PDA

View Full Version : Завистливи...



chocolador
04-30-2010, 07:52
Има много завистливи момичета. В моя клас ги има в изобилие...особено една! [Тъй като не ми е приятно да цитирам името и, ще пиша само буквата "Д" ]

..това момиче, хич не ме харесва и никога не ме е харесвала, това съм го разбрала. От първи клас сме в един клас и тя от тогава ме е ненавиждала, аз го знаех-то си личеше от километри и затова не и се пречкам пред очите и не комуникирам с нея. 8)

...когато аз получавам хубави оценки, тя ме гледа с един много страшен поглед :? ...и тем подобни. Един ден я попитах какво толкова съм и направила, нито разговарям с нея нито нищо, а защо ме мрази така?!?!! А тя ми отвърна "..ти си много по-добре от мене, а аз не обичам хора, които са повече от мен. Ти си отличничка и винаги получаваш по всичко хубави оценки, ти си роден талант-можеш всичко. Винаги си навсякъде, много си активна, във вокалната група, в отбора по лека атлетика и баскетбол, в отбора по математика...на олимпиади все си на челните позиции, няма и едно спротно състезание, на което да не си се върнала без медал или победа. И плюс това момчетата те харесват, имаш много приятели, хората те обичат и се разбираш с всички...спри да бъдеш такава

:booooomb:

...това ме разби. Не бях очаквала точно такива думи да ми каже. Как да спра да бъда себе си? :( ...не мога да стана двойкаджийка. Не мога да загубвам на състезания и на олимпиади нарочно, заради нея! Какво и става, тя не е нормална! ..и пак пордължава да се държи така...какво да правя вече. Моя приятелка ми каза..примерно, когато получа хубава оценка, нарочно да и го натяквам, защото не е в мене проблема, може би тя трябва да се промени и да стане по-добра.

Кажете какво мислите..защото това момиче вече ме побърква :P :)

whitediamond
04-30-2010, 08:22
Eми нормално е да я е страх от теб,щот си по-добра. Винаги ще има такива хора,защото живеем в този гаден свят, в който по-силните побеждават. Заеби я тая,не виждаш ли що за стока е,очевидно е,че имаш шанс в този живот.Браво на теб.

justwondering
04-30-2010, 08:38
Не мисля, че самото момиче е лошо, защото имах една съученичка в стария клас, чиято майка й беше казала, че аз съм й била "конкуренция". И тя ме мразеше, защото съм изкарвала по-високи оценки от нея, ама това беше мега тъпо!! Мисля, че ти просто си с твърде високо самочувствие, а тя- с твърде ниско. Ти си роден лидер, а тя иска да е такава, но не може. Гадно й е, че я засенчваш. Според мен не трябва да й натякваш, когато имаш по-хубава оценка, а да общувате повече, да се държиш по-мило с нея, да й покажеш, че не си някоя гаднярка, за каквато тя вероятно те мисли. :)

uBuTo
04-30-2010, 09:01
Кво й се връзваш? .. :? Не трябва да ти пука за такива завистливи говеда като тая ;) ..яд я е!.. ако някой беше казал на мен да "спра да бъда такава" щях да го убия :o .. кво ти пука кво мисли? :?

SmilezZz
04-30-2010, 09:23
И аз съм на мнението на justwondering:
> наистина ми личиш,че си с доста високо,а тя с доста ниско самочувствие,заради което тя се чувства така..
> "Смъкни" си малко самочувствието и се опитай да бъдеш приятелка с нея..
> Помогни й и с оценките..Помогни й със уроците..И т.н..Не е трудно..Но мисля,че си заслужава малко да се "потрудиш" за тази цел
:arrow: И не се променяй заради някого..

remix1912
04-30-2010, 11:20
Баси кучката.Ако е истина всичко това,което не ми се вярва,защото и човек с най-ниското самочувствие няма да каже ти си по-добра от мене във всичко,аз съм нищо в сръвнение с теб.Това не си го представям как ще стане.И да ти каже стани тъп кат мене.Това също няма да стане никога,но знам за такива случаи.Не ставай приятелка с нея,защото просто няма нужда,няма какво да научиш от нея,нямате общи интереси и тя ще ти вреди.Щом мисли по такъв шибан начин и го натяквай още повече
"Алергичен съм към неперспективни хора",но поне тези които знам не се гордеят че са малоумници.
Подобно на твойта съученичка

anonymous546178
04-30-2010, 11:50
Eгати саморекламата дето си вкарваш момиче. Не минава :? Никой човек не би ти казал това, ако те мразеше би те пречукала, нямаше да те "възхвалява"

SmilezZz
04-30-2010, 11:55
Баси кучката.Ако е истина всичко това,което не ми се вярва,защото и човек с най-ниското самочувствие няма да каже ти си по-добра от мене във всичко,аз съм нищо в сръвнение с теб.Това не си го представям как ще стане.И да ти каже стани тъп кат мене.Това също няма да стане никога,но знам за такива случаи.Не ставай приятелка с нея,защото просто няма нужда,няма какво да научиш от нея,нямате общи интереси и тя ще ти вреди.Щом мисли по такъв шибан начин и го натяквай още повече

1.Точно пък тези,които са с ниско самочувствие могат да го кажат..Ако пък са били и в лошо настроение - нормално..Така,че не бъди много,много съгурен/на..
2.НИКОГА не можеш да знаеш дали с даден човек си имате общи интереси..Освен ако не се опиташ да се сближиш..Мисля,че пък ако авторката й помага и бъдат приятелки - ще се разберат много по-добре..Тя няма да се чувства "унижена"
3.НЕ знам как може нарочно да натякваш на човек,че е на "много ниско ниво".. :?

danibebi
04-30-2010, 11:56
Eгати саморекламата дето си вкарваш момиче. Не минава :? Никой човек не би ти казал това, ако те мразеше би те пречукала, нямаше да те "възхвалява"

и аз съм на същото мнение :?

KpucmuHa
04-30-2010, 12:20
Eгати саморекламата дето си вкарваш момиче. Не минава :? Никой човек не би ти казал това, ако те мразеше би те пречукала, нямаше да те "възхвалява"

и аз съм на същото мнение :?
и аз :lol:

dPa3HuTeJl
04-30-2010, 12:58
Eгати саморекламата дето си вкарваш момиче. Не минава :? Никой човек не би ти казал това, ако те мразеше би те пречукала, нямаше да те "възхвалява"

и аз съм на същото мнение :?
и аз :lol: Хаха аз пък си мисля че темата е fake..Само се правиш на много интересна и като гледам по-умните не ти се вързаха.Толкова смело да натякваш на хората колко си добра,умна и т.н . и т.н.. Тва не съм го виждал никъде :shock: :lol: :lol: :lol:

December
04-30-2010, 13:00
Вярно момичето си направи реклама,да й се "възхищаваме" и ние тука.няма да стане обаче 8-)
Обаче има и реални такива случеи така че ще отговоря(просто времето е лошо и си нямам никаква работа)
А на тебе к'во ти пука какво мисли.Винаги ще има такива хора,остави я да си завижда и да злобее.Все пак не споменаваш нищо дали те биее или обижда.А пък ако ти се занимава с нея и си такава перфекционистка и искаш и тя да те харесва(честно казано сигурно и други хора те мразят,но не ти го казват.Но не можеш да си харесвана от всички) направи както казва SmilezZz.Но ао е голяма хейтърка,след този ти опит може още повечеда те намрази,че се опитваш да имаш всички за свои приятели.

Luscious_Heart
04-30-2010, 14:01
АХахахахахаха...
След подобни комплименти аз й бих казала:
МИ ИЗЯЖ СЕ МА!
Кефи се, че ти е готин живота! :grin: Спорт, гаджета, оценки - невинаги се среща тая комбинация. :D
Не ти ли е жал да я гледаш дори тази мизерница 8-)

Е, хубавото е, че поне е признала огромното ти превъзходство пред нея.

В българския казана сами се дърпаме, а дяволите отстрани белот играят.

alex4et0y
04-30-2010, 14:30
Ако не е реклама, как си запомнила всичко което е казала(аз помня само, че си била в отбора по баскетбол 8-) ) струва ми се ,че малко се филмира, ама няма лошо да си помечтаем. :lol:

YoUcANNOtiMaGiNe
04-30-2010, 15:40
Eгати саморекламата дето си вкарваш момиче. Не минава :? Никой човек не би ти казал това, ако те мразеше би те пречукала, нямаше да те " възхвалява "

и аз съм на същото мнение :?
и аз :lol:
+ 1
Личи си , че избиваш комплекси , като се опитваш да накараш някого да те възхвалява и да ти каже колко си добра . Истински можещия човек никога не се самоизтъква . Няма човек , който да е добър във всичко .

fogdog
04-30-2010, 16:51
Eгати саморекламата дето си вкарваш момиче. Не минава :? Никой човек не би ти казал това, ако те мразеше би те пречукала, нямаше да те " възхвалява "

и аз съм на същото мнение :?
и аз :lol:
+ 1
Личи си , че избиваш комплекси , като се опитваш да накараш някого да те възхвалява и да ти каже колко си добра . Истински можещия човек никога не се самоизтъква . Няма човек , който да е добър във всичко .

Абсолютно съгласна :?

remix1912
04-30-2010, 18:13
Баси кучката.Ако е истина всичко това,което не ми се вярва,защото и човек с най-ниското самочувствие няма да каже ти си по-добра от мене във всичко,аз съм нищо в сръвнение с теб.Това не си го представям как ще стане.И да ти каже стани тъп кат мене.Това също няма да стане никога,но знам за такива случаи.Не ставай приятелка с нея,защото просто няма нужда,няма какво да научиш от нея,нямате общи интереси и тя ще ти вреди.Щом мисли по такъв шибан начин и го натяквай още повече

1.Точно пък тези,които са с ниско самочувствие могат да го кажат..Ако пък са били и в лошо настроение - нормално..Така,че не бъди много,много съгурен/на..
2.НИКОГА не можеш да знаеш дали с даден човек си имате общи интереси..Освен ако не се опиташ да се сближиш..Мисля,че пък ако авторката й помага и бъдат приятелки - ще се разберат много по-добре..Тя няма да се чувства "унижена"
3.НЕ знам как може нарочно да натякваш на човек,че е на "много ниско ниво".. :?
Добре е,че все пак си вярваш

Converse333
04-30-2010, 19:30
Eгати саморекламата дето си вкарваш момиче. Не минава :? Никой човек не би ти казал това, ако те мразеше би те пречукала, нямаше да те " възхвалява "

и аз съм на същото мнение :?
и аз :lol:
+ 1
Личи си , че избиваш комплекси , като се опитваш да накараш някого да те възхвалява и да ти каже колко си добра . Истински можещия човек никога не се самоизтъква . Няма човек , който да е добър във всичко .

Абсолютно съгласна :?

+1, това в кои отбори си била и т.н. ми звучи повече като цитат от американски тийн сериал... :lol:

chocolador
04-30-2010, 19:40
Не мисля, че самото момиче е лошо, защото имах една съученичка в стария клас, чиято майка й беше казала, че аз съм й била "конкуренция". И тя ме мразеше, защото съм изкарвала по-високи оценки от нея, ама това беше мега тъпо!! Мисля, че ти просто си с твърде високо самочувствие, а тя- с твърде ниско. Ти си роден лидер, а тя иска да е такава, но не може. Гадно й е, че я засенчваш. Според мен не трябва да й натякваш, когато имаш по-хубава оценка, а да общувате повече, да се държиш по-мило с нея, да й покажеш, че не си някоя гаднярка, за каквато тя вероятно те мисли. :)




не е така..аз не и го натяквам, дори не съм си и го помисляла, това беше идея на една моя приятелка=] аз даже се опитвам да нямам никакви допирни точки с нея, в каквото и да е отношение, защото тя е доста избухлива и агресивна, дори напада..не само с думи

chocolador
04-30-2010, 19:42
Баси кучката.Ако е истина всичко това,което не ми се вярва,защото и човек с най-ниското самочувствие няма да каже ти си по-добра от мене във всичко,аз съм нищо в сръвнение с теб.Това не си го представям как ще стане.И да ти каже стани тъп кат мене.Това също няма да стане никога,но знам за такива случаи.Не ставай приятелка с нея,защото просто няма нужда,няма какво да научиш от нея,нямате общи интереси и тя ще ти вреди.Щом мисли по такъв шибан начин и го натяквай още повече
"Алергичен съм към неперспективни хора",но поне тези които знам не се гордеят че са малоумници.
Подобно на твойта съученичка



..истина е...да, и аз не вярвах, че може да ми го каже и то в очите-в прав текст... :(

Zarity
04-30-2010, 19:49
Eгати саморекламата дето си вкарваш момиче. Не минава :? Никой човек не би ти казал това, ако те мразеше би те пречукала, нямаше да те " възхвалява "

и аз съм на същото мнение :?
и аз :lol:
+ 1
Личи си , че избиваш комплекси , като се опитваш да накараш някого да те възхвалява и да ти каже колко си добра . Истински можещия човек никога не се самоизтъква . Няма човек , който да е добър във всичко .

Абсолютно съгласна :?
...

justwondering
05-01-2010, 07:06
Не мисля, че самото момиче е лошо, защото имах една съученичка в стария клас, чиято майка й беше казала, че аз съм й била "конкуренция". И тя ме мразеше, защото съм изкарвала по-високи оценки от нея, ама това беше мега тъпо!! Мисля, че ти просто си с твърде високо самочувствие, а тя- с твърде ниско. Ти си роден лидер, а тя иска да е такава, но не може. Гадно й е, че я засенчваш. Според мен не трябва да й натякваш, когато имаш по-хубава оценка, а да общувате повече, да се държиш по-мило с нея, да й покажеш, че не си някоя гаднярка, за каквато тя вероятно те мисли. :)




не е така..аз не и го натяквам, дори не съм си и го помисляла, това беше идея на една моя приятелка=] аз даже се опитвам да нямам никакви допирни точки с нея, в каквото и да е отношение, защото тя е доста избухлива и агресивна, дори напада..не само с думи

знам, че не си й го натяквала. Казвам само, че според мен съветът на приятелката ти (без да обиждам момичето) е тъп и не бива да се държиш гадно с нея. А това, че е "избухлива и агресивна и напада" малко не ми звучи логично. Опитай да поговориш с нея, да разбереш защо се държи така и да опиташ да сте приятелки или поне да не се мразите. Макар че чак пък да налита на бой...

uBuTo
05-01-2010, 08:31
АХахахахахаха...
След подобни комплименти аз й бих казала:
МИ ИЗЯЖ СЕ МА!

anonymous546178
05-01-2010, 08:38
Въй... човек да не напише нещо и го цитират, темата е ебавка айде заключвайте

Unika7che
05-01-2010, 10:37
Eгати саморекламата дето си вкарваш момиче. Не минава :? Никой човек не би ти казал това, ако те мразеше би те пречукала, нямаше да те " възхвалява "

и аз съм на същото мнение :?
и аз :lol:
+ 1
Личи си , че избиваш комплекси , като се опитваш да накараш някого да те възхвалява и да ти каже колко си добра . Истински можещия човек никога не се самоизтъква . Няма човек , който да е добър във всичко .

Абсолютно съгласна :?
...

Май повечето сме на едно мнение !!! 8-)

dPa3HuTeJl
05-01-2010, 11:04
Eгати саморекламата дето си вкарваш момиче. Не минава :? Никой човек не би ти казал това, ако те мразеше би те пречукала, нямаше да те " възхвалява "

и аз съм на същото мнение :?
и аз :lol:
+ 1
Личи си , че избиваш комплекси , като се опитваш да накараш някого да те възхвалява и да ти каже колко си добра . Истински можещия човек никога не се самоизтъква . Няма човек , който да е добър във всичко .

Абсолютно съгласна :?
...

Май повечето сме на едно мнение !!! 8-) +1 90% сме на едно мнение :D

kamelllot
05-01-2010, 11:51
Не мисля, че самото момиче е лошо, защото имах една съученичка в стария клас, чиято майка й беше казала, че аз съм й била "конкуренция". И тя ме мразеше, защото съм изкарвала по-високи оценки от нея, ама това беше мега тъпо!! Мисля, че ти просто си с твърде високо самочувствие, а тя- с твърде ниско. Ти си роден лидер, а тя иска да е такава, но не може. Гадно й е, че я засенчваш. Според мен не трябва да й натякваш, когато имаш по-хубава оценка, а да общувате повече, да се държиш по-мило с нея, да й покажеш, че не си някоя гаднярка, за каквато тя вероятно те мисли. :)

lipsvashh_mi
05-02-2010, 09:23
Eгати саморекламата дето си вкарваш момиче. Не минава :? Никой човек не би ти казал това, ако те мразеше би те пречукала, нямаше да те "възхвалява"
абсолютно....по-скоро ще продължи да те гледа така отколкото да се унижава и да признава колко си добра във всичко...и бтв няма човек толкова идеален иможещ всичко-и в моя клас има егати машините дето помнят мн взимат медали-даже иден приятел стана пръв на национална олимпиада,но това не значи ,че могат всичко