PDA

View Full Version : аз ли съм луда или..?!



SmileyFace
04-29-2010, 19:59
Колкото повече влизам в този раздел виждам все по-еднообразни теми :? Всяка 3-та тема е за диети,отслабване,пъпки и т.н. :-o
Може би аз наистина съм полудяла или повечето от вас са вманиачени и искат да са едва ли не 'перфектни' :shock:
Аз съм на 16г. и до сега 1път не съм си слагала 20различни грима по лицето /имам предвид спирала,молив,червило,фон дьо тен и т.н./.Мажа си лицето с най-обикновен крем сутрин,слагам един молив,изправям си косата и тва е...Никога не съм спазвала диети,няма и да го направя чесно казано :?
Просто разберете,че не е важно дали сте 50 или 55кг.,дали косата ви е с актуална прическа и т.н.Важното е вие да се чувствате добре /а не мисля,че като НЕ се храните за да пазите диети вие се чувствате добре/ ,пък хората,които си ви обичат,ще ви обичат независимо дали сте с 5кг. по-пълничка,или пък че имаш пъпчици и т.н.
Нямам нищо против никой,но напоследък виждам някви 12-13г. буквално пикли /с извинение :? /,който са с вечерен грим,прически като на някоя чалга звезда :lol: ,на токчета и какво ли още не...
Аз за мойте 16г.,не съм си и помисляла за подобни неща!За мене един човек трябва да се харесва такъв какъвто е,да се облича така както му е удобно и да не се интересува от чуждото мнение,дори то да е отрицателно!
На мен никога никой не ми е казвал нещо лошо за външния вид,даже напротив,но дори и някога тва да стане не бих обърнала и капка внимание!Така че момичета/жени осъзнайте се,един живот живеем,не мислете как да изглеждате по-добре,ами как да се чувствате по-добре :)
*надявам се да сте ме разбрали - няма лошо човек да се грижи за външния си вид,но без да прекалява и вманиачава :D *
С тази тема просто изразявам мнението си,съмнявам се да променя някой,но се замислих и..просто не мога да разбера :?
Та кажете и вие мнението си по темата.. 8-)

pomo6tplz
04-29-2010, 20:01
много дълго не процетох но лудите незнаят че са луди.затова казвам не не си :) аиде

SmileyFace
04-29-2010, 20:03
ох..ми мене като ми е тъпо и си драскам :D
и все пак ако някой има нерви да го прочете цялото нека изрази мнението си 8-) 8-)

mArMaLaDkA
04-29-2010, 20:07
има хора, които не се харесват, когато имат малко коремче, няколко пъпчици, колкото и незабележими да са, не се харесват без да си сложат фон дьо тен примерно. всякви хора ги има.
и много хубаво "Всеки да се облича, както му е удобно", ама ти не ходиш на кафе по анцу(н)г и една развлачена тениска до коленете, нали? по-удобно ще ти е, ама си носиш блузи с деколтета, плитки дънки и прочие? :-o
някои хора просто не се чувстват добре в кожата си и се стараят да поправят нещата, които ги дразнят в самите тях, за да се почувстват естествени, със самочувствие и пр.

иначе да, разделът върви(-еше) към упадък, сега пак се е оправил малко. разни девойки, които са 40 кила с напикани гащи искат да отслабват, други пък опищяват света за някаква лека червенина на бузите и така нататък. мен като ме дразни някоя тема - подминавам я. и ти прави така. или пък не влизай във форума - и това съм го правила за известен период от време. 8-)

December
04-29-2010, 20:11
Е то пак трябва да има теми за кожата,да се обсъждат продукти за лице,нали все пак затова е Козметика и диети.Да се дават режими за хубаво тяло.Нали всички искаме да се придържаме към един добър външен вид,но повечето почват да прекаляват.Някои са толкова вманиечени, че просто не мога да повярвам :shock: Примерно някоя била 48 килограма и иска да свали още,при положение,че трябва да качи още 10кг е в нормална форма.Ама не,те ще стават анорексички или ще си слагат 1 тубичка ФДТ(от които всъшност си развалят страшно много кожата).
Има много свясни момичета във форума,но има и такива които им липсват мозъчни клетки.А тея момиченца дето ги виждаш по улицата,рядко имат регистрация в такива форуми.Те знаят само импулсчиту :?

cherrygloss
04-29-2010, 20:11
Дам прочетох го.Наистина, вярно е .. днешните деца( не че не съм сред тях) са вманиачени в това как изглеждат.От моя клас(8ми клас) има момичета, които се гримирват толкова силно, че изглеждат БУКВАЛНО като клоуни.Ама Буквално.
Нямам думи да опиша.За тях да излезеш без грим, токчета и топирана коса е като да се самоубиеш.Ако момчетата не те заглеждат по улицата като първата к***а, значи си грозна и затворена.Ако не излизаш всяка вечер и да се напиваш като прасе, ако не пушиш, си зубър и си отхвърлян.
Не мога да го разбера.
...

ecstazy
04-29-2010, 20:18
Аз не спазвам диети, не гладувам, не се гримирам (нямам нужда) и съм на 14. Понякога чета темите с отворена уста. Била ми на 14 години 40 кила искала да стане 30 ... Пффф :shock: Мани ги тия, повечето са за психолог, или диетолог или там к'вото е нужно за да ги излекува. Бъдещи анорексички. Някои наистина имат нужда от отслабване, но повечето прекаляват. Дъъъъ... :shock:

Inn0cenCe
04-29-2010, 20:19
Дам прочетох го.Наистина, вярно е .. днешните деца( не че не съм сред тях) са вманиачени в това как изглеждат.От моя клас(8ми клас) има момичета, които се гримирват толкова силно, че изглеждат БУКВАЛНО като клоуни.Ама Буквално.
Нямам думи да опиша.За тях да излезеш без грим, токчета и топирана коса е като да се самоубиеш.Ако момчетата не те заглеждат по улицата като първата к***а, значи си грозна и затворена.Ако не излизаш всяка вечер и да се напиваш като прасе, ако не пушиш, си зубър и си отхвърлян.
Не мога да го разбера.
...

При мен е съвсем същото. Просто от еднаква, по-еднаква :lol: . И все с топирани коси, черни моливи, фон-до тени (то и аз слагам, но рядко) и какво ли още не. И като се качат на някви 10 сантиметрови токчета и нестига, че не могат да ходят ами и само се оплакват, че ги болят краката :D . Все пак не отиват на МОДНО РЕВЮ (както казва майка ми :D ) а на училище. Кат отидеш на дискотека, ако искаш и без дрехи ходи, ама те направо ме разбиват :shock: .... (темата ми харесва много и подкрепям всички писали до тук, включително и авторката) :) .

ledenakrasota
04-29-2010, 20:26
Не си луда. :D

Всичко просто е мания.

sian4eto
04-29-2010, 20:27
Дам прочетох го.Наистина, вярно е .. днешните деца( не че не съм сред тях) са вманиачени в това как изглеждат.От моя клас(8ми клас) има момичета, които се гримирват толкова силно, че изглеждат БУКВАЛНО като клоуни.Ама Буквално.
Нямам думи да опиша.За тях да излезеш без грим, токчета и топирана коса е като да се самоубиеш.Ако момчетата не те заглеждат по улицата като първата к***а, значи си грозна и затворена.Ако не излизаш всяка вечер и да се напиваш като прасе, ако не пушиш, си зубър и си отхвърлян.
Не мога да го разбера.
...

При мен е съвсем същото. Просто от еднаква, по-еднаква :lol: . И все с топирани коси, черни моливи, фон-до тени (то и аз слагам, но рядко) и какво ли още не. И като се качат на някви 10 сантиметрови токчета и нестига, че не могат да ходят ами и само се оплакват, че ги болят краката :D . Все пак не отиват на МОДНО РЕВЮ (както казва майка ми :D ) а на училище. Кат отидеш на дискотека, ако искаш и без дрехи ходи, ама те направо ме разбиват :shock: .... (темата ми харесва много и подкрепям всички писали до тук, включително и авторката) :) .

напълно съм съгласна и с двете и със всички останали.Не мисля че е нормално някакви пикли да се опитват да изглждат по големи ии да се правят на такива каквито не са.Не мисля също и че е нормално на 12-15 години или без значение на колко си да спазваш някакви диети само затова че ти казват че си напълняла(макар че е и на мен са ми го казвали но Никога не съм гладувала или нещо подобно) Иначе браво на авторката ЕВАЛА за темата :)

SmileyFace
04-29-2010, 20:31
хм cherrygloss точно за такива хора говорех :D и все пак дори и те са в грешка,аз съм си най-норм. момиче /на снимката на ав. съм аз/,излизам си с дънки и суитчър/тениска и никога не съм била отхвърляна,затворена или нещо такова,даже напротив! :) но пък и аз си имам кусур - пушенето .. :x

December,да,трябва да има теми,но аз говоря точно за тази вманиаченост и то специално за диети де... :? Иначе така и предположих,че нямат рег. тук,но просто исках да изкажа мнението си..

mArMaLaDkA,то и аз си слагам молив и си изправям косата,обаче както казвам за 10-ти път вече аз говоря главно за вманиачаването,което гледам напоследък..всякъш дори 12-14г. момичета се стремят да изглеждат като 20годишни и то перфектни.. :? Иначе аз не се дразня,много трудно нещо може да ме изнерви,просто не ги разбирам буквално.. :D

mArMaLaDkA
04-29-2010, 20:32
а добре бе, 'що скачате така глупаво и съдите по себе си? ми не сте само вие във вселената. ако на вас не ви харесва да се гримирате, на други им доставя удоволствие и те така. много жалък опит е тва да си вдигате самочувствието, като ги оплювате във форума колко нагримирани били, ала-бала. И мен ме дразни, когато някоя девойка се качи на 10 сантиметров ток, при положение, че не може да ходи, ама не си отварям толкова устата, 'щото не аз си мъча краката 8 часа, докато съм на училище. Правите изречения за 12-годишните пикли, пък вие самите допреди 2-3 години сте били и вие на толкова, и вие сте минали през същото. Аз помня, че много обичах примерно като малка да се наклепвам със спиралата на мама и да ходя примерно в баба(на 1 пресечка от нас). Колкото и кратък да беше пътят, хората ме гледаха странно, тогава не съзнавах, като поотраснах се осъзнах и спрях. Сега имам разни мили спомени. 8-)

Кой квито диети иска да си спазва. Ама поне да изчете всякаква информация преди това, а не да се захваща на случаен принцип, да е постоянен и да не спазва разни тъпотии като лунни диети и нз си какви други.

И като ви дразнят разни девойки - не им обръщайте внимание, гледайте си в собствените панички.

SmileyFace
04-29-2010, 20:35
Благодаря на всички за отговорите и се радвам,че все още има такива хора /покраи тукашните теми и това което виждам всеки ден по улиците... :? /
Иначе като ходиш на някви по-изискани места няма нищо лошо да си се понаконтиш както се казва,но да го правиш всеки ден - за мен е просто излишно ...

ledenakrasota
04-29-2010, 20:37
Иначе като ходиш на някви по-изискани места няма нищо лошо да си се понаконтиш както се казва,но да го правиш всеки ден - за мен е просто излишно ...


Като няма какво друго да покажеш и да станеш интересен... :-D :-D :-D

SmileyFace
04-29-2010, 20:41
а добре бе, 'що скачате така глупаво и съдите по себе си? ми не сте само вие във вселената. ако на вас не ви харесва да се гримирате, на други им доставя удоволствие и те така. много жалък опит е тва да си вдигате самочувствието, като ги оплювате във форума колко нагримирани били, ала-бала. И мен ме дразни, когато някоя девойка се качи на 10 сантиметров ток, при положение, че не може да ходи, ама не си отварям толкова устата, 'щото не аз си мъча краката 8 часа, докато съм на училище. Правите изречения за 12-годишните пикли, пък вие самите допреди 2-3 години сте били и вие на толкова, и вие сте минали през същото. Аз помня, че много обичах примерно като малка да се наклепвам със спиралата на мама и да ходя примерно в баба(на 1 пресечка от нас). Колкото и кратък да беше пътят, хората ме гледаха странно, тогава не съзнавах, като поотраснах се осъзнах и спрях. Сега имам разни мили спомени. 8-)

Кой квито диети иска да си спазва. Ама поне да изчете всякаква информация преди това, а не да се захваща на случаен принцип, да е постоянен и да не спазва разни тъпотии като лунни диети и нз си какви други.

И като ви дразнят разни девойки - не им обръщайте внимание, гледайте си в собствените панички.
Не се нервирай,няма смисъл :)
Аз казах,че мен не ме нервът,просто ми правят впечатление и си казвам мнението..не мисля,че има лошо нали ?? :-o
'много жалък опит е тва да си вдигате самочувствието' - о не аз определено не си вдигам самочувствието,колкото и прехвалено и надуто да звучи на мен никога никой не ми е казвал,че съм грозна,дебела,че не съм се обличала добре или нещо подобно...
А като по-малка не съм минала през същото. :? и може би затова мисля по този начин...

mArMaLaDkA
04-29-2010, 20:51
то дали си минала или не е все същото. :) аз и като съм минала, пак така мислих като теб, до едно време. да речем, че съм имала (някакви си) причини да избивам комплекси, макар че чак сега на тоя етап го осъзнавам.

и те така. иначе да: всеки в неговата си паничка да си гледа, за да са всички щастливи, весели, засмени и доволни, и да не посягат към валидолчето отрано. 8-)

SmileyFace
04-29-2010, 20:56
''всеки в неговата си паничка да си гледа, за да са всички щастливи, весели, засмени и доволни, и да не посягат към валидолчето отрано. '' - така е,права си :D :D

MaLty
04-29-2010, 21:09
А не си ли се замисляла,че щом правят темите,значи не се чувстват добре?

ПС - поста не целеше заяждане :)

ShtrudeL
04-29-2010, 21:37
Авторке...ти си се харесваш така и ти е удобно така...ако имаше нещо,което да не харесваш в себе си бас ловя,че щеше да искаш да го промениш... Така е и с хората,които описваш...някои се чувстват хубави и добре с много грим,токчета и т.н... На други не им е приятно да са дебели и искат да отслабнат,но това няма как да го разбереш понеже си слаба. И аз да бяха дебела и аз щях да пазя диети сигурно... Още нещо...ти пъпки имаш ли? Явно не...ако имаше щеше да се интересуваш как да ги махнеш. Човек прави всичко това,за да се хареса първо на себе си и да се чувства удобно в кожата си. И не ми казвай,че като си купуваш дрехи например...не си си казвала "Нее,тва не ми стои хубаво/не е в стила ми/как ще изляза с това нещо?!/дали не ме прави дебела и смешна и т.н..
И последно...ако 10 човека ти кажат,че си грозна/дебела/тъпа и т.н ще се замислиш "Дали пък щом толкова хора ми го казват, не е така и не трябва ли да променя нещо в себе си?"

ecstazy
04-29-2010, 22:07
Авторке...ти си се харесваш така и ти е удобно така...ако имаше нещо,което да не харесваш в себе си бас ловя,че щеше да искаш да го промениш... Така е и с хората,които описваш...някои се чувстват хубави и добре с много грим,токчета и т.н... На други не им е приятно да са дебели и искат да отслабнат,но това няма как да го разбереш понеже си слаба. И аз да бяха дебела и аз щях да пазя диети сигурно... Още нещо...ти пъпки имаш ли? Явно не...ако имаше щеше да се интересуваш как да ги махнеш. Човек прави всичко това,за да се хареса първо на себе си и да се чувства удобно в кожата си. И не ми казвай,че като си купуваш дрехи например...не си си казвала "Нее,тва не ми стои хубаво/не е в стила ми/как ще изляза с това нещо?!/дали не ме прави дебела и смешна и т.н..
И последно...ако 10 човека ти кажат,че си грозна/дебела/тъпа и т.н ще се замислиш "Дали пък щом толкова хора ми го казват, не е така и не трябва ли да променя нещо в себе си?" Миии да ти кажа не си съвсем права. Не се заяждам, изразявам си мнението по поста ти. Аз съм имала пъпки и сега имам, дебела съм, но не съм пуснала по 19231928392183 теми за моите проблеми. Нямаш си и на представа през какво съм минавала. Адски гадно се чуствам, но какво да направя. Пък и както казах в предния си пост, повечето момичета преувеличават. Аз дето имам проблеми с теглото не съм тръгнала да правя теми, а те моля ти се пуснали че били 40 кила искат да тежат 15 с мокри гащи. Айде моля ти се ;)

reality
04-30-2010, 03:32
Момичета, всичко което казвате е вярно. Няма смисъл да се гримирваме толкова. Аз например много рядко пипам преса, маша, гримове и подобни. Особено пък с грима се чувствам много зле.8-) Понякога слагам малко спирала и така.
Обаче мисля, че някои момичета дори и да носят токчета не им пречи. Ти сама каза както се чувстваме добре. Може би на тях им е по-хубаво с токчета и се чувстват някъксии...незнам не мога да обясня. Обаче за грима съм съгласна.


Всъщност не виждам защо гледаме другите хора. Те на себе си вредят. От 10 годишни да слагат ФДТ нещо не им отива...

Sunrisee
04-30-2010, 05:14
По-добре замлъкни. Аман от девойки опитващи се да оправят света и да налеят в главите ни(хаха) малко разум. Разделът е за това, за да може всеки потребител да зададе КОНКРЕТЕН въпрос, защото има теми, които са същите, да, но не са изчерпателни?! Колкото до останалото - не може всички да сме еднакви! РАЗБЕРЕТЕ ГО и престанете да отваряте безмислени теми.

rrrawrrr
04-30-2010, 08:28
По-добре замлъкни. Аман от девойки опитващи се да оправят света и да налеят в главите ни(хаха) малко разум. Разделът е за това, за да може всеки потребител да зададе КОНКРЕТЕН въпрос, защото има теми, които са същите, да, но не са изчерпателни?! Колкото до останалото - не може всички да сме еднакви! РАЗБЕРЕТЕ ГО и престанете да отваряте безмислени теми. +111 :booooomb:

Inn0cenCe
04-30-2010, 08:32
хм cherrygloss точно за такива хора говорех :D и все пак дори и те са в грешка,аз съм си най-норм. момиче /на снимката на ав. съм аз/,излизам си с дънки и суитчър/тениска и никога не съм била отхвърляна,затворена или нещо такова,даже напротив! :) но пък и аз си имам кусур - пушенето .. :x
December,да,трябва да има теми,но аз говоря точно за тази вманиаченост и то специално за диети де... :? Иначе така и предположих,че нямат рег. тук,но просто исках да изкажа мнението си..

mArMaLaDkA,то и аз си слагам молив и си изправям косата,обаче както казвам за 10-ти път вече аз говоря главно за вманиачаването,което гледам напоследък..всякъш дори 12-14г. момичета се стремят да изглеждат като 20годишни и то перфектни.. :? Иначе аз не се дразня,много трудно нещо може да ме изнерви,просто не ги разбирам буквално.. :D


И аз съм по същия начин. Не се глася, както приятелките ми и пак хората ме харесват повече. Всеки ми казва, че имам излъчване, за което съм много благодарна. :)

П.П. И аз пуша :x

Inn0cenCe
04-30-2010, 08:34
По-добре замлъкни. Аман от девойки опитващи се да оправят света и да налеят в главите ни(хаха) малко разум. Разделът е за това, за да може всеки потребител да зададе КОНКРЕТЕН въпрос, защото има теми, които са същите, да, но не са изчерпателни?! Колкото до останалото - не може всички да сме еднакви! РАЗБЕРЕТЕ ГО и престанете да отваряте безмислени теми. +111 :booooomb:

Хах, темата е страхотна. Като не ти харесва-просто не пиши в нея !!!!

SmileyFace
04-30-2010, 09:14
хехх..в тая тема кво стана,стига сте се ядосвали толко :D
иначе имам чувството,че го казвам за милионен път - няма лошо човек да се пооправи малко,но говоря за вманиачеността [!] доста примери са дадени,така че няма да ги повтарям... :?
и все пак се радвам да видя,че има хора които се чувстват добре и без 5кг. грим,коса до небето и най-вече без да се подлагат на ужасно вредните диети.. :?
за останалите ..нито се опитвам да ви наливам мозък,както прочетох някъде,нито нищо.просто споделих какво мисля :D :D
айде :)

rrrawrrr
04-30-2010, 10:19
Всеки решава какво ще прави със себе си. И 23974 теми да направите нищо няма да се промени. А да не говорим колко банални станаха темите за 'леене на акъл'. Не целя да се заяждам. Просто раздела е 'Козметика и диети' и всеки има право да пита всичко свързано с темата. :) peace

HexGirl
04-30-2010, 10:32
на тази тема мястото и не е тук първо
Второ какво ти дава правото да даваш акъл на хората и да ги съдиш ?
Нали идеята на форума е хората да питат каквото не знаят примерно как да си махнат пъпките или да се постегнат малко :)
Тук не е мястото да се изтъква човек колко е хубав дори неглиже :)
Всеки иска да е красив това е просто

Converse333
04-30-2010, 11:12
Според мен просто някои хора са суетни, други са по-суетни, третите са най-суетни. 8-)
Мен не ме бърка кой как изглежда, щом им харесва, нека се мацат с 1000 тона грим или да не слагат грим. Все тая... :)

Coke
04-30-2010, 13:09
Хах,не знам дали си луда,ама няма да е зле да помислиш малко по- ..реално.Например на мен ми е най-удобно по пижама,ама няма как да изляза така навън,нали?!А може би тези,които искат да свалят няколко кг. не го правят само за да изглеждат добре,а може би не се чувствт комфортно.Момичетата,които се гримират може да го правят,защото на тях им харесва така.Общо взето не всички се 'гласят' заради другите. ;)

Luscious_Heart
04-30-2010, 14:02
Аз се чувствам добре като личност. Това е най-важното. Оттам насетне идва манията да се усъвършенстваш.

bobynka
04-30-2010, 14:27
ТА ДА СЕ ИЗКАЖА И АЗ ,КАТО ПО-ДЪРТИ4КА 8-)
ЗА ТЕЗИ ДЕТО СЕ МАЦАТЕ ОТ 12 ГОД. ,НАЛИ СЕ СЕЩАТЕ , 4Е ГРИМОВЕТЕ СЪСТАРЯВАТ КОЖАТА :-P И СЛЕД 6 -7 ГОДИНИ ЩЕ ИЗГЛЕЖДАТЕ НА МНОГО ПОВЕ4Е ОТКОЛКОТО СТЕ :booooomb: ,КОЕТО Е УЖАСЯВАЩО ЗА ВСЯКА ЖЕНА
АЗ ПОРИНЦИП СЪЩО СЕ ГРИМИРВАМ НО ВЪВ РАМКИТЕ НА НОРМАЛНОТО И НЕ СИ СЛАГАМ ПУДРИ И РАЗНИТЕ ИМ ТАМ (ЗА ТЯХ ИМА ВРЕМЕ ) РАЗНОВИДНОСТИ И МОГА ДА ТВЪРДЯ ,4Е СИ ИЗГЛЕЖДАМ ДОСТА ДОБРЕ :-P

dead_princess
04-30-2010, 14:58
Тема е толкова пъти коментирана, че чак е скучна.Плюете по форумите за 12-13 годишните "пикли", но като сте пред тях ги подминавате нали ? :D
Между другото 12-13 години е леко преувеличено, аз не познавам момичета, които се мацат от такава възраст с толкова много грим.Масово са на 15-16 :)

blue_ice
04-30-2010, 15:16
Раздела се казва "Козметика и диети" и мисля, че е напълно нормално всяка 3-та тема да е за диети, отслабване или пъпки.. 8-)

guinessgirl
04-30-2010, 19:55
глупаво е да съдиш хората за нещата,от които се интересуват...

KoRnFlAkE
04-30-2010, 22:10
в раздел козметика и диети си и се дразниш че всяка 3та тема е за ДИЕТИ, пъпки и отслабване? :lol:
темата наистина е коментирана супер много. само защото някой иска да има по-малко пъпки или да е по-слаб примерно, как ти пречи?

stelit0
04-30-2010, 22:10
Не съм прочела всички мнения, но няма и смъсъл.Към авторката като не те интересува мнението на хората примерно и като излизаш сякак защо си изправяш косата и тн.всеки има право на избор.някой може да го дразнят неща в теб но да не ти казва или нещто от тоя род.Не всеки е перфектен но всеки се старае да изглежда такъв.Не само заради хорското мнение ,а заради себе си.За да се чувстваш щастлив трябва да се чувстваш удобно в кожата си и ако има нещо което да прикриеш или да подчертаеш,защо не?Всеки би се зарадвал да му направят комплимент на улицата или където и за каквото и да било.Най-много ме дразни това, че вие казвате колко ви дразнят момичета с грим,топирани или на токчета ,а вие сигорно също сте такива.съветвате да не ги интересува хорското мнение,но вие упорито коментирате хората.Всеки има право да изглежда както иска.И не всеки е надарен с тва да си хапва и да изглежда добре или да не прави нищо и да няма пъпки.Мога да давам примери до безкарай но не вийдам смисъл.И деа вярно е че хората които те обичат 50 кила ще те обичат и 55.но дали сами ще се харесваме е въпросат.това е лично мое мнение и смятам ч имам право да го изразя както вие го направихте.

ImmortalSportFreak
04-30-2010, 22:39
ми мнението ми е че авторката е права и има много як подпис :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: 8)

Steff9423
05-01-2010, 00:35
Аз лично се харесвам такава каквато съм.Разбира се подържам форма,но със спорт,а пък и спортувайки се забавлявам.Браво,радвам се че има и ествествени момичета.Евала! :)
Но все пак всеки има право да се облича и гримира както си иска,техех си е живота.

П.п (не искам да обидя просто питам)Струва ми се че авторката на снимката излиза с грим,или аз просто не съм видяла добре?Ако не съм,извинявам се :oops:

ValLoveYa
05-01-2010, 07:12
И аз съм съгласна с авторката аз също имам несъвършенства, но си живея живота и не обръщам голямо внимание на това как изглеждам в очите на другите :)