PDA

View Full Version : Невидимите СМС-и



radybt
04-29-2010, 11:18
Помощ! Моля ви се, ако някой знае, как мога до си видя смс-ите, който са ми в телефона, само че не през телефона, в смисъл екрана ми не работи и е невъзможно да ги прочета, а ми писаха много, за мен едни от тея смс-и могат да си окажат много важни, трябва да има някакъв начин да ги прочета (на тела ми всичко му е наред, само екрана е развален, даже си пускам музика, на изуст щото знам къде е и без да гледам :lol: )
Пробвах да сложа картата на друг телефон, при това идентичен с моя.. но не се получи :(

Помагайте, моля ви!

SolusChristus
04-29-2010, 11:19
На сервиз, сменят ти дисплея, 20 лв до 500 зависи от телефона и си четеш SMS. :)

radybt
04-29-2010, 11:34
На сервиз, сменят ти дисплея, 20 лв до 500 зависи от телефона и си четеш SMS. :)
Тела ми е 2600 класик. Ама стига беее!! Трябва до има някакъв друг начин, не искам да го ремонтирам, по-евтино ще ми излезе нов! А си искам смсите :cry: :cry: :cry: :cry:

Valento
04-29-2010, 11:37
На сервиз, сменят ти дисплея, 20 лв до 500 зависи от телефона и си четеш SMS. :)
Тела ми е 2600 класик. Ама стига беее!! Трябва до има някакъв друг начин, не искам да го ремонтирам, по-евтино ще ми излезе нов! А си искам смсите :cry: :cry: :cry: :cry:

Инсталирай си Nokia PC Suite тя има опция за Mesages и си фърчиш...за програмата ще ти е необходима BlueTooth или USB връзка !

SolusChristus
04-29-2010, 11:58
блуту

lolwut

radybt
05-01-2010, 07:47
На сервиз, сменят ти дисплея, 20 лв до 500 зависи от телефона и си четеш SMS. :)
Тела ми е 2600 класик. Ама стига беее!! Трябва до има някакъв друг начин, не искам да го ремонтирам, по-евтино ще ми излезе нов! А си искам смсите :cry: :cry: :cry: :cry:

Инсталирай си Nokia PC Suite тя има опция за Mesages и си фърчиш...за програмата ще ти е необходима BlueTooth или USB връзка !
Братле, златен си!!! :grin: :grin: :grin: