пишеш гърба на листа на който ще пишеш с химикал на който му е свършило мастилото и после като погледнеш под ъгъл се вижда