PDA

View Full Version : с лентички или фотоепилация



sladuranata1112
04-29-2010, 17:07
:D :D :D :D :D

Converse333
04-29-2010, 17:35
По - добре е с фотоепилация. В моя град е 15 лв за горната устна, но поне после не ти излизат няколко години. :)

sunshine955
04-29-2010, 17:55
ох .. знам кфо е и аз първия кът като ги махнах с лентички се зачерви ужасно и ходех така на училищее 8-) ужас голям срам секи ме питаше от какво е :? :lol: след няколко дена хвана коричка 8-) ужас не можах да я изтрая и след няколко дена си я махнах сама .. само че не беше израстнала отдолу нова кожа и пак стоя мн червено :D 8-) после пак хвана малка коричка .. и тя си падна след няколко дена 8-) 8-) абе дълга история .. мазах го с крем "здраве" денонощно .. дори не излизах от срам ;д и си стоях у нас постоянно с крема .. сега ги махам с пинсета секи ден по 10-20 късъмчета мн ми оредяха и сега са мн тънички.

преди малко писах това .. в друга тема надявам се да съм ти помогнала :)

MissHouse
04-29-2010, 19:49
аз мойте го махам с ленти през седмица ги махам ама с фотоепилация по добре :-)

pomo6tplz
04-29-2010, 19:57
баи дъ уеи какво е фотопилация? преди 2 год една фр използвасе светкавицата на фотоапарата и си мислеше че било това(нешто като ултрасвтелинни лъчи?)много тъпа беше ама се пак на 13 ...
та то е ясно че не е тфа,,кво е?

cherrygloss
04-29-2010, 20:06
баи дъ уеи какво е фотопилация? преди 2 год една фр използвасе светкавицата на фотоапарата и си мислеше че било това(нешто като ултрасвтелинни лъчи?)много тъпа беше ама се пак на 13 ...
та то е ясно че не е тфа,,кво е?
Ох, :razz: :razz: сори за спама, но не успях да се сдържа :razz: :razz:

И сега сериозно: Това си е със специални лъчи, които "убиват" космите за определено време от няколко години.

gabi7u
04-30-2010, 08:00
баи дъ уеи какво е фотопилация? преди 2 год една фр използвасе светкавицата на фотоапарата и си мислеше че било това(нешто като ултрасвтелинни лъчи?)много тъпа беше ама се пак на 13 ...
та то е ясно че не е тфа,,кво е?

1. в тоя форум тея приятелки не минават .. 8-)
2. пишеш отвратително. :?
3. Ходиш в козметично студио, за да ти облъчат устната и да ти изгорят косъмчетата от корена направо и да си ходиш без тях годинка някаде..