PDA

View Full Version : Стараят се да превърнат живота ми в ад..



dream1707
04-29-2010, 19:56
...

L0ST
04-29-2010, 20:07
Ами при положение, че групата се е запазила, а само ти си аут, кажи какво си им направила. Много често хората когато придобият голямо самочувствие стават досадни групичката ще им...го начука така казано.

dream1707
04-29-2010, 20:21
Проблема е там, че нищо не съм им правила... ние бяхме 6 човека в тази групичка ии по едно време всички освен едно момче се отдръпнаха.. но все пак и тогава бяхме приятели. И вчера идват при мен и ми заявяват, че повече не искат да са ми приятели, ей така, без причина... била съм се променила, повече хора са ми били обръщали внимание и са ме харесвали .... това не е вярно, нз поне аз не мисля, че повече хора ми обръщат внимание.

SemperFidelis
04-29-2010, 21:04
Когато се цепиш от колектива, колектива ти го нацепва колективно... или нещо от типа беше.

L0ST
04-29-2010, 21:07
Когато се цепиш от колектива, колектива ти го нацепва колективно... или нещо от типа беше.

Да бе и аз тва се опитвах да се сетя (доста бегло съм го написал :D )

mArMaLaDkA
04-29-2010, 21:32
най-готините били! :lol: ебати филмите, дано сте 7 клас, а не 12-ти, че тогава мамата си трака.

не знам как да се държиш с тях. единственото, което бих те посъветвала е занапред да си смъкнеш малко самочувствието и да спреш да правиш кифленските истории с "групичката на най-готините", за да не ти се случи втори път.

CrAzYanDlaZy
04-30-2010, 08:05
най-готините били! :lol: ебати филмите, дано сте 7 клас, а не 12-ти, че тогава мамата си трака.

не знам как да се държиш с тях. единственото, което бих те посъветвала е занапред да си смъкнеш малко самочувствието и да спреш да правиш кифленските истории с "групичката на най-готините", за да не ти се случи втори път.

++

justwondering
04-30-2010, 08:32
Може да са прави. Може наистина да си се променила и да си започнала да ги дразниш. Човек като има твърде високо самочувствие и не е особено приятна компания. Може ти самата да не осъзнаваш, че си станала по-отворена и това да ги дразни. А и те се държат детски (имам предвид това със заливането с вода- тъпо е). Поговори с тях и се изяснете. Разбери защо не искат да сте приятели и се опитай да оправиш нещата. Ако не успееш, се разделете мирно и тихо, а не да се мразите.

uBuTo
04-30-2010, 09:03
Не се цепи от колектива защото колектива ще ти го нацепи колективно .. ;)
И ква е тая групичка на "готините" :? .. кифленска му работа .. всички сте прости ;)

alex4et0y
04-30-2010, 14:14
Не ставай приятел с някои хора само, защото са фешън лигли ли или как му се викаше :lol: .

VerryBerry
04-30-2010, 14:21
най-готините били! :lol: ебати филмите, дано сте 7 клас, а не 12-ти, че тогава мамата си трака.

не знам как да се държиш с тях. единственото, което бих те посъветвала е занапред да си смъкнеш малко самочувствието и да спреш да правиш кифленските истории с "групичката на най-готините", за да не ти се случи втори път.

++

тъкмо и аз тва щях да пиша.Уж сте "най-готините",пък такива детски истории :D

rebeccaa
04-30-2010, 15:56
Проблема е там, че нищо не съм им правила... ние бяхме 6 човека в тази групичка ии по едно време всички освен едно момче се отдръпнаха.. но все пак и тогава бяхме приятели. И вчера идват при мен и ми заявяват, че повече не искат да са ми приятели, ей така, без причина... била съм се променила, повече хора са ми били обръщали внимание и са ме харесвали .... това не е вярно, нз поне аз не мисля, че повече хора ми обръщат внимание.


В абсолютно същото положение съм само дето нямам високо самочувствие, иначе много добре те разбирам, знам какво ти е, но живота продължава намери си по добри приятели от тях и си ги подбирай.

nIkEnCeTy_bE
04-30-2010, 17:05
Е как ще допускаш да те правят на парцал?! Как ще допускаш да те целят с вода и някви такива мизерии. Я малко ги поспри, кви са тия работи. Можеш, ако искаш да не се занимаваш, и без това последна година, 1 месец остана дето и той ще се учи малко, така че спокойно. Ще се отървеш от тях. Аз ако бях нямаше да допусна така да ми се правят.

danibebi
04-30-2010, 18:47
Бих се посъветвала да се преместиш в друго училище,но тъй като остава само 1 месец,пък и предстоят изпити (предполагам,че си 7 клас) няма смисъл.Еми игнорирай ги,напълно.Старай се да ги отбягваш.Ако не можеш,оплачи се на вашите или на директора.Все ще направят нещо.А ако прецениш,че можеш да ги изтърпиш още 1 месец..успех все пак.. :)

mArMaLaDkA
04-30-2010, 18:53
Аз ако бяхнямаше да допусна така да ми се правят.

Да, да, знаем го форумното геройство. :) Само дето е в пъти по-различно, ако ти се случи наистина. 20-30 човека и ти срещу тях е една много интересна картинка.

Tempest
04-30-2010, 19:22
Бяхме си направили групичка, от най-готините хора в нашия клас и постоянно бяхме заедно.

от тук нататък нямаше смисъл да чета.. уви, падам си по безсмислените неща.. явно, че имаш проблеми със самочувствието :) за тебе може да са най-готините, обаче сама виждаш как си противоречиш. А те са лицемери, няма кво да овъртаме, ЕГОцентрици е доста конкретно казано, т.к. са цяла група... в смисъл такъв, че искат да им обръщаш внимание, да си само с тях, да говориш само с тях, да гледаш само тях... и никой друг, щото къв приятел си? Хващаш най-сериозния от групата, с който можеш да проведеш човешки разговор и питаш "какъв е проблема?" и всичко ше се изясни.. по-добре е от да се вкарваш в разни филми :)

uBuTo
05-01-2010, 08:29
Бих се посъветвала да се преместиш в друго училище,но тъй като остава само 1 месец,пък и предстоят изпити (предполагам,че си 7 клас) няма смисъл.Еми игнорирай ги,напълно.Старай се да ги отбягваш.Ако не можеш,оплачи се на вашите или на директора.Все ще направят нещо.А ако прецениш,че можеш да ги изтърпиш още 1 месец..успех все пак.. :)
да бе за кво да се мести? :? ти кво говориш .. защо да им се дава на тия лигли ?? :?

DqVoLsKoJeLaNiE
05-01-2010, 09:14
Видяло се е кви приятели си имала, а това с групичката на "най-готините" го има навсякъде, не е кифленска история,просто ви е забавно заедно,прекарвате си времето заедно и тва за теб са най-готините хора, но понякога е просто заблуда. Не се филмирай и цепи само напред и нагоре. :)

d3n17yy
05-01-2010, 09:18
Когато се цепиш от колектива, колектива ти го нацепва колективно... или нещо от типа беше.

:razz:

1 - во не се вкарвай в никви филми :D за " най - готините "

2 . видяло се е кви са ти били приятели тия

3. не им се връзвай намери си др приятели и си живей живота 8) :)

pamii
05-01-2010, 09:20
Последна година - ще приема, че си 7ми клас, не 12.
Вие не можели просто да си изясните нещата между вас с разговор ?! Не можеш ли да им кажеш 2 изречения, и да си изкажеш мнението `?! Психоложка няма те ли си? Не може ли с нея да седнете и да изясните проблема ..
Ако те е бъз да говориш с тях, тогава ще траеш! Така или иначе малко остава ще изтърпиш. :)

Shadowsogirl
05-01-2010, 09:30
Как ви обичам тия най-тонити.е Присърце сте ми. 8-)
Еми явно не сте толкова готини колкото се имате щом прайте глупости като заливания с вода, реплики като "вече не съм ти приятелка/приятел", щото аз тия работи, особено второто го правехме в детската градина.
На всичко отгоре самичка си противоречиш. В първия пост казваш как си добила самочувствие и хората са почнали да те харесват, в един от следващиге, че всъщност не е така. Върви, че разбери.
И... Наистина тая работа с най-готините, групичка, най-добри приятелчета, ми звучи като някой американски филм.

Inkognoto
05-01-2010, 09:42
Историята ти е подобна на моята. Има в моя клас едни момичета, които незнам защо изведнъж започнаха да ми се подиграват и такива подобни, веднъж даже ми счупиха стола! Ама аз не им обръщах внимание нито ги репликираш нито говорих с тяс и те накрая се отказаха щот разбраха, че няма да успеят да ме ядосат. Предлагам ти и ти така да направиш! :) Действа 8)

danibebi
05-01-2010, 12:32
Бих се посъветвала да се преместиш в друго училище,но тъй като остава само 1 месец,пък и предстоят изпити (предполагам,че си 7 клас) няма смисъл.Еми игнорирай ги,напълно.Старай се да ги отбягваш.Ако не можеш,оплачи се на вашите или на директора.Все ще направят нещо.А ако прецениш,че можеш да ги изтърпиш още 1 месец..успех все пак.. :)
да бе за кво да се мести? :? ти кво говориш .. защо да им се дава на тия лигли ?? :?

а по-добре ли е да и тровят живота? :?

blue_ice
05-01-2010, 16:56
напрайли си групичка на "готините" в класа и постоянно били заедно :lol: :lol: :lol: аа кой клас сте?

uBuTo
05-02-2010, 08:28
Бих се посъветвала да се преместиш в друго училище,но тъй като остава само 1 месец,пък и предстоят изпити (предполагам,че си 7 клас) няма смисъл.Еми игнорирай ги,напълно.Старай се да ги отбягваш.Ако не можеш,оплачи се на вашите или на директора.Все ще направят нещо.А ако прецениш,че можеш да ги изтърпиш още 1 месец..успех все пак.. :)
да бе за кво да се мести? :? ти кво говориш .. защо да им се дава на тия лигли ?? :?

а по-добре ли е да и тровят живота? :?
ами като сте мишки и не можете да им се опънете а само ревете по форумите .. много ясно че ще ви го тровят :?
а ти от къде знаеш че в новото училище някой няма да се заяде с нея .. :? .. нали ще е заек .. знаеш ли на кво ще я направят .. и така като гледам много много не може да се защити .. така че не и завиждам .. :?

MimiKalcheff93
05-02-2010, 09:35
Сама си си виновна!
Как не са те и отърбушили се чудя още :D :razz: :grin:
Ей като ги гледам 6-7 клас в мойто даскало и като имаш напредвид ,че не сме някакъв голям град .. и пак бе ей..м*йка стара...Егати лиглите!Извинявам се . ама такива фасони , чалъми , чупки, стойки и т.н. е няма братче!
Какви ноемра си играят нямата си наидея по скоро вървим си из коридора и гледаме някво такова тетрадка незнам , то да бъде дневник някво момиче от 7 ли 6 ли ненам клас и нейния дневник.И естествено седнахме д ачетем боже щях да се гръмна по едно време.Нямате си наидея в какви филми живее днешната младеш сега примерно какво си спомням:
Едното това де момиче на което е днвника тръгнало с едно момче , обаче се разболяла и я няамло 1 седмица на даскало а момчето'' й '' което било в същото даскало се ( забележете тук ) ''зарибявало адската'' ( незнам запечата ми се ) с някаква '' проста лигла'' , която с нищо не можела да се закачи на малкия пръс на 'крака'' на това момчие собсвеничната на дневника.Тееей дошла тя на даскало примерно Весела незнам тей да я кръстя и разбрала от нейни приятелки каква била работата , направила тя план уж да се скарат с тия нейния приятелки 1 2 и 3 за пред другото момиче тоест '' тъпата лигла''
:razz: и оная ссе вързала лиглата имам предвид после тия прияятелки 1 2 и 3 отишли при лиглата и казали ние се скарахме с весела дрън дрън и започнали да разпитват какво мисли за момчето на Весела... чакайте има още още е заплетено и излъгали тия 1 2 и 3 приятелки излъгали лиглата че момчето на весела че се разделили ли какво и то иска да ходи с тая лигла.. лиглата казала че ще си помисли и после казало ДА! на 1 2 и 3 .После 1 2 и3 дотичали при весела изпяли си песента после весла отишла прилиглата дръндрън карали се били се скубали се и накрая весела пак вбила с лбовта си...
ох изморих се
имаше и още ама се извинявам не помня всичко ...
:D как ги мислят тия днешните деца тия работи незнам... :razz: :razz: :razz:

danibebi
05-05-2010, 20:28
Бих се посъветвала да се преместиш в друго училище,но тъй като остава само 1 месец,пък и предстоят изпити (предполагам,че си 7 клас) няма смисъл.Еми игнорирай ги,напълно.Старай се да ги отбягваш.Ако не можеш,оплачи се на вашите или на директора.Все ще направят нещо.А ако прецениш,че можеш да ги изтърпиш още 1 месец..успех все пак.. :)
да бе за кво да се мести? :? ти кво говориш .. защо да им се дава на тия лигли ?? :?

а по-добре ли е да и тровят живота? :?
ами като сте мишки и не можете да им се опънете а само ревете по форумите .. много ясно че ще ви го тровят :?
а ти от къде знаеш че в новото училище някой няма да се заяде с нея .. :? .. нали ще е заек .. знаеш ли на кво ще я направят .. и така като гледам много много не може да се защити .. така че не и завиждам .. :?

вместо да ни казваш,че сме "мишки" ,по-добре я посъветвай как да им се опълчи.Така ще си по-полезна. ;)

slivaka
05-05-2010, 21:54
Проблема е там, че нищо не съм им правила... ние бяхме 6 човека в тази групичка ии по едно време всички освен едно момче се отдръпнаха.. но все пак и тогава бяхме приятели. И вчера идват при мен и ми заявяват, че повече не искат да са ми приятели, ей така, без причина... била съм се променила, повече хора са ми били обръщали внимание и са ме харесвали .... това не е вярно, нз поне аз не мисля, че повече хора ми обръщат внимание.
ем ти може да си мислиш ,че не си ги подразнила,може просто да не се усещаш ,че ги дразни.Така че се замисли над поведението си или най-малкото ходи и поговори с тях.Другото което мога да ти кажа е че в гимназията такива детинщини няма да има или най-малкото няма да ти правят впечатление :D

slivaka
05-05-2010, 22:00
Very Happy как ги мислят тия днешните деца тия работи незнам... Razz Razz Razz
Много американски серяли