PDA

View Full Version : Скайп+Бившо гадже



Mc_to
04-29-2010, 22:14
Здравейте на всички просто искам съвет днес официално е най гадният ден в живота ми....ето я причината
Аз съм на 18 г а биф6ото ми гадже на 17 когато тръгнахме преди 2 години всичко беше супер искарахме до 2010 година беше жестоко бях направил рози свещи вино слет купона тя мн се накефи но слет 2 дни ми каза че иска да скъсаме аз бях в шок обичам я жестоко и до ден днешен я обичам и тя мен сигорен сам почна да ми пише смс-и обичам те липсваш ми и преди седмица се скараха с най добрите ми приятели и аз се застъпих за тях (защото бяха наистина прави) и днес в skype ми писа ужасни неща които ще ви копирам защото немога да го осмисля като го чета се разплаквам мн ме боли искам да я варна моля ви дайте някаф съвет кво да прая ето и хронологията

[29.4.2010 г. 18:46:38] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: (disagree) тц тц тц ... добре слушай
[29.4.2010 г. 18:46:44] [RDC]Mc Nigga٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ says: ok
[29.4.2010 г. 18:46:51] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: значи искам да съм кристално ясна.. !!
[29.4.2010 г. 18:46:58] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: и повече няма да повтарям..
[29.4.2010 г. 18:47:03] [RDC]Mc Nigga٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ says: o.0
[29.4.2010 г. 18:47:04] [RDC]Mc Nigga٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ says: ok
[29.4.2010 г. 18:50:38] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: повече не желая да ми пишеш никакви смс-и от сорта на " обичам те" и подобни, не ми е прятно да получавам и да чета подбни неща, също така за доброто настроение и на теб и на мен не искам повече да ме търсиш, да ми пишеш нито по скайпа нито нищо ... просто нещата бяха до тук !! аз очаквах да можеш да бъдеш САМО приятел с мен, но ти размиваш границите между приятелството и личните/интимните отношения.. тъй че това е.. !! повече не желая да ме търсиш и да намираш поводи за каквито и да било контакти с мен..съжалявам, но за сега това ми е крайното решение и едва ли ще го променя
[29.4.2010 г. 18:50:46] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: надявам се да съм била ясна..
[29.4.2010 г. 18:51:15] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: и виж не искам да се правя на такава каквато не съм- фукла с голямо самочувствие, просто говоря нормално
[29.4.2010 г. 18:51:16] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: :)
[29.4.2010 г. 18:52:55] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: надявам се да ме разбра и да уважиш молбата ми..
[29.4.2010 г. 18:52:56] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: :)
[29.4.2010 г. 18:56:26] [RDC]Mc Nigga٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ says: okey naprai dosta golqma gre6ka :) i na6i kvo nesam samo az 4oveka koito se razminava s teq graznici moite bqha takiva dokato ne po4na da pi6e6 smsi ot roda na oo slan4o spa s karpata ti leka obi4am te tupa li si ? izvnqvai no tova e nai tupoto ne6to koeto sam 4uval super absurdno zvu4i vsi4ko i na6i kvo ok nqkoi den 6e sajalqva6 zatova koeto pravi6 i toq den 6e doide super skoro 6oto nemoje ti da zaebe6 4ovek bez da ti migne okoto za 2 min a koito poznava6 2 godini molqti se qvno mn ne6ta sam se lagal prez godinite qsna si mi ve4e mn daje az nqqm dumi ot tova koeto napisa mega zle mega ultra tupo zvu4i pomni 4e mn 6e strada6 i slet tova koeto napisa vsi4ko 6e ti se stori ad da vidi6 kak e az po4nah da pi6a takiva smsi za6toto TI PO4NA DA GI PI6E6 SAMA TA TI PO4NA DA PI6E6 TAKIVA SMSI I MI DADE NADEJDA 4E UJ NE6TATA 6E SE OPRAVAT AMA NQMA SA TI E KEF NALI EMI NE NETE RAZBIRAM I NE UVAJAVAM MOLBATA TI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZA6TOTO E ABSURDNO TOVA KOETO NAPISA ! 6E VIDI6 KOLKO BOLI SKORO ;) BADI SPOKOINA
[29.4.2010 г. 19:04:51] Edited by **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike, 29.4.2010 г. 19:04:57 слънчоо?? еми слънчо казвам на ужасно много хора и съжалявам, че за теб е означавало нещо повече от обикновенно обръщение, а за смс-ите да може би си прав, не знам защо ги писах и да да ти пращам тея смс-и беше гоооляма грешка , за което съжалявам и то не знаеш колко много !! не знам дали ще ме боли... не знам и дали ме обичаш ( както твърдиш) съмненията ми идват на-малко от това, което написа преди малко.Аз лично НИКОГА не бих пожелала на човека който обичам да го боли, но може би защото такава ми е природата.. ;) Но не знам все 1 ми е, ако е писано да ме боли-ще ме боли а ако не ми е колкото и да ми го пожелаваш няма да ме заболи.. :) и ако казваш, ч ще ме боли за тебе-боля ме прекалено дълго и прекалено много и тогава ти се подигра с мене и може би сега ти виждаш какво ми беше на мен, но аз не правя нищо с цел ( говоря за това което стана между теб и мен ) просто така е било писано да стане и така става.. :) а относно молбата ми - ако не я уважиш аз ще се погрижа да не те виждам повече и няма да имаш никакви сведения за тфа дали съм жива или не..какво правя, с кой съм ии всякакви неща.. свързани с мен
[29.4.2010 г. 19:12:34] [RDC]Mc Nigga٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ says: znae6 li pisnami ot vsi4ki ot toq jivot za6toto za 1 mesec glavata mi grumna ot gluposti gledai ti da ne razbere6 4e nqkoi den men me nqma i kakto ti sama kaza po otno6enie na smsite v4era si vi6 hornologiqta koi napisa v subota 6tqh da buda tvoq! koi go napisa nese pravi 4e nejelae6 otnovo da sme zaedno za6toto mn li4i daa pojelavam ti go za6toto si go zasluji mnoogo nikoga nesam postupval taka dolno s teb i ti go znae6 ti prosto si v periot neznam kvo iskam ama az znam kvo iskam pove4e neme zanmavai s sebe si okey tolkova me boli ot fakta 4e naprai takava glupost 4ee se otvra6tavam nikoe momi4e ne se e dajalo tolkova tupo s men i kakto bisi kaza sega sajalqvam 4e kogato me iska6e nese varnah pri tebe i ti tova 6te kaje6 slet vreme vapros na vreme e li4no men me boli o6te mn daje v momenta pla4a za6toto me boli super mn prossto ti kazvam iskam da zabrai6 imeto mi da neme svarzva6 s nikoi pove4e ! ne zbogom a dovijdane ti kazvam
[29.4.2010 г. 19:22:13] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: да.. събота щях да съм твоя..питай Бети.. Може би исках, но вече не така.Много неща станаха тая седмица и се раздвам, че те се случиха, защото осъзнах че не си се променил както очаквах.Аз исках да бъда просто приятелка с теб, както си фр със сестра ми, Зори, Бети,но не получих този шанс..СЪЖАЛЯВАМ за това че те накарах да страдаш за мен, съжалявам за това че ти дадох напразни надежди.... и явно целта ти е била да ми скапеш настроението и честито успя.. СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ ТЕ ПОЗНАВАМ, СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ ТЕ ОБИЧАХ, СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ ОТДЕЛИХ 2 ГОДИНИ ОТ ЖИВОТА СИ ЗА ТЕБЕ, СЪЖАЛЯВАМ ЗА ТОВА ЧЕ ИМАШЕ НЕЩО МЕЖДУ МЕНЕ И ТЕБЕ, СЪЖАЛЯВАМ ЗА ПЪРВАТА ЦЕЛУВКА МЕЖДУ МЕНЕ И ТЕБ, СЪЖАЛЯВАМ ЗА ВСЯКА ПРЕГРЪДКА И СЛЕДВАЩА ЦЕЛУВКА, СЪЖАЛЯВАМ ЗА ВСЯКО ЕДНО ОБИЧАМ ТЕ, НО СЪЩО СЪЖАЛЯВАМИ ЗА ВСЯКА ЕДНА СЪЛЗА ПРОЛЯТА ЗА ТЕБ, ЗА ВСЕКИ ЕДИН ПЪТ КОГАТО СЪМ КАЗВАЛА ГОСПОДИ ВЪРНИ МИ ГО НЕ МОГА БЕЗ НЕГО !! ето това са неща които никога не съм си и помислила да ги казвам, защото не съм ги чувствала, но сега ги изпитвам ... изпитвам съжаление за това, че бях с тебе тея шибани 2 години !!! разбирай го както искаш , но повче наистина не желая да чуя за тебе
[29.4.2010 г. 19:22:29] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: нито думичка !!
[29.4.2010 г. 19:29:50] [RDC]Mc Nigga٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ says: a na men koi 6e mi varne teq 2 godini ? az ti skapah nastroenieto az :x ne ti po4na tozi ujasen razgovori i az nemoga bez tebe ti dokato si vee6e ga6tite s drugite az si bqh v nas se mu4ih da te preglatna da produlja na pret no nemoga s teb nikoga nesme bili priqtelio6te kogato se zapoznahme stana ne6to vseki den lqgam i si kazvam 4e skam da varna dnite mi s tebe za6toto ozna4ava6 adcki mn za men nz i kak sam se promenil no nemislq 4e sam lo6 4ovek
[29.4.2010 г. 19:31:14] [RDC]Mc Nigga٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ says: i nemislq 4e zaslujavam
[29.4.2010 г. 19:31:24] [RDC]Mc Nigga٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ says: vsi4ki tezi 6ibani
[29.4.2010 г. 19:31:25] [RDC]Mc Nigga٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ says: dumi
[29.4.2010 г. 19:37:13] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: еми да ти ми развали настроението... аз започнах съвсем нормално и ведро и ти казах какво те моля.. нямаше разбиране.. еми окей все пак всеки сам за себи си решава..не съм казала че си станал лош човек, ами че си се променил, станал си много зависим от някои хора ( не желая да цитирам имена ) но преди 2 години ти не беше такъв... съжалявам но не става да сме заедноо... и да няма кой или какво да ти върне изминалите 2 години няма кой и на мене да ми ги върне но така стоят нещата
[29.4.2010 г. 19:39:15] [RDC]Mc Nigga٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ says: nemoje da iska6 takova ne6to ot mene izvini me no izlzam ;;( nemoga seda tuka
[29.4.2010 г. 19:39:20] [RDC]Mc Nigga٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ says: 4ao

Nqkoi ne6ta sajalqvam 4e sam gi napisal no ujasno se 4ustvam

Променено залгавие

w0sh

valdesbg
04-29-2010, 22:19
А щом "скайп" и "бившо гадже" се споменават по едно и също време на едно и също място... значи яко си я загазил. В най-лошия смисъл който можеш да се сетиш.

Некст?

Axe_vs_Sword
04-30-2010, 01:38
Хех, тази общо взето ми харесва как мисли, ей така. Можеше да проявиш маалко разбиране и да минат по-леко нещата, ама все тая.

fe6an_alex
04-30-2010, 02:46
Доста добре и каза нещата как седят..и аз съм бил в таква ситуация ,ама накрая след 2 месеца се събрахме...не разбрах колко време не сте заедно,ама като тя разбере ,че на тебе не ти дреме ,тогава ще те оцени и тогава ще я боли..и недей да плачеш пред момиче,защото така и дигаш акциите и спира да се тревожи за теб...изпитано е и работи : D
А през това време ,което не сте заедно недей да си щадиш кура ,демек еби ги наред ..Тя сама ще дотърчи :) 8) Надявам се ,че помогнах ; ) [мъжка солидарност]

dirtyyy
04-30-2010, 07:09
Момичето ти е казало какво мисли,а ти се правиш на гъз.

Nakadah
04-30-2010, 07:15
Скайп+Бившо гадже

тези 2 думи заедно никога не са на добре...

SmilezZz
04-30-2010, 07:45
Не се занимавай с нея..Може би след време наистина ще разбере,че всъщност много си я обичал - но ще късно..А и както са казали:
"Оценяваш нещо чак,когато го загубиш" - наистина е така..Не я търси..Не страдай за нея..НЕ ПЛАЧИ за нещо изгубено..И продължи смело напред..
Тя няма да е единствената,която ще срещнеш през живота си

Shely
04-30-2010, 07:46
Брат уважи решението и, и не се занимавай... Знам, че ти е трудно, ама това е най- разумният вариант. (Лично мое мнение) :?

dimitar_ak
04-30-2010, 07:50
С извинение или без но при такова поведение в стил кучка аз дори няма да се замисля. Игнорирам я и повече за мен не съществува. Пич, уважавай се и погледни как ти говори.

BloodyTears
04-30-2010, 07:54
Искаш да си я върнеш при положение, че не се разбирате. :-o Няма смисъл да се самоизмъчваш. Да, 2 години са доста време, но живота продължава, а хората се променят. Приеми случилото се. Живей си живота и спри да мислиш за миналото. Успех!

nezabelejimata
04-30-2010, 09:19
Значи като за начало си в доста кофти ситуация... Тя е кучка или поне така се държи или поне това се видя от горе показаното и не мисля че те заслужава ... Щом ти казва толковва "кристално ясно " че неиска да е с тебе мисля че няма как да се случи аако искаш и луната и подари ама няма да стане ( поне според мен )ние момичетата като кажем не си е не ( поне с повечето серозни момичета е така ) просто се помъчи да я заббравиш и без това достатачно си страдал ... Две години не са малко ама не си струва за 2 години да провалиш и още толкова в молби да се върне или в самосъжаление че не е с теб . По-добре продължи напредф ( макар и да е трудно ) и просто изключи този шибан период от ума си докато не мине достатачно времее за да спре да ти пука ... Незнам не съм била в такава ситуация и немогка да кажа как бих постъпила но поне бих се помъчила да забравя този човек ... Ти си решаваш ... Но пак ти казвам не си струва за 2 години ( макар че са голям период ) да изгубиш още толкова ако не и повече в мислене и губене на време порсто продължи и вярвай ми ще обичаш някоя друга още не 10 а 1000 пъти по силно и после ще си спомняш за това и ще си казваш боже какво си мислих тогава ...


Късметт :-)

Nadelina
04-30-2010, 09:31
Имаше един момент от "Трий Хил", в който Брук каза на Лукас да си прави, каквото пожелае, да се вижда с други, да излиза по срещи и т.н. Той естествено го правеше (мъжете не се замислят като нас за подтекст, а действат логично). Брук ревнуваше ужасно и се чудеше как може да е толкова нагъл да го прави, дори пред очите и. Накрая не издържа и му каза, че не е искала това, че това я наранява, искала е просто той да оцени нея, да разбере, че тя е единствената, че я обича...истински!
Това е първия вариант, с който може би тя иска да те накара да я оцениш.
Втория вариант е нещо в нея да се е пречупило и да иска да пробва дали ще бъде по-спокойна и по-добре сама, без теб! Ако е така, трябва да я оставиш на мира, тя сама ще реши дали е била права или е сгрешила с решението си.
2 години изобщо не са малко и вие се познавате прекалено добре, за да има недомлъвки и недоизказани неща между вас.

dimitar_ak
04-30-2010, 10:20
Мъжете сме тъпи и приемаме нещата директно. Тия работи с намеци и дрън-дрън обикновено не вървят

Mc_to
04-30-2010, 10:22
Mersi na vsi4kik za tezi mneniq no v4era kam 2 sutrinta polu4ih sms :-o pi6e6e sajalqvam ob4amte obadi mi se kato pro4ete6 tozi sms ... taka i nese obadih dori si iklu4h telefona v momenta neiskam da govora s neq i kakto i napisah na neq tq prosto e v periot neznam kvo iskam i taka 6e se prava 4e nemi puka puk kvoto stane .....

dimitar_ak
04-30-2010, 10:37
Ако мен питаш не е да не знае какво иска. Иска да и тичаш по гъза.

mArMaLaDkA
04-30-2010, 10:43
[29.4.2010 г. 18:46:38] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: (disagree) тц тц тц ... добре слушай
[29.4.2010 г. 18:46:44] [RDC]Mc Nigga٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ says: ok
[29.4.2010 г. 18:46:51] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: значи искам да съм кристално ясна.. !!
[29.4.2010 г. 18:46:58] **Н`с Бitchec** *кuчкаtta ott ада * <33 [H] **sweeт лike says: и повече няма да повтарям..

:razz: Ника няма да го коментирам, просто защото каквото и да кажа ще е малко, затова пък репликите са... :lol: Явно е взаимствала от Мишел от Съпротивата в сериала "Ало-ало" 8-)

bratignat
04-30-2010, 11:26
Ле-ле, определението кучка ще е като комплимент за тази кретенка. По много грозен начин ти прехвърля вината. Ти си знаеш как ще постъпиш, но каквото и да си имал с нея, ако бях на твое място, следва абсолютен игнор без право на промяна.....

didi0804
04-30-2010, 11:27
Ако мен питаш не е да не знае какво иска. Иска да и тичаш по гъза.

Именно...

SemperFidelis
04-30-2010, 11:40
Прочетох ник-а и се отказах да чета нататък.

BloodyTears
04-30-2010, 15:23
Ако мен питаш не е да не знае какво иска. Иска да и тичаш по гъза.

Именно...
+1
И не вярвам,че аз го казвам, но на твое място бих я оставила да потича малко по твоя гъз.

blader
04-30-2010, 15:46
човек...разбирам начина по който се чувстваш ама в цитирания разговор се показваш като пълен и неоспорим ръб...

абати дърварското отношение...каквото и да е направила поне демонстрирай превъзходство и по-добър самоконтрол от нейния...като гледам тя е малко или много интелигентно момиче...можеше и да вържете смислен разговор последиците от който едва ли щяха да са трагични каквито неминуемо са били след този...но все пак...
не...

ние трябва да сме 'мъже'...

ужас...
и все пак и ти не изглежда като да си някакъв тъп...просто си лабилен...не се оставяй да избухваш така и да говориш толкова ггрубо на момиче което уж обичаш...

fenastz
04-30-2010, 17:38
Превод:

Тя: Виж ся, не ме кефиш вече, смисъл хубаво е, че ме обичаш, продължавай, ама аз не искам да те обичам, само дето не мога без вниманието, което ми обръщаш.

Ти: *овобождава насъбралия се гняв* e sq ti ebah mamicata gadino....

После става бозаво и не четох.

playhard1
04-30-2010, 17:41
и ние скъсахме преди месец, ходихме близо 2 години. 10 дни след като се разделихме й се обадих, каза ми "защо ми звъниш". Поговорихме си малко на следващия ден, но тя беше категорична. И явно не съжалява, мина месец и не ме е търсила, няма и да го направи никога. Остави я да си чупи главаата. Гледай напред.. Знам, че те е накарала да се чувстваш като шибан идиот, но не си струва да правиш повече нищо за нея. Както казва 1 приятел:

"Бъди играч, за да не бъдеш играчка"

soul1199
04-30-2010, 17:54
половината го прочетах,то нямаше смисъл да продължавам,тя ти е казъла,че не иска да я занимаваш,просто я остави и продължи напред,трудно е но все някога ще срешнеш друга