PDA

View Full Version : Какво да правя?



IFFVO
04-30-2010, 14:26
Има едно момиче което много ме харесва,от 1-2 години.Ама аз не я харесвам,е сега,не точно...смисъл харесвам я ама не чак толкова много за да тръгна с нея.Та сега има едно момче което постоянно и се бута.И тя го харесва малко,а аз малко ревнувам.Не мога да си го обясня това:Хем не тръгвам с нея,хем не я давам на друг.Смисъл:Кучето не иска месото да го яде,ама не дава и на другите от него.Незнам дали ме разбрахте,защото нз как да го опиша...И сега има един купон на който сме поканени и 3мата.Тя ми каза че го харесва,но не толкова,за да му се нахвърли,както на мен :D Та на тоя купон сега само да я прегърна и само при мене ще стои.А той горкия,да се напъва няма да стане :Д.Незнам какво да правя:Хем не искам я много,много хем ревнувам малко :(

Punisherrr
04-30-2010, 14:58
Абе май баш си я искаш.
Или пък просто ти е приятно да си желан и не ти се ще да спрат да ти гъделичкат самочувствието ?

Знам ли... помисли си хубаво.

asp1r1n94
04-30-2010, 15:25
Е харесваш я това е ясно...тръгни с нея и ще я харесаш още повече :)

Priceless
04-30-2010, 15:28
Бе харесва я .. според мен му харесва, да знае, че го харесва .. чеше си самочувствието, а когато тя се сваля на тоя се дразни, шото .. осъзнава, че не е единствен.

BloodyTears
04-30-2010, 15:29
Хем, хем.. Искаш, не искаш... Ревнуваш.. Според мен я искаш, но сякаш те е страх от това... Защо просто не се изясниш със себе си ?!

IFFVO
04-30-2010, 15:43
Хем, хем.. Искаш, не искаш... Ревнуваш.. Според мен я искаш, но сякаш те е страх от това... Защо просто не се изясниш със себе си ?!
Защото незнам какво искам :D Май наистина е това със самочуствието :oops: Ама...тя е доста едра :-D :-D за разлика от мен.Малко е пълна,ама съм свикнал все пак не я познавам от вчера. Та и аз незнам какво искам,както казах.Аз толкова пъти съм й отказвал,че сега какво да й кажа:Айде да тръгнем ли :-o

razores
04-30-2010, 18:40
И аз бях в подобна ситуация по едно време. Бях самотен и се радвах и на най-малкото внимание към мен от момиче. :( Виж помисли си ако искаш да си с нея бъди с нея ако не я оставяй да прави квот иска.

LadyDi
04-30-2010, 18:44
Вземи решение и престани да се държиш като малко момиченце.
За нея самата ще е най-добре, ако се откажеш от нея и я отавиш на другия.

s3nsual
04-30-2010, 18:47
Вземи решение и престани да се държиш като малко момиченце.
За нея самата ще е най-добре, ако се откажеш от нея и я отавиш на другия.
Напълно съм съгласна ! Щом не я харесваш , по-добре я остави

IFFVO
04-30-2010, 18:54
Вземи решение и престани да се държиш като малко момиченце.
За нея самата ще е най-добре, ако се откажеш от нея и я отавиш на другия.
Напълно съм съгласна ! Щом не я харесваш , по-добре я остави
Че аз не съм я заключил в клетка.Не ме разбрахте.Просто го чуствам това,че ревнувам.Нито съм казвал на някого,нито искам да се чуствам така.Просто...незнам

LadyDi
04-30-2010, 18:55
Ами нищо не прави на купона тогава.

tuzaro
04-30-2010, 19:23
бax та в лудия майна, не я харесваш достатъчно за да ти е гаже...

soul1199
05-01-2010, 08:08
искаш я,но още не си го осъзнал

Zarity
05-01-2010, 08:12
... просто ти е приятно да си желан и не ти се ще да спрат да ти гъделичкат самочувствието ?

Не си малко егоистичен.Не разигравай момичето,ами реши,искаш я или я даваш на другия.Все пак трябва и тя да е щастлива.

Amateurrr
05-01-2010, 08:20
Какво да правиш? Порасни, изясни се със себе си, но в този период не допускай някой, който смяташ, че би могъл да нараниш. Много хора страдат заради такива, които не са на ясно какво искат от живота.

bobito_th
05-01-2010, 11:29
Бе харесва я .. според мен му харесва, да знае, че го харесва .. чеше си самочувствието, а когато тя се сваля на тоя се дразни, шото .. осъзнава, че не е единствен.

++

welovecandies
05-01-2010, 17:17
момче възползвай се докато не е тръгнала с другия щото като тръгне с другия ще ти бъде гадно .. още не си осъзнал че я харесваш :)

in4et0yy
05-01-2010, 18:00
За нея самата ще е най-добре, ако се откажеш от нея и я отавиш на другия.

И аз така мисля, защото тръгнете ли, тя ще спре да обръща внимание на другия и ти пак няма да я искаш. Така че по-добре щом не я харесваш достатъчно не я разигравай, а я остави да тръгва с другия. Когато тръгнат (ако тръгнат), ще ти е трудно да ги гледаш заедно, но не защото я харесваш, а защото тя вече не те харесва. (Казвам ти, за да не си помислиш после пък че наистина си я харесвал ;дд)

IFFVO
05-03-2010, 11:40
За нея самата ще е най-добре, ако се откажеш от нея и я отавиш на другия.

И аз така мисля, защото тръгнете ли, тя ще спре да обръща внимание на другия и ти пак няма да я искаш. Така че по-добре щом не я харесваш достатъчно не я разигравай, а я остави да тръгва с другия. Когато тръгнат (ако тръгнат), ще ти е трудно да ги гледаш заедно, но не защото я харесваш, а защото тя вече не те харесва. (Казвам ти, за да не си помислиш после пък че наистина си я харесвал ;дд)
Така е .Днеска тръгнаха :D и то по какъв начин.То големия мъжкар постоянно сядаше в нея прегръщаше я...и аз питам въпросното момиче дали го харесва и тя каза амииии...малко,ама тебе мн повече.ОК.Обаче тя после трагнала да моли др момиче да ги напрай да ходят,щото тя се срамувала.И неска МЪЖКАРЯ отишъл при момичето й и казал га ди напраят щото го било срам(бахти и момчето).И неска ми каза че вече ходят.Да ви кажа незнам как се чуствам...Никак.Странно ми е.Днеска дори не си говориха.Викам си бахти иии гаджетата,майна.Ама мисля че пак ще се върне при мене,щото аз съм много по красив от тоя....Просто..Ония е много по дебел,грозничък си е....Незнам,ще видим сега на купона какво ще стане.

Marky
05-03-2010, 12:06
Аз съм в същото положение сега. Но няма друг от когото да ревнувам. Днес една от класа ми написа бележка на листче в часа на която пишеше, че ме мисли за сладък. И аз написах просто ОК.... Не съм сигурен дали я харесвам или не... от една страна има яко тяло, от друга страна има двойки само...

IFFVO
05-03-2010, 12:15
Аз съм в същото положение сега. Но няма друг от когото да ревнувам. Днес една от класа ми написа бележка на листче в часа на която пишеше, че ме мисли за сладък. И аз написах просто ОК.... Не съм сигурен дали я харесвам или не... от една страна има яко тяло, от друга страна има двойки само...
При моята е точно обратното.Само това й липсва.Страхотнто тяло.Тя е доста...грамадна :-D :-D

Marky
05-03-2010, 12:18
Аз съм в същото положение сега. Но няма друг от когото да ревнувам. Днес една от класа ми написа бележка на листче в часа на която пишеше, че ме мисли за сладък. И аз написах просто ОК.... Не съм сигурен дали я харесвам или не... от една страна има яко тяло, от друга страна има двойки само...
При моята е точно обратното.Само това й липсва.Страхотнто тяло.Тя е доста...грамадна :-D :-D :D Ми мойта е слаба с голям бюст, но има кафява коса и кафяви очи... аз обичам точно обратното - сини очи и руса коса(като мен :D ). И лицето е готино ама чак за целуване... апфф не знам дали я харесвам или не!

IFFVO
05-03-2010, 12:20
Аз съм в същото положение сега. Но няма друг от когото да ревнувам. Днес една от класа ми написа бележка на листче в часа на която пишеше, че ме мисли за сладък. И аз написах просто ОК.... Не съм сигурен дали я харесвам или не... от една страна има яко тяло, от друга страна има двойки само...
При моята е точно обратното.Само това й липсва.Страхотнто тяло.Тя е доста...грамадна :-D :-D :D Ми мойта е слаба с голям бюст, но има кафява коса и кафяви очи... аз обичам точно обратното - сини очи и руса коса(като мен :D ). И лицето е готино ама чак за целуване... апфф не знам дали я харесвам или не!
Не мога да ти кажа нищо...Аз бях така до....1 седмица.После като започне да харесва друг ще ти бъде гадно 100%,ако ти не си тръгнал с друга

Marky
05-03-2010, 12:27
Аз съм в същото положение сега. Но няма друг от когото да ревнувам. Днес една от класа ми написа бележка на листче в часа на която пишеше, че ме мисли за сладък. И аз написах просто ОК.... Не съм сигурен дали я харесвам или не... от една страна има яко тяло, от друга страна има двойки само...
При моята е точно обратното.Само това й липсва.Страхотнто тяло.Тя е доста...грамадна :-D :-D :D Ми мойта е слаба с голям бюст, но има кафява коса и кафяви очи... аз обичам точно обратното - сини очи и руса коса(като мен :D ). И лицето е готино ама чак за целуване... апфф не знам дали я харесвам или не!
Не мога да ти кажа нищо...Аз бях така до....1 седмица.После като започне да харесва друг ще ти бъде гадно 100%,ако ти не си тръгнал с друга Винаги ли любовта трябва да е мн по-сложна от колкото изглежда.. тя ся е в скайп ама ми мълчи :?
Ами тя сигурно си харесва други, ама нали ти казвам, случая е като твоя, мен по ме харесва.