PDA

View Full Version : как да се извиня



pikaro
04-30-2010, 13:51
има едно момиче което много харесвам (и тя също мен) ,но ми се сърди и искам да оправа нещата,но не знам как!опитвах се да и се извиня,но това е най слабата ми страна,ако може някой да ми кажа как да и се извиня :smt022

gegata15
04-30-2010, 14:13
еми молиш някой твой fr да я извика и кат излезе той да ви остави на саме хващаш и ръцете и почваш много съж. страшно мн сгреших и пр.

SmilezZz
04-30-2010, 14:16
Според мен пък,ако наистина те обичаше няма да ти се сърди..Но това е друг въпрос..

По темата:
Какво чакаш от нас ?
Да й се извиним,заради тебе ли ?

Отиваш и й казваш:
"Съжалявам..Не искам да си ми сърдита.." и тем подобни

gegata15
04-30-2010, 14:26
я кажи 1 какво си направил

nIkEnCeTy_bE
04-30-2010, 16:59
Еми щом не си по извиненията, надали ще си и по романтиката. Смисъл, ако искаш наистина да ти прости и да няма накъде да мръдне, отиваш до тях с букет например или 1 роза, казваш и че я обичаш и държиш на нея и мисля, че ще ти прости, ако те обича. Ама ако това е просто харесване и лапешки причина за сърдене, няма смисъл от това. Ако и покажеш чуствата си мисля, че ще направи крачката.

Paramour
05-02-2010, 17:12
Абе какви са тея рози и фрази от сорта на "Обичам те, не искам да си ми сърдита"?! Те се харесват, това не означава, че той я обича! Да кажеш на някого, че го обичаш не би трябвало да е заради едното харесване, а защото наистина го чувстваш. Ако й го каже сега ще е лъжа, поне според мен.


еми молиш някой твой fr да я извика и кат излезе той да ви остави на саме хващаш и ръцете и почваш много съж. страшно мн сгреших и пр.

тва би трябвало да свърши работа, преди това обаче си измисли какво искаш да кажеш, думите няма да ти паднат от небето :D

nIkEnCeTy_bE
05-02-2010, 17:21
Еми ще има да го овърта, тя сякаш няма да се досети. Не виждам как си показва той любовта? Като и пише смс "Обичам те", което на живо надали ще го каже. А и това, ако е харесване, не виждам след време как ще стане нещо повече.