PDA

View Full Version : ....



loveinmyheart
04-30-2010, 07:05
ми харесвам едно момче,ама той не ме харесва а харесва едно друго момиче....оба4е непрекъснато ги сменя,и се чудя дали да не се откажа...ама много го харесвам... :( :( :(

SmilezZz
04-30-2010, 07:10
1.Сложи описателно заглавие на темата
2.Грешен Раздел
3.По темата:
Има две причини,заради които трябва да се откажеш от него..
>Първата причина е,че харесва друго момиче..Така,че....дори и да искаш - няма как да си с него
>Щом постоянно сменя момичетата - има ли изобщо смисъл да започваш такава връзка ?

CrAzYanDlaZy
04-30-2010, 08:05
1.Сложи описателно заглавие на темата
2.Грешен Раздел
3.По темата:
Има две причини,заради които трябва да се откажеш от него..
>Първата причина е,че харесва друго момиче..Така,че....дори и да искаш - няма как да си с него
>Щом постоянно сменя момичетата - има ли изобщо смисъл да започваш такава връзка ?

elito0o0o0
04-30-2010, 11:40
И?! Ние к`во по-точно трябва да направим?! ... Темата ти има страхотно заглавие.. `щом я видях се сетих за к`во става на въпрос` .. пък и не е за тоя раздел.. :)

Shadowsogirl
04-30-2010, 12:55
Харесваш го, ама да спреш ли, ама не знам си кво..
Абе само аз ли съм от оня старомоден тип дето не могат днеска да харесват един, ама да се откажат набързо и да спрат да го харесват от днес за утре.. :?

December
04-30-2010, 13:58
С мнението на SmilezZz темата се изчерпа.Ние с какво можем да помогнем?Да накараме момчето да те харесва?И после след 2 седмици като те зареже да пишеш теми колко си депресиране и че не виждаш смисъл да живееш.

alex4et0y
04-30-2010, 14:08
Харесваш го, ама да спреш ли, ама не знам си кво..
Абе само аз ли съм от оня старомоден тип дето не могат днеска да харесват един, ама да се откажат набързо и да спрат да го харесват от днес за утре.. :?

Не си само ти. :wink: И аз не разбирам хората, които днес са с един, утре с друг, но те си знаят.

amk933
04-30-2010, 14:23
1.Сложи описателно заглавие на темата
2.Грешен Раздел
3.По темата:
Има две причини,заради които трябва да се откажеш от него..
>Първата причина е,че харесва друго момиче..Така,че....дори и да искаш - няма как да си с него
>Щом постоянно сменя момичетата - има ли изобщо смисъл да започваш такава връзка ?