PDA

View Full Version : Какво да правя?



yoan4etoo
04-30-2010, 10:14
Здравейте!
И друг път съм пускала теми които са били свързани с едно момче. Предполагам се досещате, че съм го харесвала. Дадох му писмо и се видяхме, нооо той каза че нищо не изпитва към мен ;( . Относно темата искам да ви попитам според вас как да постъпя, тъй като съм твърдо решена да се боря за него. И да вметна само че съм много срамежлива, за да го имате в предвид. Благодаря ви предварително :)

dimitar_ak
04-30-2010, 10:15
Ще ти го казажа простичко. Той не те харесва и трябва да се откажеш. С упоритост и инат няма да стане. Търси си друг.

onestar
04-30-2010, 10:18
Колкото и да се бориш за него, след като няма чувства, не можеш да постигнеш нищо... освен да паднеш в очите му и да създедеш впечатлението , че си... нахална.

SmilezZz
04-30-2010, 10:36
Щом той няма никакви чувства към теб - няма смисъл да се бориш напразно..С инат няма да стане..Просто си останете приятели..

mArMaLaDkA
04-30-2010, 10:39
за да се бориш, трябва да си нагла(на моменти), а ти не си, затова се насочи по-добре към момче, което по ти приляга. :)

ShtrudeL
04-30-2010, 11:08
Ще цитирам нещо от форума


Аз ще се боря за любовта си. Няма просто така да им го дам. Няма да отпусна ръце, няма да се предам без бой!

- Знаеш ли онази любима игра от училищните празненства, когато трябва да се бяга около столовете, които са с един по-малко от играчите; а когато кажат стоп и музиката спре, всеки се старае да успее и да заеме стола пръв? Е, ти нали играеш точно тази игра, когато се опитваш да се "бориш". Защо да бягате двама или дори трима около един стол, да се опитваш да надхитриш съперничките си и да го заемеш първа, ставайки за смях на околните, да нервничиш и да се ядосваш? Огледай се наоколо - до стената има други незаети столове. Ти си вече голяма, зряла, време е да престанеш да играеш детски игри.

bratignat
04-30-2010, 11:16
Здравейте!
И друг път съм пускала теми които са били свързани с едно момче. Предполагам се досещате, че съм го харесвала. Дадох му писмо и се видяхме, нооо той каза че нищо не изпитва към мен ;( . Относно темата искам да ви попитам според вас как да постъпя, тъй като съм твърдо решена да се боря за него. И да вметна само че съм много срамежлива, за да го имате в предвид. Благодаря ви предварително :)

Осъзнайте се бе хора! Какво значи "ще се боря за него/за нея", когато той не е показал никакъв интерес? Борба има, когато нещата са на кантар. Казал ти, е че нищо не изпитва към теб. Според тебе, в такъв случай заслужава ли си да се пънеш, за някой, който не изпитва нищо?
Риба има много в морето, огледай се. Все някой изпитва нещо към теб, може да не е манекен или да не е син на депутат, но.....

b3b3t0y
04-30-2010, 11:43
Тъй като всички други ти казват да се откажеш аз няма да го кажа :D
Ето кво да напра'иш:
- Ако друго момиче го харесва гледай да я злепоставиш по някъф начин пред него
- Щом не те харесва начи ти тряа пълна промяна.. Започни още неска.. смяна на прическа,начин на обчане,държание ( мисля че сайтът предлага достатъчно много теми ,които могат да ти помогнат и да те вкарат в правия път.. тряа да ровниш малко ;) )
- Съгласна съм че на моменти тря ада си нагла.. тва също действа.. ама в тоя случай пробвай (не губиш нищо) да не го гледаш,да не го заговаряш,покажи безразличие.. Той ще се учуди,ще се заинтригува защо вече не проявяваш интерес и може би ш се замисли кво изпуска..
- Започни да движиш с други момчета-това показва че не си задръстена и с еоправяш с момчетата
Според мен тва е начина :)
Ако наистина го искаш опитай тея неща които ти казах
Ако и тва не помага.. начи направо не може да те гледа... харесвай си друг!

KpucmuHa
04-30-2010, 12:04
Ще ти го казажа простичко. Той не те харесва и трябва да се откажеш. С упоритост и инат няма да стане. Търси си друг.
+1

Slave4You
04-30-2010, 12:30
Между другото аз съм била свидетелка на връзки, които тръгват направо на сила от едната страна, но в последствие се превръщат в нещо хубаво:) Но за целта трябва наистина да си супер нахална, безочлива, непукист и какво ли още не, така че по-добре не се наемай;)

soul1199
04-30-2010, 17:51
не се занимавай,каквото и да правиш,няма да има смисъл,защото той не те е харесва,поне ти го е казъл