PDA

View Full Version : Cabletel Кабелен Интернет Алфа



koko95
04-29-2010, 20:15
Значи поне аз си мисля,че има проблем с модема ми от каблетей дето ми го дадоха той е един черен.Спира ми нета по 20-40 пъти на ден(прекъсва).Може ли да е от модема да го сменя или да го махам кейбълтел.Без това няма и бтв синема.
------------------------------------------------------------------
Кажете в София Надежда 4 цифрова+аналогова телевизия+интернет в 1 пакет най-хубавите дето има.Че май ще се махам от кейбълтел

Valento
04-29-2010, 20:26
Значи поне аз си мисля,че има проблем с модема ми от каблетей дето ми го дадоха той е един черен.Спира ми нета по 20-40 пъти на ден(прекъсва).Може ли да е от модема да го сменя или да го махам кейбълтел.Без това няма и бтв синема.
------------------------------------------------------------------
Кажете в София Надежда 4 цифрова+аналогова телевизия+интернет в 1 пакет най-хубавите дето има.Че май ще се махам от кейбълтел

Мисля че някои кабелни комантии като СКК предлагат пакет услуги НЕТ+ТВ,провери в Евроком,Центрумгруп...но аз бих ти препоръчал да си сложите една сътелитна чиния на БулсатКОМ или ITV Partner и да си пуснеше една жица на примерно МегаЛАН,и ще си предоволен от услугите!

koko95
04-29-2010, 20:38
а колко ще струва цифрова телевизия на булсатком около 200 програми там дето има от най-евтино до най-скъпо на 4 телевизора.Моляте дай всички планове на булсатком за 4 телевизора-колко ще струва и може ли да има сити тв на булсатком че нея я гледам всеки ден?

koko95
04-29-2010, 20:39
и кажи как да си оправя проблема с модема на кейбълтел?

Valento
04-29-2010, 20:54
и кажи как да си оправя проблема с модема на кейбълтел?

Доста хора се оплакват от такива проблеми и се указва от Firmware...занеси го в офиса им да го тестват и да видят какъв е проблема.


а колко ще струва цифрова телевизия на булсатком около 200 програми там дето има от най-евтино до най-скъпо на 4 телевизора.Моляте дай всички планове на булсатком за 4 телевизора-колко ще струва и може ли да има сити тв на булсатком че нея я гледам всеки ден?

http://www.bulsat.com/prices.php

имат телефон на клиента обади им се и те ще ти предложат пакет програми...в апартамента на баба ми има БулСАТ с 80 програми и таксата и е 10-12 лв :)

DarkAngelOfHope
04-30-2010, 05:44
първо ... CableTel и Evrocom са една и съща компания вече ... :) и от другия месец може би ще стартират с ново общо име ...

второ ... на Bulsatcom за 4 телевизора бая ще трябва да се изръсиш ... а да са с 200 програми още повече :)

трето ... май ITV Partner вече не съществъва ... или поне не с това име ... вече не са ли ... забравих как беше :D

и четвърто :) ... преди да пишеш във форума обади ли се в CT да кажеш че има проблем ? вместо да се мъчиш да оправяш сам проблема по добре се обади и си кажи болката :) ако трябва ще ти пратят техник ... посещението е безплатно, а и ако има неразрешим проблем с модема би трябвало да ти го сменят пак безплатно ... :)

koko95
04-30-2010, 07:32
моляте сметни ми и кажи колко ще струва на 4 телевизора най-скъпия пакет.Моляте.А отностно модема ми ще говоря с кейбълтел

koko95
04-30-2010, 07:35
аз го смятах около 33 лева най-скъпия план дето е по 15,80 на 4 телевизора така ли е.И ако е на най-скъпия план ще имам ли около 200 програми?

DarkAngelOfHope
04-30-2010, 09:45
Ами по скоро ще имаш 70 програми ... поне според програмния лист който гледам, но незнам дали за 3-и и 4-и приемник таксата пак ще е 5.80 лв и дали няма да трябва да се плащат приемниците ... най добре да отидеш в bulsatcom и да искаш оферта ... и нали знаеш че трябва да си с добро изложение че да имаш хубав сигнал, иначе няма да можеш да гледаш ...

Reaper93
04-30-2010, 17:32
Ше се оправи, като пишеш в миналата си тема дет е същата... :-x

dPa3HuTeJl
04-30-2010, 17:56
"koko95" човек стига си правил няколко различни теми на една и съща тематика,толкова ли е трудно да си пишеш в старата тема?? Не виждаш ли че дразниш хората така .. :x