PDA

View Full Version : лице като на кукла



Neopitom3na
04-29-2010, 17:10
бихте ли ми казали някакъв фон дьо тен, с който лицето ми да стане като на кукла 8-) .. блестящо и красиво :) (за около 15 лева)

liim0nka
04-29-2010, 17:12
как ще изглежда фон дьо тена на лицето най-вече зависи от начина, по който ти си го сложиш.Не мисля, че има фдт, който да мацнеш леко и да ти направи лицето красиво :?
на макс фактор секънд скин не е лош иначе... и на буржоа новия :)

hahavteen
04-29-2010, 17:19
Само с фдт не става.. То си трябва коректор, руж, хайлайтър за под очите... Не в проста работа.

sunshine955
04-29-2010, 17:20
аз преди ползвах на майбалин афинитон .. покрива добре но аз го спрях защото нямам пъпки .. имам приятелки които са мн доволни от импала и не им личи че са с фон дио тен.. аз оставам да ги гледам с отворена оста като ми кажат .. 8-) мн хубаво им покрива,, поне на тези 2 които съм питала..за други незнам.Но с един фон дио тен не можеш да си направиш лицето като на кукла ..
мога да те посъветвам да ползваш перли .. може да са бронзатни .. нали искаш да си като кукла.. това е от мен :)

rrrawrrr
04-29-2010, 17:32
не става само с коректор 8-)

Converse333
04-29-2010, 17:34
Ако под лице на кукла имаш в предвид "порцелановия" ефект, когато напластиш фон дьо тена... Е това стои адски изкуствено. :?
Иначе ако имаш в предвид равномерен тен и здрав вид на кожата, това си зависи само от твоята кожа.
За фдт - Афинитона е хубав.

sunshine955
04-29-2010, 18:08
ще ползвам темата ти ,, за което се извинявам .. ако имаш нещо против ще изтрия поста .. но не искам да пускам нова тема .. има достатъчно.
Имам черни сенки около очите .. леки са но ме притесняват придават ми изморен вид на очите.. от няколко дена спрях грима просто за почивка на очите .. Тази седмица само днес си сложих грим.. искам нещо което да ги прикрива .. очите са ми зелени а тези сенки само ги грозят ,,, ужасни са просто .. Та искам да ползвам нещо като коректор,фон дио тен или нещо такова което да ги прикрива добре .. вече свикнах да слагам само спирала (преди всеки месец слагах молив) просто да не натоварвам очите излишно защото нося лежи сместо очила .. Така предложете нещо което да ги прикрива и някакъв крем за по коректора фондио тена или там каквото щв ми предложите,защото знам че не е хубаво да се слагат такива работи без да има крем отдолу,защото се запушвали порите ..хайте предложете нещо което да ги прикрива мн добре и да не стои искуствено .. :)


Също искам да си купя бронзантна пудра .. тези които ползват предложете някаква от която сте доволни (:
Благодаря на всички.

sunshine955
04-29-2010, 18:11
Само с фдт не става.. То си трябва коректор, руж, хайлайтър за под очите... Не в проста работа.

хайлайтъра за какво се използва .. нещо като коректор ли е ?

kypo
04-29-2010, 18:23
за такава кукла ли лицето? http://www.vratovrazka.bg/images/stories/skuka/interesting/sexdoll/doll.jpg

hahavteen
04-29-2010, 18:24
Само с фдт не става.. То си трябва коректор, руж, хайлайтър за под очите... Не в проста работа.

хайлайтъра за какво се използва .. нещо като коректор ли е ?

Ами подчертава някои места на лицето. Аз споменах за под очите защото по принцип там най-често съм забелязвала да се слага тъй като погледа изглежда по-свеж.
Ето инфо http://grimiornata.blogspot.com/2008/03/blog-post_25.html
Аз не си слагам нищо по лицето така че знам това което знам само от сайтове и ютюб 8-)

sunshine955
04-29-2010, 18:27
Само с фдт не става.. То си трябва коректор, руж, хайлайтър за под очите... Не в проста работа.

хайлайтъра за какво се използва .. нещо като коректор ли е ?

Ами подчертава някои места на лицето. Аз споменах за под очите защото по принцип там най-често съм забелязвала да се слага тъй като погледа изглежда по-свеж.
Ето инфо http://grimiornata.blogspot.com/2008/03/blog-post_25.html
Аз не си слагам нищо по лицето така че знам това което знам само от сайтове и ютюб 8-)
axa .. мерси :)

nikinkaaa
04-30-2010, 08:22
Перли и фдт на Мейбелин