PDA

View Full Version : Противозачатъчни ....



F4ence
04-30-2010, 10:20
Въпроса ми е ... Някой знае ли дали има опасност от забременяване!
Пия "Ясмин", вчера след като изпих таблетката, 3 часа след това ми стана лошо и повръщах ... според мен просто изхвърлих таблетката....
В листоваката пише, че ако съм пропуснала таблетка да я взема веднага и да званна на лекар, но няма как да я взема като е нямам.
Това е първата седмица след цикъл, даже са минали само 3 дена... но през тези дни съм правила необезопасен по друг начин секс ...
Въпроса ми е дали има опасност според вас от забременяване ... Не мога да званна на лекарката си и да го питам, защото не съм в града ...
:) :-o

darkPaladin
04-30-2010, 10:27
За 3 часа таблетката се е абсорбирала.Кажи ми филмирана ли е самата таблетка?Защото ако е има шанс да си я изхвърлила,но е минимален.

F4ence
04-30-2010, 10:53
Да от филмираните е ... дето са 21 таблетки по специална схема се вземаха ... а това е 4-тата таблетка !

F4ence
04-30-2010, 11:05
Другото което е че таблетките принципно ги вземам не защото са противозачатъчни и да ме предпазват от бременност, а защото имам проблем с яйчниците ... на мен ми се струва че няма да имам проблем, но все пак търся странично мнение ... и все пак това е 3-4 дена след цикъл. :neutral:

darkPaladin
04-30-2010, 11:06
Да от филмираните е ... дето са 21 таблетки по специална схема се вземаха ... а това е 4-тата таблетка !
Има шанс,консултирай се с лекаря който ти ги изписва!