PDA

View Full Version : Подутина на челюстта



niii
04-30-2010, 15:38
Здравейте. Тъй като варненските болници suck ass ще помоля тук за помощ и мнение.
Имам някаква подутина отдолу посредата на челюстта която като натисна не ме боли, но е такова дискомфортно.Все едно си натискате адамовата ябълка с пръст.Някой имал ли е подобен? Проблем моля да сподели.Ходих на лекари но така и неможах да намеря лицево-челюстен хирург който да е свободен.Някой ако е имал някакъв подобрен проблем или може да ми препоръча лекар ще е много добре.Мерси. :-D

Rounder
04-30-2010, 17:39
тука всички са адски компетентни и всички са хирурзи/доктори и какво ли не...я не се занимавай с глупости.Изчакай да се освободят и се консултирай с тях,ти ако разчиташ тука на някакви 16/17 годишни да ти дават акъл за такова нещо..просто....

darkPaladin
04-30-2010, 18:33
тука всички са адски компетентни и всички са хирурзи/доктори и какво ли не...я не се занимавай с глупости.Изчакай да се освободят и се консултирай с тях,ти ако разчиташ тука на някакви 16/17 годишни да ти дават акъл за такова нещо..просто....

Тогава ще пише 20 годишен

Бръснеш ли се?И възможно ли е да станало след бръснене?

Някакви изменения по кожата?

От колко време си така?

Болки?

Някакво лечение пробвал ли си?

niii
04-30-2010, 20:21
Бръсна се, но точно там не ... И не е от бръснене няма как ... То това продължава да расте.Утре ще опитаме пак да се видим със специалист в тази област.Дано се окаже нещо незнчимо,защото едни лелички го пипнаха и макар неспециализирани в тази област казаха че може да е киста ... Доколко е вярно не знам.Изглежда утре ще стане ясно какво ми има (дано).

А иначе за изменения на кожата нямам...то е някакво такова като буца под кожата.
Така съм от 1-2 седмици и не сме предпиемали мерки,защото като отидохме отначалото на личен лекар беше много по-малко (като зрънце) и каза че едва ли е нещо сериозно,но неусетно почна да расте и да се усеща... :?

ImmortalSportFreak
04-30-2010, 20:37
Възможно да е някакво мастно образувание.Ще следя темата с интерес-като разбереш какво ти е след прегледа при хирурга пиши. ;)
Успех и дано не е сериозно))

darkPaladin
04-30-2010, 20:48
Бръсна се, но точно там не ... И не е от бръснене няма как ... То това продължава да расте.Утре ще опитаме пак да се видим със специалист в тази област.Дано се окаже нещо незнчимо,защото едни лелички го пипнаха и макар неспециализирани в тази област казаха че може да е киста ... Доколко е вярно не знам.Изглежда утре ще стане ясно какво ми има (дано).

А иначе за изменения на кожата нямам...то е някакво такова като буца под кожата.
Така съм от 1-2 седмици и не сме предпиемали мерки,защото като отидохме отначалото на личен лекар беше много по-малко (като зрънце) и каза че едва ли е нещо сериозно,но неусетно почна да расте и да се усеща... :?

Направи компрес с реванол! Задръж реванола поне 2 часа и после смени памука

Gr0zDan0v
05-01-2010, 11:34
Бръсна се, но точно там не ... И не е от бръснене няма как ... То това продължава да расте.Утре ще опитаме пак да се видим със специалист в тази област.Дано се окаже нещо незнчимо,защото едни лелички го пипнаха и макар неспециализирани в тази област казаха че може да е киста ... Доколко е вярно не знам.Изглежда утре ще стане ясно какво ми има (дано).

А иначе за изменения на кожата нямам...то е някакво такова като буца под кожата.
Така съм от 1-2 седмици и не сме предпиемали мерки,защото като отидохме отначалото на личен лекар беше много по-малко (като зрънце) и каза че едва ли е нещо сериозно,но неусетно почна да расте и да се усеща... :?

Направи компрес с реванол! Задръж реванола поне 2 часа и после смени памука+1

Rounder
05-01-2010, 15:24
тука всички са адски компетентни и всички са хирурзи/доктори и какво ли не...я не се занимавай с глупости.Изчакай да се освободят и се консултирай с тях,ти ако разчиташ тука на някакви 16/17 годишни да ти дават акъл за такова нещо..просто....

Тогава ще пише 20 годишен

Бръснеш ли се?И възможно ли е да станало след бръснене?

Някакви изменения по кожата?

От колко време си така?

Болки?

Някакво лечение пробвал ли си?

Е,убаво де само не се карай,мисълта ми беше друга....

Abigoria
05-01-2010, 16:07
тука всички са адски компетентни и всички са хирурзи/доктори и какво ли не...я не се занимавай с глупости.Изчакай да се освободят и се консултирай с тях,ти ако разчиташ тука на някакви 16/17 годишни да ти дават акъл за такова нещо..просто....

Тогава ще пише 20 годишен

Бръснеш ли се?И възможно ли е да станало след бръснене?

Някакви изменения по кожата?

От колко време си така?

Болки?

Някакво лечение пробвал ли си?

И все пак, 20 годишните не са космонавти, нали така...

Иди при специалист е моят съвет.

Човече, ако наистина мислиш, че във Варна болниците не струват, как ли щеше да реагираш ако живееше в Добрич не ми е ясно 8-) Тука всичко се лекува с Орбазон или Аналгин, ако не действа те хоспитализират и те държат там със седмици
8-)